Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:-)

05.04.2024. 12:30

»

Antikorupcija

Lūdzu, pasakiet, kam Latvijā vajag KNAB, VK un VID...


Pastudē, kas ir "KONCESIJA"! Ar Valsti šim uzņēmumam sakara nekāda. Ja jau roc, tad līdz galam!

Atbildēt

Edvīns

05.04.2024. 09:28

Patiesībā nesaprotu šito visu huiņu ko te maļ, bet ZVC nu tiešām manā skatījumā bija labākā ārstniecības iestāde Zemgalē, bija, jo nezinu kas būs tagad.... liekas jau apdiršna ar visā šajā pasākumā notiek, kur ir patiesība, es neļemos spriest, bet ja pakalpojumu kvalitāte kritīsies, zaudēs ZVC pacienti, tostarp arī Jelgavas novada iedzīvotāji....

Atbildēt

zinātājs

04.04.2024. 16:20

Un kura labā strādā raksta autors ? Sapratām negrib lai pērk esošie mazākuma akcionāri . Bet varbūt grib pa lēto adot citiem ?

Ja kas vērtējumu ( priekš pirmpirkuma ) sniedza licenzēta firma .

Atbildēt

Incognito

03.04.2024. 17:53

s*kas bļe..

Atbildēt

Janis Vinters

03.04.2024. 10:49

»

"zemniekam" izjuka sarunāta štelle ar Madaru

Vintera Jelgavas rajona ZS "LĪGO", graudkopība apgrozījums 2022.gadā 4,898,418 eiro, bet gribās vēl


1.Latvijā ir 14 Jāņi Vinteri.
2. Jānis vinters zemnieks un Janis Vinters politaktīvists nav viena un tā pati persona ;)

Atbildēt

AntiVID

03.04.2024. 08:35

»

"zemniekam" izjuka sarunāta štelle ar Madaru

Vintera Jelgavas rajona ZS "LĪGO", graudkopība apgrozījums 2022.gadā 4,898,418 eiro, bet gribās vēl


Pieņemu, ka Jānim, tāpat kā man un daudziem citiem Latvijas pilsoņiem ir apnicis tas, kas notiek Latvijā. Un negribas ES valstu vidū nokrist pat zem Bulgārijas, lai sāktu konkurēt ar Albāniju un Kosovu.

Atbildēt

Antikorupcija

03.04.2024. 08:33

Lūdzu, pasakiet, kam Latvijā vajag KNAB, VK un VID?
Māte ar dēlu vienīgie valdes locekļi valsts iestādē jau 20 gadus!
Uzņēmums ar gandrīz miljona kredīta parādu un nulle darbiniekiem? Bet tikmēr KNAB tikai cenšas atrast kaut ko, lai atzītru par neesošām Taureņu sarunas, lai nomazgātu baltus vai aizfutbolētu uz VID kangariņus, bet VID trenkā bomžus- metāla nodošanas punktos un cenšas safabricēt nodokļu lietas ar izdomātiem pamatojumiem, kuri ir tik tālu no likumdošanas, kā Urāli no Alfa Centauras!
Šī vairs nav valsts, bnet kaut kāds absolūtās partokrātu monarhijas veidojums ar saviem vergiem, nodokļu maksātājiem! Atdodiet brīvību Latvijai, kropļi!

Atbildēt

Gudrais

03.04.2024. 01:07

»

Nu stulbs...

Deputāti pieņēma lēmumu, ka jāmaksā, bet vainīga izpilddirektore, kurai noteikti nebija balss tiesību? Nesaprotu loģiku


Padomā, kurš virzīja lēmuma projektu deputātiem uz balsošanu un kura atbildībā bija uzraudzīt kapitālsabiedrību no pašvaldības puses! Palīdzēšu - izpilddirektorei.

Atbildēt

"zemniekam" izjuka sarunāta štelle ar Madaru

02.04.2024. 18:00

Vintera Jelgavas rajona ZS "LĪGO", graudkopība apgrozījums 2022.gadā 4,898,418 eiro, bet gribās vēl...

Atbildēt

h12

02.04.2024. 16:14

»

:-)

Kas ir jālieto, lai ko tādu sadzejotu? Juridiskas un vispārējas nekompetences paraugs


Jurisprudence un Vinters ir divas patstāvīgas substances, kam nav lemts satikties. Man būtu kauns ko šādu gvelzt, jo darbabiedri smietos, bet ko neizdarīsi, ja, kaut patraks, gribi līst politikā.

Atbildēt

:-)

02.04.2024. 13:15

Kas ir jālieto, lai ko tādu sadzejotu? Juridiskas un vispārējas nekompetences paraugs!

Atbildēt

A.L.P.

02.04.2024. 13:06

Un kas būs ??? Nekas nebūs !!! Visu pabāzīs zem tepiķa , nedaudz pabļaustīsies un miers mājā . Jo Latvijas valdošā kliķe darbojas tieši tāpat !Spilgts piemērs ir (un būs) Kariņa lidojumi , kur iztērēti ap 1,5 miljoni .Un kas notiks ar Kariņu ? Nu varbūt uzliks 50 eiro soda naudu !Jo lietie zagļi arī zagt var pa lielam .

Atbildēt

Lili

02.04.2024. 12:51

Pēc Caunes miršanas sanāca deputāti- zaļie gribēja turpināt zagt, Liepiņš noreiderēt zaļos, bet ostītājs tikt pie varas. Draudzīgi saķēra viens otru aiz kules, vienojās neraustīties, citādi visiem sāpēs. Tusnis -ostītājs, amata vārdā, pievēra acis, bet Lonerte noslēdza ieilgušo slimības lapu, lai Liepiņš paliktu jaņos. Viss gāja kā smērēts. Tusnis pat par savu daļu sāka sapņot, aizsapņojās, līdz tiešsaitē iebrauca kādai palaistuvei šekumā. Un tad nu sanāk, ka viss tas notiek valsts interesēs. Jāatceras, ka prezidents amatā tika līdzīga tvēriena rezultātā.

Atbildēt

Haralds Kalns

02.04.2024. 09:26

Reāli, uz divām kājām staigājoši, cilvēki vairs neeksistē. Viss notiek Zoom - kaut kādi purni, konti, domes sēdes gultā slīdot no sasvīdušas bābas zeķes, aploksnes, pēdas, naudas pārskaitījumi nereģistrētam uzņēmumam...! Un pierādi nu, ka to visu sastrādājušas dzīvas būtnes (radības; tvarji), jo sejā viens otru nav redzējuši un klātienē tikušies. Viss tā, kā Satversmē "paredzēts", jo tās sastādītājus arī neviens nav saticis un redzējis!

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

02.04.2024. 08:10

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

ab

02.04.2024. 08:04

»

prihvatizācija

modernā prihvatizācija


dimžel vājprāts pārņem šo valsti

Atbildēt

Vasja

02.04.2024. 06:29

»

He he

pļitkinens untuns


Dirsā

Atbildēt

dikļu idiota

02.04.2024. 04:11

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


smērējumi

Atbildēt

Pfe

02.04.2024. 00:29

»

Vieplis.

Nu kā var 12% diktēt savus noteikumus


12% tas jau būtu daudz, līdz šim noteikumus diktēja 0,0002-0,001%

Atbildēt

patiesībā

01.04.2024. 21:35

»

Pļutkinens no Dikļiem

he he


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)

Un arī: "Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.vied.aut. - Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Savukārt, kā zināms "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Nu stulbs...

01.04.2024. 21:26

Deputāti pieņēma lēmumu, ka jāmaksā, bet vainīga izpilddirektore, kurai noteikti nebija balss tiesību? Nesaprotu loģiku...

Atbildēt

Pļutkinens no Dikļiem

01.04.2024. 21:23

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


he he

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

01.04.2024. 20:54

»

Dekolonizāciju derusifikāciju lustrāciju arī komunistu pēcnācējiem

Sarkanie izdzimteņi un viņu austrumu biedri, kas Latvijā atpazīstami ar statusu civilie un militārie PSRS okupanti, un kurus ZZS komunisti izmisīgi centās naturalizēt par Latvijas pilsoņiem


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku ( vai pat iedomātu "ienaidnieku" ), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezceŗīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

"Vainīgs "sliktais Krievs" pie VISA!!!..."
( "latv(ĀN)ijas" LUMP.EŅZOMBIJU "sāga" 2.0 )
( 'konceptuālais aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Latv(ĀN)iešiem veicies (dikti!) ~
Līdzās (Radītāja likti,
Kaimiņzemē, Austrumpusē),
"Sliktie krievu orki" 'tusē'!!!

Daļa - "okupantos" skaitās:
Dzīvojas (kā "vilki aitās"),
Šajā "brīvvalstī" (ar radiem!),
Desmitiem (vai simtiem?) gadiem.

"BAIDIES!!! Kaimiņvalsts ir slikta!!!"
Tāda ZOMBIJmantra (strikta!),
PropaGANDĒTĀJIU pausta,
Latv(ĀN)iešiem 'tup uz skausta'.

"Dŗaugi, Austŗumos nav labi!!
Tāpēc - mums TUR ŗobežstabi,
Dzeloņdŗātīm "apgŗeidoti",
"Jā-tendeŗē" (dāŗgi, ļoooti...)!!!"

PAŠI sū#os – kaut līdz acīm,
Galvenais - SEV (skaļāk) sacīt:
"Vainīgs "sliktais Krievs" pie VISA,
BEZ jebkāda 'kompromisa'!!!!!"
(…)
Vainot Kaimiņus ('pa glupo'),
Riskē tie, kas 'heitu čupo',
Masmē.dekļu propagandā(s) &
"Soc-burbuļu" 'svalkā' vandās.

Kas grib SAVU Tautu nīdēt ~
Riskēs CITUS 'genocīdēt'
("širhanam" zem astes nīkstot,
"deRmokrātu" [šmucē] slīkstot).
...
Katrai Tautai - SAVA daba,
VISĀM - netrūkst slikta & laba,
'Katram vienam' - KARMA sava,
Ap(cel) CITUS - cietīs TAVA...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Vieplis.

01.04.2024. 20:53

Nu kā var 12% diktēt savus noteikumus.?

Atbildēt

Vieplis.

01.04.2024. 20:47

I pa labi pid...i, i pa kreisi pid...i, tā ir Jelgavas novadā. Tā Lonerte Lasmaņa pirkstus pacēlā gaismā tikkai tad, kad pašai krēslis saļodzijās.

Atbildēt

hehe

01.04.2024. 20:46

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Palaists pilns pļutkinens!

Atbildēt

Dekolonizāciju derusifikāciju lustrāciju arī komunistu pēcnācējiem

01.04.2024. 20:44

»

Jukums

Nu, ko lai saka - ņemiet viņus pēc iespējas ātrāk ciet...


Tam visam nav nozīmes, ja vēlēšanās piedalās komunistu naturalizēti okupanti un vēlēšanu sistēma ir pašu komunistu izdomāta, nevis atjaunota no pirmsokupācijas brīvās Latvijas.

Atbildēt

Dekolonizāciju derusifikāciju lustrāciju arī komunistu pēcnācējiem

01.04.2024. 20:31

»

tie nav latvieši, kas šādi cits ar citu

tie ir kolaborantu kropļi brigmaņi


Sarkanie izdzimteņi un viņu austrumu biedri, kas Latvijā atpazīstami ar statusu civilie un militārie PSRS okupanti, un kurus ZZS komunisti izmisīgi centās naturalizēt par Latvijas pilsoņiem.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

01.04.2024. 20:29

»

tie nav latvieši, kas šādi cits ar citu

tie ir kolaborantu kropļi brigmaņi


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

(…)
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

+

01.04.2024. 20:25

»

tie nav latvieši, kas šādi cits ar citu

tie ir kolaborantu kropļi brigmaņi


Tā ir šī okupantu stūrētā Latvija.

Atbildēt

tie nav latvieši, kas šādi cits ar citu

01.04.2024. 20:04

»

Eksporta iespēja

Mums,latviešiem ,tik talantīgi blēži! Būtu jauki,ja krāptu ārzemniekus,ieplūstu nauda mūsu valstī


tie ir kolaborantu kropļi brigmaņi

Atbildēt

Eksporta iespēja

01.04.2024. 18:16

Mums,latviešiem ,tik talantīgi blēži! Būtu jauki,ja krāptu ārzemniekus,ieplūstu nauda mūsu valstī!

Atbildēt

KTM

01.04.2024. 17:27

Jancis galvu sasitis, drāžot KTM

Atbildēt

hehe!

01.04.2024. 17:12

Nu i riktīgie zirnekļi burkā! Gaidīsim ar nepacietību domes izjukšanu,ja jau tādas lietas tur darās.

Atbildēt

Jukums

01.04.2024. 17:06

Nu, ko lai saka - ņemiet viņus pēc iespējas ātrāk ciet!
Te ir arī jautājums, kas loģiski izriet no aprakstītās situācijas. Kādi tad ir šo politisko partiju veidošanās principi, kā tiek atlasīti kandidāti, kurus partijas virza vēlēšanās? Un kāda tad, pie deviņiem velniem, vispār ir iespējamās vēlētāju iespējas jebko ietekmēt savu interešu un tiesību aizstāvēšanas virzienā? Praktiski viss reducējas tikai un vienīgi uz to, kurš grupējums (kura partija} tiks pie iespējas kaut ko ieraut nāsīs. Viss pārējais ir tikai uz vēlētāju ausīm karināmie makaroni!

Atbildēt

nu, nu

01.04.2024. 17:05

“erotiskā skandāla patiesais iemesls” ir stulbeņa cienīga izpaušanās pašam palaižot tiešsaistē savu “pīzdroča” vai “pīzdrača” izpausmes… Gobzems brauca ar trenažieri, šis tēloja ginekologu.

Atbildēt

prihvatizācija

01.04.2024. 16:16

modernā prihvatizācija

KNAB darbība pārskatāma

KNAB vadība atbrīvojama no amatiem

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: