Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kaut gan uzņēmēja Vasilija Meļņika kontrolētā AS Rīgas kuģu būvētava ir nonākusi tik smagā saimnieciskajā stāvoklī, ka tai noteikts tiesiskās aizsardzības process, un valsts budžetam ir parādā jau vairāk nekā 1,21 miljonu eiro, uzņēmējs nedomā atteikties no dārgajiem luksus auto, kas iegādāti uz uzņēmumu grupas vārda, - ne no vismaz pārsimt tūkstošus eiro vērtā Rolls-Royce Ghost, ne no aptuveni 140 tūkstošus eiro vērtā Mercedes Benz G 63 AMG luksusauto.

Kā rāda Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) un Lursoft dati, Meļņika kontrolētā uzņēmuma - Tosmares kuģubūvētavas autoparkā joprojām ir gan 2014. gada izlaiduma Land Rover Range Rover ar valsts reģistrācijas numuru BG7700, gan Mercedes Benz G 63 AMG luksusauto ar valsts reģistrācijas numuru KD7700. Šis auto reklāmas tekstos tiek slavēts kā "īstens bezceļu auto ar leģendāru dizainu un mūsdienīgu komforta aprīkojumu".

Tāpat CSDD dati rāda, ka arī AS Remars-Rīga, caur kuru Meļņiks kontrolē Rīgas kuģu būvētavu, nav vēlējusies atteikties no 2012. gada izlaiduma Rolls-Royce Ghost, kas ir viens no retajiem Latvijā reģistrētajiem rollsroisiem un kuram tāpat ir Meļņika iecienītais 7700 numurs – tikai ar burtiem BM.

Iepriekš Pietiek informēja vēl par vienu "Meļņika autoparka" eksemplāru - tad atklājās, ka melnais G klases Mercedes Benz auto, kas bija fiksēts invalīdu autostāvvietā pie tirdzniecības centra Sky&More, pieder Meļņika kontrolētajai AS Remars-Rīga.

Melnā luksus klases automašīna ar valsts reģistrācijas numuru FJ7700 vairākās fotogrāfijās bija fiksēta, novietota invalīdu stāvvietā pašā tirdzniecības centa durvju priekšā. Taču tagad uzņēmums no šī auto ir šķīries, bet numurs FJ7700 ticis šim pašam uzņēmumam piederošajam Hyundai i30 auto.

Novērtē šo rakstu:

45
2