Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

10.06.2015. 11:20

»

tante

Un šīs mafijas tīmekļi jau aizstiepušies līdz ECT, kur iesēdināta Jautrīte Briede. Varbūt tāpēc vairs nav nevienas uzvarētas lietas ECT, bet visas iesniegtās tiek atmestas kā neatbilstošas 34 UN 35. pantam bez komentāriem


Šorīt Eiropas Parlaments organizēja konferenci par lomu drošības dienestu un uzraudzību. Konference tiek rīkota ar Pilsoņu brīvību, uz tiesiskuma un iekšējo lietu LIBE (mana otrā komiteja), aicināja parlamentārieši no ES, Latvija ir bijušais runātājs, tagad vadītājs Nacionālās Drošības Komisijas Solvita Āboltiņa.
Nelikumīga aizturēšana un īslaicīga aizturēšana žurnālistu (drošības policija, Lato Lapsa), nelegāla uzraudzība un klausoties advokātiem brīdī izpildes profesionālo pienākumu (KNAB, advokāts Elena Kvyatkovskaya), klausoties un Saeimas deputātu uzraudzība no opozīcijas (subordinācijas iekšējo dienestu Seima Speaker Aboltine un prezidijs Diēta pēdējā sasaukšanas) - saraksts ir bezgalīgs. Latvija uz vispārējā fona izskatās ļoti slikti, un drošības dienesti parādās kā nekontrolētas cyborgs. Performance no mūsu Solvity Aboltini izraisīja vētra kritiku, jo īpaši tāpēc, ka tās darbā, kas kontrolē drošības pakalpojumus, jo īpaši principam un nedzīvo saskaņā ar likumu. Viceprezidents grupas Liberāļu, Sophie In't'Veld smashed ar drumslas tēzes latviešu ex-runātājs. Aboltinja smaidīja. Kolēģis sauc pašreizējo kontroli drošības dienestiem, "farss", un atceras to kaudze bizness "Belgakom" - kad nelegālie klausīšanās ierīces uzstādītas arī Eiropas Parlamentā.
Ir problēmas citās valstīs, man nav apgalvot. Bet es esmu kauns par mūsu valsti, jo īpaši: ja drošības dienesti ir reti pavadā ar valdošo partiju. "Vienotība" un tad apiet visiem. Īsi sakot, mēs atkal esam kļuvuši slaveni visā ES.

Atbildēt

tante

10.06.2015. 11:16

»

es

Es noņemu L.Lapsas priekšā cepuri un saku lielu - PALDIES ! L.Lapsam un viņa komandai izturību cīņā ar šīs valsts pūstošo un smakojošo politmafiju


Un šīs mafijas tīmekļi jau aizstiepušies līdz ECT, kur iesēdināta Jautrīte Briede. Varbūt tāpēc vairs nav nevienas uzvarētas lietas ECT, bet visas iesniegtās tiek atmestas kā neatbilstošas 34 UN 35. pantam bez komentāriem.
SAPUVUSĪ VARA, PATIEŠĀM!!!

Atbildēt

labais

10.06.2015. 10:34

Tā rudā tante Seimā jau arī neko nedara, tikai klīst no vienas komisijas uz otru, klusi ienāk un iziet ārā, kad vien sagribās, disciplīnas nekādas! Reālais pienesums no viņas pilnīga nulle.


Bet, Lapsa - malacis! Tauta ir ar Tevi!!

Atbildēt

Kuņģis

10.06.2015. 10:27

»

tumsone

nu gluži manas domas. visus, kas ir savādāki un neslavina valdību, ir boļševiki un ir jāslīcina. kas nav ar mums, ir pret mums, alločka josifovna. tu, tāpat kā nozīmīga daļa latviešu, esi prasta, neiecietīga fašiste, kas iedomājas sevi nacionālisti un patrioti esam, ak tu mūsu nacionālā kucīte...


Jā, pats bēdīgākais, ka tādu "fašitu" ir pa pilnam. Ja varētu un ja pienāks tāds laiks viņi stučīs, izsūtīs uz gulagiem, priecāsies par citu slepkavošanu un ja viņiem būs iespēja paši izpildīs nāves sodus. Tāpat kā jau tas bija

Atbildēt

tumsone

10.06.2015. 10:20

»

ALLA

LL sevi pārvērtē. Līdz ar dažiem atmaskojošiem rakstiem PIETIEK publicē veselu gūzmu boļševistisku, prokrievisku un pretlatvisku rakstu. Līdz ar to LL rudais kažoks pārklājas ar melnām svītrām un LL no skaista, ruda dzīvnieka pārvēršas par boļševistisku kucēnu, kuram vislabāk var palīdzēt, to noslīcinot...


nu gluži manas domas. visus, kas ir savādāki un neslavina valdību, ir boļševiki un ir jāslīcina. kas nav ar mums, ir pret mums, alločka josifovna. tu, tāpat kā nozīmīga daļa latviešu, esi prasta, neiecietīga fašiste, kas iedomājas sevi nacionālisti un patrioti esam, ak tu mūsu nacionālā kucīte.

Atbildēt

.

10.06.2015. 10:16

Āboltiņa arī Eiropas Parlamentam mēģināja iestāstīt, ka drošības dienestus nevajag kontrolēt, jo redziet, tie tāpat darbojas uz likuma pamata.

Сегодня с утра в Европарламенте идет конференция о роли спецслужб и контроле за ними. Конференцию устраивает Комитет по гражданским свободам, законности и внутренним делам LIBE (мой второй комитет), приглашены парламентарии из стран ЕС, Латвию представляет бывший спикер, ныне глава комиссии по национальной безопасности Солвита Аболтиня.
Незаконное задержание и временное лишение свободы журналистов (Полиция безопасности, Лато Лапса), незаконная слежка и прослушивание адвокатов, в момент выполнения профессиональных обязанностей (KNAB, адвокат Елена Квятковская), прослушивание и контроль за депутатами Сейма Латвии от оппозиции (переподчинение внутренних служб Сейма спикеру Аболтине и президиуму Сейма в прошлом созыве) - список можно продолжать до бесконечности. Латвия на общем фоне выглядит крайне плохо, а спецслужбы выглядят как бесконтрольные киборги. Выступление нашей Солвиты Аболтини вызвало шквал критики, в частности, из-за ее тезиса, что контролировать спецслужбы особо в принципе и не надо, они живут по закону. Вице-президент группы либералов Софи Ин'т'Вельд разнесла в пух и прах тезисы латвийского экс-спикера. Аболтиня улыбалась. Коллега назвала нынешний контроль за спецслужбами "фарсом" и припомнила до кучи дело "Белгаком" - когда незаконно прослушивающая аппаратура была установлена даже в Европарламенте.
Есть проблемы и в других странах, не спорю. Но мне за нашу страну стыдно особенно: редко где спецслужбы идут на поводке у правящей партии. "Единство" и тут обошло всех. Короче, мы в очередной раз прославились на весь ЕС.

https://www.facebook.com/andrejs.mamikins/posts/10204328512205370?pnref=story

Atbildēt

klausies manos vārdos, neskaties uz darbiem

10.06.2015. 10:14

Tikai kāpēc jāmaldina lasītājs? IP adrese ir galīgi nederīga informācija, ja nav pieejams iekārtas nr. Ko dos IP adrese, ja kāds izmanto Tor? Ja dinamiskais ID? Bez tam, nedomāju, ka specdienesti nezina, kas un kad komentē. Vismaz spriežot pēc "feedback"a "kuces" labi zina, kas, kā komentē. Un tieši pietiek.com komentāros.
Kā saka, sargies pats un Dievs tevi sargās. Un bez IP nosūta arī unikālo iekārtas numuru. Tā ka, ja iekārta kaut kur reģistrēta..
Un, lai nu kam, bet eiro lapsai es gan neticētu. Pirms pāris mēnešiem viņš taču rakstīja kļauzu ar lūgumu ierosināt krimināllietu pret komentētāju par lapsas "goda un cieņas" aizskārumu. Kāda ironija! Šodien tas pats kekss ar putām uz bārdas zvēr, ka "nekad, runčuk!"
Var jau sajūsmināties, ka kāds nosauc s/a par rižu vai kuci. Bet tās tādas bērnudārza spēlītes. Nekas no tā nemainās. Šim žurnālistam tomēr "kiška tonka", lai par kuci nosauktu kādu biedru no puzes vai tiesu varas. Spārdīt pussprāgušu krokodilu, kas jau sācis smirdēt, var ikviens "sprīdītis", pamēģiniet paspārdīt alkatīgu un ļoti dzīvu kroko bariņu.

Atbildēt

ALLA

10.06.2015. 09:58

LL sevi pārvērtē. Līdz ar dažiem atmaskojošiem rakstiem PIETIEK publicē veselu gūzmu boļševistisku, prokrievisku un pretlatvisku rakstu. Līdz ar to LL rudais kažoks pārklājas ar melnām svītrām un LL no skaista, ruda dzīvnieka pārvēršas par boļševistisku kucēnu, kuram vislabāk var palīdzēt, to noslīcinot

Atbildēt

viszinis

10.06.2015. 09:57

Kuce )))) kaut gan ir judikatūra par šī vārda pieminēšanu attiecībā uz VVF, pilnīgi nopietni. Tie kuri meklēs tie arī atradīs šo gadījumu.

Atbildēt

es

10.06.2015. 09:54

Es noņemu L.Lapsas priekšā cepuri un saku lielu - PALDIES ! L.Lapsam un viņa komandai izturību cīņā ar šīs valsts pūstošo un smakojošo politmafiju !

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

10.06.2015. 09:50

»

no Islandes

Islandieši ir diezgan labi informēti par patieso stāvokli Latvijā. Daudziem vikingiem LV ir bizness, kāds apņēmis sievu no Latvijas, kāda vīru. Salā iedzīvotāju arī nav tik daudz. Neviens vien islandietis sarunās apliecinājis, ka lieliski zin par to, ka Latvijā pie varas ir totāli korumpēts, bandītisks...


tie pie varas laikam jau būtu GULAG atjaunojuši...

un pats skumjākais, kas jāapzinās, ka gan gulaga atjaunotāji, gan šāvēji, gan tie, kas dos pavēles, būs ar skaistiem latviskiem vārdiem un uzvārdiem...

Atbildēt

jurisx

10.06.2015. 09:46

Rudā kuce- tas skan lepni!Pilnīgi manas domas.

Atbildēt

10.06.2015. 09:45

S.Veinberga

Latvieši emigrācijā: veiksmīgie aizbraucēji vai tomēr nīstie imigranti?
2013. gada 30. martā
«Kā man riebjas tie austrumeiropieši!» pukojās gados jauna dāniete. «Viņi paši domā, ka līdzinās mums, taču būtībā ikviens melns amerikānis man ir daudz tuvāks un saprotamāks nekā viņi – šie postsovjetiskie salašņas!» sieviete klusi šņāca. Man līdzās. Pirms iekāpšanas lidmašīnā. Pirms mums lidoja reisi uz Krieviju un Viļņu. Iekāpēji palēninātā tempā virzījās garām uz savām lidmašīnām. Lielākā ceļotāju daļa bija koši tērpti, vairums uzvedās skaļi un izaicinoši. Nav izslēgts, ka daļa no viņiem brauca uz neatgriešanos. Uz pastāvīgu dzīvi ārzemēs. Sprīdīši.
Pretkultūra
Daudzi no viņiem aizbrauc un pēc tam sūta uz dzimteni «veiksmes stāstus» par saviem lieliskajiem panākumiem (nokautajiem pūķiem), piedzīvojumiem (apprecētajām princesēm) un krāsaino ikdienu (leiputriju) ārzemēs.
Pašlaik izbraucēju skaits no Latvijas jau esot apsteidzis savulaik Staļina režīma deportēto skaitu uz Sibīriju un kustība lidostu virzienā joprojām turpinās. Jau atkal dzīvotspējīgs ir mīts, ka katrs kārtīgs latvietis dodas meklēt laimi, naudu, panākumus, labklājību, «sastrādāt sev labu pensiju» ārzemēs un Latvijā vairs neatgriežas.
«Man tajā sūda zemē vairs nav ko darīt!» klaigāja kāds apdzēries latviešu viesstrādnieks Skavstas lidostā, gaidot nākamo lēto lidojumu uz Īriju. Līdzīgas domas pauž vēl virkne emigrantu, kas jau nostabilizējuši savu dzīvi un darbu ārzemēs. Viņu ziņojumos staro imperatīva laime un kategoriska apmierinātība ar muguru pret Latviju. Tiek strauji mainītas pases un sadedzināti tilti uz Dzintarzemi. Visās nozīmēs.
Es vēlētos pievērsties tikai dažiem šā «emigrācijas fenomena» aspektiem ar moto «es mīlu šo zemi, bet neciešu šo valsti».


www.jw.org/lv/literatūra/grāmatas/.../58-stāsts-Dāvids-un-Goliāts/

Filistiešu milzis Goliāts iznāk un zobojas par izraēliešiem. ... bija nevis vienkārši divu armiju kauja, bet cīņa starp viltus dieviem un patieso Dievu — Jehovu?BĪBELES LASĪTĀJA PIEZĪMES: Ozianna Dāvida dēlam!
piezimes-bibele.blogspot.com/2009/11/ozianna-davida-delam.html

Tālāk lasām – viņam bija cīņa ar Goliātu. Ar amoniešiem un daudziem citiem, kas apdraudēja viņa tautu. Un tad, kad viņš bija vecs, tad viņa dēls Absaloms ...


Samuēla grāmatas — Vikipēdija
lv.wikipedia.org/wiki/Samuēla_grāmatas

Ir aprakstīta arī Dāvida cīņa ar Goliātu. Tiek lēsts, ka aprakstītais periods ir aptuveni simts gadi no izraēliešu vēstures, aptuveni no 1075. līdz 975. gadam p.m.ē.


nemaloknig.info/read-90650/?page=40

Dāvids un Goliāts — Vecās Derības leģendā gans Dāvids nosit milzi Goliātu; Kristus pirmie ... uz Ameriku, lai piedalītos neatkarības cīņās, un kļuvis par amerikāņu armijas ģenerāli. ... Izdevniecība «Sprīdītis».

Atbildēt

10.06.2015. 09:44

»

no Islandes

Islandieši ir diezgan labi informēti par patieso stāvokli Latvijā. Daudziem vikingiem LV ir bizness, kāds apņēmis sievu no Latvijas, kāda vīru. Salā iedzīvotāju arī nav tik daudz. Neviens vien islandietis sarunās apliecinājis, ka lieliski zin par to, ka Latvijā pie varas ir totāli korumpēts, bandītisks...


Latvieši emigrācijā: veiksmīgie aizbraucēji vai tomēr nīstie imigranti?
2013. gada 30. martā
«Kā man riebjas tie austrumeiropieši!» pukojās gados jauna dāniete. «Viņi paši domā, ka līdzinās mums, taču būtībā ikviens melns amerikānis man ir daudz tuvāks un saprotamāks nekā viņi – šie postsovjetiskie salašņas!» sieviete klusi šņāca. Man līdzās. Pirms iekāpšanas lidmašīnā. Pirms mums lidoja reisi uz Krieviju un Viļņu. Iekāpēji palēninātā tempā virzījās garām uz savām lidmašīnām. Lielākā ceļotāju daļa bija koši tērpti, vairums uzvedās skaļi un izaicinoši. Nav izslēgts, ka daļa no viņiem brauca uz neatgriešanos. Uz pastāvīgu dzīvi ārzemēs. Sprīdīši.
Pretkultūra
Daudzi no viņiem aizbrauc un pēc tam sūta uz dzimteni «veiksmes stāstus» par saviem lieliskajiem panākumiem (nokautajiem pūķiem), piedzīvojumiem (apprecētajām princesēm) un krāsaino ikdienu (leiputriju) ārzemēs.
Pašlaik izbraucēju skaits no Latvijas jau esot apsteidzis savulaik Staļina režīma deportēto skaitu uz Sibīriju un kustība lidostu virzienā joprojām turpinās. Jau atkal dzīvotspējīgs ir mīts, ka katrs kārtīgs latvietis dodas meklēt laimi, naudu, panākumus, labklājību, «sastrādāt sev labu pensiju» ārzemēs un Latvijā vairs neatgriežas.
«Man tajā sūda zemē vairs nav ko darīt!» klaigāja kāds apdzēries latviešu viesstrādnieks Skavstas lidostā, gaidot nākamo lēto lidojumu uz Īriju. Līdzīgas domas pauž vēl virkne emigrantu, kas jau nostabilizējuši savu dzīvi un darbu ārzemēs. Viņu ziņojumos staro imperatīva laime un kategoriska apmierinātība ar muguru pret Latviju. Tiek strauji mainītas pases un sadedzināti tilti uz Dzintarzemi. Visās nozīmēs.
Es vēlētos pievērsties tikai dažiem šā «emigrācijas fenomena» aspektiem ar moto «es mīlu šo zemi, bet neciešu šo valsti».
www.jw.org/lv/literatūra/grāmatas/.../58-stāsts-Dāvids-un-Goliāts/

Filistiešu milzis Goliāts iznāk un zobojas par izraēliešiem. ... bija nevis vienkārši divu armiju kauja, bet cīņa starp viltus dieviem un patieso Dievu — Jehovu? (1.

BĪBELES LASĪTĀJA PIEZĪMES: Ozianna Dāvida dēlam!
piezimes-bibele.blogspot.com/2009/11/ozianna-davida-delam.html

Tālāk lasām – viņam bija cīņa ar Goliātu. Ar amoniešiem un daudziem citiem, kas apdraudēja viņa tautu. Un tad, kad viņš bija vecs, tad viņa dēls Absaloms ...
Samuēla grāmatas — Vikipēdija
lv.wikipedia.org/wiki/Samuēla_grāmatas

Ir aprakstīta arī Dāvida cīņa ar Goliātu. Tiek lēsts, ka aprakstītais periods ir aptuveni simts gadi no izraēliešu vēstures, aptuveni no 1075. līdz 975. gadam p.m.ē.
nemaloknig.info/read-90650/?page=40

Dāvids un Goliāts — Vecās Derības leģendā gans Dāvids nosit milzi Goliātu; Kristus pirmie ... uz Ameriku, lai piedalītos neatkarības cīņās, un kļuvis par amerikāņu armijas ģenerāli. ... Izdevniecība «Sprīdītis».

Atbildēt

no Islandes

10.06.2015. 09:11

Islandieši ir diezgan labi informēti par patieso stāvokli Latvijā. Daudziem vikingiem LV ir bizness, kāds apņēmis sievu no Latvijas, kāda vīru. Salā iedzīvotāju arī nav tik daudz. Neviens vien islandietis sarunās apliecinājis, ka lieliski zin par to, ka Latvijā pie varas ir totāli korumpēts, bandītisks režīms, kuru pārstāv partija Vienotība, savās metodēs ne ar ko daudz neatšķiras no Putina režīma Kremlī. Viens islandietis man smejot teica, ka ja jūs nebūtu ES, jums tur tie pie varas laikam jau būtu GULAG atjaunojuši, bet tā bailes no ES šiem neļauj spert tādu soli. Tādēļ visi Latvijā valdošā režīma specdienestu sacerētie "tiesiskās palīdzības lūgumi" no islandiešu puses tiek uztverti adekvāti - kā Latvijas totalitārās varas mēģinājums vajāt citādi domājošos, un attiecīgi novadīti miskastē. Turpini cīņu Lapsa!

Atbildēt

novēlējums

10.06.2015. 09:06

Turaties !!! Izturību un nepadoties !!!

Atbildēt

KRUPŅIKOVS

10.06.2015. 09:00

Vai atcerieties, kā Einars Repše baznīcā zvērēja godīgumu? Turpat netālu bija Solvita Āboltiņa. Repše, atdodiet tautas saziedoto naudu. Āboltiņa, lai tevi par nelietībām veļns parauj ellē.

Atbildēt

arī cits Lato Lapsa

10.06.2015. 08:56

Tautā runā, ka, iespējams, ka vieni no korumpētās un mafiozās tiesu sistēmas pamatlicējiem ir Andris Guļāns, Jānis Maizītis un Aivars Borovkovs. Viņi visi kalpojuši noziedzīgajam komunistu režīmam.

Atbildēt

1905

10.06.2015. 08:56

Rudā varēs aiz dusmām sev mēģināt elkonī kost. Strīdu starp L.L. un Rudo tiesa izsprieda par labu pēdējai tā, ka, paužot tikai SAVU VIEDOKLI, tā nav ne ziņa, ne kāda aizskārums. Te jau arī - tik privāts viedoklis. Arī mans viedoklis ir tāds, ka Āboltiņas mēģinājums draudēt žurnālistiem padara viņu par rižu, rižu kuci.

Atbildēt

Sandris Romanovskis

10.06.2015. 08:48

No sirds novēlu, lai tas, ko vairums sauc par Dievu, Jums un Jūsu komandai palīdz.
Protams, kā pieņemts, Viņš palīdz tam, kas pats par sevi gādā, bet šķiet, ka ar to Jums nav problēmu.

Atbildēt

1905

10.06.2015. 08:47

Cepuri nost!! Lato rullē! Rudā kuce, ha ha ha :)

Atbildēt

Izturību!

10.06.2015. 08:18

+ jā - to grafomāniju Īslandei gribēju arī lūgt lasīt (:

Atbildēt

JanissOG

10.06.2015. 08:12

Man patika...rudā kuce:) Labi pateikts!

Atbildēt

IL

10.06.2015. 07:58

Lai vai kā mums to pašiem negribētos atzīt.
Un arī propoganda bļauj visos ruporos - Latvija Ir Eiropa, Latvija Ir Eiropa, mēs tomēr dzīvojam vienā riktīgi klasiskā post-padomju valstī ar visām no tā izrietošajām sekām. Kad salīdzinu pierīgas mazpilsētu, kurā dzīvoju, ar kamčatku, tad vienīgā atšķirība ir tikai ģeogrāfiskajā novietojumā, ierēdņu izdarības ir pilnīgi identiskas, kas tur kas šeit. Tas ir tikai vēl viens apliecinājums post-padomijas telpai un šai "cilvēku sugai" - "homo-post-soveticus"

Atbildēt

zirnītis

10.06.2015. 07:45

Pilnīgi pareizi saka raksta autors,tikai atbalstu viņu par šo nostāju.

Atbildēt

To PIETIEK..

10.06.2015. 07:26

Būtu interesanti redzēt ko LV tiesībsargājošās iestādes(ja par tādām vispār viņas varētu saukt) ir samurgojušas Islandes instancēm,kā iemeslu lai iegūtu info par PIETIEK serveriem..
Varbūt ir kada kopija no Islandes ko paradīt tautai?:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: