Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

90% krievu ir mongoļu gēni

05.03.2019. 17:18

»

ha-ha

Fēli, protams, nezinu tavas dzimtas asinstīrību, bet komentārs stipri vien saistās ar nacisma ideoloģiju. Tajā gan pārāki par visiem skaitījās ārieši ar zilām acīm


Krievu okupanti, ja vien to senči nav sajaukušies ar mongoļiem, arī ir ārieši ar zilām acīm.

Atbildēt

ha-ha

05.03.2019. 17:09

»

Fēlis

Tu, sūdabrāli, jau arī pats sevi komentē ar abreviatūru A.P. Es saprotu, ka dzīvojot ar krieveni pašam jākļūst par krievu, jo citādi ar viņiem nevar sadzīvot, bet tak ne jau tādā mērā. Акстись, мудак


Fēli, protams, nezinu tavas dzimtas asinstīrību, bet komentārs stipri vien saistās ar nacisma ideoloģiju. Tajā gan pārāki par visiem skaitījās ārieši ar zilām acīm.

Atbildēt

iespējams,ka

05.03.2019. 17:09

ušaks vēlējās sakārtot to laukumu,jo pārliecināts,ka kādreiz būs jāsagaida vova,lai varētu palielīties un atskaitīties par Rīgas novešanu līdz kliņķim.

Atbildēt

pilnīgi pareizi

05.03.2019. 17:00

Kauna nagla,nevis"uzvaras piemineklis",kā to ķēmu spītīgi turpina dēvēt aģents Priedītis ar segvārdu Udo Ulbergs,labi zinādams ķēma īsto nosaukumu.

Atbildēt

Fēlis

05.03.2019. 16:54

»


Tu, sūdabrāli, jau arī pats sevi komentē ar abreviatūru A.P. Es saprotu, ka dzīvojot ar krieveni pašam jākļūst par krievu, jo citādi ar viņiem nevar sadzīvot, bet tak ne jau tādā mērā. Акстись, мудак!

Atbildēt

hm

05.03.2019. 16:41

Nojaukt ... varbūt pareizāk sākt ar uzbūvēt? Nojaukt var visu uzbūvēto padomju laikā. Kas atradīsies vietā - tukša Latvija?
Mao Latvijas variants?
Lozungi par sliktajiem okupantiem, komunistiem un čekistiem arī zaudē jēgu. Droši var apgalvot, ka neviena no tā saucamajiem okupantiem šodien nav dzīvo vidū, komunisti un čekisti katru gadu skaitliski sarūk. Latvijai vajag tikai nedaudz paciesties un še atradīsies paradīze zemes virsū. Ar katru gadu mums dzīvot kļūst labāk un skaistāk, un brīvāk!
Kāpēc tā nenotiek? Varbūt vaina nav tajā, kur to meklējam?

Atbildēt

AntiPriedīts

05.03.2019. 16:24

»


Kā jau apnicis lasīt šos demagoģiskos kremļa tekstus "ja Vācija būtu uzvarējusi, tad latvieši vairs nebūtu utt."

Vācija nekad neuzvarētu, jo viena maza valsts ar ierobežotiem resursiem un ar vājprātīgu vadoni nevar pakļaut visu Eiropu un kur nu vēl pasauli. Tāpēc ir mazsvarīgi, ko nacisti rakstīja plānos attiecībā uz latviešiem, jo tam nebija seguma un ne tuvumā uzvarai karā.
Arī es varu ierakstīt savos plānos, ka Priedītim nocirtīšu galvu, ja man izdosies tikt līdz Mēnesim. Vai tāpēc mans apgalvojums ir uzskatāms par nopietnu?

Atbildēt

Latviešu kauna traipam

05.03.2019. 16:06

»


Diskutēt iespējams tikai ar saprātīgu būtni, kurš zin patieso vēsturi, nevis trockistu (visa PSRS pēc 1953.gada) ideoloģijas apsēstu kadru no čekas arhīviem.

Atbildēt

Asiirietis

05.03.2019. 15:26

Kā teica Staļins, galvenais esot kadri un tādi okupācijas laikā tika ievesti veseli 800 000, ieskaitot laimes meklētājus, kurus nolād pat pašu zemē, jo pameta savus vecākus likteņa varā. Kā arī milzīgs skaits kriminālo noziedznieku, kuriem atlikušais sods bija jāizcieš citās republikās. Tā nu tie savairojušies, nesalīdzināmi labākajos apstākļos un kalpo vienlīdz labi kā kremļa garā roka un kā atbalsts vietējai komunistu - čekistu mafijai, kas 91.gadā, veiksmīgi apvienojās ar rietumu padibenēm. Uz šodienu redzam, ka veiksmīgi ir izzagta gan Krievija, gan okupētā Latvija un pārējās republikas, pieķerot klāt vēl eiropu pie savas ietekmes, jo internacionālajai noziedznieku mafijai nav robežu kā to labi redzam arī dabā, starp eiropas valstīm.
Kur visam šim prettiesiskumam aug kājas, var iepazīties neskaitāmās vietnēs internetā.

Atbildēt

Skolotāja no Rīgas vidusskolas

05.03.2019. 15:05

Eiropā skolās aizliedz nēsāt krustiņus, jo tas aizskar musulmaņu jūtas.
Piders Edgars Rinkēvičs - lielais Eiropas liberālis - izliekas neredzam, ka okupantu piemineklis un okupantu klātbūtne aizskar latviešu jūtas.
Okupantu pieminekli jānojauc! Okupantus jāsasēdina vilcienos un autobusos, un jāaizved prom no Latvijas - lai liberālā Eiropa savāc šos mēslus, lai ar tiem auklējas tāpat kā ar muslimu imigrantiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: