Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nezinītis

26.03.2019. 08:54

»

vid turpina zagt

vid savas zadzibas sauc par kludam


vai nevajadzētu kādai Vid amatpersonai likt atmaksāt zaudējumus par uzņēmējiem radītajiem zaudējumiem, piemēram, Dacei Pelēkajai. Līdz šim nav skaidrs par ko Dacei Pelēkajai 2015.gada nogalē FM pēc Pētersones ieteikuma apbalvojumu piešķīra par kases Aparātu ieviešanu, ja līdz šim nekas pēc VK ziņojuma nav līdz galam ieviests? Cerams, ka jaunā Vid vadītāja savedīs kārtībā

Atbildēt

vid turpina zagt

26.03.2019. 00:02

vid savas zadzibas sauc par kludam !

Atbildēt

mulku zeme bez parmainam

26.03.2019. 00:01

iedzivotaju skaits asv kolonija turpina strauji samazinaties.

Atbildēt

Muris

25.03.2019. 21:21

»

Uzņēmējs

Kases aparātu nemitīgo maiņu cik atceros uzsāka Pētersones kundze un to turpina Pelēkā. Šī bezgala kases aparātu nosacījumu maiņa liek domāt par korupcijas iespējamību, kases aparātu tirgotāju lobēšanu


Nu cik atceros likums bija plaši interpretējams un CHD arī interpretēja ! Likumdevējs jau nevar paredzēt visus šādus gājienus! Nez CHD tiesājas ar VID?

Atbildēt

Dave

25.03.2019. 21:18

»

Jā, bet

Valsts kontrole konstatē, valsts kontrole atklāj, valsts kontrole brīdina, valsts kontrole pēta...


Skumji, ka uzńēmējiem bija lieki jāizmet nauda par nekam nederīgiem kases aparātiem! Un tagad atkal jāinvestē jaunu programmu instelēšanā! Un nez vai pēc laika neizrādīsies, ka tomēr atkal var šo ierīci manipulēt. Bet kurš domā par uzńēmējiem? Ne jau VID!

Atbildēt

Uzņēmējs

25.03.2019. 19:01

Kases aparātu nemitīgo maiņu cik atceros uzsāka Pētersones kundze un to turpina Pelēkā. Šī bezgala kases aparātu nosacījumu maiņa liek domāt par korupcijas iespējamību, kases aparātu tirgotāju lobēšanu.

Atbildēt

kases 4iks

25.03.2019. 17:53

Valsts kontrole konstatē, valsts kontrole atklāj, valsts kontrole brīdina, jautajums, kura VID amatpersona atbildes par zaudejumiem tautai! Sandra Admine-Kārklina, kura atspērusies radija haosu?

Atbildēt

Ieva

25.03.2019. 16:25

Nez Ieva Jaunzema ar savu draudzeni Maritu Klikiču jau šo reformu ir pārspriedušas un izlēmušas kā viņas varētu kopīgi nopelnīt uz šīs reformas rēķina? Maritas Klikičas dēlam taču pieder kaut kāda tur kases aparātu izplatīšanas firma?!
Tik sulīgi abas sarakstās FB, ka gan jau šis temats ir apspriests un aktuāls.
Mārcim Klikičam taču vajag ļaut kaut ko nopelnīt !

Atbildēt

Jā, bet

25.03.2019. 15:54

Valsts kontrole konstatē, valsts kontrole atklāj, valsts kontrole brīdina, valsts kontrole pēta....
Masu saziņas līdzekļos savukārt tiek pausta neizpratne, izteikts izbrīns, rodas dažādi jautājumi....
To visu redzot, nāk prātā sena anekdote: Ielas malā stāv sabojājies auto. Apkārt tam bariņš vīru pēta un spriež, kas tam vāģītim vainas. Garām brauc čigāns ar savu zirgu un vīriem saka:"Ko jūs tur to mašīnu pētiet - skrūve pie skrūves, bet kopā neturas! Nākiet, papētiet labāk mana zirga dibenu - bez šņores ciet stāv!"

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: