Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ārkārtas paziņojums! Pasaules masu informācijas līdzekļi ziņo, ka priekšlaicīgi, nepilnu 79 gadu vecumā, nenākot pie samaņas, par ASV prezidentu kļuvis Džo Baidens! Ne Ukrainas korupcijas skandāls, aizdomas par tirgošanos ar ietekmi, ne arī Hantera Baidena tieksme dokumentēt video sarunas ar mazgadīgajām, paralēli lietojot smagās narkotikas, neko nemainīja vēlēšanu rezultātos, jo svarīgi ir tikai tas, kurš skaita balsis, kontrolē presi un tiesas.

Tas izskaidro arī nepieredzēti lielo armijas klātbūtni Vašingtonā un bezprecedenta drošības pasākumus. Jaunā prezidenta inaugurācijai nepieciešamie karavīri vēl mīņājās savās vietās, un jauna saule pār Ameriku vēl nebija uzaususi, kad raganu medības jau bija sākušās. Un, kā tas daudzkārt  jau bijis, arī pēc šī vēsturiskā perioda beigām mēs neatradīsim daudz dokumentu ar ziņojumiem vai norādēm iznīcināt biznesus, slēgt kontus un atlaist no darba. Jo sistēma pati zina, ko darīt.

Tā rīkojas saskaņoti. Sākumā parūpējas par „klienta”digitālo nāvi , ko tagad sauc par „deplatformāciju”, un tad , kad cilvēkam vai firmai aizbāzta mute, pie darba ķeras bankas.

Grūti ko darīt ar slēgtiem kontiem. Ar to šobrīd saduras Tramps. Tūkstoši viņu atbalstītāji tiek iznīcināti palēnām, jo nav taču kur skriet. FB tāpat zin vainīgos un viņu ideju evolūcijas kopš skolas sola, izķers tāpat. Pēc bankām seko tiesu izpildītāju iznāciens, un „nelojālais” pakļūst zem āmura.

Raganu medības vēl tikai pašā sākumā, bet nojaušams, ka „čistkas” būs nopietnas un pilnīgi visās sfērās, makartisti savulaik būtu apskauduši jaunā trockistu režīma tehniskās iespējas.

Šis jaunais neoliberālisms nav nejaušība, tas radies vienpolārās ideoloģijas uzvaras rezultātā, - visi komunismi, fašismi un sociālismi ir likvidēti, un vairs nav, pret ko vērst ideoloģisko naidu un izlaist tvaiku.Tāpēc sistēma sāk saēst sevi un spiesta sākt karu savas ideologijas ietvaros, kas prasa kārtīgu pakāpšanos pa kreisi - apmēram Trocka-Bronšteina konceptu ietvaros.

Tas nozīmē nenovēršamu teroru un represijas līdz pat oponentu iespundēšanai un fiziskai iznīcināšanai, aizbildinoties ar to, kas ienāks prātā. Nav jau, kā priekšā iztaisīties, - visi mediji vienās rokās. Tāda ir nekontrolētas sistēmas attīstības loģika.

Ko Baidena prezidentūra nozīmē Amerikai un pasaulei?

Karš. Demokrāti aizrautīgi mīl karus un oranžās revolūcijas. Baidena vadībā tas ir garantēts.

Amerikas atgriešanās PVO paspārnē, kas atļaus realizēt globālistu banksteru kovidteroru nepastarpināti.

„Mūra” beigas Meksikā. Migrantu karavāna ielauzās ASV tieši Baidena inaugurācijas dienā.

ASV atgriešanās Parīzes klimata „dīla” ietvaros, kas izraisīs nabadzību un deindustrializāciju ASV. Klimata un kovidafēras autori ir vieni un tie paši globālo baņķieru grupējumi. Arī Latvijā zinātnieki ir iebaidīti un izvairās runāt par „zaļo kursu”, atstājot to šarlatāniem.

Ameriku gaida smagas pārmaiņas, neapmierināto vajāšana un sodīšana. Lai gan marginalizēt vismaz 70 miljonus amerikāņu nebūs viegli. Nebūs  viegli arī atbruņot.

Un kas notiek šeit, Latvijā, ko gadiem pārvalda Demokrātu partija?

Viss ir tieši tāpat. Neapmierinātos iznīcina ar sodiem un administratīvo vajāšanu.

Cietuši ir daudzi, bet šobrīd demonstratīvi tiek iznīcināta „MemoryWater” uzņēmēja Pļaviņa ģimene. Mediji saorganizēja masīvu dezinformācijas kampaņu, PTAC zibenīgi safabricēja sodus, bet veikali un citi sadarbības partneri vienoti un „brīvprātīgi” atteicās no preces. Arī bankas automātiski zināja, ko darīt.

Atcerieties, šajā valstī bez tiesas var iznīcināt jebkuru, ideoloģisko vajāšanu vilnis ir sācies ASV un noteikti pārvelsies pāri pasaulei.

Un Jāņa Pļaviņa vietā stāsies citi grēkāži.Kamēr nebūs neviena, kas vēl spēs protestēt. Palīdzēt Jānim ir principa jautājums, - ir jāparāda varai, ka tā ir mazākumā un ASV scenārijs netiks šeit automātiski nokopēts. Cilvēki, esiet modri! Atdzimst totalitārisms, tas jau ir šeit! Un mūs atkal iznīcina pa vienam.

Aicinu visus cilvēkus, kas lieto labu dzeramo ūdeni, kļūt par Jāņa Pļaviņa klientiem! Jums šobrīd ir vienalga, kādu ūdeni dzert, bet cilvēks, kas nebaidījās iestāties par visu mūsu tiesībām un brīvību, tiek samalts labākajās PSRS tradīcijās. Valsts ir briesmās, tā tiek iznīcināta mūsu acu priekšā, un Kariņa valdībai priekšā divi gari gadi nekontrolētas un neierobežotas varas. Un tas, ka viņa rokās jau šobrīd ir Baidena pasta balsojumu pieredze, nerada nekādas šaubas.

Ir laiks apvienoties visiem, kas grib izdzīvot un saglabāt mūsu valsti! Hitlers un Staļins to apdraudēja mazāk nekā prātu zaudējušo trockistu globālā hunta!

Par mūsu brīvību!

Novērtē šo rakstu:

106
34