Menu
Pilnā versija
Foto

Ko aizstāv Aldis Gobzems?

Jekaterina Galuška* · 02.07.2018. · Komentāri (14)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jumis

27.07.2018. 12:48

Kas ir raksta autors? Gobzems jau sen informēja sabiedrību par savu darbošanos kā maksātnespējas administrators. Nav nekā nosodoša, bet par nelaiķi runājot, nebija pārkāpumu un nelielu sodāmību, bet uzreiz novāca. Kas ir labāk?

Atbildēt

Elementāri

05.07.2018. 18:50

Tā galoša tur kautko murgo savu bandītu labā, skaidrs ka "elite" jeb varas banda-mafija ir sākusi Gobzema nomelnošanu.

Atbildēt

justīne

04.07.2018. 14:18

Eaksta autore Galuška norāda, ka ir juriste un “Bunkus biroja” vadītāja. Šis ir advokātu birojs, Galuška nav advokāte, savukārt saskaņā ar Latvijas zvērinātu advokātu padomes vadlīnijām birojus vadīt var tikai advokāti. Tātad jāsecina, ka viņa ir viltvārde.

Atbildēt

Diemžēl,

03.07.2018. 19:52

»

Latviešu tautas gudros nicina un atstumj

no VARAS galdiem un koridoriem, jo tie neatbilst cionistu Gudro stratēģijai un taktikai. Pieņem tikai tos, kas ir pret savu tautu. Tos apber ar zeltu. Bet īstos revolucionārus pret cionistu varu kā A. A. Bèrziñu, dzejnieka U. Bērziņa dēlu, inteliģentu, kā lopu - goju saslēdz roku un kāju dzelžos, sit...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Aivars

03.07.2018. 12:09

Ex kolēģe varētu arī aprakstīt shēmas, kuru rezultātā bēdīgi slavenais Bunkus dzīvoja mājā, kas viņam nepieder un braukāja ar exkluzīvām automašīnām, kas nepieder viņam, bet ārzonu kompānijām?
Vai pats bunkus birojs arī nepieder kādam ofšoram?

Atbildēt

Latviešu tautas gudros nicina un atstumj

03.07.2018. 08:59

»

no Jūrmalas

Es gan ticu, ka mūsu valstī dzīvo gudri un saprātīgi cilvēki, kuri analizē un vērtē visus politisko partiju kandidātus...


no VARAS galdiem un koridoriem, jo tie neatbilst cionistu Gudro stratēģijai un taktikai. Pieņem tikai tos, kas ir pret savu tautu. Tos apber ar zeltu. Bet īstos revolucionārus pret cionistu varu kā A. A. Bèrziñu, dzejnieka U. Bērziņa dēlu, inteliģentu, kā lopu - goju saslēdz roku un kāju dzelžos, sit un pazemo.

R. Vējonis Probācijas dienesta vad. , kas A.A. B. safabricēja lietu ar brīvības atņemšanu pretēji AT spriedumam izsniedza atzinības rakstu par inovitāti. Pasargājot šo ierēdni no kriminālatbildības.

H86 L. Grantiņš devās tikties ar R. Vējoni, ar salauztu roku nonāca cietumā, kur tika liegta medicīniskā palīdzība. Tiesībsargs Jansons nesaskatīja neko nosodāmu. Tiesībsargs Jansons aicina ikvienu ziņot par cilvēktiesību pārkāpumiem viņam. Ziņotāji nonāks īpašā neapmierināto sarakstā, dodot VARAI slepeni izrēķināties ar tiem materiālo tuesību ceļā, kā rezultātā nāksies Latviju pamest.

Ja šī cionist- komunistu- iliminātu vara saka, ka aizsargās ziņotājus, tas nozīmē, ka represēs.

Atbildēt

jibiorio

02.07.2018. 20:24

»

no Jūrmalas

Es gan ticu, ka mūsu valstī dzīvo gudri un saprātīgi cilvēki, kuri analizē un vērtē visus politisko partiju kandidātus...


Un tādi kā Gobzems un Kaimiņš uzrunā vinus viņiem saprotamā valodā...

Atbildēt

02.07.2018. 17:54

Atceros kā Lapsa rīkoja histērijas cenšoties atmazgāt SIA “Rego Trade” izzadzējus.

Atbildēt

no Jūrmalas

02.07.2018. 15:57

Es gan ticu, ka mūsu valstī dzīvo gudri un saprātīgi cilvēki, kuri analizē un vērtē visus politisko partiju kandidātus

Diemžēl lielai daļai cilvēku (tāpat kā visās valstīs ar retiem izņēmumiem, varbūt augsti attīstītās sabiedrībās) saprāta, lai izvērtētu politiskos procesus, pietrūkst. Lumpeņu mums pietiek.

Atbildēt

Paija

02.07.2018. 15:11

Un vai tie potenciālie Lielbritānijas vēlētāji, kur Kaimiņa partija viesojas kopā ar Gobzemu zin par tāda Gobzema civillietām, manuprāt, - nezin un var gadīties, ka Gobzems vēl tiks par premjeru... neko nevar zināt, kā vēsture pagriezīsies...cilvēki ir lētticīgi...

Atbildēt

Paija

02.07.2018. 15:08

Tas taču ir advokātu birojs: ja ex-kolēģi zin un jūt, ka notikušas pretlikumības, tad M.B. kādreizējie kolēģi- advokāti var iesniegt tiesā pret Gobzemu prasību par šo lietu un minēt prasības pieteikumā visus tos piemērus, ko min šeit savā M.B.aizstāvības vēstulē, lai iesniedz šos datus prokuratūrā, piemēram, un vienlaikus izmēģina un pārliecinās, kā strādā šī demokrātiskas valsts tiesu sistēma un kā pierādījums lai tad kalpo vēstulē minētās lietas materiāli.
Kādēļ jūs M.B. advokāti tik ilgi klusējiet un neceļat prasības tiesā ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: