Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

autors

26.02.2020. 14:52

»

srapsaks

Biedrs doktors stipri vienkāršo...


Mēs ar Grietiņu esam klimata interesenti. Vajadzēja viņu konfrontēt ar neiebaidītu speciālistu, kas arī izdevās.
Japānis sāka runāt par gaidāmo laiku. Ir tomēr dīvaini, ja tu nevari pateikt, kāds rīt būs laiks, bet skaidri zini, kas būs pēc 100 gadiem.
Globālā sasilšana notiek arī uz citām planētām- Grietiņa varētu tur ko teikt...

Atbildēt

Z

25.02.2020. 00:24

Ārprāts! Mēs ar saviem izmešiem uz Zemes ietekmējam pat Marsa polritāti.

Atbildēt

Autors

24.02.2020. 10:32

Zeme reagee uz kosmiskiem kairinaajumiem, tachu par dziivu to nesauksim.
Papildus zinja- Ziemelpols salst atkal ciet. Putinam neveicas arii sheit.

Atbildēt

Jānis

23.02.2020. 19:12

»

Autors

Geofizikas Interesenti var palasiit tiimeklii pieejamaas prof. DMITRIJEVA graamatas krieviski. Koob.ru


Vai dārgais autors zina ,ka Zeme ir dzīva būtne un ka viņai ir savs viedoklis dažos jautājumos? Laikam jau ne.

Atbildēt

Autors

23.02.2020. 18:11

Geofizikas Interesenti var palasiit tiimeklii pieejamaas prof. DMITRIJEVA graamatas krieviski. Koob.ru
Tad veel par astronomisko klimata teoriju. Klimatu naaksies reguleet.

Atbildēt

jaajaa

23.02.2020. 15:05

»

antons mikosss

Saostijies ēteri


…:D...tas ar ēteri bija joks...teorētiski būs tā, ka ja etilētera molekulu pāršķelt uz pusēm, un katrai pusei pievienot H atomu, tad sanāks etilspirs (būs šņabja lietus)…:)

Atbildēt

jaajaa

23.02.2020. 14:43

»

antons mikosss

Anonīmā, analfabēte "iebilde...


https://climate.nasa.gov/blog/2953/there-is-no-impending-mini-ice-age/

Atbildēt

antons mikosss

23.02.2020. 13:30

»

iebilde

Naftinieku un gāzinieku bizness arī rullē


Anonīmā, analfabēte "iebilde".
Tik vien no sevis vari izspiest?
Tev derētu iemacīties aritmētiku. Loģika arī noderētu. Tad nedaudz siltumfiziku apjaust. Kaut no elektrodinamikas. Astronomija arī
noderētu.
Tad varētu ko bilst par "dzesētāju" krāpniecību.
Bez naftiniekiem un gāziniekiem tu dzīvotu uz klona grīdas, brauktu ar ēzelīti, rakstītu ar zosu spalvām, sūtītu vēstules ar baložiem un nevarētu tīmeklī anonīmi ieburkšķēties izrādot spriest nespēju.

Atbildēt

iebilde

23.02.2020. 12:27

»

antons mikoss

Labam CO2 biznesam būt...


Naftinieku un gāzinieku bizness arī rullē...

Atbildēt

antons mikoss

23.02.2020. 11:51

»

Fiziķis

Globālā sasilšana un globālā atdzišana par 10-20 grādiem ikvienā vietā uz planētas Zeme notiek nevis 100 gados par 1-2 grādiem ar katastrofālām sekām kā mums mīl draudēt klimatologi, bet vismaz reizi diennaktī un bieži pat vairākkārt. Zemeslodei griežoties ap savu asi, klimata izmaiņas mums apkārt norisinās...


Labam CO2 biznesam būt!
VARAM radītas 16 štata vietas planētas dzesēšanai.
16 bruņinieki gaida ES budžeta pieņemšanu, kur planetas dzesēšanai pieprasa 25%! Divas diennaktis bija par maz, lai dzesētāji gūtu virsroku. Lemšot vēlāk!
Komunismu pārdzīvojām, arī dzesētājus uzveiksim!
Visa zemes vēsture rāda, ka tieši aukstuma periodos notikušusas lielākās izmiršanas.
Pat muslimisms radās atdzišanas laikā.
Zemeslodi apdraud straujais iedzīvotāju pieaugums un vēlme līdz ar to piecūkot dabu ar ķīmiju un tās radītiem atkritumiem-gan pārtiku, gan citiem izmetamiem brīnumiem.
Daudzo reliģiju vidū radusies dzesētāju pesteļotāju baznīca.
Un nu melo uz nebēdu un bizness rullē!

Atbildēt

srapsaks

23.02.2020. 11:10

Un - biedrs doktors spiež uz personībām. Skuķa piesaukšans nav arguments.

Atbildēt

srapsaks

23.02.2020. 11:09

Biedrs doktors stipri vienkāršo.
Pirmkārt, viņš piesauc vienu japāņa 'grāmatiņu', kuras būtību var apkopot vienā teikumā: Mēs skaidri nezinam, kas būs, bet tas nebūs nekas labs.
Otrkārt, biedrs doktors jauc klimatu ar laika apstākļiem, un
Treškārt, kāds sakars Marsam ar CO2 mūsu atmosfērā?

Atbildēt

Jānis

22.02.2020. 17:55

Nē ,nē biedri fiziķi !Cilvēki var , cilvēki prot, cilvēki spēj!Jo viņi ir gudri un centīgi.Nevajag noniecināt cilvēces spējas kautko samaitāt . Cilvēcei pēdējoos gadu tūkstošos ir izdevies izmainīt Zemes 'albedo' .Izcērtot mežus, uzarot zemi utt. ir izdevies paveikt to.Tas neko nemaina?

Atbildēt

Kols

22.02.2020. 13:12

»

Dr. Alksnim

Tā replika par to, vai "ticēsim skolu nebeigušam skuķim" spilgti raksturo Dr


Idiot, ne par Gretu- dvoječņicu ir runa.Bet gan par to, ka izmaiņas nav cilvēku vaina

Atbildēt

Marsa pola sabrukums

22.02.2020. 13:10

Mans gadījums ir reāli nieki, pret to sabrukumu, kas valda amerikāņa Krišjāņa galvā.Vesela depopulēta un deindustrializēta valsts,kurā vairs nav pat dzīvas aitas pirdiena, iesaistas klimata cīņā, tikpat feikā kā visa neoliberālā doktrīna.Kādam jābūt "elites" galvas stāvoklim, lai retranslètu šos klimata feikus? Es neticu tāda līmeņa oligofrēnijai, bet ticu, ka kretīni pie varas ir saoduši naudu.Nevis tādu, ko var nopelnīt, bet tādu, kā parasti.Ko nozagt mums.

Atbildēt

kulefāna celīte

22.02.2020. 11:57

Gudri ļauži iemācījušies šaut skaļus un krāšņus salūtus. Mutītes atvērušie salūtu vērotāji nemaz nemana kā Gudrie ļauži tikmēr šiverē pa to kabatām.

Atbildēt

grants

21.02.2020. 22:18

»

Dr. Alksnim

Tā replika par to, vai "ticēsim skolu nebeigušam skuķim" spilgti raksturo Dr


Tādi nu ir mūsu zinātnieki,kuriem beidzot iestājies Dr..

Atbildēt

Dr.Alksnim

21.02.2020. 20:52

Labāk nepateikt,kas par kuklovodiem dretinu rausta?!

Atbildēt

Dr. Alksnim

21.02.2020. 19:33

Tā replika par to, vai "ticēsim skolu nebeigušam skuķim" spilgti raksturo Dr.
Viņa prastums runā pats par sevi. Neviens inteliģents cilvēks nemētātos ar tādām replikām. Pat tad - ja nav pretargumentu. Kā tagad Dr. Vai ticēsim tādiem dr.?

Atbildēt

Atis Priedītis

21.02.2020. 18:43

Lietas reizēm ir jānosauc pareizi. Ne jau par klimata izmaiņām domā šī meitene. Patiesībā viņa vienkārši baidās no nāves. Tikai par šo tematu runāt nav ne moderni, ne populāri. Un tā vieta izvēlēts tracis par klimata izmaiņām. Uz Zemes taču ir daudz briesmīgākas problēmas - kari, slepkavības, bads un vēl daudzas citas.

Atbildēt

Nav īpašas vides!

21.02.2020. 18:08

»

kāds

Kas par sviestu! Hipotēze par ēteru kā īpašu vidu, kurā izplatās elektromagnētiskie viļņi, tika apgāzta 20 gs sākumā. Nav tādas īpašas vides! Vēl te jāiepin ka elektrība ar tur rodoties. :D Metafiziķi, jidriktvaikociņ


Bet ēters pastāv, un elektrību iegūst no ētera, to izsūknējot magnētiskajā laukā. Ēterā izplatās elektromagnetiskais starojums, jo sakrīt ar ētera dabu. Strīdi zinātnē padtāv visu laiku un mēģina uzskatīt, ka kaut ko apgāž. Izvirza jaunas hipotēzes. Tas, kolēga, ko rakstāt, ir muļķības, jo joprojām nav izskaidrojuma ētera dabai un elektrībai. Neesiet tik kategorisks, metafiziķi! Sekojiet jaunākajam zinātnē!

Atbildēt

Autors

21.02.2020. 16:59

Geofizika veesturisku kljuudu pilna. Tur buutu graamata jaaraksta. Ignoreeti virpullauki, nepareizs priekshstats par Zemes mantijas dinamiku utt., vaaja temperatuuras definiicija.

Atbildēt

kāds

21.02.2020. 15:37

»

No vorry!

Es nerunāju par gaismu, kas pārvietojas ēterā, bet, mēģinot koncentrēt jūsu uzmanību, pieminu elektromagnētisko starojumu kā G5, radioviļņi un elektriskās dzirksteles izstaroto frekfenci. Lai saprastu, jāpievēršas elektrībai, ko ražo no ētera noslēgtā aplī. Noslēgtais aplis, kontūrs, sastāv no elektrības...


Kas par sviestu! Hipotēze par ēteru kā īpašu vidu, kurā izplatās elektromagnētiskie viļņi, tika apgāzta 20 gs sākumā. Nav tādas īpašas vides! Vēl te jāiepin ka elektrība ar tur rodoties. :D Metafiziķi, jidriktvaikociņ!

Atbildēt

No vorry!

21.02.2020. 14:34

»

jaajaa

...es nesapratu...Jūs savā izpratnē esat tālu man priekšā...gaisma pārvietojas Visumā...tā vienkārši ir...par Higsa bozoniem, neitrīno utt. nezinu, nesaprotu un arī neiedziļinos...bet...attiecībā uz rakstu...CO2 daudzums atmosfērā ir vienīgā lieta, kuru kaut nedaudz var ietekmēt cilvēks parastais......


Es nerunāju par gaismu, kas pārvietojas ēterā, bet, mēģinot koncentrēt jūsu uzmanību, pieminu elektromagnētisko starojumu kā G5, radioviļņi un elektriskās dzirksteles izstaroto frekfenci. Lai saprastu, jāpievēršas elektrībai, ko ražo no ētera noslēgtā aplī. Noslēgtais aplis, kontūrs, sastāv no elektrības ģeneratora un patērētāja. Bet ģenerators ražo elektrību no ētera ar magnētiskās elektrodinamikas principiem. Izsūknējot no ētera elektrisko strāvu. Strāva, protams rodas atkarībā no patērētāja jaudas. Tā saucamo elektrisko strāvu egūst no ētera. Bet ar Higsa bozonu gribēja pierādīt ko citu - elementārdaļiņu rašanos, ignorējot ēteru.

Atbildēt

...

21.02.2020. 14:12

»

jaajaa

...es nesapratu...Jūs savā izpratnē esat tālu man priekšā...gaisma pārvietojas Visumā...tā vienkārši ir...par Higsa bozoniem, neitrīno utt. nezinu, nesaprotu un arī neiedziļinos...bet...attiecībā uz rakstu...CO2 daudzums atmosfērā ir vienīgā lieta, kuru kaut nedaudz var ietekmēt cilvēks parastais......


Gaisma nekur nepārvietojas,gaisma ir stāvvilnis.Palūdz lai tumsā kāds panēsā svecīti,ieraudzīsi gaismas ātrumu.
Oriģinalajā Mendeļejeva tabula pirmais elements ir ,,efir,,-otrais ,,vserod,,-trešais ,,vodorod,,.Ir vēl ,,kislorod,, un ,,ugļerod,,.Šie nosaukumi izsaka arī visu elektrisko procesu jēgu.

Atbildēt

jaajaa

21.02.2020. 14:03

»

Sorry!

Ir ēteris - viela, ko atpazīst un lieto. Bet es runāju par ēteru, kurā pārvietojas elektromagnētiskie viņņi saskanā ar hipotēzi, ka ēters ir vicietākā viela, kas satur robežas starp priekšmetiem un dzīvām būtnēm. Elektrību iegūst no ēterā un ēterā pārraida elektromagnētiskos viļņus utt. Pārvarot ētera...


...es nesapratu...Jūs savā izpratnē esat tālu man priekšā...gaisma pārvietojas Visumā...tā vienkārši ir...par Higsa bozoniem, neitrīno utt. nezinu, nesaprotu un arī neiedziļinos...bet...attiecībā uz rakstu...CO2 daudzums atmosfērā ir vienīgā lieta, kuru kaut nedaudz var ietekmēt cilvēks parastais...kāpēc to nedarīt ?...:)

Atbildēt

Sorry!

21.02.2020. 13:42

»

jaajaa

...īsti nesapratu...:)...ja runa ir par C4H10O, un tas "ganās" kaut kur atmosfērā, tad man(un domāju, ne tikai) nebūtu nekādu pretenziju, ja reiz pa reizei tas "pievienotu" ūdeni un nolītu uz zemes


Ir ēteris - viela, ko atpazīst un lieto. Bet es runāju par ēteru, kurā pārvietojas elektromagnētiskie viņņi saskanā ar hipotēzi, ka ēters ir vicietākā viela, kas satur robežas starp priekšmetiem un dzīvām būtnēm. Elektrību iegūst no ēterā un ēterā pārraida elektromagnētiskos viļņus utt. Pārvarot ētera īpatnējo pretestību, var radīt priekšmetus, kuriemqtņemta gravitācija. Īpatnēji ir vaboļu spārni, uri ir ļoti smagi, bet vaboles lido ātri, pārvarot gravitāciju.

Atbildēt

Karote

21.02.2020. 13:34

Par ko var spriest, ja pat precīza 3 dienu meteoprognoze cilvēkiem nav lāga pa spēkam :)Uzpūtīgā homo sapiensu formācija, ir vien mikroorganismu kolonija uz kkur aizmirstas trauku lupatas.. bez mazākās sajēgas- kas, kapēc notiek apkārtnē :))

Atbildēt

jaajaa

21.02.2020. 13:34

»

Atis Kreņķis

Kāpēc reāli nav sniega, bet Kazahstānā aizputinātas šosejas, tas saisīts ar ētera izmaiņām. Manuprāt. Ja noskaidrosim ētera būtību un tā fizikālo dabu, izskadrosim, kāpēc nav sniega 20/02/2020 Latvijā


...īsti nesapratu...:)...ja runa ir par C4H10O, un tas "ganās" kaut kur atmosfērā, tad man(un domāju, ne tikai) nebūtu nekādu pretenziju, ja reiz pa reizei tas "pievienotu" ūdeni un nolītu uz zemes...:)

Atbildēt

you tube

21.02.2020. 13:30

Jūlija Latiņina ar faktiem

Atbildēt

māte

21.02.2020. 13:02

»

paardomas

Ja kādam rokā koks tad pastulbs suns uzbruks kokam,bet gudrs suns uzbruks tam kurš to koku tur rokā


Slimi bērni nerodas no slimīgām fantāzijām, tā ir dzīves realitāte. Tāpat kā mātes Zemes piegānīšana divos pēdējos gadsimtos.

Atbildēt

govs nopūta

21.02.2020. 13:00

Doktor,vai est dzirdējis par nestandarta domāšanu?Cik vēlāk atzīti un godināti ģēniji viņu dzīves laika tika turēti par dīvaiņiem vai pat trakajiem?Jūs pašu taču skolas atejā mēdza iekaustīt,vai ne?

Atbildēt

vai nu

21.02.2020. 12:03

Grētai pienākas Oskars par labāko histēriķes lomas tēlošanu, vai arī tai līdz mūža galam būtu jāpavada istabā ar mīkstām sienām un durvīm bez rokturiem.

Atbildēt

paardomas

21.02.2020. 09:51

»

māte

Grietiņai varbūt nevajadzēja tik daudz runāt par klimata pārmaiņām, bet par gaisa piesārņojumu lielās pilsētās. Tas neapšaubāmi ietekmē cilvēku veselību, arī Grētas...


Ja kādam rokā koks tad pastulbs suns uzbruks kokam,bet gudrs suns uzbruks tam kurš to koku tur rokā.
Liekat nu mieru tai Griečai,jāvēršas pret poli/tiķiem kuri atbalsta to Grieču,pareizāk sakot,ir izveidojuši to tēlu savā slimīgajās fantāzijas un turpina uzturēt šo mītu.

Atbildēt

māte

21.02.2020. 09:21

Grietiņai varbūt nevajadzēja tik daudz runāt par klimata pārmaiņām, bet par gaisa piesārņojumu lielās pilsētās. Tas neapšaubāmi ietekmē cilvēku veselību, arī Grētas.
Atceros, kad gaidīju bērnu, cik slikti man palika no garām braucošu mašīnu izplūdes gāzēm. Līdz vemšanai. Un lielpilsētās cilvēki saslimst ar plaušu vēzi, kaut arī nav smēķējuši.
Planētas gaisa un dabas piesārņojums nu nav nekas labs. Un cik ilgi varēs smelt to naftu, un kā tas ietekmē zemes slāņus? Kas to var atbildēt?
Tas protams nenozīmē, ka veikli cilvēki uz tā rēķina drīkstētu kāst no iedzīvotājiem papildus naudu.

Atbildēt

B.

21.02.2020. 00:02

»

P.

Sarkanos jāsit, kamēr tie vēl zaļi


Brūnos jādauza, kamēr sakalst un vairs nesmird.

Atbildēt

P.

20.02.2020. 23:52

Sarkanos jāsit, kamēr tie vēl zaļi.

Atbildēt

Atis Kreņķis

20.02.2020. 23:34

»

jaajaa

...kāpēc 20.februārī Latvijā nav sniega ?...agrāk bija


Kāpēc reāli nav sniega, bet Kazahstānā aizputinātas šosejas, tas saisīts ar ētera izmaiņām. Manuprāt. Ja noskaidrosim ētera būtību un tā fizikālo dabu, izskadrosim, kāpēc nav sniega 20/02/2020 Latvijā.

Atbildēt

Ja izskaidrosi tos jautājumus,

20.02.2020. 23:18

»

jaajaa

...kāpēc 20.februārī Latvijā nav sniega ?...agrāk bija


es apsolu, būs atkal. Neizskaidrosi, nebūs. Esmu starp mākoņiem, varu uzcelt pilsētu, padod ķieģeļus!

Atbildēt

...

20.02.2020. 23:15

»

jaajaa

...kāpēc 20.februārī Latvijā nav sniega ?...agrāk bija


Apskaties svaigakos NASA pētījumus par ūdens temperatūrām ziemeļjūrās un valdošajiem vējiem.

Atbildēt

jaajaa

20.02.2020. 23:07

»

Golfa straumi griež

zemes rotācijas spēks un Golfa straumes augšējās daļas sasilšana uz ekvatora plus Mēness gravitācija


...:D...es par virziena maiņu...Skandināvija par Arhangeļsku pārvērtīsies...:)

Atbildēt

Tā izskatas,

20.02.2020. 23:05

»

studente

Kas nograuzis god.Dr. rakstam beigas


ka beigu nav.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: