Menu
Pilnā versija
Foto

Kliedzoši!

Kaspars Pudniks · 07.05.2023. · Komentāri (99)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to xm

11.05.2023. 21:26

»

Хм

Да, я понимаю. Для вас золотое время-любого, кто смеет хоть какое-то несогласие с политикой Латвии высказать, так легко сразу записать в кремлины, оккупанты и т.д. Так легко сейчас закрыть любую критику...


bet uzdod sev jautājumu - kāpēc pirmskara (1920-1940) Latvija bija labākā pozīcijā kā Lietuva, attīstījās vienādi ar Igauniju, nepilnu 20 gadu laikā uzkrāja sev zelta tonnas ārzemju bankās, uzcēla Ķegumu, strādāja VEF, Rīgā bija ap 2000 ražotnes,uzbūvēja/pārbūvēja 838 skolas,eksportēja lauksaimniecības produkciju, linu, kokmateriālus uc, būvēja lidmašīnas.

Atbildēt

Ingrīda

10.05.2023. 20:02

Kas tur ko brīnīties? Bērni ir vecāku spogulis. Skolotājs nav autoritāte, ja bērna vecāki sūdzas par skolotāju, to atbrīvo no darba. Skolotāji neiztur vecāku mobingu, vieglāk aiziet uz citu darbu, kur vairāk maksā. Ar katru gadu uz skolu nāk slimāki, nervozāki, nesavākti, bieži vien vecāku atstāti skolā no 8.00 līdz 18.00 .Un ko dara bērni starpbrīžos? Jau pirmajā klasē vecāki dod līdzi telefonus , lai tas brīvajos brīžos var spēlēt spēles. Kā jūs domājat, ko bērni dara brīvdienās? Vai nu savos telefonos vai nu vieni paši pastaigājas. Reta ģimene katru brīvdienu pavada ar bērniem, jo vecākiem esot jāatpūšas un jāpadara mājas darbus. Var jau arī to saprast. Bet kāpēc vecāki nerunā mājās ar saviem bērniem - par vietu došanu transportā vecākiem cilvēkiem, par veiksmēm un neveiksmēm skolā, par draudzību, par palīdzību u.c.elementārajām lietām. Kas vainīgs? Tikai vecāki. Kā audzina, tā arī izaudzināt.

Atbildēt

Lara

10.05.2023. 18:03

»

>Ilze

Tas viņam ir dziļš sovietisms jau paaudzēm galvā. Toa tā vienkārši nevar izdzīt...


Presently You’ll be able win Up To from 99000 Bucks A Month! There are no impediments, Be Your Possess Boss, it All depends on you And how much you want to win each day. This can be a honest to goodness and ensured strategy for complimentary to gain a gigantic entirety of cash at domestic. Connect this right now……
.
.
——————————————>>> Workathomee33.blogspot.Com

Atbildēt

>Ilze

10.05.2023. 17:45

»

Ilze

Lūdzu nerakstiet šeit krievu valodā, tāpat neviens jūs šeit nesaprot


Tas viņam ir dziļš sovietisms jau paaudzēm galvā. Toa tā vienkārši nevar izdzīt.
Bet tā LV ir vairumam osvoboditelu: Viņi te uzvedās kā Krievijā..Viņiem uz visu uzspļaut. Savā attīstībā ir mērkaķa līmenī-pat nejēdz, ka atrodas ciemos...un kā ciemos jāuzvedas....Ļoti zems kultūras un intelekta līmenis...Intereses vairāk kā mērkaķiem, ne kā cilvēkiem: Tikai par desu un savu kabatu..

Atbildēt

Kristaps

10.05.2023. 13:35

Eh... par Geitsa un Tērnera zelta miljardu laikam neviens negrib domāt.
Bērni nav vajadzīgi, vai tad to neredzam?
Skolas slēdz, učukus (normālos, ar savu galvu uz pleciem), atlaida, jo pret iesnām nešpricējas.
Karoč, The Great Reset iet un ies uz priekšu. Galvenais, lai naudiņa maciņā, sūds pat svešiem bērniem.

Atbildēt

Ar

10.05.2023. 10:29

»

kliedzoši ir tas, ka

muļķuzemes eurolatvānijas naciķi pat šeit mēģina iebarot savu urānu naciķu zombijkulta propagandu


jēlībām un propogandu nodarbojies pats,visticamāk,kādā tālā Daugavpils nostūrī augušais,mums Imantā,skolēniem,kas beidza vidussk.tā bija Imantas ikdiena 1980.-1990.gados,īpaši jauktajās.Iemācījāmies just briesmas un tādus kretīnus kā”muļķuzemes””gudrītis” ar muguras smadzenēm pa labu gabalu,pēc feisa-mūžīgi neapmierināta,ļauna,šaurām naidīgām ačtelēm šaudoties,pēc nepatīkamā balss tembra,pretīgas intonācijas runā.

Atbildēt

piebilde

10.05.2023. 00:27

»

romietis

No tādas vienkāršas lietas, tiek mākslīgi uztaisīta kaut kāda problēma... Tādi uzbrukumi notikuši vienmēr... Kas tur ko ņemties? Vienkārši jāatjauno bērnu kolonijas - neko jaunu taču neviens neizdomās. Un, tad vienkārši jāstrādā - huligānu, kaušļu baru uz koloniju, ja policija nav bijusi pietiekami ...


Ja ir pieaugušie, kas to redzēja un neiejaucās, viņiem derētu arī uzlikt kādu vismaz naudas sodu... Jo, ja tu redzi noziegumu un par to neziņo, vai necenties noziegumu novērst, tas arī ir noziegums...

Atbildēt

romietis

10.05.2023. 00:23

No tādas vienkāršas lietas, tiek mākslīgi uztaisīta kaut kāda problēma... Tādi uzbrukumi notikuši vienmēr... Kas tur ko ņemties? Vienkārši jāatjauno bērnu kolonijas - neko jaunu taču neviens neizdomās. Un, tad vienkārši jāstrādā - huligānu, kaušļu baru uz koloniju, ja policija nav bijusi pietiekami veikla, tad jāsoda arī vainīgie policisti un viss salikts pa plauktiņiem.

Atbildēt

PALDIES PAR RAKSTU

09.05.2023. 19:13

...PĒDĒJĀS VĒL. NEPIEDALĪJOS, jo manisprāt valsts par kuru sapņojām, IR BEIGUSIES !....Bet redzētais TV sižetā burtiski nogalināja kā vecmāmiņu un Latvijas p., -policijas attieksme IR GALS VISAM, NOJŪDZIES ģenprok., skolotāju balagāns, nespēja saņemt element. ves. aprūpi....cik žēl, ka nepametu šo vietu 30g. atpakaļ...cerība un godīgs darbs-muļķa mierinājums !

Atbildēt

nu

09.05.2023. 16:06

»

vv

Protams, protams, krievu bērni savā starpā runā latviešu valodā, vai tas puika bija iemācijies vienu frāzi"nospārdi viņu bl...", visas šīs lietas notiek tādu izcilu latviešu dēļ kā TU


Reiz tiec vaļā no savas CCCP melošanas. Tas 'dažu cilvēku...'' uzrakstīja pilnīgi pareizi. Cita lieta, ka Tu nesaprati viņa rakstīto, bet tur gan Tu pats vainīgs.

Atbildēt

Anatolij Bogdanov

09.05.2023. 16:04

»

https://youtu.be/PQ7NUttkYFk


Nevajag rakstit mulkibas-pienemu ka aiz nezinasnas: Tas ir musu okupacijs-musu rusifikacijs sekas vistiesaka veida....Sekas cilveki galvas un apzina..Luk-tas ir briesmigi. Tas ir musu ruskii mir cilveki galva.

Atbildēt

vv

09.05.2023. 13:08

»

dažu cilveku stulbumam

nav robežu: Viņiem etniskā piederība atkarīga tikai no valodas


Protams, protams, krievu bērni savā starpā runā latviešu valodā, vai tas puika bija iemācijies vienu frāzi"nospārdi viņu bl...", visas šīs lietas notiek tādu izcilu latviešu dēļ kā TU.

Atbildēt

dažu cilveku stulbumam

09.05.2023. 12:29

»

vv

Žēl ka nedzirdēji kādā valodā sitēji runā, ja krievu bērni bandās sitīs latviešu, savādāk kvieksi


nav robežu: Viņiem etniskā piederība atkarīga tikai no valodas...

Atbildēt

JKL>vv

09.05.2023. 12:28

»

vv

Ieslēdz video un pklausies, būsi pārsteigts, tas bija latviešu mirs


Nebūšu pārsteigts,jo rusifikācijas rezultātā te ar latviešu daļa uzvedas kā krievi...

Atbildēt

bet tas

09.05.2023. 12:27

ir normaļņo: To sauc par musu ruskii mir...Te nav etniskas piederības, jo to nosaka ne ieraksts pasē, bet cilvēka uzvedība un domāšana...Ar jeb kurš var uzvesties kā osvoboditels....ne tikai krievi vien..Viņi visi pieder pie ruskii mir.

Atbildēt

atbilde

09.05.2023. 02:58

Es vienīgais saklausīju skaidru latviešu valodu: "Spārdi viņu nost nah-j!"? Nevar taču būt, ka latvieši barā kādu atspārda...

atspārdīja slāvu?, jo viņa radiniece slāviete online

varbūt nazi latviešu daļa atriebjas???

Atbildēt

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

09.05.2023. 02:53

>в общественном транспорте в ответ за замечание >уступить место пенсионеру обматерили на х послали.

noteikumi nosaka savādāk!

Atbildēt

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

09.05.2023. 02:48

1. Centrālparkā arī uzbrūk.

2. >ir vismaz trīs bērni, kuri
>to visu ārprātu FILMĒ!!!

Ja ir spērēju pārspēks,
filmēšana var būt reālāka darbība
par pretošanos???

Atbildēt

vv

08.05.2023. 20:03

»

JKL

Pudniks laikam nokritis LV no mēness: It kā agrāk nebija zinājis ruskii mir paradumus


Ieslēdz video un pklausies, būsi pārsteigts, tas bija latviešu mirs.

Atbildēt

Fēlis

08.05.2023. 18:13

Mums bija jauktā divplūsmu vidusskola ar 1200 skolēniem un līdz vidusskolai tā bieži vien izrīkojās krievi ar latviešiem. Latvieši, kā jau mīzēju tauta, kura "pasarg dies, kaut ko pret krieviem, tad čeka" pretojās reti un labi atceros kā klasē trešajā mūsu klases aivars bija vienu urlēnu iekaustījis. Klasē ietesās pusotra centnera urlēna klases audzinātāja un paķērusi kilogramīgu grāmatu zvetēja Aivaram pa galvu. Esam pārņēmuši no viņiem visu sliktāko. Paskatieties uz mūsu valsts pārvaldi. Mēs nedrīkstam atrasties ar urlām vienā telpā. Viņi no mums neko labu nepārņem, toties mēs no viņiem uzsūcam visus sūdus. DDD.

Atbildēt

L.Grantiņš

08.05.2023. 16:55

Nu nevārēja šis tizlis iztikt bez "svešā kara" pieminēšanas. Kāds sakars deģenerātu pēcnācēju agresijai ar karu Ukrainā ?

Atbildēt

Lēmums

08.05.2023. 16:27

Šādus grupu ļaundarus un sadistus vajag izolēt vienu no otra un institucionizēt un sodīt kā to vēsturiski LV teritorijā darīja gadsimtiem ilgi. Tas arī viss. Citreiz, kad otram spers ar kāju, apdomās, vai gribēs gulēt uz vēsām redelēm!

Atbildēt

Vērotājs

08.05.2023. 16:07

Ak, kungs, cik patētisks raksts! Interesanti, kā konkrēti autors iesaka rīkoties skolai un valstij, lai tādi gadījumi nenotiktu? Kāpēc atbildība par sišanu un tās filmēšanu ir jānoveļ uz jebkuru citu, izņemot pašus sitējus un filmētājus? Cilvēki, kaut arī nepilngadīgi, pavisam noteikti ir garīgi veseli un lieliski saprot, ko dara, un dara to apzināti, lai panāktu noteiktu rezultātu. Kuri sita un filmēja, tie lai arī atbild. Skolai ir jāatbild par šitiem fruktiem skolas teritorijā, un arī tad vēl ir grūtības ar kārtības nodrošināānu, jo par katru skarbāku aizrādījumu vecāki tūlīt raksta sūdzības un vazā pa policiju un bāriņtiesu. Nē, neviens, izņemot pašu notikumu dalībniekus šeit nav ne vainīgs, nedz atbildīgs. Rakstiet savu patētisko šļuru kaut kur citur.

Atbildēt

non

08.05.2023. 16:00

»

Хм

увы, высшие слои своих деток всегда отмазывали, за редким исключением, при всех строях...


baidos, ka lielu daļu mēs vienkārši arī neredzējām. Nebija ne prostitūcijas, ne dzimtenes nodevēju, ne mobilo telefonu, ar ko nofilmēt. Vienreiz "pa blatu" tiku milicijas muzejā ...oh.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

08.05.2023. 15:55

»

Хм

увы, высшие слои своих деток всегда отмазывали, за редким исключением, при всех строях...


Ну, как работала милиция - особенно в 80-х, я хорошо помню. Также как ОБХСС. Якобы боролись с хищением, но чёрный рынок на Румбуле, в Шмерли или в Чиекуркалнсе как был полон товаров из оптовых баз, так оставался.

Atbildēt

Citāds sapnis

08.05.2023. 15:50

Manējie jau gandrīz visi ir pieauguši, taču, kad bija mazāki man kā tēvam nācas dažas reizes iesaistīties. Bija moments, kad dēls un viņa draugi paniski baidījās no līdzīga, bet lielāka pusaudžu bara, kuri esot iedomājusies, ka šis esot viņu rajons. Laikam kādas filmas pārskatījušies bija. Viss vienkārši. Kopā ar dēlu un viņa draugiem izgājām ārā, noķeru vienu no galvenajiem, reizes četras ... ne ar dūri, bet ar atvērtu plaukstu pa seju kopā ar tekstiem, ka, ja ieraudzīšu vispār norakšu, un ... rajona "turētāji" pazuda. Nevajag no saviem bērniem prasīt neiespējamo - tikt pašiem ar tādām problēmām galā. Tas, ka es, pieaudzis vecis, papresēju pusaudžus, ir precīzi tikpat netaisnīgi kā ievietotajā video, kur trīs uz vienu, vai kā ir gadījumā, ja 16 gadnieks presē 10 gadnieku. Ja paši sāk ne pēc pieņemtajiem noteikumiem, tad lai nečīkst, ka pret pašiem tāpat. Video redzamajā gadījumā, ja es būtu spārdāmā tēvs, tie trīs šmurguļi dabūtu tā, ka ietu manējam ar līkumu.

Atbildēt

Atis Priedītis

08.05.2023. 14:26

»

Хм

Постеснялись бы уже настолько бессовестно свою книгу пиарить, прикрываясь такими случаями


Par Zersetzung metodi Latvijā ir izdotas tikai divas grāmatas un abas tiek pilnībā noklusētas. Šobrīd portāls manabalss.lv pamazām virza uz tautas nobalsošanu iniciatīvu par Zersetzung maetodes lietšanu Latvijā atzīšanu un par šīs metodes aizliegšanu.

Atbildēt

Хм

08.05.2023. 13:17

»

:)

tava āža kāja lien ārā pamanāmi. Nekas , jūsu ļaunuma impērija dzīvo pēdējos laikus,drīz paši savos asiņainajos sūdos slīksiet


Да, я понимаю. Для вас золотое время-любого, кто смеет хоть какое-то несогласие с политикой Латвии высказать, так легко сразу записать в кремлины, оккупанты и т.д. Так легко сейчас закрыть любую критику.
Вон, в рейл балтике проблемы с финансированием. Но на любую критику тут же "да вы кремлин! да вы не хотите этот проект, чтобы Путину угодить! Только враги против этого проекта"! И не важно, что речь не о против, а о проблемах с затратами и обоснованием.
Говорю же, золотое время!
Отставание от Литвы и Эстонии все больше. Но как только об этом говоришь, что нужно что-то делать, сразу "а, да ты говоришь, что Латвия страна-неудача, да ты кремлин"!

Atbildēt

:)

08.05.2023. 12:59

»

Хм

Реакция в лучших традициях СССР-сразу же обвинить pat šeit mēģina iebarot savu pret Urainas valsts propagandu...


tava āža kāja lien ārā pamanāmi. Nekas , jūsu ļaunuma impērija dzīvo pēdējos laikus,drīz paši savos asiņainajos sūdos slīksiet.

Atbildēt

Хм

08.05.2023. 12:54

»

kas ir kliedzoši

tas ir raksta autora stulbums, ka izmanto šādu negadījumu savās manipulatīvajās interesēs - pat šeit mēģina iebarot savu pret Urainas valsts propagandu. Tas, ka savā mazajā sādžā, kur radies un dzīvojis, tas ir ārkārtas notikums, bet mūsu lielajā sādžā Imantā, tā bija ikdiena 1980.-90.- un pat 2000. ...


Реакция в лучших традициях СССР-сразу же обвинить pat šeit mēģina iebarot savu pret Urainas valsts propagandu

А что, уже нельзя сказать, что действительно многие так увлеклись событиями на Украине, что о своей стране забыли?
Притом увлечены не какой-то реальной помощью типа сбора средств, различных предметов помощи и т.д., а просто каким-то медийным шумом: акции, выступления, митинги и т.д. От которых практической пользы ноль. Но да, понятно же, что стоя в пикете напротив посольства России, проще ПР заработать, чем заниматься сбором вещей или помогать тем же беженцам.
Потом же можно будет еще и заявить "я вот в пикете был, а вот другие не были, значит, против Украины"!

Atbildēt

Хм

08.05.2023. 12:49

»

non

toreiz bija tā pati naudiņa un varmāku vecīšiem augsts postenis, lai tiesa visus attaisnotu, tas bija reāls gadījums 70 gados


увы, высшие слои своих деток всегда отмазывали, за редким исключением, при всех строях.
Я о некоем среднем уровне, улицах. Чтобы вот так, ногами, лежачего..массово не было. Не говоря о том, чтобы кото-то пырнуть ножом. После таких событий милиция стояла "на ушах". Даже просто старшим часто не дерзили так в ответ. Трудно было представить, чтобы в общественном транспорте в ответ за замечание уступить место пенсионеру обматерили на х послали.
Хотя о чем это я.. Могу же под статью попасть "прославление советского строя"

Atbildēt

Taču ne ūdeni

08.05.2023. 12:35

»

un

neaizmirsti noraut ūdeni


Anuška eļļu jau izlēja.

Atbildēt

un

08.05.2023. 12:19

»

DDD

un punkts


neaizmirsti noraut ūdeni.

Atbildēt

sargi pauri un pautus

08.05.2023. 12:14

»

sargi nervus

Labāk lasi horoskopus vai astrologu prognozes sev piemērotos portālos. Bet tur varbūt neļaus lamāties


kad primātu paranojai tornis kritīs un pārsitīs dumo galvu un sāksies primātu astu, galvu krišanas sērija..

Atbildēt

kas ir kliedzoši

08.05.2023. 11:47

tas ir raksta autora stulbums, ka izmanto šādu negadījumu savās manipulatīvajās interesēs - pat šeit mēģina iebarot savu pret Urainas valsts propagandu. Tas, ka savā mazajā sādžā, kur radies un dzīvojis, tas ir ārkārtas notikums, bet mūsu lielajā sādžā Imantā, tā bija ikdiena 1980.-90.- un pat 2000. sākumā.Tas nenozīmē, ka tas ir normāli, bet ar to jācīnās tiesiski,jāmaina vecāku un pašu pusaudžu atbildība, šķiet, ka pagaidām vienīgajā variantā, ar milzu naudas sodiem, kurus maksā kaut visu mūžu, paaudzēs.Par personas goda, cieņas, fizisku un morālu aizskārumu. Nevis piegaudojot visu ēteru ar muļķībām, ka tas nu tā pēkšņi Ukrainas kara atbalstīšanas REZULTĀTĀ radies. Par 20.gs. 80.gadu jauktās skolas un ielu cīņām varētu daudz stāstīt.Un te viens slāviski rakstošais tēlo bruņinieku, ka barā vienu, gulošu nesita.Tā bija parastā cīņas forma - vesels bars pret kādiem pāris latviešiem, jo rajonā vienmēr un visur bijām mazākumā. Nesmādēja ne žiletes, ne kastetes.

Atbildēt

Pudņikam pi ....m

08.05.2023. 11:18

Audio ierakstā dzirdams, ka viens no jauniešiem krievu valodā saka: “ Veidosim savu “ČVK Redan” (pēc analoģijas ar"ЧВК - частная военная компания": krievu valodā - privāta kara kompānija, red.) Imantā. Sitīsim visus. “Origo bērnus”, purvciemiešus, zolitūdiešus, sitīsim jebkuru tikai tāpēc, ka viņi nav no Imantas. “Origo bērnus” vispār vajag nogalināt, vienkārši gaļā. Tomēr sauksimies “ČVK Banāns”, bet rīkosimies, kā “redanovieši.”
no kas jauns

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: