Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

IKA

18.12.2012. 16:02

Kāpēc tad Viņķelei nebija jāatbild, Pīļknābis paņēma viņu savā paspārnē.

Atbildēt

aņka

17.12.2012. 09:45

»

Nor66

Tu pipeļveidīgais,lai Tev bieźi būtu tādas medicīniskas manipulācijas


Tava latviskā mentalitāte un psihiskais stāvoklis ir nožēlojams, bet to var ārstēt

Atbildēt

Nor66

17.12.2012. 06:58

»

Han!

Dombrovskis vēl ir pēdējais ar skaidru galvu, kurš nav palicis par pasaku un mītu cienītāju


Tu pipeļveidīgais,lai Tev bieźi būtu tādas medicīniskas manipulācijas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Erna

17.12.2012. 00:31

»

cimze

Sirsnības un cilvēcības ne tikai Dombrovskim trūkst, tāda ir visa Vienotība. Nabaga Ķīlis - viņš taču tos valdības vārdu plūdus par reformām, izrāvieniem, sasniegumiem ir ņēmis par pilnu un nolēmis kaut vienā nozarē Latvijā tās reformas tiešām īstenot. Bet - runāt par reformām ir ļauts, taču īstenot...


Un vēl kādā nozarē!! Zināšanas izmērīt nevar. Naudas apgrozījums augstskolās ir ievērības vērts lielums. Kā vienas bagātas augstskolas rektors teicis, ka ir profesijas ar kurām visos laikos var labi nopelnīt. Tikai jāprot.

Atbildēt

viedoklis

16.12.2012. 23:35

bīstama ir sistēma, kur viens otru slavē, viens otru savstarpēji vērtē, dalot nodokļu maksātāju grūti pelnīto naudu, pildot n-tos amatus un darbus 24 stundas bez atpūtas. Kas notiks, kad fodi beigsies un nebūs ko dalīt?

Atbildēt

to Olgerts16.12.2012. 17:24

16.12.2012. 18:40

Lasu un šausminos, cik tuvredzīgs un mazdomājošs jūs esat! Šitādu ķīļu ir pilna pasaule. Muldētāju, muldētāju un vēlreiz muldētāju. Ja jūs domājiet, ka čomīskas sarunas, sēžot uz galda stūra, atrisinās kādu no izglītības problēmām, dziļi maldāties. Pat pieļauju, ka viņam ir vēlmeko darīt, bet saprašanas nav nekādas. Un žēl tā laika , kas tiek izniekots.

Atbildēt

huhu

16.12.2012. 17:39

Ja kāds domā, ka dažs dzer politikas dēļ, tad tie ir murgi.
Karā drošs ierocis ir arī aņka, teica čapais un nospļāvās par angiogrāfiju

Atbildēt

Olgerts

16.12.2012. 17:24

Lasu komentārus un šausminos. Ķīlis ir gudrs cilvēks un ceru, ka viņš atveseļosies un beidzot izķidās tos ierusējušos korumpētos Latvijas izglītibas sistēmas nezāļu laukus. Ķīlis ir progresīvs cilvēks ar un bez reformu partijas. Partija tikai viņu uzrunaja. Viņš ir goda vīrs tāpēc cīnīsies līdz galam godīgām metodēm atšķirībā no Vētras un ko privātorganizācijas darboņiem, atvainojiet, Augstākās Izglītības Padomes. Veseļojies Ķīli un es turu īkšķus.

Atbildēt

datordīdītāš

16.12.2012. 16:54

»

mja

nezin, kur palika Buiķa torsionu dzinējs, jeb perpetum mobile? 'zinātne' šarlatānisms


joprom piedāvā ar 120%-150% efektivitāti http://www.vortextechnologies.lv/

Atbildēt

hy

16.12.2012. 13:20

»

psihiatrs

Ķīlim daudz aktuālāka ir nevis sirds, bet gan galvas ārstēšana


psihiatram superaktuāla ir RESERTIFIKĀCIJA!!!
Kaut gan - veltīgi... Izgāzīsies!
Nav orgāna,kam būtu jābūt galvā.

Atbildēt

IZM

16.12.2012. 01:13

»

Dementia

Kādās politiskās aprindās tas plaši trešdien bija zināms? Sazvanoties ar Ērgli, viņš ceturtdienas rītā nezināja, ka veiks šo angiogrāfijas manipulāciju


Tukišs ir tas, kas reāli bīda lietas ministrijā, bet Ķīlis ir tikai tarāns, kas grauj visu pa labi un kreisi! Klucīšus pēc tam vajadzīgajā kārtībā krāmē Tukišs!

Atbildēt

>paijai

16.12.2012. 00:29

naglai uz galvas. Ar pirktu diplomu.

Atbildēt

paija

16.12.2012. 00:07

»

no Pekinas

Vai jūs ķīļa nozombētā tautas daļa, kas raustās agonijā un ar putām uz lūpām kliedz par slikto augstāko izglītību, varat paskaidrot kā RP biedrs Sisis Vijoļkāja aka Sprūdžs, bez augstākās izglītības ierāpās ministra krēslā? :D Ak jā, aizmirsu, tas taču arī bija Ķīļa & Co revolucionārais, varas alkatīgais...


Tikai nesapratu,kāpēc tie vecākā gadagājuma profesoru nav sagatavojuši sev cienīgu maiņu, ja jau tā izglītības kvalitate nemaz nav tik slikta. Pie tam panākumi jaunībā negarantē to pasu vecuma. Varbūt der arī atcereties,ka padomju laikā bija konkurss uz vietām augstskolās, mediķos, juristos līdz pat 10 uz vienu vietu un augstskolu bija mazak.Lai jau macas visi, kam ir nauda, tikai nekADu budzeta vietu bezdarbnieku sagatavošanai vājas programmās. Man savukart liekas,ka tieš Tu piederi pie tautas glupas daļas ,kas te ar putām uz lūpam bļaustas

Atbildēt

Dombrovskis

15.12.2012. 23:05

Man viss pie drisas - man grafiks deg! ;)

Atbildēt

cimze

15.12.2012. 22:12

Sirsnības un cilvēcības ne tikai Dombrovskim trūkst, tāda ir visa Vienotība. Nabaga Ķīlis - viņš taču tos valdības vārdu plūdus par reformām, izrāvieniem, sasniegumiem ir ņēmis par pilnu un nolēmis kaut vienā nozarē Latvijā tās reformas tiešām īstenot. Bet - runāt par reformām ir ļauts, taču īstenot - ne. Tāda tā patiesība.

Atbildēt

mja

15.12.2012. 18:46

nezin, kur palika Buiķa torsionu dzinējs, jeb perpetum mobile? 'zinātne' šarlatānisms

Atbildēt

sveiciens Pekinietim

15.12.2012. 18:27

Nu vienreiz labi teikts, tā arī ir, tieši tā

Atbildēt

no Pekinas

15.12.2012. 17:51

Vai jūs ķīļa nozombētā tautas daļa, kas raustās agonijā un ar putām uz lūpām kliedz par slikto augstāko izglītību, varat paskaidrot kā RP biedrs Sisis Vijoļkāja aka Sprūdžs, bez augstākās izglītības ierāpās ministra krēslā? :D Ak jā, aizmirsu, tas taču arī bija Ķīļa & Co revolucionārais, varas alkatīgais plāns nr.2.

Tomēr jāatzīmē, ka šajā pasaulē kvalitatīva augstākā izglītība nevienmēr garantē panākumus dzīvē - daudz kas ir atkarīgs arī no cilvēka personības. Piemēram, Stīvam Džobam nebija augstākās izglītības, bet viņš izveidoja pasaules vēsturē vērtīgāko uzņēmumu. Van Gogam arī nebija
akadēmiskās izglītības mākslā, bet viņš ir viens no pasaules ievērojamākajiem māksliniekiem. Ne jau visu atrisina augstākā izglītība. Problēma ir cita - ja cilvēks ir debīls, tad arī Ķīļa piesauktie
pasaules labākie profesori tam gudrību mutē neielies. Ķīlim ļoti patīk akcentēt savu Anglijā iegūto izglītību, taču tai pat laikā, varu saderēt, ka lielākā daļa no Rīgas "čurājošajiem britiem" arī ir
pabeiguši koledžas un augstākās izglītības iestādes.

Lūk, un Latvijas nelaime ir tieši tur, ka lielākā tautas daļa vienkārši ir glupa. Tāpēc, ka komunistisko represiju laikā tika iznīcināta latviešu tautas inteliģence. Tāpēc, ka latviešu tauta padomju laikos nodzērās. Un šie ķīļa satracinātie, mūžam neapmierinātie cilvēki, kas šķiet ir gatavi ņemt dakšas un uzšķērst buržujus rektorus (pēc komentāriem bieži šķiet, ka pie visa vainīgas ir rektoru algas) ir šīs padomju laiku izmocītās tautas produkti.

Savukārt lielākā daļa vecākā gadagājuma profesoru u.c. mācībspēku, ir tas mazais procents, kas padomju laikā zinātni un intelektuālo domāšanu attīstīja pasaules līmenī - daudzi padomju Latvijas zinātnieki, piemēram, cietvielu fizikas, kvantu mehānikas, farmācijas, optometrijas, magnētiskās hidrodinamikas u.c. jomās ar saviem izgudrojumiem jau sen būtu miljonāri, ja toreiz tos varētu patentēt. Taču tagad ķīlis un viņa pseido-ģēniju, neo-liberāļu un kosmopolītu bars šos cilvēkus dēvē par stagnātiem - jo tas ir moderni, tas ir groovy! Tikai lai vēl vairāk uzjundītu proletariāta dusmas pret visu pasauli, jāizmanto arī marksistiskās retorikas lozungi, kā to veiksmīgi dara Ķīļa PR cilvēki. Mūsdienu jaunajiem ģēnijiem mazvērtības kompleksi mijas ar neadekvātu pašvērtību un tik ļoooooti gribās būt dižiem... Taču diemžēl nekādu ievērības cienīgu panākumu un darbu nav. Tā vietā viņi kačā savus reitingus ar vulgārām "sociālājām aktivitātēm" un, atvainojos, "gudri dirš".

Par padomju laikiem kāds varētu iebilst, ka toreiz tika uzspiests zinātniskais komunisms! Tad vietā būtu atgādināt, ka tieši neviens cits, kā roberta ķīļa tēvs Politehnoloģiskajā universitāte pasniedza zinātnisko komunismu!

Un par ko pašam Robertam bija disertācija? Par Sibīrijas tantēm - ak, cik ģeniāli. Laikam Sibīrijas tantu sociālantropoloģiskā analīze palīdzēja viņam kļūt par izglītības ministru - cienījamu cilvēku. Katrā gadījumā ne jau iedzimtās spējas manipulēt un vērpt intrigas, vai ne?

Ir tāda sajūta, ka tā sauktās "ķīļa reformas" ir bijusi lieliska iespēja visiem caurkritējiem, nesekmīgajiem un ar prātu apdalītajiem pilnā kaklā kliegt - lūk, es nepabeidzu augstskolu, jo tā kvalitāte bija neciešama... Te nu atgriežamies pie sākumā teiktā - ja tu esi debīls, tev nepalīdzēs neviens, arī ķīlis.

Atbildēt

15.12.2012. 17:02

Pievienojoe tiem, kuri veel aatru izveseljoshanos un aatri tikt uz striipas, lai turpinaatu iesaakto. Tieshaam aizkustinaaja Pabriks un Lemberga veeleejumi ministram.

Atbildēt

plāns

15.12.2012. 16:05

»

homosapiens

Ķīļa reformas...


Tur jau tas joks, ka tas nav plāns, bet kara saucieni, lozungi! Plāns ir tāds, kur ir izskaidrots kā tos visus murgus realizēt! Bet tāda, kā jūs demagogi paši labi zināt - NAV!
oooo, par rekoru algām - tad nu gan forši! Varat parādīt kādu dokumentu kur tas būtu rakstīts? ķīļa YouTube multenēs un Reformu Partijas mājsalapā ievietotajā "plānā" par to nav neviena vārda!
Tad ĻOTI ceru, ka ķīlis sāks ar sava drauga LU rektora Auziņa algu???
;)

Atbildēt

es

15.12.2012. 13:53

te komentaros ir palaista garam viena butiska lieta, kura diena nodeva pieprasijumu------------------------- operacijas,,,,, tatad tupeni ir pasa spice, un ja nu vins butu kajas atsiepis, nezinu ,kas tur beigas sanaks ar tam reformam , bet man liekas sitas ir ministrs ,kas cinas ieprieksejais bija zalans , bet cik saprotu tagad jau jaunas reformas turpinas pagastos un pilsetas, , ir jaatdzist ,ka esam par stulbiem ,ja nevaram tik mazu teritoriju sakartot 20 gados.

Atbildēt

homosapiens

15.12.2012. 13:53

»

dūmiņš

Ir vienkārši neaptverami kādu rezonansi var sabiedrībā sacelt sociālistiski kara saucieni Ļeņina, Mao u.c. revolicionāru labākajās tradīcijās. Saprotams, ka katram augstskolā ir bijis kāds stulbs un riebīgs pasniedzējs, pieredzētas kādas netaisnības utt., bet tāpēc jau nav jāspriež negatīvi par situāciju...


Ķīļa reformas:
1.Samazināt augstskolu skaitu par 2/3.
2. Samazināt studiju programmu skaitu vismaz uz pusi.
3. Samazināt augstskolu rektoru algas.
4. Nomainīt Augstākās izglītības padomes sastāvu.
5. Ievest augstskolu pārvaldi no malas (augstskolu padomes, kurās 2/3 sastāva nav augstskolu personāls).

Atbildēt

psihiatrs

15.12.2012. 13:47

Ķīlim daudz aktuālāka ir nevis sirds, bet gan galvas ārstēšana.

Atbildēt

starp citu

15.12.2012. 11:18

»

Baiba

Kiš-miš ar rozīnēm Margēvičas stilā


kiš-miš ir rozīnes. (rozīnes ar rozīnēm?)

Atbildēt

Psihoterapeits

15.12.2012. 10:08

»

Dagnija

Lūdzu pietiek.com cienījamo komandu cenzēt komentārus. Nu nav iespējams lasīt, kā 3.14 gānās par ministru, kuru nav ne redzējis, ne dzirdējis. Iespējams, ka cilvēks, otru nodēvēdams par "pusjukušu", pats ir pagalam jucis. Brīnos, ka joprojām Latvijas komentētāji nesaprot, ka portālu komentēšanas sadaļas...


Labāk ir , ka pastāv tāda interneta izgāztuves , kur tautai izgāzt savu niknumu. Cita alternatīva ir iziet ielaas un beidzot pagriezt sprandu visiem , kas mūsu tautu ir apzagushi, izputinajusi vai ka lopu baru atdod Briseles liberastiem. Ņemot vēra cilvēka slinko dabu interneta portāli vismaz dod iespēju kaut kāda veida protestēt un nomierināt savu sirdsapziņu par to ka neko neesi darījis lai pretotos.....

Atbildēt

Baiba

15.12.2012. 00:20

Kiš-miš ar rozīnēm Margēvičas stilā.

Atbildēt

ideja

14.12.2012. 21:00

»

vau

Bet vel tacu ir parlamentara sekretariene Vanaga, ta nak no dizaugstskolas LLU, kur joprojam ekonomistiem jaskaita govim pupi ka padomju laikos


bet vēl taču ir Šlesers!!! viņam gan nervi šito slodzi un stresu turētu! Šleseru par izglītības ministru, jaaaaaaaa!!!!

Atbildēt

vau

14.12.2012. 20:53

Bet vel tacu ir parlamentara sekretariene Vanaga, ta nak no dizaugstskolas LLU, kur joprojam ekonomistiem jaskaita govim pupi ka padomju laikos.

Atbildēt

es

14.12.2012. 20:46

»

gh


Es ari otru tadu mudaku neesmu redzejis, vienigais ko nesaprotu - kapec pensionari par vinu fano.

Atbildēt

Dementia

14.12.2012. 20:28

Kādās politiskās aprindās tas plaši trešdien bija zināms? Sazvanoties ar Ērgli, viņš ceturtdienas rītā nezināja, ka veiks šo angiogrāfijas manipulāciju.

Kā tad to varēja zināt plašas politiskās aprindas, ja ceturtdienas rītā to nezināja pat Tukišs?

Atbildēt

ķīli tu?

14.12.2012. 20:28

»

Marija skolotāja

Šajā valstī normālu cilvēku, kurš izvirza taisnības cīņu, samīdīs paši tie, kam domāta šī taisnība. Mūsu tautiņa nesaudzē nevienu latvieti, kurš mēģina iedibināt tauisnību. Krievi savējops parasti nesit, lai cik tas būtu stulbs...


šitas komentārs ir tik klaji populistiks, ka pat mans kaķis aizrijās! kaut ko tādu varētu uzrakstīt tikai pats ķīlis vai viņa tuvākie, kam no tā kaut kas atlec. ak Dies un varētu padomāt, ka ķīļa pusē nav mafija ar kompleksainiem, varas un naudas kāriem globālistiem un jampampiņiem. tikai sirdsšķīsti, progresīvi, apspiesti ģēniji. piemēram, godīguma etalons, sauleszaķītis Sandra Sondore Kukule! un kā nav kauns pieminēt aploksni Zagleru, kurš ar glupu smaidiņu nevarēja izvēlēties ļoti vai ļoti ļoti dārgu limuzīnu. nu tiešām zoodārzs! :D

Atbildēt

Marija skolotāja

14.12.2012. 19:53

Šajā valstī normālu cilvēku, kurš izvirza taisnības cīņu, samīdīs paši tie, kam domāta šī taisnība. Mūsu tautiņa nesaudzē nevienu latvieti, kurš mēģina iedibināt tauisnību. Krievi savējops parasti nesit, lai cik tas būtu stulbs.

Ķīlis ir "pareizais" cilvēks, taisnais un nemīl stagnātus, sliņķus un muļķus, bet tādu ir ļoti daudz un viņi saceļas pret jeb kurāmm izmaiņām, jo tad būs jāstrādā. Tas pats kas bija ar Juri Bojāru - vienu no gudtrākajiem un darbīgākajiem Latvijas zinātnioekiem - centās nomelnot uz katra soļa. Un to dara mafiozi un tas tautas potenciāls, kurš pakļaujas magfiozajai reklāmai un sauc pakaļ, atkārto. Arī Zatlers ir augstas raudzes cilvēks, gudrs, mafija cenšās nomelnot.Nožēlojamā tauta!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

14.12.2012. 19:35

>> ?
***********************
... :D:D:D:D:D:D ...vai ne, ko ?! ...

Atbildēt

3.14...

14.12.2012. 19:22

»

Dagnija

Kas ir "normāls cilvēks"? Kā liekas, tikai Jūs sevi uzskatāt par "normālu


Nez kālab Jūs vēršaties pret mani, bet ignorējiet tos, kuri zākā Dombrovski ( pie tam ar krietni sulīgākiem epitetiem un apzīmējumiem, nekā izteicos es).
Dombrovskis man ir tikpat nepieņemama persona kā ķīlis (ar mazo burtu), bet šoreiz esmu viņa pusē.
Izsakoties žargonā, "pa lielam" runa nav ne tik daudz par abiem šiem personāžiem, bet par to, ka situācija tiek pārmērīgi uzkurināta no mēdiju puses.
Es labi zinu, ko nozīmē angiogrāfija (pirms 6 gadiem esmu saņēmis šo MANIPULĀCIJU, pirmoreiz dodoties mājās tajā pat dienā (pats būdams pie stūres), otreiz - nākošajā dienā, tālab man nav pieņemama šī bļaustīšanās par OPERĀCIJĀM un, nebaidos atkārtoties, psihozes uzkurināšana, veidojot ķīļa mocekļa tēlu..

Atbildēt

dūmiņš

14.12.2012. 19:05

Ir vienkārši neaptverami kādu rezonansi var sabiedrībā sacelt sociālistiski kara saucieni Ļeņina, Mao u.c. revolicionāru labākajās tradīcijās. Saprotams, ka katram augstskolā ir bijis kāds stulbs un riebīgs pasniedzējs, pieredzētas kādas netaisnības utt., bet tāpēc jau nav jāspriež negatīvi par situāciju kopumā. Ir tāda sajūta, ka Ķīļa atbalstītāji grib atriebties kaut kam nedefinētam - tad rektoriem ar lielām algām, tad kaut kādiem stagnātiem, tad iespējams kādam personīgi ienīstam pasniedzējam - vārdusakot, galvenais ir reformēt reformēšanas pēc. Tas, ka Ķīlim nav īsti skaidrs, kā to konkrēti izdarīt, nevienu nesatrauc, galvenais, ka ministrs demonetrē "kaut kādu" hiperaktivitāti. Interesanti, ko Ķīļa atbalstītāji konkrēti sagaida un kādā termiņā - Ķīlis pēkšņi viņiem ar karoti mutē ielies pasaules klases izglītību? Labākajā gadījumā, pie mūsu valsts situācijas, tas varētu būt vienas paaudzes ilgtermiņa plāns ar ļoti mērķtiecīgiem, pārdomātiem, pakāpeniskiem soļiem. Taču tagad tāds iespaids, ka galvenais ir publiski ārdīties un izvelt uz āru visas negatīvās emocijas pret visu pasauli... un tad būs labi! :)

Atbildēt

paija

14.12.2012. 19:03

»


Jā, Hitlers židiem koncentracijas nometnēs un Staļins GULAGa iemītniekiem pec operacijām, kuras tur veica katru dienu, personīgi nosūtīja apsveikuma kartiņas ar labas veselības vēlejumiem .Vai tik Tev pasam nav bijusi smaga operācija galvā ?

Atbildēt

Inseis

14.12.2012. 18:46

»

Iveta

Dambrovski! Tu esi cūka


laikam esi no Zaglera zoodārza, ka tādās zoo-kategorijās domā? ;)

Atbildēt

Ja

14.12.2012. 18:00

»

Bļāviens

Gribas skaļi kliegt - kas notiek Latvijas augstskolās? Ir vietas, kurās diplomus burtiski pērk. Ir vietas, kurās imitē mācīšanu un mācīšanos. No savu radu pieredzes - nenoliki eksāmenu, samaksā, būsi uzreiz nolicis. Ir vietas, kurās māca normāli un sanāk normāli speciālisti. Bet Druviete un Dombrovskis...


izsaki nopietnus apvainojumus Latvijas augstskolām, tad skaidri sauc lietas vārdā - kurās augstskolās diplomus var pirkt un pārdot, kur notiek mācīšanās imitācija utt. Būtu labi, ja pie viena uzrakstītu arī savu īsto vārdu.

Atbildēt

Dagnija

14.12.2012. 17:57

»

3.14...

Cik var tracināt tautu,lietojot vārdu salikumu SIRDS OPERĀCIJA ,tādejādi pusjukušo Ķīli padarot par mocekli...


Lūdzu pietiek.com cienījamo komandu cenzēt komentārus. Nu nav iespējams lasīt, kā 3.14 gānās par ministru, kuru nav ne redzējis, ne dzirdējis. Iespējams, ka cilvēks, otru nodēvēdams par "pusjukušu", pats ir pagalam jucis. Brīnos, ka joprojām Latvijas komentētāji nesaprot, ka portālu komentēšanas sadaļas nav atkritumu izgāztuves, kur izgāzt savu aprobežotību, stulbumu, nekompetenci un galu galā - atklāt savu bandītisko būtību.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

14.12.2012. 17:45

>> MARGĒVIČAI
********************************
Agnese Margēviča
14.12.2012. 16:48
********************************
... un kāpēc tad tāda uzkrītoša vēlme radīt divdomīgu situāciju ... ievietojot šito ITKĀ dokumentu KOMENTĀROS ...nevis tur, kur tam būtu bijis jābūt UZREIZ - raksta apakšā pie "dokumentiem" normālā,tā teikt, izskata formātā ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

14.12.2012. 17:37

>> PAIJA
*********************************
paija
14.12.2012. 15:01
...(..)...Virsraksts ir provokatīvi stulbs,...
**********************************
...kas tur ko brīnīties?! - pēdējā laikā tāds, kā tu saki, provokativais stulbums parādās teju vai katrā "pietiek" rakstā ... un ne jau par velti - skat, cik komentaŗos daudz atsaucīgo ...

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: