Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets un ārstiem naudas kā vienmēr nepietiek (lai gan šoreiz naudas ir tik daudz kā nekad), visvienkāršākais variants ir šķelt pašus ārstus.

Labi baroti pūces TV studijā pazemo ārsti, kas Latvijas medicīnas sistēmas izmaiņai devusi vairāk kā tonna aparistu, savukārt politiķis, kas joprojām ir arī ārsts, ar visām savām politārsta tiesībām aicina steigšus sašķelties ārstiem divās nometnēs, jo tad, protams, ar viņiem vieglāk būs tikt galā.

Dārgie politiskās virtuves aizgājēji, jums varbūt būs nepatīkams pārsteigums, taču jūsu metodes vairs nestrādā. Taču - neesmu jums to teicis. Ļoti labi, ka jūs joprojām dzīvojat savā burbulī.

Lūdzu, lūdzu, līdz nākamajām vēlēšanām pat nenāciet ārā. Turpiniet uzskatīt, ka valstī viss ir lieliski, ka tauta jūs mīl un ka jūs noteikti valdīsiet mūžīgi. Kā ir patiesībā, lai paliek katra vērotāja paša ziņā.

Kam izvēlamies ticēt - tādiem ārstiem kā dr. Ilze Aizsilniece vai šādiem pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem –, ir izvēle, kas jāizdara katram pašam. Tieši tik vienkārša izvēle - izvēlieties, kam ticat jūs.

Tieši jūs. Katrs pats. Un, ja esat izvēlējušies, kam ticat, veidojiet savu realitāti atbilstīgi saviem uzskatiem.

Vara nevar valdīt, ja tai nav uzticības. Var mēģināt īstermiņā, bet tas nekad nevar izdoties ilgtermiņā. Kā dzīvosim valstī, kurā zudusi uzticēšanās varai un arī pati sabiedrība ir sašķēlusies daudzās nometnēs? Nu, kā saka, dzīvosim, redzēsim...

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

241
18