Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ūpis

14.02.2011. 23:11

Lasu komentus un redzu,kā lietas tiek sagrozītas,pēc katra komentētāja izdomas,vai vēlmes šīs pašas lietas redzēt savā stilā.

Atbildēt

Ilze

14.02.2011. 16:37

Tante Strike ar saviem darbiniekem nu tocna pienem politiskos pasuutiijumus. Taads PRs. Interesants no kur naudu nem, lai samaksatu mediam?nodokļu maksaataaju nauda vai sponsori?


Atbildēt

ko

14.02.2011. 16:07

te var ņemties ap to stulbo KNAB, jau vēmiens nāk! Lai dod taču varu tai Potapovai un lai viņa aizrijas un vienreiz beidz PR .Liela daļa muļķu tautas būs sajūsmā ! Vēl labāk-lai balotējas par prezidenti un jau rīt ap pusdienslaiku būsim lāča apkampienos. Tikai šodienu es vēl gribu nodzīvot bez viņas PR !

Atbildēt

Janis

14.02.2011. 16:01

Ko var teikt - Juta labi strada ar mediam!5 bali!

Atbildēt

omite

13.02.2011. 18:03

Vai tad vel nav skaidrs,kam vilnitis kalpo? Kalpa dvesele,paliek kalpa dvesele!!!!

Atbildēt

Sīmanis-B.Rullei

13.02.2011. 17:04

Sakiet, lūdzu, kas šai rakstā teikts tāds, kas nav jau no iepriekšējām publikācijām zināms? Ja Jūs uzrakstītu, kādā veidā birojā notiek informācijas noplūdes gadījuma izmeklēšana, cik tālu tā pavirzījusies, vai ir atrasti kādi konkrēti pavedieni (kurš ziņojis neziņojamas lietas ārpus biroja)- tad cita lieta. Bet te - jau zināma fakta pārpublicēšana.

Atbildēt

Zvilnītis

13.02.2011. 14:27

Es jau sacerējos, ka izmeklēs, kā Vošķis varēja operatīvi uzzināt, ka KNAB pret viņu tajā pašā dienā kaut ko gatavo, bet še tev, milzu darbs nesvarīgos virzienos.
Nu jā, Vilnītis jau neies ierosināt izmeklēšanu pret sevi.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

12.02.2011. 15:43

... " Tāpat KNAB priekšnieks sacīja, ka, nenoliedzami, žurnālistiem ir jādarbojas sabiedrības interesēs un sabiedrības labā, taču, viņaprāt, ziņas, kas sākas ar vārdiem „iespējams” un „visticamāk”, liecina par melno PR. Vilnītis arī pauda izbrīnu par dažā portālā pieejamo informācijas daudzumu par konkrēta kriminālprocesa detaļām."...
********************************
... ko nu te vairs ,Vilnit, ap Jutu apkārt skraidīt ?! - šite jau viss zaudēts ... tagad vien ņem aši kājas pār pleciem un teci uz to "Rigas satiksmes" "Daimler" lietu ... skaties, ka tur tulīt vējā aizpūtīsies tas, ko tu atkal, kā publiski paziņoji, NEVĒLĒJIES KOMENTĒT ... Vilnitis aizelsies skraida pa kuģa kravas telpām un izmisīgi cenšas aizbāzt entās sūces, kuru skaits pieaug ģeometriskā progresijā ....bet "iespējams" un "visticamāk", kā reizi ir īstie vārdi, kurus lietot iemācījuši tadi, ka tu ... lai būtu, ko likt preti jūsu "jūs ne tā sapratāt", "neatceros", "es tā neteicu", "tā ir klasificēta informācija", "busim kulturali" "tā ir jūsu interpretācija", "likums neļauj komentēt", "nekomentēšu, lai netraucētu izmeklēšanai" - vēl jo vairak, ka nav zināms KO, un vai vispār, kāds ko izmeklē...un pats galvenais, ka šitais "iespējams" un "visticamāk" neļauj: ...1) tādiem mērgļiem, kā tev izstiept savas kakainās roķeles lidz Rullei, Margēvičai u.c. ...2)...tā, kā visbiežāk jau tas "iespējams" pārvēršas par "tā arī patiešām ir", tad liek tev nervozēt un knosities attiecīgajā virzienā...nevis, drāžot pa kabinetu savu portfelīti, tēlot no sevis darbīgo taisnības cinītāju ...


Atbildēt

Kurmītis

12.02.2011. 15:41

Hi-hi, bet neaizmirstiet, ka lembis ar kalnmeijeru abi ganās Ugāles medību laukos un iespējams, ka no turienes arī noplūda briesmu signās par sportu.

Atbildēt

godo

12.02.2011. 11:32

Vilnītis ar šo paziņo, ka viņa iestāde lej informāciju!!!
Super līderis :-))
Varbūt tas ir kārtējais paziņojums, ka jāsoda Strīķe un viņas padotie, kas, nelieši tādi, viņam neko nestāsta, bet paši, izmantojot procesuāļo neatkarību, vālē pa RD un Finanšu ministriju.

Atbildēt

Chaims Abramovičs

12.02.2011. 08:25

tos divus vajag no darba izmest, a Futbolam atvainoties un no ķurmja šamo laist ārā, protams samaksājot lielu kompensāciju. Protams, ka slikti ir braukt virsū kontrabandas pahanam, sevišķi, ja pašam šefam ir pienākums brīdināt un novērst Kurmju sitēja čomakiem.

Atbildēt

Disciplinārlieta>Gatis

12.02.2011. 03:41

Cienītais nevajag jaukt dažādas lietas: Vilnītim bija pienākums brīdināt Futbolu, lai novērstu briestošo "apdraudējumu" tā saimniekiem, savukārt tie, kas informēja Sabiedrību par notiekošo ir radījuši "apdraudējumu" iecerei nokārtot radušos problēmu pa kluso.

Atbildēt

Gatis

11.02.2011. 21:51

Mani vairaak satrauc tas,kaa Vashkevics jau pirms vina apcietinashans zinaaja,ka vinsh tiks apcietinaats...Vinsh tachu deva interviju lemberga NRA,ka KNAB veic operaciju saistiibaa ar vina kukuliem un veel suitiija briesmu veestules generalprokuroram un Vilniitim...Arii Jakaans izteicaas,ka vinsh jau prims tam ir zinajis par Vashkevica apcietinaashanu...Kaapeec Vilniitis neuztraucas par sho nopluudi ? Aciimredzami viens no nopludinatajiem ir bijis pats Vilniitis...

Atbildēt

RR

11.02.2011. 19:50

Bet galva-tante Strike?

Atbildēt

uh,

11.02.2011. 19:43

manā vecāmāte mēdza teikt, ka zivs pūst no astes

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: