Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Neesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.

Jā, reti, bet ir brīži, kad ir skaidrs, ka, lai gūtu maksimāli objektīvu priekšstatu, ja nav iespējams pašam būt notikumu epicentrā (kas ir tikai labi), nevar secinājumus izdarīt, klausoties tikai vienas puses propagandu jeb skatījumu. Nākas uzklausīt arī otras puses, nu - sauksim to par viedokli, kas pārklāts ar propagandas mērci.

Domāju, jebkuru saprātīgu cilvēku, kurš, piemēram, ir pieredzējis PSRS laikus, kad mēs tikām turēti informācijas badā, kad bija tikai daži TV kanāli, kuri sludināja vienu un to pašu, patiesībā satrauc centieni mūs atkal ielikt tādā kā ierobežotā rāmī, tādā kā krātiņā, tādā kā mucā, kurā tiksim pa spundi baroti.

Un zināt, kas to dara? Latvijā - kas to dara? Tie, kas savulaik, juzdami pārmaiņu dvesmas, pārmeta kažoku uz otru pusi. Tajā pašā laikā melojot Latvijas cilvēkiem par to, kādi patiesībā ir viņu mērķi. Un tie mērķi nebija labi, tie nodomi bija netīri un ļauni, tā bija plānota pāreja no tā saucamās sociālistiskās iekārtas uz kapitālistisko, tikai ar skaidru nodomu ļaut tiem, kas atradās pie varas, sagrābt visus labumus, bet tautu atstāt pliku un nabagu.

Protams, laikam ejot, notika zināmas transformācijas, bet kliķes virsuzdevums palika nemainīgs – labumi sev, tauta – lai iznīkst. Un šobrīd daudzi no tiem, kas Atmodas laikā apjāja tautu, ir pie varas, uzstājas ar kvēlām runām, bet aculieciniekus, kuri zina stāstīt patiesību, veikli nobīda malā. Viņus pat nelaiž pie vārda.

Un, ja nebūs liela skāde, ja kāds neredzēs Krievijas TV, tad gluži pretēji – liela nelaime būs tad, ja mums liks pārrakstīt Latvijas pavisam neseno vēsturi, ko daudzi ļoti labi atceras. Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta to, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus.

Pilni TV ēteri ar tādiem kā Streips, LTV1 “žurnālistiem”, kas akli kalpo varai, pilns arī ar nemitīgu smadzeņu skalošanas plūsmu, kas nāk no LR1 puses. Vēl Delfi un tā pati Re:Baltica. Masīva un visaptveroša propaganda. Bet pārējiem – muti ciet! Pat Puče jau palicis raustīgs un bailīgs. Kauns!

Novērtē šo rakstu:

132
22