Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) nav ieinteresējusi kāda iedzīvotāja iesūtīta informācija, kas liecinājusi par partijas Vienotība aģitācijas materiālu atrašanos valsts institūcijas - Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta telpās. Pats KNAB pēc dienu ilgām pārdomām Pietiek paziņoja, ka nekādus komentārus par šo situāciju pagaidām sniegt nevarot.

Pietiek lasītājs Dzintars Vienotības "žurnālu" kaudzīti bija pamanījis Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta telpās un kopā ar fotoattēliem nosūtījis KNAB šādu vēstījumu:

"Labdien, KNAB. Šodien ieraudzīju partijas Vienotība informatīvos materiālus Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta telpās pie ieejas (caurlaides) uz galda, novietotas redzamā vietā ikkatram paņemšanai. Ja nekļūdos, tad likums šādu vēlēšanu aģitāciju aizliedz. Domājams, ka Jūsu politiski neitrālā (kā tam vajadzētu būt) iestāde novērsīsiet šo likumpārkāpumu un sodīsiet par šo pārkāpumu partiju? Ar cieņu, Dzintars."

Uz šo vēstuli Pietiek lasītājs bija saņēmis KNAB atbildi, ka biroja darbinieki nespējot fotogrāfiju failus, bet uz atkārtoto elektroniskā pasta vēstuli nekāda atbilde vairs vispār neesot saņemta. "Aizsūtīju uz KNAB pirmo vēstuli, saņēmu, ka viņi nevar atvērt pielikumu, uzreiz aizsūtīju otru vēstuli. Kopš tā brīža neesmu saņēmis no KNAB nekādu atbildi," informē Pietiek lasītājs.

Kā izrādījās, KNAB šajā gadījumā patiešām nav intereses reaģēt uz iesūtīto informāciju. Uz Pietiek jautājumu par to, kāpēc birojs nav reaģējis uz šīm ziņām, KNAB preses pārstāvis pēc dienu ilgām pārdomām paziņoja, ka šonedēļ uz šādu jautājumu atbildēt KNAB vadība nespēšot.

Pietiek pagaidām nav izdevies saņemt nekādus skaidrojumus ne no Vienotības, ne no institūta vadības. Kā zināms, pēc tam, kad Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova kabineta priekštelpā Latvijas radio žurnālists pamanīja tur izvietotos Saskaņas centra "žurnāla" Tava Rīga eksemplārus, Valsts policija Rīgas domei kā juridiskajai personai noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu par nelikumīgu aģitāciju.

Novērtē šo rakstu:

0
0