Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir sācis pārbaudi saistībā ar nu jau bijušā prokurora Alda Pundura līdzdalību nekustamā īpašuma iegādē Jūrmalā, tīši slēpjot savas īpašumtiesības uz šo māju un zemi Kauguros un par saviem un aizņemtiem līdzekļiem to iegādājoties uz citas personas vārda. Pēc lasītāju lūguma Pietiek publisko līguma kopiju, kas nonākusi mūsu rīcībā. Pavaddokumentus - kredītlīgumu utml. -, kuri tieši neattiecas uz prokurora līdzdalību īpašumtiesību slēpšanā, pagaidām nepubliskosim.

KNAB pārbaude sākta, saņemot Pietiek pārstāvja iesniegumu, kurā norādīts, ka no dokumenta kopijas "izriet, ka LR prokuratūras darbinieks Aldis Pundurs laikā, kad vēl bija valsts amatpersona, ir ar kādu trešo personu noslēdzis līgumu ar mērķi noziedzīgi slēpt savas patiesās īpašumtiesības uz konkrētu nekustamā īpašuma objektu".

Iesniegumā arī norādīts: "Par to, ka runa ir par tīšu, apzinātu un noziedzīgu rīcību, mēģinot slēpt īpašumus un, iespējams, darījumā iesaistot arī trešo personu, liecina fakts, ka šīs slēptās īpašumtiesības minētais A. Pundurs nav uzrādījis arī savā 2016. gada 29. jūnijā VID iesniegtajā amatpersonas deklarācijā, kas tiek iesniegta, beidzot pildīt amata pienākumus."

Dokumenti

FotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0