Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

10.11.2020. 10:56

Ārkārtējā stāvokļa laiks ir grūts un smags katram no mums. Latvijā pašlaik ir ārkārtas stāvoklis kovid-19 sērgas dēļ. Diemžēl kovid-19 sērga turpinās. Koronavīruss negrib padoties. Par spīti grūtībām mūsu dzīvēs, nezaudēsim cerību un sirds gaismu sevī. Būsim atbildīgi par sevi un saviem tuvajiem. Ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Apzinīgi lietosim sejas maskas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Regulāri mazgāsim rokas ar ziepēm. Iedegsim uz palodzes zaļu svecīti par godu Dabas Mātei – mūsu radītājai. Dabas Māte mūs ir radījusi tādus kādi mēs esam. Būsim pateicīgi Dabas Mātei par dzīvību, kuru Dabas Māte ir sniegusi katram no mums. Lūgsim Dabas Mātes svētību no visas sirds! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis) [Latvju Skaudības Dievs]
#kroņvīruss #kovid-19 #drošība #veselība #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #MežaMāte #optimisms #PozitīvāDomāšana #saticība

Atbildēt

youtube

09.11.2020. 20:40

«Нигерия в снегах» | Путинизм как он есть: Ад российских больниц

Atbildēt

Aga

09.11.2020. 17:11

Būsim godīgi UK par ķīmisko ieroču lieosanu savā teritorijā pat sīkajam Puunam neko nevar izdarīt. Ineresanti, kurš spēs nolikt pie vietas Ķīnu?

Atbildēt

2%

08.11.2020. 19:20

»

otkats baidenam bus mazaks ka 2% ?

vai asv prezidents baidens prasis mazaku otkatu latvijai ka tramps


Divi procenti ir niecīga maksa par to, lai tavējie nolādētie civilizācijas atkritumi, sadistu, marodieru, vecenīšu izvarotāju un pederastu armija vairs nekad nebradātu svēto latviešu zemi.
Kad tie pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie izdzimteņi te bija, neskaitāmiem kariem un terora aktiem, par krievu murgiem, mazgāt kājas Indijas okeānā, tika tērēts ap 50%.

Atbildēt

nekāds brīnums

08.11.2020. 19:09

»

Z

Augustiņš tiesām plānprātiņš. Es saslimu pat pirms Ķīna paziņoja, ka atklāts jauns vīruss. Tepat Latvijā. Ļoti smagi gāja, uzreiz bija skaidrs, ka kaut kāds netipisks vīrus. Uz manu teikto, ka man ir SARS vai MERS, ārsts tik smējās, ka pie mums tādu neesot, ka esot gripa. Starp citu saslimu visticamāk...


Pirms pagājušā gada beigām krievi Sibīrijā no elpu ceļu slimībām sprāga kā mušas, tāpēc pilnīgi iespējams, ka vīruss izsprucis no Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas.
Starp citu, neviens tev neliek mocīties starp nīstiem latviešiem, par kuru drošību gādā NATO. Aiz Zilupes sastapsi 90% saprāta brāļu un domu biedru.

Atbildēt

Mx

08.11.2020. 15:15

»

Jaa jaa

Arī PVO izplata līdzīgus tekstus...


Zviedrijā sejas maskas sabiedriskās vietās nav obligātas, jo izņemot drošības ilūziju, tās neko nedod. Acīmredzot, problēma ir attieksmē pret sabiedrību...

Visdīvainākais ir tas, ka līdz šim neviens pat nav centies noskaidrot, cik lielā mērā sabiedrībā tic tam, ko tai mēģina iestāstīt, bet masu informācijas līdzekļi ir pārtapuši par kanalizāciju, pa kuru gāž ārā koronavīrusa samazgas...

Atbildēt

HA

08.11.2020. 10:02

Augusts Decembrī.
Ja autors saprastu kas ir ideoloģiskais karšs, viņš pirms publikācijas būtu pagaidījis decembrī.
Jēdzienam ienaidnieka tēls lielvaru politikā ir būtiska nozīme.
Taču realitātē ne vienmēr vēlamais ienaidnieks ir arī reālais ienaidnieks.

Atbildēt

otkats baidenam bus mazaks ka 2% ?

08.11.2020. 07:04

vai asv prezidents baidens prasis mazaku otkatu latvijai ka tramps !

Atbildēt

Jaa jaa

08.11.2020. 05:47

»

Mx

Lasiet kas rakstīts oficiālā dokumentā...


Arī PVO izplata līdzīgus tekstus..

PVO aicina visu pasaules sabiedrību gatavoties jaunai pandēmijai jau tagad!

“Sars-cov-2 globālās infekcijas laikā PVO un ANO gatavojas pieņemt rezolūciju atdot prioritāti politiskajiem augstākajiem spēkiem.”

Jautājums, kāpēc medicīnas problēmas jāattiecina uz politiķiem?

“Aicina sagatavoties mediķu prēmēšanai, mediķu, kuri būs lojāli politiķu lēmumiem.

Jānodrošina Covid-19 līdzīgu vīrusu ierobežošanu.”

Jābrīnās, kā mēs līdz šim iztikām bez PVO norādēm politiķiem?

“Politiķiem jānodrošina policija “ar stekiem”, lai ierobežotu protestētāju darbības, protestējot pret ierobežojumiem.”

Dīvaini, ka Ķīna pati tiek galā ar Covid-19 “pandēmiju.

Pēc PVO atzinuma pasaule gatava apzinīgi vakcinēties un nēsāt maskas.

https://youtu.be/wALF22FkEEM

Atbildēt

Un

08.11.2020. 05:37

»

Mēs no kosmosa

Ekspedīcija zemei tuvojas no kosmosa noskaidrot, kas notiek ar viņu radīto dzīvību uz zemes. Izskatās, ka jau lido ar gaismas ātrumu apmēram divus gadus. Vēl atlicis ap pusgadu vai mazāk. Nav zināms ekspedīcijas sastāvs, struktūra un dalībnieku skaits. Saka, ka viņi prot sazināties jebkurā valodā, sarunājas...


pienāca kosmosa izbāzenis, ar tamponu no melnā cauruma. Atim tā šķita. Mirklis ievilkās. Šķita, ka aust gaisma un aprises noskaidrojas. No sākuma to robežas šķita nekad nepārvaramas. Androīda apziņa tā nebija. Bet to varēja visai nešaubīgi jau novērtēt kā savu. Vispirms parādījās roka, kas tuvojās. Tajā bija balta tablete. Otrajā rokā pavīdēja glāze ar ūdeni. Atis atkal zināja, kas jādara. Vēsts no androīdapziņas bija izčibējusi. Apziņa teica, ka laiks. Laiks iedzert tabletīti. Pēc tam androīdapziņa novērsīsies citā kosmosa dimensijas plaknē. Un tā vienmēr.

Atbildēt

Mēs no kosmosa

08.11.2020. 00:19

Ekspedīcija zemei tuvojas no kosmosa noskaidrot, kas notiek ar viņu radīto dzīvību uz zemes. Izskatās, ka jau lido ar gaismas ātrumu apmēram divus gadus. Vēl atlicis ap pusgadu vai mazāk. Nav zināms ekspedīcijas sastāvs, struktūra un dalībnieku skaits. Saka, ka viņi prot sazināties jebkurā valodā, sarunājas ar robotu palīdzību. Viņi neslimo, viņiem nav jāgādā pārtika, enerģiju akumulē no saules, barojas kā akumulatori. Vai viņi uz zemes radīs jaunākas paaudzes dzīvību, arī nav zināms. Varbūt, ka virzās uz zemi tieši ar šādu mērķi. Kā jau zināms, ka iepriekšējie dzīvības radītāji (Dievs) gāja bojā, kad radīja cilvēku. Tā tas notiek, ka viena dimensija nomainās ar otru, nākamo.

Atbildēt

Z

07.11.2020. 20:35

»

Zeze

Plānprātiņš Augustiņš, kā izrādās, ir visu noskaidrojis. Tomēr visa loģika saka, ka vīrusu pakaisījusi Finansu mafijas sponsorētā Pasaules veselības organizācija. No tās, kā arī no visas satrunējošās ANO sistēmas celas visas nelaimes


Augustiņš tiesām plānprātiņš. Es saslimu pat pirms Ķīna paziņoja, ka atklāts jauns vīruss. Tepat Latvijā. Ļoti smagi gāja, uzreiz bija skaidrs, ka kaut kāds netipisks vīrus. Uz manu teikto, ka man ir SARS vai MERS, ārsts tik smējās, ka pie mums tādu neesot, ka esot gripa. Starp citu saslimu visticamāk no NATO karavīra, kurš brauca vilcienā un klepoja un šķaudīja gar zemi krizdams. Oža vēl tagad nav atgriezusies pilnībā. Es uzskatu, ka Ķīna ir tā, kas tikai atklāja un paziņoja. Latvijai nebija ne iespēju, ne saprašanas, jo ļoti zems medicīnas līmenis kopumā.

Atbildēt

Mx

07.11.2020. 19:45

»

Zeze

Plānprātiņš Augustiņš, kā izrādās, ir visu noskaidrojis. Tomēr visa loģika saka, ka vīrusu pakaisījusi Finansu mafijas sponsorētā Pasaules veselības organizācija. No tās, kā arī no visas satrunējošās ANO sistēmas celas visas nelaimes


Lasiet kas rakstīts oficiālā dokumentā.

"Global Preparedness Monitoring Board" (GPMB)
A WORLD AT RISK
Annual report on global preparedness for health emergencies. September 2019

https://apps.who.int/gpmb/assets/annual_report/GPMB_annualreport_2019.pdf

● All countries must build strong systems.
Heads of government must appoint a national high-level coordinator with authority and political accountability to lead whole-of-government and whole-of-society approaches, and routinely conduct multisectoral simulation exercises to establish and maintain effective preparedness. They must prioritize community involvement in all preparedness efforts, building trust and engaging multiple stakeholders (e.g. legislators; representatives of the human and animal health, security and foreign affairs sectors; the private sector; local leaders; and women and youth).

● Progress indicator(s) by September 2020

The United Nations (including WHO) conducts at least two system-wide training and simulation exercises, including one for covering the deliberate release of a lethal respiratory pathogen.

Atbildēt

Zeze

07.11.2020. 18:34

Plānprātiņš Augustiņš, kā izrādās, ir visu noskaidrojis. Tomēr visa loģika saka, ka vīrusu pakaisījusi Finansu mafijas sponsorētā Pasaules veselības organizācija. No tās, kā arī no visas satrunējošās ANO sistēmas celas visas nelaimes.

Atbildēt

Durila augusts

07.11.2020. 18:29

Nature. Com.zurnals tads ir. Atrodi 2015 gada rakstu par sho temu. Patentus papeti. Finansetajus.. Tas ir amerikanu darbs, vini to apmaksaja. Viss sen zinams un pat nav slepts.

Atbildēt

mācītājam

07.11.2020. 15:38

»

Mācītājs

Ja uzvarēs botoksa baidens, tad no ķīnas katru gadu nāks klāt "pārsteigumi". Tramps ir vienīgais, kurš lika tiem bioloģisko ieroču radītājiem aptaisīties. Autoram nav jābūt vieglticīgam, jo makrele ar makaronu neko ķīnai pretī neteiks, jo viņiem ir viens sponsors - Soross. Krievijā Mihalkovs aicina ...


Lielu daļa vēlēšanu biļetenu demokrātu pārvaldītie štati bija pasūtījuši Ķīnā. Ja uzvarēs ar visām parpalām nopirktais Miegainais Džo, iespējams Ķīna drukās un emitēs arī dolārus.

Atbildēt

nevar zināt

07.11.2020. 15:35

»

Mx

Tas, ka Ķīna ir izstrādājusi bioloģiskos ieročus, ir lēta smirdēšana


Tomēr uzskati, ka Covid 19 ir krievu, ņemot vērā viņu "rukožopotj"? Izskatās ticami, jo pagājušā gada beigās no elpu ceļu slimībām krievi sprāga kā mušas. Pilnīgi iespējams, ka viņi infekciju apzināti ievazāja Uhaņā, lai novērstu aizdomas no sevis.

Atbildēt

slimajam

07.11.2020. 15:28

»

Manas domas.

Te var tik slēptie aiz Nirnbergas tribunālā, ka piespiedu vakcinācija ir nosodāma un fašisti ti pielietoja, bet te saštancēs likumus, kā ar maskām, ka nekādigi apiet


Nebrauc uz Krieviju un neviens tevi piespiedu kārtā "nevakcinēs"! Vakcinācija ir brīva cilvēka paša izvēle.

Atbildēt

Latvijā Pasaules Banka korumpē valdību ar savu aizdoto, saprintēto naudu bez seguma. ASV pilsoņa K. Kariņa valdība Latvijā ir korupcijas perēklis, jo PB pieder privātpersonām

07.11.2020. 09:29

»

sēlis

Es jau sen neņemu galvā valdības idiotus, jādzīvo tā it kā viņi vispār nebūtu, valdības pakalpiņš , ar iedzimtu plānprātību sirgstošais Augustīņš jeb Kasīklis, nolicis kārtējo smirdošo čupu


Tā kļuvusi par korupcijas perēkli. Valdība un MK ar PB naudu korumpē ministrijas un pakļauj, izdod rīkojumus, likumus, pavēles, apklusina medijus patiesībai. Diktatūra, visus baida ar sodien. Soda. Pasaules Bankas korupcija pasaulē - valdības pakļaujas un iznīcina savas valstis ar parādiem un totalitārismu, ekonomiku sagrāve. Hibrīdkarš ar vakcīnu. Nogalinās vakcinējot.

Atbildēt

sēlis

07.11.2020. 07:48

Es jau sen neņemu galvā valdības idiotus, jādzīvo tā it kā viņi vispār nebūtu, valdības pakalpiņš , ar iedzimtu plānprātību sirgstošais Augustīņš jeb Kasīklis, nolicis kārtējo smirdošo čupu!

Atbildēt

Uunikālas liecības, kā iznīcina Franciju

07.11.2020. 07:48

Līdzīgi Latviju. Jau ar nolemto vakcināciju, kas iznīcina imunitāti un izkropļo cilvēka geomu.

Sorry, krievu valodā!

https://youtu.be/WckHz5XjgkE

Atbildēt

Itālija šodien

07.11.2020. 07:11

»

lauķis

Prohorovkā viss kārtībā,bet Briselē vai Vašingtonā nebūs kur paslēpties


Visa Itālija zonās. Dzeltena, oranža. Sarkanā zona - Milāna, Lombardija. Karantīna. Ar papīru pa ielu - karabinieriem - no kurienes uz kurieni ej.

Šoreiz frizētavas atvērtas. Pirmajā vilnī nebija. Tikai pastaigas ap māju, ap māju ar suni. Maskas. Ieslodzījums ar aizturēšanu par karantīnas neievērošanu. Sodi. Diktatūra. Tagad vairs neieklausās reģionos. Totāla karantīna - ekonomikas krīze. Ārstos neieklausās. Virosulogs - 95 proc. inficēto ir bez simptomiem. Politiķi - panikas cēlāji. 95 testos nav simptomu, tāpēc nav slimi un nav pārliecības, ka viņi izplata vīrusu tālāk. Var būt tikai daļu no vīrusa. Kādu olbaltuma daļiņu. Nav neviena publiska pierādījuma, ka viņi pārnēsā un izplata.

Ātrajai palīdzībai pal 60 proc ir tādu, kurus izraksta pēc 10 stundām. Daudzi vēršas pēc ātrās palīdzības tikai aiz bailēm.


No visiem inficētiem 0.05 proc mirušo. Ja skatās rādītājos, infekciju ārsti saka - panika! Nav pandēmijas! Redzami tikai Pasaules Bankas plāni visu sagraut.

Itāļus nosēd karantīnā, maskas visur, Sicīlijā tūkstoši migrantu piepūšamās laivās bez maskām simtiem iebrauc utt. Bet vietējiem stingra karantina. Migranti bez maskām vazājas un viņus neaiztur un nebāž aiz restēm. Viņi nav bēgļi, bet parasti migranti piepūšamās laivās. Migrantiem zaļā gaisma.


Vietējie neko nedrīkst - maskas, sodi krimināllietas. Ierodas migranti nevis bēgļi.

Pat Vatikānā sākas nemieri. Vēstule Trampam ka sākas uzbrukums civilizācijai. Grib iznīcināt ģimeni, veselības nozari, visas labas tradīcijas, godaprātu. Globālais plāns plāns pakļaut visu cilvēci. Aiz Vispasaules ekonomikas foruma, Pasaules Bankas plāna- diktatūras ieviešana, lai SVF prasība visus vakcinēt pārslogotu veselības un visas sistēmas, prasība pēc veselības pasēm, čipizācija kontrolei.

Trešajam vilnim uzdevums ir ieviest jaunu pasaules kārtību - Vatikāna arhibīskapa vēstule Trampam. Dziļās pasaules vadības uzbrukums civilizācijai.

https://youtu.be/3YeBt9yCcl4

Atbildēt

lauķis

07.11.2020. 06:24

»

Kursis

Sen varēji Prohorovkas mežos paslēpties


Prohorovkā viss kārtībā,bet Briselē vai Vašingtonā nebūs kur paslēpties.

Atbildēt

kopec

07.11.2020. 05:58

plānprātiņš atkal plosās...laikam visu specdienestu virsvadītājs, ja jau tik "zinošs" !!!

Atbildēt

Puteklis

07.11.2020. 00:03

G5 antenas taisa no inficēto sikspārņu nagiem un sēkliniekiem.

Atbildēt

karons

06.11.2020. 21:39

Pasaules līmeņa advokāti gatavo kolektīvo prasību, jo COVID-19 tests ir krāpšana.
https://www.brivibasplatforma.lv/pasaules-limena-advokati-gatavo-kolektivo-prasibu-jo-covid-19-tests-ir-krapsana/

Atbildēt

kursi ,

06.11.2020. 21:36

»

Kursis

Sen varēji Prohorovkas mežos paslēpties


tu joprojām parazitē ?

Atbildēt

Cilvēces noriets

06.11.2020. 21:06

Dinozauri - mēs esam tik lieli, ka neviens nevar mūs iznīcināt. Zobenzobu tīģeri- mūs nekādi pērtiķi uzvarēt nevarēs. Cilvēki - mēs esam radības kronis, neviens mūs neuzvarēs. Covid vīruss- mēs varam pārvietoties pa ķermeņiem, noslēpties miesās un darīt ar ķermeņiem ko vēlamies.

Atbildēt

ha-ha

06.11.2020. 20:59

Nebaga Agustiņš, kā jau provinciālis, joprojām sludina aizejošā Trampa C19 versiju. Augustiņ, Bidenam pavisam cita versija! Viņa dēls taču Ķīnā strādāja un daudz, daudz pelnīja. Varbūt ne likumīgi, bet ķīnieši traci necēla.
Tā kā, ja gribi turpmāk strādāt un saņemt aldziņu, jāmaina savlaicīgi izkārtne.
No rītdienas ķīnieši ir pozitīvais tēls un vairs nekāda sakara ar C19 viņiem nav un nav bijis. Tā domā katrs dempartijas biedris, un tā būs jādomā un jāraksta arī Gustiņam!
Bet šo smērējumu labāk izdzēs!

Atbildēt

Mx

06.11.2020. 20:32

Tas, ka Ķīna ir izstrādājusi bioloģiskos ieročus, ir lēta smirdēšana.

Atbildēt

Kursis

06.11.2020. 20:12

»

ESMAIJA

jārok atlikušajos mežos bunkuri un jāsāk slēpties, cita ceļa nav


Sen varēji Prohorovkas mežos paslēpties.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

06.11.2020. 20:07

Lielāko daļu valstu ir pārņēmuši cilvēkiem naidīgi grupējumi, kas sevi dēvē par partijām un atbrīvojas no saviem iedzīvotājiem lai dzīvotu zaļi. Vergu laikmets ir beidzies, cilvēku darba rokas vairs nav vajadzīgas, bet turīgo miljardieru mazākums vairākumu iznīdēt bez atomieročiem nespēj, tādēļ to dara ar noderīgo idiotu rokām, kas varas gaiteņos sēdēdami, darbojas pret valsts interesēm, lai tikai saglabātu savu statusu un nožēlojamos jūdasa grašus.

Atbildēt

!!

06.11.2020. 19:52

pieņemsim , ka tā tas varētu arī būt, bet kāds mums no tā labums? Jādanco tad ir no šīs konkrētās vietas un laika. Vienīgi, ja ir reāli pierādījumi un galvenais jau pietiekošs svars, var celt traci, lai nākošo reizi nogana labāk to mošķi...... bet uz mūsu valsti tas neattiecas, mums jādomā, kā to ūdeni sasmelt tagad tepat uz vietas

Atbildēt

reptilis

06.11.2020. 19:50

»

Jāniša kungs

Apsveicami, ka kāds tomēr vel mēģina pacelt šo jautājumu: "No kura cauruma, šis covidis ir izlīdis?", jo izskatās ka pasaulē lielākoties visiem jau dziļi pie paka.. kur tas radies. Lai arī Augustiņa kungs ir uz pareizās takas, bet diemžēl viņa raksts ir tukšs "Bla bla", bez pierādījumiem. Būtu vismaz...


Tieši tā -meklējiet sievieti....,bet šī informācija tiek noklusēta vai rediģēta,kā viltus ziņas:))) Biedra Baidena dēls no Ķīnas saņēma kukulīti tādu nelielu pāri miljardam dolāru paspēlēties biržā...un ,ja biedrs Baidens uzvarēs ,tad nekādas sankcijas pret Ķīnu nav gaidāmas...skumji,bet fakts:(((

Atbildēt

NZ

06.11.2020. 19:38

Ticēt vai neticēt no kurienes ir vīruss nav aizliegts. Pagaidām vēl ir ticības brīvība.
Jautājums ir aiz kuras vājās vietas ir paņemts pietiek administrators, ka ikdienu jāpublicē Kasīkļa vai Augustiņa ideoloģiskie murgi.

Atbildēt

Iespējams, cik atceros. Manas domas.

06.11.2020. 19:12

»

Manas domas.

Tā pat kā cūku gripas, kas ir tas pats korona vīrus


Tas pats Vācu advokāts, kas tagad atkal solīja tiesāties jau šajā sakarā ar visām nebūšanām.

Atbildēt

Manas domas.

06.11.2020. 18:42

»

Vinnijs

Fun fact: vakcīnas pret cūku gripu nemaz nav


Tā pat kā cūku gripas, kas ir tas pats korona vīrus.

Atbildēt

Jāniša kungs

06.11.2020. 18:18

Apsveicami, ka kāds tomēr vel mēģina pacelt šo jautājumu: "No kura cauruma, šis covidis ir izlīdis?", jo izskatās ka pasaulē lielākoties visiem jau dziļi pie paka.. kur tas radies. Lai arī Augustiņa kungs ir uz pareizās takas, bet diemžēl viņa raksts ir tukšs "Bla bla", bez pierādījumiem. Būtu vismaz būtu apskatījies, ka tas ķīniešu zinātnieks Šī Čženli ir sieviete. Pusgadu veci raksti, bet informācijas vairāk - “Event 2019” 3.daļa “Meklējiet sievieti!” https://citadapasaule.com/2020/04/08/event-2019-3-dala-meklejiet-sievieti/ un Дебилы, блеать https://lleo.me/dnevnik/2020/03/21

Atbildēt

Manas domas.

06.11.2020. 18:18

»

Manas domas.

Pirms tam bija treniņi ar cūkas gripu arī piespieda vakcinēties daudzi pedāļus atstiepa tur vācu advokāti esot tiesājušies un uzvarējuši tiesās pret afēristiem. Zviedru ārsti atcerējušies šito joku un šoreiz nolēma neiesaistīties


Viņiem vajag, lai mēs tā domātu, bet lielie problēma ir, kas aiz koron tā slēpjas ir naudas emisija pasaulē. Kas notiks, kad karons beigsies - inflācija, jo izpeldes nauda. Kas notiks ar šo sistēmu.

Atbildēt

ESMAIJA

06.11.2020. 18:15

jārok atlikušajos mežos bunkuri un jāsāk slēpties, cita ceļa nav.

Atbildēt

Manas domas.

06.11.2020. 17:57

»

ROFLMAO

Kāpēc autors domā, ka "noplūde" notika nejauši


Pirms tam bija treniņi ar cūkas gripu arī piespieda vakcinēties daudzi pedāļus atstiepa tur vācu advokāti esot tiesājušies un uzvarējuši tiesās pret afēristiem. Zviedru ārsti atcerējušies šito joku un šoreiz nolēma neiesaistīties.

Atbildēt

ROFLMAO

06.11.2020. 17:47

Kāpēc autors domā, ka "noplūde" notika nejauši?
Varbūt tā bija daļa no plāna?
☣☣☣
Šaha valodā, Dzeltenie sāk un uzvar.

Atbildēt

Mācītājs

06.11.2020. 17:43

Ja uzvarēs botoksa baidens, tad no ķīnas katru gadu nāks klāt "pārsteigumi". Tramps ir vienīgais, kurš lika tiem bioloģisko ieroču radītājiem aptaisīties. Autoram nav jābūt vieglticīgam, jo makrele ar makaronu neko ķīnai pretī neteiks, jo viņiem ir viens sponsors - Soross. Krievijā Mihalkovs aicina sabiedrību un valdību likt ķīnu atbildēt.

Atbildēt

Aizmirsti par Nirnbergu!

06.11.2020. 17:33

»

Manas domas.

Te var tik slēptie aiz Nirnbergas tribunālā, ka piespiedu vakcinācija ir nosodāma un fašisti ti pielietoja, bet te saštancēs likumus, kā ar maskām, ka nekādigi apiet


Notiek hibrīdkarš. Neviens vairs ne par ko neatbild. Cilvēcība un cilvēktiesības pa lielam norautas podā.

Atbildēt

Vinnijs

06.11.2020. 17:32

Ļoti ticams raksts no anonīma tusnīša, kurš neatšķir slimību no vīrusa

Atbildēt

Manas domas.

06.11.2020. 17:29

»

Un mo tas dotu, ja visi klaigātu, ka pie visa vainojama ĶTR?

Kas mums no tā? Pilnīgi nekas! ASV var slēgt Ķīnas kontus bankās, tieši adekvēti var rīkoties Ķīna. Bezjēdzīgi par to pat spriest...


Te var tik slēptie aiz Nirnbergas tribunālā, ka piespiedu vakcinācija ir nosodāma un fašisti ti pielietoja, bet te saštancēs likumus, kā ar maskām, ka nekādigi apiet.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: