Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kika

18.06.2018. 10:39

»

no Jūrmalas

Bunkus kā jurists bija daudz gudrāks par šo nekaunīgo, rupjo populistu Gobzemu...


Gobzems kopā ar advokātu Miķelsonu bija iesaistits Pilsētprojekta rederisma shĕmă.
Źēl, ka Pietiek nesavac info par patieso nelieşa Gobzema seju.
Par šo gadijumu tika ierosinata kriminallieta.
Gobzems pats ir juristu mafijas sastavdaļa

Atbildēt

to Idiots

17.06.2018. 23:16

»

Idiots, vienrocīgā laupītāja - spēļu automāta,

upuris K. Seržants ir politisks līķis un tādu tur ir pilna Saeima. Vienīgi ZZS Brigmanis, Barča, Dūklavs, vecie čekisti, kas izkalpojās, stučījot citus, līdz kļuva par kompartijas īderiem - tie prot iztapt, savirknēt vārdus, zagt un maldināt, turpinot cionisma- komunisma iluminātu tradīcijas. Un tradīcija...


Vai Vienotības un JKP atbalstītāji, pediņi, visi tādi idioti? Neviens čekists nekļuva par kompartijas, vai komjaunatnes darboņiem un otrādi. Kad nelieši Reirs, Piebalgs, Riekstiņš, Vaivars un Urbanovičs uzsāka savu noziedzīgo komjauniešu darbību, viņi bija par jaunu, lai čeka tos vervētu, bet kad tie paaugās, viņu sadarbība ar čeku iekļāvās to darba pienākumos.

Atbildēt

TYT

17.06.2018. 20:59

»

Idiots, vienrocīgā laupītāja - spēļu automāta,

upuris K. Seržants ir politisks līķis un tādu tur ir pilna Saeima. Vienīgi ZZS Brigmanis, Barča, Dūklavs, vecie čekisti, kas izkalpojās, stučījot citus, līdz kļuva par kompartijas īderiem - tie prot iztapt, savirknēt vārdus, zagt un maldināt, turpinot cionisma- komunisma iluminātu tradīcijas. Un tradīcija...


OK. Lai tā būtu. Bet ko tad Bunkum vajadzēja ar šo tipu runāt? Vai viņš bija no Mēness atlidojis un nezināja ar ko runā? Absolūti skaidrs, ka zināja ar ko runā. Tātad? Protams, viņa biroja darbinieki var uzstāt, ka "tur nav nekādu pamatu aizdomām," utt. Bet tas nav ticami. Nav un viss.

Atbildēt

Idiots, vienrocīgā laupītāja - spēļu automāta,

17.06.2018. 13:26

»

TYT

Nopietna problēma ir tā, ka biroja darbinieki paši ļoti labi saprot, ka saruna ar deputātu Seržantu visdrīzākais bija tieši tāda, kāda tā bija. Un to saprot arī sabiedrība. Šāda lieka spēlēšanās ar pieņēmumiem patiesībā nav īpaši gudra un arī nekādu papildus cieņu neraisa. Ir pilnīgi skaidrs, ka tā ...


upuris K. Seržants ir politisks līķis un tādu tur ir pilna Saeima. Vienīgi ZZS Brigmanis, Barča, Dūklavs, vecie čekisti, kas izkalpojās, stučījot citus, līdz kļuva par kompartijas īderiem - tie prot iztapt, savirknēt vārdus, zagt un maldināt, turpinot cionisma- komunisma iluminātu tradīcijas. Un tradīcija ir izskatīties konstruktīvam, abvēlīgam,realizējot destruktivitāti. Ne katrs to spēj izprast, kur nu realizēt. Pirmais tam nosacījums ir dziļš naids pret paša tautu.

Atbildēt

Mafija 90 un tagad

17.06.2018. 10:50

Analizējot esošo situāciju, 90 gados, ar jumta un mafijas organizēto noziedzību aktīvi cīnījās policija.Tagad, izrādās, Saeimā un valdībā atrodas jumta organizācijas un policija vairs nesaprot ar ko un par ko cīnīties, pašlaik mafiozās partijas, ar visiem iespējamajiem variantiem, darbojas savās interesēs,lai tikai saglabātu varu Latvijā. Ministrijās valda partiju ministri, kas aizstāv savas partijas intereses, bet ne taisnību. Mīļie cilvēki, neklausieties esošo partiju skaistajos vārdos,bet vērtējat padarīto.Vārdi un solījumi reklāmās, kur tiek tērēta mūsu nodokļu nauda, ir cīņas sastāvdaļa,lai nezaudētu esošo krēslu. Domājam ar galvu,par ko vēlēt rudenī.Pirmais svētīgais darbs jaunajai Saeimai būtu mainīt vēlēšanu sistēmu,samazināt birokrātisko aparātu, ministriju skaitu un sakārtot likumus. Pagaidām mums citas civilizētas iespējas nav.

Atbildēt

Z

17.06.2018. 10:37

Atkal četriem...... par papīru pāršķīrstīšanu piešķir 22000 mēnesī!Cik ilgi tas vēl turpināsies???

Atbildēt

>Jā, tikai viens arguments,

17.06.2018. 09:41

.. un kurš tad to sūdu spieda vispār kautko spēlēt, ar vai bez noteikumiem...?

Atbildēt

punkussa pīslis

17.06.2018. 09:38

ahujeķ, izrādās ka es tomēr biju "labais"

Atbildēt

TYT

16.06.2018. 23:58

Nopietna problēma ir tā, ka biroja darbinieki paši ļoti labi saprot, ka saruna ar deputātu Seržantu visdrīzākais bija tieši tāda, kāda tā bija. Un to saprot arī sabiedrība. Šāda lieka spēlēšanās ar pieņēmumiem patiesībā nav īpaši gudra un arī nekādu papildus cieņu neraisa. Ir pilnīgi skaidrs, ka tā tikšanās bija ar konkrētu mērķi un tur lielas šaubas nav. Nevajadzēja tagad sākt izlocīties, jo šobrīd izskatās, ka viņi paši sāka darīt to, ko pārmet citiem. Kopumā tā publikas daļa, kas nezina "virtuvi" netiks pārliecināta tik un tā, bet labi informētie skaidri tikai sāji pasmaidīs. Jo nopietnam juridiskajam birojam vajadzētu saprast arī kontekstu. Un izskatās, ka viņiem ar to nopietnas problēmas.

Atbildēt

to Labā slava

16.06.2018. 20:41

»

Labā slava

Tātad, par labo slavu un gaišo piemiņu. Lūdzu, nosauciet kaut vienu pēdējo piecu gadu M. Bunkus administrētu uzņēmumu, kurš tika atveseļots MAKSĀTNESPĒJAS PROCESA ADMINISTRĒŠANAS (tā taču viņam amats saucas) laikā? Kaut vienu


Vispār jau ciltstēva Mārča Ločmeļa radītais MNA kartelis, bija paredzēt negodīgo uzņēmēju interesēm, neatdot parādus kreditoriem un partneriem, ko veiksmīgi izmantoja bēdīgi slavenais Ķirsons. Loti bieži, iespējams arī Bunkuss gadījumā, juristi - noziedznieki vienlaikus strādāja uz abām pusēm un uzmeta abas.

Atbildēt

to Bunkus birojā

16.06.2018. 20:32

»

Bunkus birojā

nogalināts gudrākais. Kā LPSR VDK laikos. Visiem jādzīvo bailēs. Komunisms-cionisms joprojām. TM Dz. Rasnačs pārbiedēts atsaka bailēs no jautājumiem doties uz TV 24 Preses kluba tiešraidi


Nez vai tieslietu ministra pienākumos ietilpst nekavējoties ierasties, visur, kur tiek aicināts, bet mēsls, Dombrovskis, gan nomīza aiziet uz iepriekš jau sarunātu interviju pie Kaimiņa.

Atbildēt

rezumē

16.06.2018. 19:19

mafijas sakāvās

Atbildēt

canny

16.06.2018. 18:26

»

Drum

Bunkusam pietuvinātie plosās ;-). Laikam klienti sāk pazust


Kaa tad neplosiities, situaacijaa, kad krussteevs aizgaajis, nav stngraas un bargaas rokas, kas baro bljodlaizhas. Naaksies mekleet beidzot darbu, nevis feikot rindas un apiet sisteemu.

Atbildēt

Drum

16.06.2018. 18:21

Bunkusam pietuvinātie plosās ;-). Laikam klienti sāk pazust ;-).

Atbildēt

Alias

16.06.2018. 16:47

»

lauķis

Mārtiņš Bunkus - zinošs, neatlaidīgs un principiāls advokāts bija ļoti neērts oponents


"Zinošs" un "neatlaidīgs" - droši vien,citādi nebūtu kļuvis par overnight millionaire. "Principiāls" - jā,kādi nu kuram tie principi,dažs,acīmredzot,uzskata,ka zārkiem ir kabatas,ko patiesībā varētu teikt par visiem tiem daudzajiem,kuri gatavi rīt ar piecām rīklēm un iet pāri līķiem,atstājot aiz sevis tik daudz sapostītu likteņu. Citējot klasiķi, "ķieģeļi ne no tā,ne no šā nevienam uz galvas nekrīt"...bumerangs vienmēr atgriežas,agrāk vai vēlāk.

Atbildēt

Labā slava

16.06.2018. 16:16

Tātad, par labo slavu un gaišo piemiņu. Lūdzu, nosauciet kaut vienu pēdējo piecu gadu M. Bunkus administrētu uzņēmumu, kurš tika atveseļots MAKSĀTNESPĒJAS PROCESA ADMINISTRĒŠANAS (tā taču viņam amats saucas) laikā? Kaut vienu!!!

Atbildēt

Piena Zobs

16.06.2018. 15:23

Jūs biroja darbinieki arī dosieties tur pat kur jūsu kolēģis.
Agrāk vai vēlāk šīs pasaules gaitas būs jāizbeidz.
Naļiku un zeltu nepaņemsi līdzi, bet grēkus un vājības gan.
Padomājiet biroja darbinieki par eksistenciālismu un no tā visām izrietošajām sekām.

Atbildēt

Onka no jauns.lv

16.06.2018. 15:02

Cik daudziem cilvēkiem viņš ir palīdzējis pārvarēt maksātnespēju? Maksātnespēja jau nav bankrots un saprātīgi vadot saimniecisko darbību, daļā gadījumu ir iespēja to pārvarēt. Atceros to Jelgavas skolotāju kura, dēļ piena iepirkuma cenu krituma (11 santīmi), nespēja norēķināties ar banku. Pagāja 4, 5 mēneši un piena cenas atgriezās iepriekšējā līmenī (16 santīmi), bet ganāmpulks jau bija aizlaists gaļā, ferma un skolotājas māja atņemta un aizlaista ūtrupē. Tas viss vairāk izskatījās pēc cilvēka aplaupīšanas, pēc iespējas izpostīt ģimenei dzīvi un kādam par lētu naudu iegādāties māju, zemi , fermu. Saprotams, ja izvērtējot maksātnespējas situāciju, redzams ka īpašnieks ļaunprātīgi izšķiež līdzekļus, dzer, lieto narkotikas, ir spēļu zāļu atkarīgs, tad var saprast ka nekas labs nav gaidāms, bet ja ģimene strādā un no viņiem neatkarīgu iemeslu dēļ ir mainījusies iepirkuma cena, tad izeja jau gan bija jāmeklē. Tādas slepkavības jau nenotiek dzērumā, kāds cilvēks ir cietis nopietnus zaudējumus dēļ kāda cita cilvēka rīcības un neredzot iespēju situāciju atrisināt likumiskā veidā, risina to pēc savas izpratnes.

Atbildēt

canny

16.06.2018. 11:37

Te vietaa sakamais " Katrs sanjem pec nopelniem".

Atbildēt

Bunkus birojā

16.06.2018. 10:18

»

TYT

Bēdu nomāktie Bunkus biroja darbinieki liek sabiedrībai aizdomāties - par ko tieši Bunkus runāja tiekoties ar ZZS deputātu Seržantu? Par to kāpēc viņš pameta Degupunktu, ko uzlabot Latvijas cietumos vai kā uzlabot Latvijas Saeimas darba kvalitāti


nogalināts gudrākais. Kā LPSR VDK laikos. Visiem jādzīvo bailēs. Komunisms-cionisms joprojām. TM Dz. Rasnačs pārbiedēts atsaka bailēs no jautājumiem doties uz TV 24 Preses kluba tiešraidi.

Atbildēt

TYT

16.06.2018. 09:50

Bēdu nomāktie Bunkus biroja darbinieki liek sabiedrībai aizdomāties - par ko tieši Bunkus runāja tiekoties ar ZZS deputātu Seržantu? Par to kāpēc viņš pameta Degupunktu, ko uzlabot Latvijas cietumos vai kā uzlabot Latvijas Saeimas darba kvalitāti?

Atbildēt

no Jūrmalas

16.06.2018. 08:37

Bunkus kā jurists bija daudz gudrāks par šo nekaunīgo, rupjo populistu Gobzemu.
Vai pats neatceras kā pinās ar Jaunupu, kad nokļuva Tieslietu ministrijā un sāka vadīta maksātnespējas administratorus?
Vai pats neatceras, ka piedalījies vairākos ar rēderismu saistītos procesos?
Tagad pēc kolēģa nāves, kas sevi vairs nevar aizstāvēt, NE;IETIS Gobzems " bradā par līķiem" .

Atbildēt

lauķis

16.06.2018. 04:41

»

!

Bunkus bija parasts lielceļa laupītājs, vienīgā atšķirība , ka darbojas uzvalkā un kaklasaitē


Mārtiņš Bunkus - zinošs, neatlaidīgs un principiāls advokāts bija ļoti neērts oponents....
Nu ko tur vēl var teikt?

Atbildēt

ķuzis

16.06.2018. 03:17

Vai tā ir taisnība, ka Artusu Kaimiņu tā saucamajās saeimas vēlēšanās finansē aizkraukles bankas klauni?

Atbildēt

Olu kasītājs vecais

16.06.2018. 00:50

Un kasu vairākas reizes dienā-KAD SAGRIBAS un,kaut ne Tēvzemē okupētajà ar Krieviju

Atbildēt

Aizkraukles baņķieris eks

16.06.2018. 00:47

Un kā tad ar bankas pārņemšanu (reiderismu)...un te kaut kāds sīks šakkālis bukkus ielīda,vēl nošakaļoot...mēsls.
Vēsturi vajag zināt..olās ir spēks un tu pamuļķi kurš neesi kasijis olas-kas svešas olas...a es savas.

Atbildēt

sīkumi

16.06.2018. 00:02

no teksta: “..., lai nekādā gadījumā nepieļautu bankas piespiedu likvidāciju? Ir arī ļoti daudz citu neatbildētu jautājumu...”
Izskatās, ka “bankas piespiedu likvidācija” šim biroja darbiniekam likās pašsaprotama lieta savai “skaistajai” nākotnei Mežaparka mājā un Bentlijā, un notikušais netiek uz sevi attiecināts

Atbildēt

E.S.

15.06.2018. 21:01

...un kā ar ceļu būves mafiju?
Būs interesanti.....

Atbildēt

Meli

15.06.2018. 19:53

Nu,tad Bunkus attiecīgie biroja darbinieki presei varētu godīgi paskaidrot,kā tad viņi sareģistrējās administratoru rindā viens aiz otra. Kauns būtu tagad tēlot nezinīšus.Kuram vai kurai tad rokās nonāca pārējo paroles,kas ir unikālie kodi un nevienam nav nododami? Vai kļūdos? Jā, rindu elektroniski jauc 1Xceturksnī, bet vesels ceturksnis dotu Jums vēl iespēju kopīgi kādu rebi paveikt.Vai kļūdos?

Atbildēt

to vudrākais

15.06.2018. 19:37

»

Tieši vudrākos novāc,

Bunkus sāka liecināt KNAB par citiem un parKstīja sev nāves spriedumu. Maksāja viņš tiem no NA, kas prasīja, lai var turpināt shēmot. Novāca, jo varēja pastsstīt par tiesnešiem, kam maksāts, gan politiķiem. Viņš ticēja, ka visi spēlēs godīgi un katrs saņems pēc nopelniem. Vinš zināja par daudz...


Vienotības cilvēks Bunkus varēja tik vērienīgi shēmot, tāpēc, ka uz izdomātas apsūdzības un ķengājošu rakstu pamata Kozlovska kantoris Sprūda kungu ilgstoši noturēja cietumā. Kas viņu novāca: pašu savējie, lai tas klusētu, organizētā noziedzība, par to, ka pietiekoši nedalījās, vai kāds viņa uzmestais kreditors, izņemot dažus pediņus, nevienam citam nav zināms.

Atbildēt

atvaino ka pielabošu

15.06.2018. 18:13

»

!

Bunkus bija parasts lielceļa laupītājs, vienīgā atšķirība , ka darbojas uzvalkā un kaklasaitē


parasts ir pārāk labs vārds priekš bunkšķa. prasts laupītājs, tas jau skan manām ausīm tīkamāk. Ašradens jau ar bij tuvāk pieracies, lai starpnieki netraucē.

Atbildēt

O.Migla

15.06.2018. 18:11

Normàli. Savu neatdošu-svešu neņemšu. Pelni pats-nemānot.
Pretèji runàs AK-47.
Paldies Dievam-ir vēl normāli Cilvēki un vispār cilvèki Totalitàrajà Krievu FSB/KGB uzturētajà un kontrolētajā okupētajā teritorijà/LV!

Atbildēt

ei

15.06.2018. 17:35

Nošautais bija Bunkus nevis Bunkuss. Ne jau Bunkusa piemiņu bet Bunkus piemiņu. Skolā vajadzēja mācīties, nevis olas kasīt. Lielie spriedēji un gudrinieki, pat uzvārdu nejēdz izlasīt un uzrakstīt pareizajā locījumā.

Atbildēt

Neliešu nekrologa

15.06.2018. 17:17

izcilākā pērle:


Uzticamies tiesībsargājošo institūciju darbam un ticam, ka slepkavībā vainīgie tiks saukti pie atbildības. Kolēģa Mārtiņa Bunkus piemiņu aizstāvēsim mēs un neļausim to sabradāt.

Atbildēt

Tieši vudrākos novāc,

15.06.2018. 17:02

Bunkus sāka liecināt KNAB par citiem un parKstīja sev nāves spriedumu. Maksāja viņš tiem no NA, kas prasīja, lai var turpināt shēmot. Novāca, jo varēja pastsstīt par tiesnešiem, kam maksāts, gan politiķiem. Viņš ticēja, ka visi spēlēs godīgi un katrs saņems pēc nopelniem. Vinš zināja par daudz.

Atbildēt

Bet ja nu

15.06.2018. 15:48

Bet ja nu izrādās, ka Bunkus labās slavas trubadūrus un rakstus finansē ar kādai bankai jau atņemtu naudu. Ko tad?

Atbildēt

ciniķis

15.06.2018. 15:43

»

Jā, tikai viens arguments,

kad Bunkuss sevi nevar aistāvēt...


Viņu nogalināja paša alkatība. Uzrāvās ne uz tiem. Trāpījās tādi, kas netic mūsu tiesu varai, likuma spēkam un tam, ka "viņš neko nepārkāpa". Tā gadās. Ja būtu tik labs cilvēks kā te raksta, nevienam prātā neienāktu uz viņu šaut. Labus cilvēkus nenošauj kā suņus.

Atbildēt

TT

15.06.2018. 15:19

Nepārkāpa. Iespējams, taču to, ka procesus ietekmēja, turklāt izmantojot savus sakarus - pilnīgi noteikti. Slava par darījumu sakārtošanu ar VID pati par sevi nerodas. Tai vienmēr ir avots.
Dzīvē un sekas bieži vien ir likumsakarība darbībām dzīves laikā.
Arī Ļeņina darbus un nedarbus atceras, un slavina un nope. Tāds diemžēl ir publiski pamanāmas personas liktenis. Pat ja kādam tas sāp.

Atbildēt

!

15.06.2018. 15:13

Bunkus bija parasts lielceļa laupītājs, vienīgā atšķirība , ka darbojas uzvalkā un kaklasaitē!

Atbildēt

Jā, tikai viens arguments,

15.06.2018. 15:06

kad Bunkuss sevi nevar aistāvēt.

Kaut kā tūlīt pēc slepkavības nomelnot M. Bunkusa piemiņu metās tieši LTV Panorāma, paziņojot, ka notikusi rēķinu kārtošana. Kā lai nerodas naids pret šādu valsti, ja tā ar sabiedriskā medija starpniecību nomelno personu, kas nespēj sevi aizstāvēt.

M. Bunkusu nogalināja šī valsts iekārta. M. Bunkuss spēlēja pēc tās izvirzītiem noteikumiem, tos nepārkāpa.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: