Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zirnis

21.08.2018. 17:08

Ko politmafija var piedāvat tautai-nabadzību!Tāpēc nebalsot pie varas esošām partijām.Abas vienotības \\zzs,attīstībba par,NA-čekistu partija.Saskaņa-kremla partija.............

Atbildēt

jūlis

16.08.2018. 20:49

»

hm

Kapitālismā nevar lūgt sociālo taisnīgumu. Kapitālismā nedarbojas, ne reliģiskās, ne komunistiskās morāles normas. Kapitālisma morāle - cilvēks cilvēkam zvērs...


Arī Zviedrijā,Dānijā Norvēģijā ir kapitālisms,bet pie mums kolaborantiskais komunisms.Darba invalīdi nu jau otro gadu desmitu tiek pakļauti spīdzināšanai.Viņi netiek ārstēti,tiek atņemtas invaliditātes.Tā nerīkojās kapitālismā,bet Osvencimā un Gulagā,kur darbojās nacisti un latviešu sarkanie strēlnieki,kuru mantinieki -miljonāri ir šeit izveidojuši Gulāga filiāli.

Atbildēt

Jautrais...

15.08.2018. 17:03

...deputaati domaa par gariigaam veertiibaam...

Atbildēt

paldies

14.08.2018. 23:35

»

Lūdzjūtību

izsaku Jums


Nekas, nekas, man ir vēl viena meita un mazbērni, tā kā vismaz garlaicīgi nav.

Atbildēt

No Repšes leksikona "Ka var nesolīt"

14.08.2018. 23:02

»

Profesors Haoss

Godmanis, Šļesers un Slkteris, ar TP deputāti, Latvijas pensionāru federācijas vadītāju Ainu Verzi parūpējās izdot avīzi un ar pasta starpnuecību nosūtīt katram pensionāram ar galveno devīzi - NEBA:SOJIET par pensiju REFERENDUMU, sagrausiet pensiju sistēmu un vispār nebūs jums pensijas. LASI šo tekstu...


Kādreiz Einārs Repše, kā premjers esot teicis - pensijas ir netaisnīgas, jāmaina pensiju likums. Žurnālists jautājis: vai variet apsolīt, ka pensiju likums tiks grozīts. ATBILDE: "KĀ VAR NESOLĪT", ja pensiju likums ir netaisnīgs, ko tikko pus otras stundas laikā paplašinātajā speciālistu sanāksmē noskaidrojām. Tika izveidota darba grupa ministra Jura Radzeviča vadībā sagatavot likuma grozījumus. Repše zaudēja amatu,Un žurnālisti izvilka no konteksta vienu frāzi un REPŠI ar to vajā jau daudzus gadus un neviens nerunāja un nestāstīja, kā DARBA GRUPA sagrāva Repšes ideju.

Te nu jums bija tas pats kārtējais OIK un par miljarda izlaupīšanu neviens cietumā nesēž.

REFERENDUMAM pietrūka balsis. ļoti nedaudz, bet stāsts par to - neviens par sociālā budžeta izlaupīšanu cietumā nesēž, REPŠE palika vainīgais - "KĀ VAR NESOLĪT". Varu federācijā dabūja Andris SILIŅŠ, kārtīgs zēns, bet viņu saitē turēja ZZS un pensionāri no miljarda NEDABŪJA NEKO.

ZZS un NA atkal ar visu sparu paredz valdīt, kopā ar Saskaņu!?

Atbildēt

Profesors Haoss

14.08.2018. 22:44

»

Lūdzjūtību

izsaku Jums


Godmanis, Šļesers un Slkteris, ar TP deputāti, Latvijas pensionāru federācijas vadītāju Ainu Verzi parūpējās izdot avīzi un ar pasta starpnuecību nosūtīt katram pensionāram ar galveno devīzi - NEBA:SOJIET par pensiju REFERENDUMU, sagrausiet pensiju sistēmu un vispār nebūs jums pensijas. LASI šo tekstu, kāda ir patiesība - nebalsojiet par PENSIJU REFERENDUMU, jo tad nebūs pensionāru naudas miljarda, ko uzdāvināt Karginam un Krasovicki, lai glābtu PAREX, lai šos slavenos Latvijas dēlus neieliktu cietumā par bankas novešanu līdz kraham utt.

Un pensiju naudas MILJARDU ieguldīja PAREXsā. Vai šie kungi sev nenopelnīja no minētā pensionā naudas miljarda? Gan jau par velti tā pensionārus nebūtu apkrāpuši.

Atbildēt

hm

14.08.2018. 19:24

Kapitālismā nevar lūgt sociālo taisnīgumu. Kapitālismā nedarbojas, ne reliģiskās, ne komunistiskās morāles normas. Kapitālisma morāle - cilvēks cilvēkam zvērs!
Taisnības sakarā gan jāatzīst, ka daudz kas tiek neuzkrītoši pārņemts no komunistiskās ideoloģijas. Kaut tās pašas pensijas. Bet skaļi runāt par to nav vēlams, līdzīgi kā par to, ka komunisti mums 2x uzdāvināja neatkarību.

Atbildēt

mana pensija 96€

14.08.2018. 19:20

»

Mana pensija ir 76 €

Es lepojos, ka apzagu LPSR, izvairoties no darba, lepojos, ka nestrādāju LPSR- 4. maija kliķei un nemaksāju nodokļus. Es strādāju visos laikos tikai sev un joprojām vislielākās grūtības man rada valsts - traucē strādāt


Visādi var būt. Es arī maz strādāju, kad man piedzima bērns - invalīds, kuru es kopju nu jau 41 gadu. Toties mana nestrādāšana valstij bija izdevīga, jo pansionātā slimnieka uzturēšana izmaksātu daudz dārgāk.

Atbildēt

lauķis

14.08.2018. 18:06

Labākā dāvana - politiskais nekrologs un notiesājošs spriedums.Citas dāvanas nepieņemu.

Atbildēt

Nevis granātām,

14.08.2018. 16:45

»

xfb

Latvijā ir sākusies jauna kustība - tie,kas nolēmuši izdarit pasnāvību - tie dosies uz Saeimu vai Ministru Kabinetu katrs ar 5 granātām


bet 5 grāmatām un stāstīs, kas jādara, lai būtu labāk! Ar garu pret žīdu VARU!

Atbildēt

Mana pensija ir 76 €

14.08.2018. 16:43

Es lepojos, ka apzagu LPSR, izvairoties no darba, lepojos, ka nestrādāju LPSR- 4. maija kliķei un nemaksāju nodokļus. Es strādāju visos laikos tikai sev un joprojām vislielākās grūtības man rada valsts - traucē strādāt.

Atbildēt

xfb

14.08.2018. 16:03

Latvijā ir sākusies jauna kustība - tie,kas nolēmuši izdarit pasnāvību - tie dosies uz Saeimu vai Ministru Kabinetu katrs ar 5 granātām.

Atbildēt

domātājs

14.08.2018. 15:59

>Ko deputāti varētu uzdāvināt iedzīvotājiem Latvijas simtgadē?

kā jau parasti, sev prēmijas/piemaksas, tautai rēķinu

Atbildēt

sociāli atstumtais

14.08.2018. 14:26

tas būtu ļoti interesanti kā Cēsu mēris Jānis Rozenbergs ( kad vajag - tautas , kad vajag vienotības savtīgu interešu grupele ) atbrīvos mani no nekustamā īpašuma parāda , ja mana pensija ir 75.77,- un Cēsu sociālie man atsaka pat trūcīgā statusu ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: