Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

miljonāre

01.08.2020. 01:09

viņas tēva vārds???????????? nederīgu uzspiestu skolu grāmatu bizness izcils

Atbildēt

Eeee..

30.07.2020. 21:02

Vai tik šī demagoģe nav tāpati žurka kur savu Jūrmalas pili par šķūnīti sashēmoja, lai nav valstij nodokļi jāmaksā?! Kaut kā pieklusa tas viss..a te gudri par kaut kādiem standartiem purkšķina...divkose..

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

30.07.2020. 16:45

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


ar saviem murgu palgiem.

Atbildēt

Lamata

30.07.2020. 16:36

Kilblokai taisnība. Kāpēc šie nomelnotie ar iesniegumiem nevēršas tiesā ? Bet turpina klusēt ? Ko teiksiet viņas lamātāji ?

Atbildēt

mg

30.07.2020. 16:29

»

ha-ha

Radio pārraidē kāda uzņēmēja bija sašutusi par pavāru,kurš iet un paņem zilo lapu,tā apdraudot uzņēmumu.Laikam jau labāk,kā pavārs slims būdams kļūtu par infekcijas avotu.Arī zilo lapu ņemšanas bizness turpinās.Uzņēmēja klaji nožēloja,kā nav maksājusi konvertā,tā pašrocīgi veicinot zilo lapu ņemšanu...


Tā bija nenormālā Santa Anča. Nav vērts vispār to pustrako klausīties un vērā ņemt. Dumjāks, iedomīgāks un trulāks sievišķis nav redzēts. Brīnos, ka vispār ir kāds, kas ar viņu vēl sarunājas un pie viņas vēl strādā.

Atbildēt

Dr. habil.

30.07.2020. 15:09

»

mg

Kas nu būtu māvuse! Apmēram, 70% Kilblokas apgāda izdoto tā saucamo grāmatu ir bezvērtīga makulatūra


Par makalatūru var atzīt jebko. Kilblokas izdevniecība nav akadēmija. Apdrukātu papīru pārvērst apdrukātā papīrā grāmatniecībā ir jāprot.

Atbildēt

mg

30.07.2020. 15:02

»

nu pastāstiet

pārējiem lauķiem arī,kādas tieši nelietības Levits veica trimdā?Būtu ļoti interesanti.Neturiet sveci zem pūra


Mēs vispār nezinām, ko viņš tai trimdā darījā. Viņa oficiālā biogrāfija sākas ar ierašanos Latvijā. It kā kaut kādās pāķu tiesās strādājis par krievu-vācu-krievu tulku.
Realitāte ir tāda, ka viņam visticamāk nemaz nebija nekāda puslīdz normāla darba. Bija tāds tipirsks žīdiņš-prātvēders, kas daudz filozofēja, maz strādāja, uzturēja sieva - jauna ārste. Pirmais īstais darbiņš - tieslietu ministrs atjaunotajā Latvijas Republikā. Nav slikti. Te gan arī neiztika bez maziem, sīkiem skandāliņiem. Tolaik algas Latvijā bija ļoti mazas, lats nevērtīgs. Būdams ministrs, Levits prasīja, lai valsts maksā viņam arī par Vācijas dzīvokļa īri, jo alga esot par mazu tās segšanai. Šī ideja gan atbalstu neguva. Arī politiskā karjera galīgi nevedās, tāpēc aizprasījās par vēstnieku atpakaļ uz Vāciju un savu vonungu.

Atbildēt

mg

30.07.2020. 14:52

Kas nu būtu māvuse! Apmēram, 70% Kilblokas apgāda izdoto tā saucamo grāmatu ir bezvērtīga makulatūra.

Atbildēt

Nu

30.07.2020. 14:20

Nu gan izvairīga pentere sacerēta!

Atbildēt

antons mikoss

30.07.2020. 14:10

»

nu gan

jūs rakstāt dīvainības.Ja jums Levits nebija zināms,tas nenozīmē,ka viņš ir "nevienam nezināms"Manuprāt viņš bija un ir pat ļoti zināms visiem,kas kaut drusku ir interesējušies par politiku.Ļoti populārs cilvēks jau no pag,gs 80tajiem gadiem.Laikam esat nokritusi no Mēness.Cik labi tad jūs pazināt Zatleru...


Zinām Ē. Levitu - viņš ir kremļa kurmis kremļa kurmja dēls. Slāvlatvijas nostiprinātājs, kurš ir nekaunīgs un lepojas ar to.
Ļoti labi pazīstam!
Pazīstam visus viņa laizītājus- latviskas Latvijas kapračus.

Atbildēt

MaitaNosprāgsti

30.07.2020. 14:03

Pretīgā ķīlbloka, prot tik pelnīt uz bērnu skolas grāmatu rēķina

Atbildēt

Cionistu TV24 ir cionistiem noderīgie idioti “miljonāri”

30.07.2020. 11:59

»

kurmis

Šos godīgos miljonārus un viņu domas par tautas nomaiņu katru dienu var vērot tv24


kuri “apķīlāti” ar banku aizdevumiem un specdienestu kompromātiem. Zinu pats, kā Kilbloka riskēja un taisīja savu biznesu. Viņas nelaime ir būt atvērtai. Pat Viltvārža reklamēšanai Pietiek.com nekaunīgi izmanto nenozīmīgu Kilblokas atklājumu sabiedrībai - sabiedrība pieprasa kompromātu un negācijām piepildītu literatūru. Par Viltvārdi viņa to nav teikusi, jo nav pamata - Viltvārdis balstīts neapstrīdamos dokumentālos faktos. Raksts ir žīdiski spekulatīva Viltvāža grāmatas reklāma. Bet Kilblokai vispār der paklusēt.

Atbildēt

kurmis

30.07.2020. 10:22

»

Pat meliem ir robežas

Miljonāri kuri visu godīgi nopelna...


Šos godīgos miljonārus un viņu domas par tautas nomaiņu katru dienu var vērot tv24.

Atbildēt

Firsts

30.07.2020. 10:06

Miljonārīt!tev vēl naudas nepietiek!citi pat maiziti nevar nopirkt dēļ musu deblajiem un alkatigajiem deputatiem.un beidz list dirsā ptezidentam.atver acis!

Atbildēt

Alona

30.07.2020. 10:02

Beidz aizstavēt!

Atbildēt

Feiss

30.07.2020. 06:20

Par tādām cenām, kā Kilblokas grāmatām, var ne tikai par "miljonāri" kļūt! Un redz, pēc Lapsas grāmatas cilvēki dodas to pirkt! Un atkal "miljonārei" labi!

Atbildēt

Pat meliem ir robežas

29.07.2020. 23:49

»

Pilna Latvija debīliem sliņķiem un idiotiem

Miljonāriem, kuri visu nopelna godīgi ir jāslēpjas no šī debīlo pūļa. Nekad nedrīkst atklāt savas patiesās domas. Muļķīgi tās publicēt facebook utt. Tie idioti nav tā vērti, lai uzzinātu, tās izlasot


Miljonāri kuri visu godīgi nopelna !!!
Kā var godīgi nopelnīt čekistu kontrolētā, korumpētā un beztiesiskā valstē, kur pat elementāra deokupācija pēc okupācijas nav notikusi. Kur kolaboracionisti ieņem amatus un valsts par drošību rūpējas tie paši krievu okupanti kas okupācijas laikā.

Atbildēt

hmm

29.07.2020. 22:57

miljonārienei laikam kāds no preža kancelejas neērtus jautājumus būs uzdevis, ka šamējā tik spēji, kaut bezcerīgi novēloti, izdomājusi "taisnoties" :D

Atbildēt

!

29.07.2020. 22:32

»

Žulis

Apķēzījusies ir šī raksta autore, cenšoties piesegt svešus mēslus


si kiploka ir varas klikes pieludzeja un koloborante.

Atbildēt

jaajaa

29.07.2020. 22:09

...:D...vai Lapsa ir saskaņojis ar kundzi, ka šito PIETIEK ieliks...:D...honorāru gribēs...par "īpaši augstu domas lidojumu"...:)

Atbildēt

Atis Priedītis

29.07.2020. 21:16

»

Atim

Kādas vēl "Oligarhu sarunu", vai tās kuru fragmentus bija atlasījis Vienotības centrālais orgāns, "Ir", no kuru publicēšanas nevienam ne silts ne auksts, bet kur īstākie valsts ienaidnieki nav minēti ar pušplēstu vārdiņu? Vienīgi Bordāna grupējums ar to centās uzspodrināt savas apdirstās spalvas...


Daudzām mūsu slavenībām ir ļoti pamatīgi "skeleti skapī". Komentāros var jau šobrīd izlasīt daudzus rūpīgi slēptus un noklusētus vēstures faktus. Fakts, ka lielie masu mediji nodarbojas ar "blusu ķeršanu" cilvēkus tracina aizvien vairāk. Kaut vai Dombura raksti par "čekas maisiem". Cilvēki taču nav muļķi un ir sapratuši, ka tiek darīts viss lai nozīmīgus vajāšanu gadījumus paslēptu un paceltu dienas gaismā tikai "nevainīgas stučīšanas".

Atbildēt

Atim

29.07.2020. 20:56

»

Atis Priedītis

Ir Latvijas bibliotēku portāls alise.lv. Tajā var pārliecināties, ka šī grāmata ir atrodama ļoti daudzās bibliotēkās un tiek ļoti aktīvi lasīta. Un nevajag vainot cilvēkus. Ja mums nebūtu "Zoodārza prezidenta", "Oligarhu sarunu", "Lemberga stipendiātu" un citu "krāšņumu", tad situācijas būtu pavisam...


Kādas vēl "Oligarhu sarunu", vai tās kuru fragmentus bija atlasījis Vienotības centrālais orgāns, "Ir", no kuru publicēšanas nevienam ne silts ne auksts, bet kur īstākie valsts ienaidnieki nav minēti ar pušplēstu vārdiņu? Vienīgi Bordāna grupējums ar to centās uzspodrināt savas apdirstās spalvas.

Atbildēt

Jojo

29.07.2020. 20:07

»

nu gan

jūs rakstāt dīvainības.Ja jums Levits nebija zināms,tas nenozīmē,ka viņš ir "nevienam nezināms"Manuprāt viņš bija un ir pat ļoti zināms visiem,kas kaut drusku ir interesējušies par politiku.Ļoti populārs cilvēks jau no pag,gs 80tajiem gadiem.Laikam esat nokritusi no Mēness.Cik labi tad jūs pazināt Zatleru...


Labi, pierunājāt, daži viņu zināja. Es par poliktiku vienmēr interesējos, tieši tāpēc varu atgalvot, ka viņš bija ļoti mazpazīstams. Un ar jūsu pieminēto Tautas fronti viņam gan bija mazs sakars, ja vispār bija. Kādi ir viņa nopelni LV labā- viņš te reāli pat dzīvojis pieaugušā vecumā ir pāris gadus, tātad pat nodokļus nav maksājis. Atbrauca 1990.gadā īsi pirms tam, kad LV pieņēma Deklarāciju par neatkarības atjaunošanu. Tāpat, protams, Levits pat tuvu nebija tiem Tautas frontes deputātiem, kas Augstākās padomes sastāvā nobalsoja par 4.maijā par Latvijas Neatkarības atjaunošanu. Viņš atbrauca un, kā Bojārs rakstīja, kaut ko samudžināja Satversmes preambulai (starp citu, preambula arī nav nekāda Satversme), ko izstrādāja Čepāne un citi cienījami juristi un noziedēja. Tā ka lišķīgie teksti par nācijas tēvu ir nevis smieklīgi, bet apvainojoši. Nācijai. Un arī tagad viņa darbošanās ir kā tukšas mucas skanēšana- troksnis ir, bet labuma nekāda. Atkal kaut ko sviestaini mudžina par valstgribām, līdzpilsoņiem, bet labuma nekāda. Bet salīdzināt ar citiem LV prezidentiem nav korekti, vismaz Vējonis pirms prezidēšanas bija pat ļoti labi zināms. Taču atpazīstamība pati par sevi neko nenozīmē, tur es piekrītu, vienīgais, dod iespēju tautai, kura neko nelemj, labāk noprognozēt, kādu lielāko kre... (kā tur Šķēle teica?!!) politiķi mums atkal piespēlēs.

Atbildēt

eu

29.07.2020. 18:17

»

uzmanigi

Gribas raksta autorei ieteikt uzmanīgi likt pretī dokumentētiem faktiem tikai kailu viedokli un emocijas! Bieži vien tas ar ko grēkojam paši šķiet kā milzīgs baļķis otra acī, bet bieži vien tā ir mirāža, jo otram acī bija tikai skabarga


Nu varbūt vismaz tu nosauksi kādu dokumentētu faktu, citādi visiem izlasījušajiem uzreiz amnēzija, atceras, ka faktu vesela kaudze, bet nosaukt nevienu konkrētu nespēj?

Atbildēt

nu pastāstiet

29.07.2020. 17:52

»

lauķis

Jā, par Levita nelietībām zināms jau no trimdas laikiem


pārējiem lauķiem arī,kādas tieši nelietības Levits veica trimdā?Būtu ļoti interesanti.Neturiet sveci zem pūra!

Atbildēt

nu gan

29.07.2020. 16:58

»

jojo

Izlasīju Viltvārdi, tur nav neviena slikta vārda par Levitu- tikai kaili fakti, dokumenti. Secinājumi ir jāizdara katram pašam, bet, ja bijusī miljonāre pieder pie tās "sviesta inteliģences" daļas, kas rakstīja atbalsta vēstuli, cik ļoti LV vajag nevienam nezināmo ārzemnieku Levitu par prezidentu- tad...


jūs rakstāt dīvainības.Ja jums Levits nebija zināms,tas nenozīmē,ka viņš ir "nevienam nezināms"Manuprāt viņš bija un ir pat ļoti zināms visiem,kas kaut drusku ir interesējušies par politiku.Ļoti populārs cilvēks jau no pag,gs 80tajiem gadiem.Laikam esat nokritusi no Mēness.Cik labi tad jūs pazināt Zatleru,Vējoni,Bērziņu un Ulmani?Man,piemēram,drīzāk viņi bija pilnīgi nezināmi,bet Levits ir pilnīgi zināms jau kopš Tautas frontes laikiem.Vai vispār domājat līdzi,kad rakstāt??

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

29.07.2020. 16:29

... vairojot tumsonību, kļuvusi par miljonāri.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

29.07.2020. 16:27

»

Pilna Latvija debīliem sliņķiem un idiotiem

Miljonāriem, kuri visu nopelna godīgi ir jāslēpjas no šī debīlo pūļa. Nekad nedrīkst atklāt savas patiesās domas. Muļķīgi tās publicēt facebook utt. Tie idioti nav tā vērti, lai uzzinātu, tās izlasot


Precīzi. Un pie vainas daudzējādā ziņā skolu izglītības programmas un kilbloku izdotās mācību grāmatas. Te nu ir rezultāts.

Atbildēt

Pilna Latvija debīliem sliņķiem un idiotiem

29.07.2020. 16:14

»

Latvija - neizdevusies valsts

Man cilvēks, kurš LPSR laikā strādāja tai iestādē, kur strādāja arī V. Kilbloka, reiz stāstīja, ka šodienas miljonāres nokļūšana bez jebkādas pieredzes amatā, kurā viņa nokļuva, kā arī sekojošā uzvedība, kolektīvam esot radījis toreiz stabilu pārliecību, ka ... kundzītes kartiņai būtu jāatrodas čekas...


Miljonāriem, kuri visu nopelna godīgi ir jāslēpjas no šī debīlo pūļa. Nekad nedrīkst atklāt savas patiesās domas. Muļķīgi tās publicēt facebook utt. Tie idioti nav tā vērti, lai uzzinātu, tās izlasot.

Kilbloka neko sliktu nav teikusi konkrēti par Viltvārdi.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

29.07.2020. 15:59

Man cilvēks, kurš LPSR laikā strādāja tai iestādē, kur strādāja arī V. Kilbloka, reiz stāstīja, ka šodienas miljonāres nokļūšana bez jebkādas pieredzes amatā, kurā viņa nokļuva, kā arī sekojošā uzvedība, kolektīvam esot radījis toreiz stabilu pārliecību, ka ... kundzītes kartiņai būtu jāatrodas čekas maisos. Vai atradās, kur bija jābūt, nezinu. Vienu dēlēnu drusku zinu, ... ābols no ābeles tālu nekrīt.

Atbildēt

jojo

29.07.2020. 15:46

Izlasīju Viltvārdi, tur nav neviena slikta vārda par Levitu- tikai kaili fakti, dokumenti. Secinājumi ir jāizdara katram pašam, bet, ja bijusī miljonāre pieder pie tās "sviesta inteliģences" daļas, kas rakstīja atbalsta vēstuli, cik ļoti LV vajag nevienam nezināmo ārzemnieku Levitu par prezidentu- tad tā ir viņas personīgā uztvere, ka tā ir ķengu grāmata. Latviešiem ir tāds sens teiciens- patiesība kož acīs. Un šis ir riktīgi tāds gadījums!

Atbildēt

Df

29.07.2020. 15:06

»

45

Pirmkārt, sen nav vairs miljonāre. 2. Ir saņēmusi info, ka būs ziepes visiem, kas tirgos


Kādas ziepes? Kam? Šodien pat "Rozē" 1 "Viltvārža" eksemplārs plauktā stāvēja un bij nopērkams.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.07.2020. 15:05

»

Priedīt, atkal viss tirsā!

Nevajag vainot cilvēkus, grafomān


Tikko saņēmu ziņu, ka mana (Andra Marta) grāmata "Zēns, meitene, internets un gadījums" ir iekļauta Latvijas bibliotekāru 25 jauniešiem ieteikto grāmatu sarakstā blakus "Harijam Poteram", "Toma Sojera piedzīvojumiem" un citām pasaulē populārām un zināmām grāmatām. Tā kā vārds "grafomāns" būtu jānomaina ar kādu citu.
Avots: https://www.manabiblioteka.lv/gramatas-jauniesiem-iesaka-bibliotekari/

Atbildēt

45

29.07.2020. 15:01

Pirmkārt, sen nav vairs miljonāre. 2. Ir saņēmusi info, ka būs ziepes visiem, kas tirgos

Atbildēt

viņa griežas un griežas un griežas

29.07.2020. 14:59

»

Ilmārs

Miljonāre nezina, ka latviešu valodā ir - vērsties tiesā, nevis - griezties tiesā


tāpēc neviens neciena

Atbildēt

vainīgi gan ne tie

29.07.2020. 14:57

kas ķengā............

Atbildēt

Labais

29.07.2020. 13:44

Svētā gotiņa!

Atbildēt

Žulis

29.07.2020. 12:43

Apķēzījusies ir šī raksta autore, cenšoties piesegt svešus mēslus.
Vai tiešām tas, ka mūsu varasvīri ķēza tautai uz galvas būtu jāpadara par valsts noslēpumu?

Atbildēt

Muļķītis

29.07.2020. 12:29

Pašlaik lasu Viltvārdi un sāku saprast, kāpēc Valsts prezidenta Levits nepilda savus publiskos solījumus. Viņa viena no trim prioritātēm ir SOLIDARITĀTE vai kā viņš pats to tulko-nabadzības mazināšana. Kā tad veicās. Levita parakstītajā 2020.gada budžeta likumā Satversmes tiesa jau atcēlusi trīs sadaļas, kas nostiprināja nabadzību Latvijā: GMI, Sociālā pabalsta lielumu vai minimālo pensiju līmeņus un trūcīgās personas statusu 128 eiro mēnesī.Ja Kilboka ir Jaunās Vienotības biedre, tās partijas, kas šos lielumus ir uzturējusi spēkā ilgstoši, tad nav ko brīnīties, ka viņa nesaprot un NEKAD NESAPRATĪS kāpēc Lapsa ir izdevis šādu grāmatu.Tas ir principa jautājums - melim nav ko līst valstiski atbildīgos amatos.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: