Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ceturtdien Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki saskaņā ar vadības atļauju darba laikā pulcējās uz pirmssvētku sanākšanu un olu kaujām. Šī svinēšana, kā Pietiek norādījuši atsevišķi tās dalībnieki, izskatījās īpaši savādi uz birojā notiekošo bezprecedenta pārbaužu fona – virknes darba telpu durvis ceturtdien bija aizzīmogotas.

Kā tika informēts Pietiek, KNAB vadība ar Jaroslavu Streļčenoku un Jutu Strīķi priekšgalā likusi manīt, ka pašlaik kopēja sanākšana un svinēšana būtu īpaši svarīga, lai uzlabotu iekšējo klimatu kolektīvā.

Taču tas nav izdevies – lielā mērā tāpēc, ka jau vairākas dienas birojā notiek vēl neredzēta apjoma pārbaudes, kas pārsniedzot pat tās, kas notikušas pēc savulaik plašu ievērību ieguvušās naudas zādzības, par ko, kā zināms, tika notiesāti divi biroja darbinieki.

Publiski atklātībā nonākušas tikai ziņas par vienu no darba atlaistu KNAB darbinieci, kura, iespējams, vainojama operatīvās informācijas noplūšanā (KNAB to iepriekš gan oficiāli noliedzis), kā arī par nu jau vairs nenoliedzamo informācijas noplūdi no Latvenergo amatpersonu kukuļošanas lietas.

Taču, kā izrādās, „raganu medības” birojā notikušas jau kopš marta sākuma, un ceturtdien olu kauju noskaņu nopietni apēnojis skats uz pārbaužu laikā aizzīmogotām atsevišķu KNAB darbinieku darba telpām.

Pati Strīķe nekādus komentārus par birojā notiekošo nesniedz, taču faktu par aizzīmogotajām durvīm ceturtdien ne noliedza, ne apstiprināja. No komentāriem par šo jautājumu atteicās arī KNAB preses pārstāvis Andris Vitenburgs.

Savukārt par darba laikā notikušajām olu kaujām Vitenburgs apgalvoja, ka, „izmantojot pusdienlaikam atvēlēto laiku, daļa darbinieku sanāca kopā, lai novēlētu viens otram priecīgas Lieldienas un notiesātu par saviem līdzekļiem pusdienām sarūpēto cienastu”.

Pat pēc atkārtotas jautājumu uzdošanas Vitenburgs nevēlējās atbildēt par precīzu pasākuma norises laiku, vietu, notikušajām „atrakcijām” un par to, pēc kā iniciatīvas un ar kura vadības pārstāvja akceptu pasākums noticis.

Novērtē šo rakstu:

0
0