Menu
Pilnā versija
Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Latvietis Pelēkais · 13.12.2020. · Komentāri (95)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janka

20.12.2020. 19:53

utainas cūkas sarakstīts!

Atbildēt

pensis ar stāžu

18.12.2020. 08:39

Kariņa k-gs baidās, Kariņa k-gs ierāvis asti kājstarpē, bet izmisīgi turas pie sava krēsla, jo tas viņam nes milzīgas dividendes - gan no dalības OIK nodokļa ieviešanā, gan no valsts iepirkumu shēmām. Un tagad jau šis Kariņa k-gs pamazām pārņem bijušā komunistiskā režīma pieredzi opozīcijas un vispār brīvdomātāju cenzēšanai un apklusināšanai - izsūta pa mājām specaģentus, lai tie iebaidītu cilvēkus, liktu tiem dzēst
komentārus FB, atturētos no dalības masu protesta akcijās.

Atbildēt

Anna

16.12.2020. 00:17

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - http://bit.ly/ketosliim es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

15.12.2020. 15:31

»

Don Kruger

Sen neesi sists


«Don Kruger 14.12.2020. 22:27 » Sen neesi sists.» es aizlūgšu Latvju Dievus par Tavu naida pārņemto dvēseli! Iedzer piparmētru tējiņu un nomierinies. Iededz zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Pieņem Dabas Māti kā savu Radītāju un dzīvo laimīgs! Mēs esam Dievu bērni. Latvju Dievi mūs mīl. Vajag tikai pieņemt Dievu mīlestību sevī, tad dzīve taps vieglāka un laimīgāka. Kļūt par pagānu nekad nav par vēlu…
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Atbildēt

Zeze

14.12.2020. 23:47

»

Atbrivotajs

Kas ir balaklaus ? Latviesu valoda tada varda nav.Tatad so smerejumu nav rakstijis latvietis


Balaklavs točna nav tavs Hārvardas bakalaurs. Latvijā balaklavas var uzšūt pats, uzvilkt galvā cauru zeķi, bet var arī iegādāties gatavas.

Atbildēt

Derdz

14.12.2020. 21:39

Ideja. Priekšlikums. Saskaņā ar Latvijas Republikas Satversmes 2.pantu “Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai” un Latvijas valsts dibinājās (dzīvo) uz tautu pašnoteikšanās tiesību principiem, no dabas un Dieva dotām, palīdzēt Latvijas tautai un mazākumtautībām izveidot Latvijas tautas varas intitūciju augstāko varas nesēju valstī pār likumdevējvaru, izpildvaru, tiesu varu, kurai sava kompetence, uzdevumi un lēmumi (rīkojumi, utml. tautas varas institūcijai, likumdevējam, izpildvarai, tiesu varai, un pārējiem ). Latvijas tautas varas institūcijas, tā nodibināšana un dzīvotspēju, eksistenci, iegūst leģitīmu un tiesisku varu, likumīgu spēku, demokrātiskā ceļā, ja nobalso vairākums no Latvijas tautas un mazākumtautības. Latvijas tautas varas institūciju uzdevumus nosaka ( .. ) tautas vairākums, bet lai iegūtu tiesisku varas statusu par to nobalso vairākums. Latvijas tautas varas institūcijas lēmumi iegūst likuma spēku, ja nobalso vairākums. Ierosināt un virzīt lēmumus var jebkurš no tautas uz tautas nobalsošanu, tādus lēmumus saskaņā tautas varas intitūcijas kompetenci un uzdevumiem.
Latvijas tautas varas institūcijas kā fiziska iestāde, bet balsošana notiek elektroniskajā vidē, tam speciāli izveidota elektroniskā platforma “tautas varas institūcija” un ja elektroniskai sistēmai nestrādā, tad fiziski, tikai kā, savādāk un vienkāršāk nekā referendumi.
Kādi būtu Latvijas valsts tautas varas institūcijas uzdevumi un kā to noteikt, izprast, utml., prasot arī tautu iesaistīšanos? Bet kādiem jābūt uzdevumiem, lai nepārklātos ar likumdevējvaras, izpildvaras, tiesu varas uzdevumiem, bet jābūt augstāku redzējumu, augstāka mērķa uzdevumi un lēmumi, kā stratēģija un taktika, saistībā ar tautas dzīvotspēju, saimniecisko sadzīvi, politisko sadzīvi, utt., piemēram, Latvijas tautas institūcija ar tautas vairākumu dod rīkojumu likumdevējvarai, izpildvara, tiesu varai, un pārējiem nostādni ( vadlīnijas, poltiku, utml.) turpmākām darbībām un lēmumie, draudzēties un sadarboties ar visām valstīm un tautām, savienībām, kultūrā, saimnieciskā, utt sadzīvē; otrs, piemērs, LR Satversmē pirmajā nodaļā iekļaujot paildus pantu, kurā būtu atrunāts, piemēram, visiem savos lēmumos un rīcībās būt godīgiem, atklātiem, taisnīgiem, patiesiem, (..), utml. .

• Valsts dibinājās uz tautu pašnoteikšanās tiesību principiem. – Satversmes tiesas 2007. gada 29.novembra sprieduma lietā Nr. 2007-10-0102 kontatējošā daļa, secinājuma daļa.
• Tauta vada likumdevējvaru, izpildvaru, tiesu varu ..., noska kurp iet, kā iet, utml .. ceļu, vērtības, morāli, .. utml. .;
• Tautas suverenitāte kā neatsavināms un mūžīgs;
• Suverenitāte piemīt tautai un realizējas caur noteiktiem varas nesējiem, kuru nepareizas rīcības gadījumā, ja tiek pārkāpts “sabiedriskais līgums”, tauta var paņemt to atpakaļ vai iecelt citus jeb izveidot tautas varas institūciju vienīgo augstāko varas nesēju.
• Tiesiskums ir viens no Latvijas kā neatkarīgas un demokrātiskas republikas virsprincipiem;
• Valsts ir politiska organizācija, kas balstoties uz tiesisku varu nodrošina sabiedrības vadīšanu un esošās politiskās iekārtas pastāvēšanu noteiktā apdzīvotā teritorijā.
• Bet politiskās organizācijas ,likumdevēja, izpildvaras, partijas, utt., tiesiska vara iegūta balstoties uz tautas suvērēnā varas tautas tiesiskuma tiesību pašnoteikšanās principiem, kā sava veida “sabiedrisks līgums”, kurš tika it kā noteikts Satversmes sapulcē 1920. gadā.
• Suverenitāte ir abstrakts juridisks jēdziens, kas apzīmē valsts augstāko varu savās iekšējās lietās, neatkarību no citām valstīm starptautiskajās attiecībās un brīvību no jebkuriem ārējiem spēkiem. Tam ir ne tikai politiska, bet arī sociāla un ekonomiska nozīme.
• Tautas pašnoteikšanās princips saturā ietilpst trīs elementi: pašnolemšanās tiesības, pašorganizēšanās tiesības un pašvaldības tiesības: Tautas pašnolemšanās tiesības kā pašnoteikšanās principa elements nozīmē tautas tiesības brīvi un pastāvīgi lemt par savu politisko statusu, pievienojoties kādai citai valstij uz autonomijas pamatiem vai arī atdaloties no citas valsts un dibinot savu patstāvīgu valsti saskaņā ar nacionālo tiesību normām.; Tautas pašorganizēšanās tiesības, ir tiesības brīvi un pastāvīgi noteikt savas valsts iekārtu konstitūcijā, kas pieņemta tautas nobalsošanā vai satversmes sapulcē.; Tautas pašvaldības tiesības ir tiesības īstenot valsts varu saskaņā ar konstitūcijas noteikumiem.
• U.c., utt. .

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.12.2020. 20:14

Latvietis Pelēkais aizmirsis labu teicienu- ar muļķiem nestrīdas. Mēģināt saukt pie prāta tādus kā Kariņš ir bezjēdzīgi. Tas debīlisms ir pārāk smagā formā un nav ārstējams.

Atbildēt

Skaudības Dievs

14.12.2020. 19:35

»

nu, nu...

Beidz taču reiz ņirgāties par latviešu dievestību


«nu, nu... 14.12.2020. 11:00 » Skolnieciņš no svētupes Kopš 2020.gada 13.marta mūsu dzīvēs parādījās ierobežojumi kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 sērgas dēļ. Daudziem no mums šie ieviestie ierobežojumi var šķist nejēdzīgi, apgrūtinoši, tomēr valdība ieviesa šos ierobežojumus sabiedrības drošības dēļ. Tāpēc ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus... Beidz taču reiz ņirgāties par latviešu dievestību!» kāpēc Tu uzskati manu viedokli par ņirgāšanos? Es esmu pagāns. Es cieņpilni izturos pret Latvju Dieviem. Tik diemžēl pagāniskās tradīcijas ir iznīcinātas un policija vajā pagānus… Diemžēl valdība ir pasludinājusi pagānus ārpus likuma, kaut arī uz papīra Latvija ir demokrātiska valsts. Tomēr demokrātija un vārda brīvība ir tikai uz papīra. Dzīvē cenzūra un stukačošana ir ierasta parādība. Man kā Latvju Dievu dēlam klājas grūti.
Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

Tā saucamais trollis

14.12.2020. 18:02

»

111

Paldies autoram! Un ļoti gribētos dzirdēt, kā notiek izcilības centra troļļu instruktāža.Dīvaina sajūta lasot, it kā cilvēki, bet


Mums ir čipi un instruktāžu saņemam ar 5G palīdzību. Un mēs esam reāli cilvēki.

Atbildēt

111

14.12.2020. 17:50

Paldies autoram! Un ļoti gribētos dzirdēt, kā notiek izcilības centra troļļu instruktāža.Dīvaina sajūta lasot, it kā cilvēki, bet...

Atbildēt

Duris Jobelis

14.12.2020. 16:30

»

no tautas

Raksta autors gan varēja pateikt savu vārdu vai vismaz no kuras kustības vai grupas viņš ir, lai mēs varētu zinat, no kuras puses šoreiz vējš pūš


1. Padomju laikus viņš nesauc par okupāciju. Tātad pats izbijis komunists vai komunistu bērns - nekādā gadījumā nav latviešu nacionālists.
2. Ir pret homoseksuālismu Latvijā, bet neiebilst pret viendzimuma laubībām ārpus Latvijas robežām.
3. Viņam nepatīk Kariņš.
4. Vairāk velk uz konservatīvām vērtībām.

No kuras kustības vai grupas viņš varētu būt? Visdrīzāk no JKP.

Atbildēt

Vārdnīca >Mieriņam

14.12.2020. 14:31

»

Mieriņš

Krievija iet uz augšu, bet aprobežotie to negrib redzēt. Amerikā bardaks un nevienlīdzība aug un to apturēt nevar


Nopietni? Krievija iet uz augšu? "Stāsti manīm, Daugaviņa!"

Atbildēt

Tas ir baznīcas pluss, ka šķirta no valsts

14.12.2020. 14:30

»

Fakts

Apbēdina, ka joprojām "Prieks ka aizvien vairāk skan patiesības balsis ..." nezina to, ka Latvijas valstī jau sen, kopš baznīca ir šķirta no valsts, un neviens jau netaisās šo pārskatīt


Tai ir izredzes glābt latviešu nāciju un kultūru. Dievs ir arī kā rūcošs un plēsīgs lauva!

Kā “krustnešu zobens”, kurš var vērsties pret tirāniju. Lieliem neliešiem pārmācībai Dievs vienmēr uzsūta vēl lielākus un tā ir viena no revolūcijas būtībām. Dievs ir ar latviešu tautu, brāļi un māsas! Nekrītiet bēdās un panikā.

Atbildēt

Es zinu, bet neteikšu. Nekļūdīgi zinu, kaut nekad neesam tikušies.

14.12.2020. 14:24

»

no tautas

Raksta autors gan varēja pateikt savu vārdu vai vismaz no kuras kustības vai grupas viņš ir, lai mēs varētu zinat, no kuras puses šoreiz vējš pūš


Viņa ceļš ir pareizs un atbalstāms. Pienāks laiks, es nojaušu. Un viss noliksies pats pa savām vietām.

Atbildēt

no tautas

14.12.2020. 14:12

Raksta autors gan varēja pateikt savu vārdu vai vismaz no kuras kustības vai grupas viņš ir, lai mēs varētu zinat, no kuras puses šoreiz vējš pūš.

Atbildēt

tā ir

14.12.2020. 12:26

paldies šarikoviem 'sociālistiem' viņi mūs perfekti izglītoja.
ASV nav velnu redzējuši, ieraudzīs.
Daudzi gudrāki nepaliks, piem. streipi, kas no tās 'laimes' aizbēga un tagad grib ieviest.
Ja palicēji būtu tik debili,vecen4es bērnus taisītu ar pirkstu, bet veči tūplī, Latvijas nebūtu. Neienāk prātiņā?????????????

Atbildēt

anti soross

14.12.2020. 12:22

»

autoram

Nožēlojami, ka autors nav ielikts vienā kamerā ar Jeremejevu


Latvija atbrivosies no asv kolonijas statusa un atgus suverenitati !asv vairs nevares slegt bankas Latvija un nevares sutit latviesu algotnus karot uz Iraku ,Afganistanu un Mali.Latvija atkal tiks atlauta skaidras naudas lietosana piulna apmera.Latviesu valodas komisija uzliks sodu visiem latviesu valodas piesarnotajiem ar anglosaksonu slengu.

Atbildēt

fakts

14.12.2020. 12:04

»

Fakts

Apbēdina, ka joprojām "Prieks ka aizvien vairāk skan patiesības balsis ..." nezina to, ka Latvijas valstī jau sen, kopš baznīca ir šķirta no valsts, un neviens jau netaisās šo pārskatīt


Bet kā saprast līgumu ar svēto krēslu?Realitātē baznīca un tā saucamā valsts ir kā zābaku pāris.
Lielākais cilvēku vairums nezina ka LV ir tikai vienā vietā,Rīga,Smilšu iela 1.Visa pārējā teritorija ir globālas korporācijas komercfirma un ir reģistrēta kā komercfirma starptautiskajos reģistros.

Atbildēt

Fakts

14.12.2020. 11:50

»

Paldies

Paldies autoram par rakstu! Prieks ka aizvien vairāk skan patiesības balsis un tauta šak mosties


Apbēdina, ka joprojām "Prieks ka aizvien vairāk skan patiesības balsis ..." nezina to, ka Latvijas valstī jau sen, kopš baznīca ir šķirta no valsts, un neviens jau netaisās šo pārskatīt.

Atbildēt

autoram

14.12.2020. 11:47

Nožēlojami, ka autors nav ielikts vienā kamerā ar Jeremejevu.
Taču vēl viena šāda naida (kūdīšanas ) paskvila, un cerams, ka saulīti drīz viņš redzēs rūtainu.

Atbildēt

Eduards Lunis

14.12.2020. 11:08

---LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE NOTIKS RĪGĀ , DAUGAVMALĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM 2021. G. 4. MAIJĀ!SĀKUMS PL 12-OS!
---AICINĀTI TIEK VISI LATVIJĀ DZĪVOJOŠIE UN CIETUŠIE NO VARTURU NOZIEGUMIEM !
TIKS PARĀDĪTS BRĪVĀS ENERGIJAS GENERATORS, KURU VIEGLI VARĒS IZGATAVOT KATRS!
NEPADODATIES UZ PROVOKĀCIJĀM UN GATAVOJATIES!
latvijas Glābšanas komisija tel. 26875965
---

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

14.12.2020. 10:22

Kopš 2020.gada 13.marta mūsu dzīvēs parādījās ierobežojumi kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 sērgas dēļ. Daudziem no mums šie ieviestie ierobežojumi var šķist nejēdzīgi, apgrūtinoši, tomēr valdība ieviesa šos ierobežojumus sabiedrības drošības dēļ. Tāpēc ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus. Ieklausīsimies mediķu rekomendācijās. Veidosim drošu sabiedrību kopā! Pasargāsim gan sevi, gan apkārtējos no inficēšanās ar kovid-19 sērgu. Kroņvīruss (koronavīruss) mēdz būt viltīgs, neļausim šai sērgai mūs apmuļķot ar viltus drošību un mieru! Visās sabiedriskajās vietās valkāsim sejas un deguna aizsegus. Mazgāsim rokas ar ziepēm, lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Būsim saprotoši un piesardzīgi! Lai nezaudētu pamatu zem kājām, atcerēsimies sentēvu gudrības, kas ļāvušas mūsu tautai izdzīvot jebkurā krīzē. Atcerēsimies savas pagāniskās saknes. Lūgsim Latvju Dievus! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mums labu veselību un labsajūtu! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums finansiālu drošību! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte apžēlojas par kovid-19 sirgstošajiem! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem!!!
Paldies Latvju Dieviem! Visa slava Latvju Dieviem!
Saticību no sirds visiem vēlot, Skolnieciņš no svētupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Skolnieciņš – Latvju Dievu dēls
#Skolnieciņš #LatvjuDievuSvētība #veselība #saticība #miers #sentēvi #pagāni #LatvjuDievi #svētakmens #svētupe #svētezers #svētavots #svētmežs #svētbirzs #Laima #Pērkons #Māra

Atbildēt

Paldies

14.12.2020. 09:41

Paldies autoram par rakstu! Prieks ka aizvien vairāk skan patiesības balsis un tauta šak mosties!

Atbildēt

Suverenitate

14.12.2020. 08:17

»

paardomas

Šo svešzemju emisāru un viņu pakalpiņu ir pavisam maz,cilvēku ir daudz vairāk.Izdari secinājumus


vini ir legalizejusi nato algotnu latvijas okupaciju ,savai apsardzei.

Atbildēt

12/12/2020

14.12.2020. 08:16

»

Brāļi un māsas!

Mēs visi esam latvieši pelēkie kariņu un levitu - svešzemju algotņu acīs


impicmentu sveszemniekiem karinam un levitam !

Atbildēt

paardomas

14.12.2020. 07:27

»

Brāļi un māsas!

Mēs visi esam latvieši pelēkie kariņu un levitu - svešzemju algotņu acīs


Šo svešzemju emisāru un viņu pakalpiņu ir pavisam maz,cilvēku ir daudz vairāk.Izdari secinājumus.

Atbildēt

Brāļi un māsas!

14.12.2020. 06:56

Mēs visi esam latvieši pelēkie kariņu un levitu - svešzemju algotņu acīs.

Atbildēt

ta jeb kuru no maskačkas

14.12.2020. 06:18

»

jautaajums

Vai bez kungiem nekādīgi neiztikt


tur visi gudri

Atbildēt

paskaties brīvās darba vietas

14.12.2020. 06:17

un nokaunies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vis liekie tagad izgaismojas

Atbildēt

Gh

14.12.2020. 04:30

Laiks būvēt karatavas doma laukumā

Atbildēt

Cits latvietis

13.12.2020. 23:33

»

nestāsti niekus

Neesi tu nekāds latvietis, ne tas, ne cits. Latvietis nevar būt tik tups pēc definīcijas


Tupais latvietis pieļāva, ka Ulmanis sagrābj varu 1934.gadā, ka Ulmanis 1939.gadā ļauj krieviem izveidot kara bāzes, ka Ulmanis 1940.gadā bez neviena šāviena krieviem ļauj okupēt Latviju.
Tupais latvietis nebija par demokrātiju un tiesiskumu. Tupais latvietis bija pret Satversmi un tupais latvietis priecājās, ka tiek gāzta pastāvošā 1918.gada 18.novembra Latvijas iekārta.
Es neesmu tupais latvietis un tāpec es aizsargāšu gan Satversmi, gan likumīgo latviešu tautas varu.

Atbildēt

Uldis

13.12.2020. 23:32

»

atstās koalīcija Afganistānu

Un Cargo 200 refrižeratoru karavānas no Centrālāzijas vedīs mājās krievu sadistu un pederastu armijas žmurikus. No Pievolgas un Kaukāza Cargo 200 vairs nebūs, lopus raks garās trašejās


"žmuriki" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

Atmaskotājs

13.12.2020. 23:30

»

Atbrivotajs

Kas ir balaklaus ? Latviesu valoda tada varda nav.Tatad so smerejumu nav rakstijis latvietis


Šo smērējumu arī nav rakstījis latvietis, jo neviens normāls latvietis nekad neatļautos tik necilvēcīgi kropļot savu Dzimto Valodu.

Atbildēt

Mieriņš

13.12.2020. 23:28

»

to smerdelis

Ar Krievijas Pederastiju tūlīt būs cauri un tās sadistu un pederastu nāciju, arī


Krievija iet uz augšu, bet aprobežotie to negrib redzēt. Amerikā bardaks un nevienlīdzība aug un to apturēt nevar.

Atbildēt

Atbrivotajs

13.12.2020. 23:07

Kas ir balaklaus ? Latviesu valoda tada varda nav.Tatad so smerejumu nav rakstijis latvietis...

Atbildēt

Lasītājs

13.12.2020. 22:46

»

pavisam cits latvietis

visu atrisinātu lūgums uzņemt Latviju Krievijas federācijā


Laikam mēs paši savā zemē valdīt nemākam? Kaut kur jau vajadzēs ielīst, ja ES sāks dalīties. Es par to esu domājis. Otrs variants ir LT, bet tā arī, kā bijusī impērija, mūs aprīs, un tur mēs vairs nebūsim latvieši, kā zemgaļi žemaiši. Lietuva nav daudznāciju valsts un nekad nav bijusi, tur visi lietuvieši ar vienu valodu.

Atbildēt

to smerdelis

13.12.2020. 21:43

»

pavisam cits latvietis

visu atrisinātu lūgums uzņemt Latviju Krievijas federācijā


Ar Krievijas Pederastiju tūlīt būs cauri un tās sadistu un pederastu nāciju, arī.

Atbildēt

atstās koalīcija Afganistānu

13.12.2020. 21:41

»

2% otkats trampam

loti smiekligi etnosiem ,kuri visu laiku gaudo par kaut kadu okupaciju sutot savus algotnus no 2003 gada paklaut Iraku,Afganistanu un Mali. jus bez asv vestniecibas atlaujas pat laika zinas publicet nevarat


Un Cargo 200 refrižeratoru karavānas no Centrālāzijas vedīs mājās krievu sadistu un pederastu armijas žmurikus. No Pievolgas un Kaukāza Cargo 200 vairs nebūs, lopus raks garās trašejās.

Atbildēt

latvietis tolerantais

13.12.2020. 21:36

»

Latvietis Netolerantais

Latvietis Pelēkais ir kroplis un deģenerāts. Es tās perversijas un garīgi slimo cilvēku izdarības neatbalstu nekur pasaulē...


Latvieši gadiem piecieta jūsu, Latvijas krievu pederastu, līderi Ušakovu RD.

Atbildēt

Superbrīnumūdens

13.12.2020. 21:25

»

pelēkais

Labi, kurš būs mūsu jaunais saimnieks? Gobzems vai Urbnovičs


Labāks būtu Točš vai pats Rosļikovs !

Atbildēt

Es esmu Valentins/Je suis Valentns!

13.12.2020. 21:13

Labs raksts!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: