Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ivetai (KPVLV partijas PR dāmai) telefoniski lūdzu, lai noorganizē interviju ar kādu no mazpazīstamajiem KPVLV cilvēkiem, sarakstu pēdējiem numuriem. Tāda ir konkrētās rubrikas ideja: iepazīstināt vēlētājus ar līdz šim plaši nezināmiem politiķiem.

Ivetai ideja šķietami patika, pat radās doma, ka varētu runāt kāds no diasporas. Iveta teica, ka pajautās, ko par to saka... Aldis.

Tad pēkšņi no telefona sarunas formāta, atbilde wacapā, ka runās tikai Gobzems. Atteicu. Iveta pārsūtīja saraksti priekšniekam. Viņš to apgraizīja, izrāva no konteksta.

Komentāros cilvēki brīnās: sak, Zvērs tak likās sakarīgs žurnālists, kā tad tā... ā, nopirkts. Klasika. Apliet visus medijus ar dubļiem, sagraut uzticību visiem medijiem. Visi slikti. Visi pret mums.

Interesanti, ka TV3 kolēģiem sanāca kolorīti stāsti ar mazpazīstamiem citu partiju kandidātiem. Tur nav lokomotīvju. Bet ir mazāk pazīstami, interesanti cilvēki. Arī, no reģioniem, ne tikai no Rīgas. Tādi, kuri nebaidās runāt ļauno kameru priekšā. Galvenais: kuriem ļauj runāt.

Jau pēc tam ap 22 saņēmu ziņu no KPVLV preses cilvēka Ivetas Benhenas Bēkenas, kura pirms tam mūsu abu saraksti nopludināja Gobzemam. Viņš to sagrozīja un izmantoja, lai piemestu pagali antimediju naida ugunskurā.

Vēlais Ivetas vēstījums tika dzēsts. Kauns palika, vai kāds palūdza izdzēst? Varbūt Iveta Benhena Bēkena var pastāstīt? Kļūst arvien interesantāk.

* Pārpublicēts no Facebook

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

53
25