Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aha!

20.03.2020. 09:23

»

Ojārs

Pieņemsim, ka tas ir kaut kas, kas attiecas uz tiem, kuriem bija vai joprojām vēl ir darbs...2017. gada 20. decembrī BBC News rakstīja, ka ASV atceļ aizliegumu savās laboratorijās izstrādāt bioloģiskos ieročus, tostarp kā vīrusus. No drošiem avotiem zināms, ka ASV un NATO karavīriem pieejamas antivielas koronavīrusam. Šī nav dezinformācija. BBC News minētās ziņas ikviens var atrast internetā. Bet avotus par antivielām neatklāšu, lai citas ziņas iegūtu interneta noteiktā kanālā, kuru neaizslēgtu.

Pandēmiju globāli turpināsies vēl 3 mēnešus, vai 12 nedēļas, kā sola valdības, bet tā var neapstāties vispār, jo atkal iestāsies nomaiņa no vasaras uz rudeni, kad lavēlīgi laikapstākļi vīrusu izplatībai, jo, mainoties gadalaikiem, pandēmija var neizbeigties vispār, kamēr pāri nepaliks tikai tie, kas koronavīrusu pārslimojuši, vai kuriem pieejamas antivielas koronavīrusam. Antivielas, kuras patetēja un izstrādāja ar koronavīrsu vienlaicīgi. Gatavojieties ļaunākajam un sagatavojieties ilgai ekonomikas bezdarbībai visu vasaru. Tas ir globāli!

Atbildēt

Ojārs

20.03.2020. 08:59

Pieņemsim, ka tas ir kaut kas, kas attiecas uz tiem, kuriem bija vai joprojām vēl ir darbs.

Taču ēst katru dienu gribas arī bezdarbniekiem, kuri ir maksājuši visus sociālos nodokļus un maksājumus, bet kuriem darba nav un nav vairs arī bezdarbnieka pabalsta, kuriem šobrīd vispār nav nekādu cerību darba tirgū kaut ko atrast šeit vai ārzemēs.

Vai valdībai šķiet, ka šie tūkstoši Latvijas iedzīvotāju sēdēs savās četrās sienās, lai arī kādas tās būtu, pašizolācijā un mierīgi gaidīs savu galu?!

Atbildēt

nav atkarīgs

20.03.2020. 06:57

No viņu muldēšanas tas nav atkarīgs.......

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: