Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sombrero

02.07.2018. 13:08

Raksta autors ir izbijis patērētāju tiesību aizstāvis...un kāpēc vairs nav? Iespējams tāpëc, ka ir izbijis vides inspektors...un kāpēc...tāpëc, ka drīz būs izbijis politiķis....jo politisko kapitālu nevar būvēt uz meliem un manipulatīvām puspatiesībâm. Pabriks un raksta autors vienā politiskajā spēkā...vai nu ar Pabriku kaut kas nav kārtībā vai arī politiskais spēks vēl nesaprot kas ir raksta autors.

Atbildēt

HA

02.07.2018. 09:45

Valsts vides dienests ir kaut kāds pensionāru un bezzobainu atsēdētāju klubiņš. Neatceros, ko viņi būtu izdarījuši: ko viņi būtu aizsargājuši pēdējos 20 gadus.

Atbildēt

lauķis

01.07.2018. 03:43

...pārcelt ogļu pārkraušanu no Rīgas centra uz nomalēm...
Tie kas dzīvo nomalēs nav cilvēki , viņi no putekļiem pērtiek.

Atbildēt

derdz

30.06.2018. 22:59

Savāda dažu cilvēku domāšana vai daba, mēs piedzimstam tika maziņi un izaugam lieli, bet tik un tā esam tik atkarīgi no šīs dabas un visuma, bet piediršam zemi .. un kā būs ar mūsu bērniem, piedirsēji, kur muksiet .. vai uz Rietumiem jeb kur vēl nav piedirsts ...un cik ilgi, ja piesārņojums kļūst apjomīgāks un jau tuvojas vietai vienīgai pēdējai kur vēl piedirsējiem nav piedirsts un tā piedirsēji paliek pēdējie un pēdējie aiziet. zeme enter vai restart.

Atbildēt

Krimināllikums

30.06.2018. 20:23

104.pants. Objektu ekspluatācija bez attīrīšanas būvēm

Par rūpniecības, lauksaimniecības, komunālās saimniecības vai citu objektu ekspluatāciju, ja tajos nav ierīkotas nepieciešamās attīrīšanas, kaitīgu vielu un putekļu uztveršanas būves un ietaises vai arī tās atrodas tādā stāvoklī, ka nav derīgas ekspluatācijai, un ja ar to radīts būtisks kaitējums dabas videi, cilvēku veselībai, mantiskajām vai saimnieciskajām interesēm, —

soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

Krimināllikums

30.06.2018. 20:20

103.pants. Atmosfēras gaisa piesārņošana

Par atmosfēras gaisa piesārņošanu, piegružošanu, fizikālu vai citādu kaitīgu iedarbību uz to jebkādā veidā, pārsniedzot noteiktos normatīvus vai pārkāpjot noteikumus, ja ar to radīts būtisks kaitējums dabas videi, cilvēku veselībai, mantiskajām vai saimnieciskajām interesēm, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

Vigo

30.06.2018. 20:19

4.jūlijā Rīgas osta ienāk kārtējais kugis ar alumīnija oksīdu-ļoti putekļainu baltu,ļoti smalku pulveri.Pētersalas ielas iedzīvotajiem prieks ogļu putekļi+Al2O3.
Zivīm būs alumīnija zvīņas,jo krava lielos daudzumos nonāk ūdenī..
P.S.Par cik ir nopirkti vides aizsargi un zaļā partija ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: