Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

eksis

03.08.2022. 15:06

spriežot pēc raksta garuma Osinovskis tiešām plāno iepirkties Mediju Namā

Atbildēt

Limants Iepiņš

03.08.2022. 14:00

Izklausās pēc Limanta Iepiņa šis N.Andersons. To, ka ir tāda juriste Daina Ločmele, kas strādāja Zalāna birojā, var redzēt gan te: http://lawerton.com/en/people/daina-locmele/7/ , gan viņas pašas FB profilā https://www.facebook.com/daina.drela . Un to, ka Udalova ir šī "pircēja", jau sen tviterī izbļaustīja Liepnieks ar Lato.

Un bildē nepārprotami redzams Ivars Sormulis - jā, tas, kas Lembergu līdzapsūdzētā Anša brālis un Aivara draugs un vedējtēvs.

Atbildēt

Stulbs

03.08.2022. 08:48

»

Kāda šķirba nauda no krievijas vai citurienes

Kāda šķirba kam pieder! Visi kas strādā tur grib naudu un ļoti, ļoti labi dzīvot. Krievu solovjovam izdevās viņam ir īpašumi citur


jautājiens.Kas maksā,tas pasūta mūziku,tur tā šķirba.Bet tik dumjus rakstu darbus,šķiet,ka štancē par labu samaksu:):):)Nez,par zīmēm vai vārdiem maksā?

Atbildēt

Kāda šķirba nauda no krievijas vai citurienes

03.08.2022. 07:00

Kāda šķirba kam pieder! Visi kas strādā tur grib naudu un ļoti, ļoti labi dzīvot. Krievu solovjovam izdevās viņam ir īpašumi citur

Atbildēt

FKK

02.08.2022. 19:51

Var jau sarakstīt garumgarus palagus un atmaskot oponentu par “sazvērestības teoriju” virpinātāju. Tomēr ticamības moments neatgriezeniski sabrūk, kad autors klaji sāk uzskatīt lasītājus par idiotiem.

Šajā rakstā, kā pārliecinošs arguments tiek izmantots acīmredzami tiesiskais farss, autors kā taisnības uzvaru pasniedz Magones un kompānijas attaisnošanu: “O. Osinovskis un U. Magonis pilnībā attaisnoti — nekāda kukuļa došana vai ņemšana nav notikusi.”


Protams, protams, nekas tāds nav noticis, dārgie lasītāji - jūs esat apaļi idioti, Magonis vienkārši vizinājās ar pusmiljonu bagāžniekā. Kas tur tāds īpašs?! Nu, piestrādāja Uģis M. par pārrobežu inkasantu. Kaut kā taču ģimeni jāuztur.Kāpostiņš arī izrādās tāds nevainīgs, galīgi ar politisko vidi nesaistīts personāžs. Protams, protams! Dārgie lasītāji, jūs taču esiet idioti, kuriem jānotic pasakām, par kurām pieauguši cilvēki Vecrīgā skaļi ieņirdz.


Protams, oga visam ir plānprātīgā Paidera slavēšana. Normālā pasaulē izdevums, kurš publicē Paidera līmeņa “domrakstus,” sen būtu aizgājis pa skuju taku. Ak jā - arguments, ka medijus ir regulāri pirkuši un pārpirkuši dažādi ārzemju investori, ir kārtējais, lētais mušpapīrs ar ko ķert naivus lasītājus. Jā, dažus medijus ir nopirkuši cienījami ārzemju investori, bet pēc tam redzot strauji rūkošo un sašķelto Latvijas mediju tirgu, steigšus centušies tikt vaļā no tiem.

Burtiski ar dažiem izņēmumiem, Latvijas mediji ir bijuši dārgas rotaļlietas vietēja mēroga oligarhiem vai viņu nestabilajām koalīcijām. Tā viņi centās un joprojām cenšas ietekmēt sabiedrisko domu, lai vēlāk to konvertētu politiskajā varā.Spilgts un traģikomisks piemērs, kā ar līdzīgu ārvalstu investīciju tika Spilgts piemērs ir britu investora Roulenda darījums ar “Dienu.” Visi pilsētas kaķi skaļi smējās par to, kas patiesībā bija “roulendi.” (Tās pašreizējais galv. red. Madžiņš līdz zemiskumam verdzīgi apkalpo AAA pavēles.) Šobrīd līdzīgu jautrību sagādājis NRA “darījums.”Tāpat pasakas, ka Sabiedriskais medijs - TV un Radio nekad nav pirkti un pārdoti. Tie ir bieži pirkti un pārdoti - tikai citā, politiskās ietekmes veidā. Šobrīd tur lielā mērā vadības līmenī izvietoti Ēlertes grupējuma kontrolēti cilvēki, kas labi zina kur pūš politiskais vējš un kur viņi tiks izmesti, ja nejutīs pareizo, vienīgi pareizo ēlertisko vēja virzienu, kurš saskan ar JV/APAr partijas līniju. Bet ja jutīsi pareizo virzienu, centīgi kalposi, tad tiksi pie laba amata ar stabilu algu sabiedriskajā medijā un vēl varbūt pat piespraudīs 3Zvaigžņu ordeni.Tiesa, par IR un Ēlertes laika “Dienu” autors ir gana precīzs.
Bet kopumā varēja arī necensties ar “atmaskojumiem” - tie ir ar tikpat baltiem diegiem šūti, plašāka auditorija to putru tāpat nesapratīs, bet zinātāji tāpat paši visu saprot.

Atbildēt

Killemall

02.08.2022. 19:22

Tas Andersons slims cilveeks. Ar taadiem labaak taa mieriigi, citaadi vinji var iekost. Tvaika ielas kontingents.

Atbildēt

pofig,vet ir rezerves zili dzelte4no karogu izkarinasanai

02.08.2022. 19:22

Es jums prasu pilnigi konkreti ,kapec ukrainas karogi nav izkarinati pie latvijas kapiem,ja tie plivo pie parejam valdibas un pasvaldibas iestadem ?

Atbildēt

Re:

02.08.2022. 18:11

neredzu, kā tieši šis raksts apgāž iepriekš minēto izklāstu par NRA pirkšanu/pārdošanu

Atbildēt

ēzelis

02.08.2022. 18:09

Ārprātīgs murgs. Izskatās, Udalova pati rakstījusi.. Tā niezējuši nagi “atmaskot” un “re:chekot” :D

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: