Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pietiek

24.09.2023. 09:57

»

FENIKSS

Tieši tas arī šobrīd notiek. Rindas uz izmeklējumiem no 6 līdz 9 mēnešiem, ārstu vienaldzība utt. Toties miskastes kaķiem gan aprūpe un bezmaksas silts miteklis. Slima sabiedrība, lops ir svarīgāks un aprūpētāks par cilvēku


Nu smiekligi, kads sakars rindam uz izmeklejumu ar kaka ciesanam ziemas spelgonii? Vinam tas ciesanas bus neatkarigi vai cilvekiem ir rindas vai nav rindas pie arstiem. Ja nebus rindas, esi gatavs parupeties par nomocijusos kaki? Kakis vainigs pie rindas? Tas ir 2 atskitigas problemas kas jarisina.Kads sakars lakiem ar rindam pie arsta? Kadel cilveki neparupejas par sevi pasi? Jau kops neatminamiem laikiem ir rindas pie arsta Latvijaa. Vai tas mazina vai palielina dzivniekam ciesanas atkariba tas rindas ir vai nav? Kads sakars? Ir jarupejas par VISIEM. Abas problemas jarisina. Panemiet kakeenu. Pec sitas izrunasanaas.

Atbildēt

Pietiek

24.09.2023. 09:50

»

FENIKSS

Tieši tas arī šobrīd notiek. Rindas uz izmeklējumiem no 6 līdz 9 mēnešiem, ārstu vienaldzība utt. Toties miskastes kaķiem gan aprūpe un bezmaksas silts miteklis. Slima sabiedrība, lops ir svarīgāks un aprūpētāks par cilvēku


Fui. Atstāj sevī kaut mazliet cilvēcības, ir jāatstāj pretimnākšana un atbildība pret dzīvnieku, kurš pavada cilvēku ko cilveks sev lidzi atvedis. Iesaku Jums paņemt no ielas 3 kaķēnus. Kaķis mūsu klimata apstākļos dzīvo tikai tur kur ir cilvēks, kur cilvēks to atvedis, piespiedis buut. Kaķis mūsu klimata apstākļos neizdzīvotu, ja tā būtu, pamestie kaķi dzīvotu, vairotos un izdzīvotu mežos un bez cilvēka ziemā neietu bojā. Cilvēku pamestā ciemā pēc neilga laika izmirs visi kaķi. Dzīvnieku skaits ir jāsamazina bez cietsirdības. Ar sirdi un saprātu. Palīdzam mazajiem draugiem. Kaķis pirmkārt ir jauks un mīļš. Pretējā gadījumā arì tevi pirmkārt varētu dēvēt par miz**u un dir**ju. Kakis pirmkart ir mils un jauks. Ja tava sieviete no ielas panemtu kakeenu ari tev vins taps miils, nelauzies.

Atbildēt

FENIKSS

19.09.2023. 11:01

»

ss

ceru, ka tad, kad tu būsi saslimis, tevi neārstēs, bet gaidīs tavu nāvi jo ātrāk, jo labāk


Tieši tas arī šobrīd notiek. Rindas uz izmeklējumiem no 6 līdz 9 mēnešiem, ārstu vienaldzība utt. Toties miskastes kaķiem gan aprūpe un bezmaksas silts miteklis. Slima sabiedrība, lops ir svarīgāks un aprūpētāks par cilvēku.

Atbildēt

Deputāti

18.09.2023. 19:44

Vajadzētu iesniegt priekšlikumu, kas paredz kriminālatbildību par to, ka kaķis ir atstāts uz ielas. Jāiesniedz kā labojumu kaķu bendē .m.

Atbildēt

Deputāti

18.09.2023. 19:38

Tā aizrāvušies ar nodokļu iekasēšanas iespējām, kā paradti aizrāvušies no realitātes. Turcijā visi kaķi skaitās kopējie visiem iedzīvotājiem. Kaķi ir svētie un tiek sargati ar likumu kas paredz lidz pat cietumsodam par sliktu attieksmi pret kaķiem. Turcijā ir aizliegts pārdot kaķus kā preci veikalā. Valsts līmenī kaķiem ir infrastruktūra ar kaķu mājām un visu pārējo. LV deputati nekad uz ko tādu nev spējigi!

Atbildēt

NODOKĻUS LAI VISU NOSEDZ

18.09.2023. 19:01

ARĪ SĒTNIEKU ALAGS!!! PAT RĪGAS CENTRĀ SUŅU MĒSLI UZ IETVĒM

Atbildēt

FENIKSS

18.09.2023. 17:26

Nesaprotu par ko cepiens? Kāds neļauj uz mājām savākt zarazņiku uz ielas? Vai arī kaimiņi sāk sūdzēties kad dzīvoklī ir savākts jau vesels bars ar mīzelmakiem? Pārspīlētais humānisms visā savā krāšņumā- par maskas nevalkāšanu lauž ribas veikalos pircējiem, pensionāri nevar atļauties veselīgu pārtiku, bet tik uzturam pilnas patversmes ar miskastniekiem un nevar viņus iemidzināt nafig

Atbildēt

pilsonis

18.09.2023. 14:56

Slimo dziivnieku iziireeshanas biedriibas vajaga aizliegt ar likumu.

Atbildēt

LAPSENE

18.09.2023. 13:50

Nevienai privātpersonai neaizliedz palīdzēt nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem. Satraukušās tās biedrības, kuras vāc ziedojumus un it kā glābj dzīvniekus.Vēl nesenā atmiņā gan stāsts par nepilngadīgo dzīvnieku glābēju, kura nobendēja daudzus dzīvniekus, jo galvenais bija savākt ziedojumus, gan par vēl kādu ģimenes "patversmi", kurā pamestie dzīvnieki( īpašniekiem radās ģimenes problēmas)badā un slāpēs aizgāja bojā. Kāpēc tādas biedrības kā "Ulubele", "Ļabās mājas"var reģistrēt un uzturēt patversmes, bet citas to nedara?

Atbildēt

nu ja

18.09.2023. 13:08

visu cilvēcisko būsim te sekmīgi jau "sajājuši", tad ķersimies klāt pie dzīvniekiem, varbūt arī putnus varētu sākt vajāt un uzrakstīt viņiem likumus...

Atbildēt

Biznesa plāns

18.09.2023. 12:36

Par cik latvijai nekā īsti nav ko eksportēt,ķersim suņus un kaķus eksportam uz valstīm kur tos lieto pārtikā.

Atbildēt

Oki

18.09.2023. 11:07

Pēc raksta autores izpratnes Grieķija nav eiropā , pārējais arī attiecīgi tiek interpretēts.

Atbildēt

Egīls 1007

18.09.2023. 10:23

+++++++++++++ 2 pēdējie suņi, nezin cik kaķu, visi paņemti no ielas, visi pieklīduši.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: