Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ivars

01.02.2017. 01:01

"Vajadzīgie līdzekļi medicīnā" ir atrodami pašā Veselības ministrijā! Ko veselības aprūpē ir panākuši šie vairāki simti birokrātu,salīdzinājumā ar pirmskara Latvijas Labklājības ministrijas Veselības departamenta 17 darbiniekiem,kad nebija ne kvotu,ne rindu,ne kukuļu dakteriem? Arī zāles bija lētas-pat bez šodienas,ministrijas lieluma Zāļu valsts aģentūras (un papildus vēl Farmācijas departamenta pašā ministrijā)? Atšķirībā no pirmskara Latvijas,šodien Latvija ir vienīgā no visām 27 Eiropas Savienības dalībvalstīm,kurā nav atjaunotas pat slimokases!!

Atbildēt

doks

26.01.2017. 14:02

»

aina

Man arì vìrs šodien nomira.Vai 4 mēn. laikā,staigājošs cilvēks var nomirt no vēža


Kaimiņam mamma aigāja no vēža 10 dienu laikā pēc pašsajūtas pasliktināšanās-4 dienas sl-cā dg noteikšana 6 dienas mājās un ... viss!Arī iepriekš staigāja un ne par ko nežēlojās. Pēkšņi pārņēma nespēks. Tā kā 4 mēneši (ja vēl melanoma) nav tas īsākais laiks.

Atbildēt

jurka

22.01.2017. 11:13

Kad nacionālajā veselības centrā interesējos kādēļ ģimenes ārsts nevēlās nodarboties ar man diagnoscēto slimību,man atbildēja-pie mums ir tāda sistēma.Šī nelikumīgā sistēma darbojās visās sfērās un viņu uztur vecā,okupantu nomeklatūras struktūra.Nemaz nav jārok,tā darbojas visu acu priekšā,bet esam tik perfekti nozombēti,kā tā mūsu uztverē jau ir saplūdusi ar dabisko,likumīgo un uz šī fona vairs nav izdalama un mūsu prāti,kā nohipnozēti trusīši,neredz nekādu izeju un kļūst par šo hipnozētaju barību.

Atbildēt

Andris Baumanis

22.01.2017. 11:03

Klaji meli! Pēdējos gados katastrofāli pieauga valsts izmaksas par klīniskajām analīzēm. Katru gadu, līdz 2015.gadā, tika pieņemts lēmums šo spirālveidīgo pieaugumu apturēt uzliekot kvotas. Rezultātā 2016.gadā spirāle tika apturēta. Situācija ir duāla, jo viena daļa analīžu tiek veiktas bez jēgas un pamatojuma, bet slikti ir tas, ja tās ārsti nenozīmē pamatoti un mērķtiecīgi. Medicīnā jau labi pelna tikai laboratorijas un diagnostiskā aparatūra to saimniekiem, tāpēc raksta autors raud par savu saimnieku peļņas kritumu! Kauns....

Atbildēt

jālikvidē obamacare

22.01.2017. 10:02

nav līdzekļu to ārstēšanai, kuri nemaksā nodokļus, tas nekas ka viņi der nevarīgas vadības ievēlēšanai. Mums kas no tā? Tiki bēdas.

Atbildēt

aina

22.01.2017. 03:47

Man arì vìrs šodien nomira.Vai 4 mēn. laikā,staigājošs cilvēks var nomirt no vēža?

Atbildēt

Dace

22.01.2017. 00:05

»

Vo

Var jau kritizēt vienu vai otru šī raksta autora apgalvojumu, var kritizēt Veselības ministri. Taču prātīgāk gan būtu kritizēt valdību, kura visus šos gadus un arī tagad tā vietā, lai piešķirtu vajadzīgos līdzekļus medicīnai, šo naudu iegulda ciklopisku būvju celtniecībā, ziedo bagāto valstu klubiņam...


Medicīna pašā ir daudz iekšējo rezervju. Ja slimnīcā strādā pāris stundas dienā un saņem tūkstošus,par kādu efektivitāti iet runa. Māsiņas un sanitāri raujas uz vairākām slodzēm par smieklīgu samaksu,tie arī šo sistēmu uztur uz saviem pleciem,jo citādi sen būtu bankrotējusi.

Atbildēt

Vo

21.01.2017. 23:46

Var jau kritizēt vienu vai otru šī raksta autora apgalvojumu, var kritizēt Veselības ministri. Taču prātīgāk gan būtu kritizēt valdību, kura visus šos gadus un arī tagad tā vietā, lai piešķirtu vajadzīgos līdzekļus medicīnai, šo naudu iegulda ciklopisku būvju celtniecībā, ziedo bagāto valstu klubiņam, rīko dārgus pasākumus, piemēram simtgades svinēšanu par 60 miljoniem vairāku gadu garumā u.t.t. Ir jau, veicot organizatoriskus pārkārtojumus, jāmeklē tajā medicīnā iekšējās rezerves, bet visam ir savas iespēju robežas. Nevar gaidīt, ka ar tādu nabadzīgu budžetu medicīnas jomu ar vienu sitienu kāds spēj padarīt ideālu.

Atbildēt

nja...

21.01.2017. 20:46

Tā arī nesapratu raksta jēgu...skaidrs,ka privātām laboratorijām krīt apgrozījums,jo slimnīcu laboratorijas strādā kā ierasts. Kauns,ka asociācijai tāds vadītājs.

Atbildēt

Par ko cepiens?

21.01.2017. 19:10

SIA "E. Gulbja Laboratorija" apkalpo vidēji 4670 pacientus diennaktī. 2015. gadā pēc 1,2 miljoniem izmeklējumu pieprasījumu tika veikti 7,19 miljoni analīžu.

Atbildēt

...

21.01.2017. 18:28

»

bebene

Nu šitais Recipes kalps gan murgo. Transplantācijas centrā analīzes veic ļoti īsā laikā, bieži gadījumos, ja asinsrite apstājusies. Ja donoru analīzes vestu uz Recipes laboratoriju, un gaidītu atbildi, tad transplantācijas nebūtu iespējamas


Precīzi. Ja laboratpriju analīžu cenas ir tik zemas,tad kur privātām laboratorijām legālā peļņa no apgrozījum līdz 20%. Un privātās laboratorijas tikai investē apartūrā,kas neliecina,ka bizness iet uz leju,tieši otrādi. Tik daudz aparatūras ar tik zemu noslogojumu nav nekur ES. Koeficentam vajadzētu būt vēl zemākam. Analīžu skaits uz iedzīvotāju ir tuvu ES vidējam,pat citi izmeklējumi virs un nevajag melot.

Atbildēt

bebene

21.01.2017. 18:13

Nu šitais Recipes kalps gan murgo. Transplantācijas centrā analīzes veic ļoti īsā laikā, bieži gadījumos, ja asinsrite apstājusies. Ja donoru analīzes vestu uz Recipes laboratoriju, un gaidītu atbildi, tad transplantācijas nebūtu iespējamas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: