Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

FANNIJA PIRMĀUN //dalītais nekustamais īpašums//

25.06.2019. 09:58

»

NĪN samazināšanas jautājums

Opozīcijas virzītais un Ušakova iesaldētais NĪN samazināšanas jautājums - politisko batāliju ēnā aizmirsts un norakts, kaut būtu visas iespējas to pacelt. NĪN slogs Rīgā, tā graujošā ietekme uz vēsturisko apbūvi ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas interesē rīdziniekus, ir sasāpējis un akūts...


..gadus 30-mit netoksiskās latvju partijas marinē un iesāla ...BET TOKŠ KĀDI brīnumi būs, ja Saeimā pārsvars //toksiskajiem// gadīsies...mūsmedijiem PĻŪKA mūžīga !!!

Atbildēt

Latvis

22.06.2019. 23:15

»

Krievietis

Tipiski okupanteļa meli


Es Jūs saprotu! Patiesība acīs kož. Jūs jau pats tāds okupācijas balsts esat, jo akli esat valdošo pusē, lai saņemtu Jūdas grašus par riešanu.

Atbildēt

Latvis

22.06.2019. 23:08

»

Vai "LATVIS" muļķis?

No kura laika SaSkaņa (SS) ir "kreisie"? No laika, kad sāka pastiprināti izlaupīt Rīgas budžetu vai...


Muļķīt! Kurā pašvaldībā zog mazāk, kā Rīgā? Ja protams visu nav nolaiduši tik tālu, ka nav ko vairs zagt. Plus vēl izlīdzinošie ienākumi no Rīgas, ko Dombrovskis ieviesa, lai "parezajiem" vietvalžiem būtu ko zagt.

Atbildēt

A. K.

20.06.2019. 12:35

»

Pilsonis

Nu nav tur nekādu latvisko un nelatvisko partiju. Tāpat nav tur nekādu kreiso vai labējo. Ir tikai kangaru bandas


... tāpat kā Saeimā! Šī VALSTS IZSTRĀDĀJUMA sakārtošana, normalizēšana nav iespējama. Kas to sola, ir meļi vai šizo (realitātes sajūtas trūkums).

Atbildēt

Fakts

20.06.2019. 08:30

Nosauciet kaut vienu latvisku partiju ?, tādas vienkārši nav un 4.maija režīms tādu nepieļaus, jo tas nozīmētu tiesisku valsti, deokupāciju un kolonistu drauģeļu repatriāciju uz roģinu, bet mazākumā palikušie komsorgi un komuņagas, tiktu sodīti par genocīdu pret latviešu tautu.

Atbildēt

Andris

19.06.2019. 22:22

Pastalnieks imants liepiņs uzbūra nenormāli "gudru" rakstu!!

Atbildēt

Pilsonis

19.06.2019. 14:55

»

NĪN samazināšanas jautājums

Opozīcijas virzītais un Ušakova iesaldētais NĪN samazināšanas jautājums - politisko batāliju ēnā aizmirsts un norakts, kaut būtu visas iespējas to pacelt. NĪN slogs Rīgā, tā graujošā ietekme uz vēsturisko apbūvi ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas interesē rīdziniekus, ir sasāpējis un akūts...


Kamēr valdīs kangaru režīms, NĪN slogs tiks tikai celts. Jautājums ir tikai cik bieži un ar kādām dekorācijām.
Tas kas agrāk bija par velti (par velti nenozīmē, ka par to tu jau nēesi samaksājis ar saviem nodokļiem), tagad maksās. Tas kas maksāja, tagad maksās vēl dārgāk. Tas ir kangaru režīmu nerakstīti likumi.

Atbildēt

Pilsonis

19.06.2019. 14:51

Nu nav tur nekādu latvisko un nelatvisko partiju. Tāpat nav tur nekādu kreiso vai labējo. Ir tikai kangaru bandas.

Atbildēt

NĪN samazināšanas jautājums

19.06.2019. 12:22

Opozīcijas virzītais un Ušakova iesaldētais NĪN samazināšanas jautājums - politisko batāliju ēnā aizmirsts un norakts, kaut būtu visas iespējas to pacelt. NĪN slogs Rīgā, tā graujošā ietekme uz vēsturisko apbūvi ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas interesē rīdziniekus, ir sasāpējis un akūts.

Atbildēt

Asfalts Betonovičs

19.06.2019. 01:37

»

Janka

Eiropas parlamenta vēlēšanas Rīgā par Saskaņu, kuras sarakstā bija Ušakovs un Ameriks nobalsoja tikai 26,33% . Un tagad autors mums grib ieskaidrot, ka par Saskaņas/GKR sarakstu, kuras līderis būs stīvais pulkvedis Turlais vai apgarotā Rozentāle nobalsos vairāk kā 50% smiekli nāk


Bet tu neko, JANKA, nesaproti: latvieši guļ un perd dīvānos, neiet uz vēlēšnām un viņus vēl "gudrie" citi, izcil';akie latvietīši ar laikraksta nosaukumu DDD pamudina - nav vērts iet uz vēlēšanām, tas neko nemainīs un citādi, bet pa to starpu krievi čāpo pie urnām un viņus papildina pārgudrie latvietīši, cerot uz ievēlēšanu deputātos un amatos ar uzvārdiem "rozentāles", "ādamsoni" utt., kurus uzskata par koloborantiem un ievēl, kā te raksta: ievēl "svoločus, no svoi".

Atbildēt

Vai "LATVIS" muļķis?

19.06.2019. 01:26

»

Latvis

Saskaņa ir kreisie, kas aizstāv nabadzīgo iedzīvotāju daļu, bet tā saucamās latviskās partijas ir centriski konservatīvās, kas aizstāv bagāto intereses un Rīgā vēlētājs ir gudrāks, kā rajonos. Bet zagšana, lai paliek policijas kompetencē


No kura laika SaSkaņa (SS) ir "kreisie"? No laika, kad sāka pastiprināti izlaupīt Rīgas budžetu vai
kad sāka attīstīt korupciju kā saimniekošanas formu Rīgā, Rēzeknē u.c.?

Vai SaSkaņa ir "kreisie", tādēļ, ka krievi? Kā krievs, tā kreisais? Kad, kur tad viņos saskatīji kreisos? Kad, kurā vietā un laikā SaSkaņa aizstāv "nabadzīgāko iedzīvotāju daļu"? Ar bezmaksas braukšanau pensionāriem? Tā ir fikcija, jo pensionārus aplaupa citādi - māju apsaimniekošanas sadāŗdzināšanā, nedarīto darbu pierakstījumos, pat kuriem, no tiem pašiem pensionāriem izņem naudu ar māju apsaimniekošanas maksājumu kvītīm, ar Rīgas siltumu. ar dvieļu žavētājiem, ar ūdens pierakstījumiem un daudz ko citu. Arī ar nevajadzīgā Rīgas namu pārvaldnieka uzturēšanu, kur darbus dara namu pārvaldes, bet naudu skaita un daļa RNP! Un rīdzinieku naudas miljonu dāvinājumi savām propogandas sabiedriskām organizācijām, masu mediju žurnāļistiem? Zaga, laupīja un krāpa Rīgā visi valdnieki, bet tik atklāti, nekaunīgi un droši nekad nav bijis! STOP. Nu jau daudzi krievi arī ir sapratuši, ka "viņu Nils" nav vis viņu īstais glābējs, bet gan zaķupastala - atstāja Rīgu nelaimē, lai nu tagad tiek galā kas grib un kā grib! Bet nenotiks tā - vieni balsos pēc principa - "svoloč, no svoj, bet citi - savējie svoloči, daudz zaga, vienalga balsos par "svešiem svoločiem"?

Atbildēt

nuja

19.06.2019. 01:13

sliktam dejotājam traucē pilnīgi viss un pirmkārt jau paša pauti.

Atbildēt

Karote

19.06.2019. 00:08

Saskaņu, protams, pelnīti var nolaist podā, tikai perspektīvā t.s. labējo valdīšana nešķiet īpaši labāka.Ir jau bijuši gan zelta tilti, gan bemhenu virtenes. Pieņemu būs vēl bēdīgāk.

Atbildēt

Latvis

18.06.2019. 18:11

Saskaņa ir kreisie, kas aizstāv nabadzīgo iedzīvotāju daļu, bet tā saucamās latviskās partijas ir centriski konservatīvās, kas aizstāv bagāto intereses un Rīgā vēlētājs ir gudrāks, kā rajonos. Bet zagšana, lai paliek policijas kompetencē.

Atbildēt

Janka

18.06.2019. 16:45

Eiropas parlamenta vēlēšanas Rīgā par Saskaņu, kuras sarakstā bija Ušakovs un Ameriks nobalsoja tikai 26,33% . Un tagad autors mums grib ieskaidrot, ka par Saskaņas/GKR sarakstu, kuras līderis būs stīvais pulkvedis Turlais vai apgarotā Rozentāle nobalsos vairāk kā 50% smiekli nāk.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: