Menu
Pilnā versija
Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Farmācijas nozares eksperts · 20.04.2021. · Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Protobalts

03.05.2021. 13:26

Tāpēc ļoti svarīgi ,lai katru valsti pārvaldītu tikai etniskie šai valstij piederīgie subjekti,jo tādi neindēs savu tautu un nevakcinēs ar indi saturošiem preparātiem .
Tādiem ,ka ēbrejs Levits ,nav vietas manā baltslāvu - aziātu valstī ,jo nekad viņš neiestāsies patiesi par manu tautu ,tapat ,kā ēbrejs Zeļenskis ,ne jau Ukrainas slāvu labā ņēma kārtējo kredītu uz ēbreju Hanuka svētkiem.
Pirmais ar ko indē ir pārtika ,tapēc to zinot ēbreji tikai košerpārtiku lieto ,arī košersāls īpaši viņiem ,ar Dāvida zvaigzni virsū tiek izplatīta ,kamēr mūs bērni tiek indēti ar kalioferrocianīdu -e535e536,lai katra nakamā paaudze dzimtu ar neaatīstītām smadzenem un nervu sistēmu ,pašlaik rada anēmiju šādas sals lietošana ,bālumu ,apātiju,hemoglobīna deficītu.

Atbildēt

Keita

27.04.2021. 18:36

»

Lapsene

Raksts vietā un laikā! Kāpēc vairāk kā gada laikā nav minētas NEVIENAS zāles pret vīrusu, bet tikai vakcīnas, vakcīnas un vēlreiz vakcīnas. Mūsu gudrie jau gatavo vakcinācijas rezerves, lai vakcinētu vēl un vēl! paskatieties statistiku - igaunijā saslimuši tikpat gandrīz kā latvijā, bet mirušo uz pusi...


Jo Latvijā ātrie atbraucot pie covid slimnieka, kuram ir elpošanas grūtības viņu neved uz slimnīcu. 3 brigādes atteica! Rezultātā cilvēks nosmaka....
Acīm redzot ir neoficiāls noteikums nevest uz slimnīcu, lai mirst... Paceļot statistiku😡😡😡

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

25.04.2021. 06:19

Laiks rit uz priekšu. Kopš 2020. gada 13. marta, kad Covid-19 sērga pārsteidza mūs nesagatavotus, mūsu dzīves mainījās līdz nepazīšanai. Pandēmijas ierobežojumi būtiski mainīja mūsu ikdienas dzīvi un paradumus. Šie ierobežojumi ir skāruši gan vecus, gan jaunus, gan bagātos, gan nabagos. Pašreiz ļaunais Covid-19 vīruss ir nolicis uz ceļiem visu pasauli. Krīze ir ne tikai Latvijas Republikā, bet gan visā pasaulē. Šajā sarežģītajā laikā Vakcinācijas birojs rūpējas par saprātīgu vakcinācijas loģistiku un vakcinācijas plānu izpildi. Paldies, Vakcinācijas biroja vadītājai Evai Juhņēvičai par viņas cēlo darbu! Bez Vakcinācijas biroja pūliņiem vakcinācijas process Latvijā noritētu krietni gausāk. Būsim pateicīgi Vakcinācijas birojam par kalpošanu latviešu tautai. Saglabāsim savās sirdīs gaismu. Ticēsim labajam, ticēsim sentēvu Dieviem. Ticēsim Latvju Dieviem! Latvju Dievi vienmēr ir aizstāvējuši latviešu tautu. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs.
Stipru veselību un sirdsmieru mums visiem vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs #LatvjuDievuSvētība #saticība #draudzība #sapratne #pagāni #rituāli #buršanās #maģija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte

Atbildēt

haha

24.04.2021. 09:06

Dezinformētie indivīdi ar veselā saprāta deficītu jau gada garumā tiek mērķtiecīgi iebiedēti ( atcerēsimies Kariņa teikto par nepieciešamību uzturēt koviddomāšanu un Viņķeles vārdus par dvēseļu inženieriem ), ka nespēj aizdomāties - KĀPĒC pirms vakciņas saņemšanas liek parakstīties, ka ir informēti par iespējamajām sekām? Varbūt tāpēc, ka ir trusīši, ar kuriem eksperiments joprojām tiek turpināts ? Gala ziņojums par vakcīnu taču jāiesniedz tikai 2023. gadā, tas visiem ir izlasāms publiski pieejamajā AZ vakcīnas instrukcijā. Bet nē, skrien kā aptrakuši, dreb bailēs par iespēju saslimt ar kārtējo adenovīrusu. Un no zombijkastēm un radio caurām dienām tiek atgādināts, cik atkal cilvēki nomiruši it kā no šī vīrusa :)

Atbildēt

Helenq

24.04.2021. 06:50

Lengvi pažintys meet365.club

Atbildēt

institūts pārprofilējies

23.04.2021. 15:21

»

Kirchenshteina vaardaa nosauktais mikrobu peetiishanas instituuts

Nav dzirdams


Visi devušies darbā un nepaguruši pūlās Vakcinācijas birojā

Atbildēt

Kirchenshteina vaardaa nosauktais mikrobu peetiishanas instituuts

22.04.2021. 11:29

Nav dzirdams.

Atbildēt

Tumsoņam

21.04.2021. 07:28

»

Nepatiesi

Tieši šis medikaments kalpoja par pamatu zāļu reģistrācijas ieviešanai un būtiskai kontrolei. Zāles 50 gadi. cocacolā arī vēl Koku lika klāt. Mācās tikai no kļūdām. Zāles testēja tikai uz dzīvniekime (žurkām), tāda procedūra kā ir šobrīd radās tikai vēlāk...


Šis nabaga komentētājs perfekti atbilst raksta autora minētajam. Šķiet, ka viņš pārliecināts par zinātni, kas sasniegusi augstāko attīstības punktu un tagad viss ir perfekti, visu kontrolējam un nekādas kļūdas nav vairs iespējamas, uzjautrinoši:)

Atbildēt

jautaajums

21.04.2021. 06:07

»

rezultāts

Par padsmit gadiem lielāks vidējais mūža ilgums un izārstētas agrāk neŗstējamas slimības


Vai tik tu nemelo?
Izdomā jaunu neārstējamo slimību un būsi miljonārs.
Izdomā jaunas zāles kas grauj veselību,būsi miljonārs.
Dati par vidējo mūza ilgumu ir falsificēti.

Atbildēt

rezultāts

21.04.2021. 05:18

»

jautaajums

Un kāds rezultāts?Tā saucamās zāles bez blaknēm vispār nav.Tas izskatās pēc totāla regresa


Par padsmit gadiem lielāks vidējais mūža ilgums un izārstētas agrāk neŗstējamas slimības.

Atbildēt

Nepatiesi

20.04.2021. 23:22

»

Patiesi

Ļoti labs un patiess raksts


Tieši šis medikaments kalpoja par pamatu zāļu reģistrācijas ieviešanai un būtiskai kontrolei. Zāles 50 gadi. cocacolā arī vēl Koku lika klāt. Mācās tikai no kļūdām. Zāles testēja tikai uz dzīvniekime (žurkām), tāda procedūra kā ir šobrīd radās tikai vēlāk.
šīs zāles lieto arī tagad- vairāku vēžu ārtēšanai.

Atbildēt

katram savs

20.04.2021. 23:11

Lai šis eksperts pamēģina tā teikt tīrā veidā izmantot Covid 19 doto iespēju.Varētu atcerēties arī kādu L.Pastēra gānīšanu pēdējam gārdzienam.

Atbildēt

Lielveikalos ir daudz kaitīgākas lietas

20.04.2021. 22:50

»

Ā, nu labi

20. gadsimta otrajā pusē...


Cigaretes ir samērā nekaitīgas, kamēr tās nesāk gatavot no iekrāsotas makulatūras ar ķīmiskām piešpricēm.
Arī piens reiz bija piens, kamēr bija govis. Tagad piens un piena produkti ir, bet govju ta nav. Vai jautājumi nerodas, jeb sabiedrība jau ir tik trula, ka nav spējīga vairs uztvert realitāti.

Atbildēt

ahaha

20.04.2021. 20:40

»

Murmulis

Tas tāpēc, ka FDA pieļauj vakcīnu "emergency" reģistrāciju tikai tad, ja nav zāļu, ar kurām šo slimību varētu izārstēt...


Man arī kaimiņš izārstējās dzerot parastu krutku- bija pozitīvs, dzēra krutku, tagad tests negatīvs.

Atbildēt

Dagnija

20.04.2021. 20:28

»

Noželojami

Kārtējais sazvērstību teorijas raksts. Cik "negaidīti", ka anonīms, jo citādi vai paša bērni ar pirkstu rādītu un pie deniņiem grozītu. Bet to tak negribas piedzīvot, vai ne


Citādāks viedoklis tiek saukts par sazvērniecisku. Interesanti. Tātad ir tikai viens pareizais viedoklis. Un tas jau kaut ko atgādina.

Atbildēt

Nē, nu jā, bet

20.04.2021. 20:22

»

Domātājs

Un ko, ja instutūcijas ir "nopirktas"? Nevajag visus, pietiek ar dažiem atslēgas amatiem


Visi ir nopirkti, viss ir slikti.

Cerams, ka nedzīvo citu celtā mājā, jo tur tak nekam nevar ticēt, sabruks kuru katru brīdi. Ar auto arī nepārvietojies, tur saliktas lētākās detaļas, kas tieši gaida brīdi, kad salūst tad, kad tu esi pie stūres. Es tā varu turpināt bezgalīgi.

Jā, korupcija pastāvēja un pastāvēs, bet kā tu ikdienā vari dzīvot, izejot no tā, ka visi ir uzpirkti? Kaut kur taču ir jānovelk strīpa un jāpaļaujas, ka ne visi eksperti ir feikie eksperti.

Atbildēt

Domātājs

20.04.2021. 19:47

»

Ā, nu labi

20. gadsimta otrajā pusē...


Un ko, ja instutūcijas ir "nopirktas"? Nevajag visus, pietiek ar dažiem atslēgas amatiem.
Big pharma, domā, nav mācījusies no kļūdām?

Atbildēt

Murmulis

20.04.2021. 19:10

»

Lapsene

Raksts vietā un laikā! Kāpēc vairāk kā gada laikā nav minētas NEVIENAS zāles pret vīrusu, bet tikai vakcīnas, vakcīnas un vēlreiz vakcīnas. Mūsu gudrie jau gatavo vakcinācijas rezerves, lai vakcinētu vēl un vēl! paskatieties statistiku - igaunijā saslimuši tikpat gandrīz kā latvijā, bet mirušo uz pusi...


Tas tāpēc, ka FDA pieļauj vakcīnu "emergency" reģistrāciju tikai tad, ja nav zāļu, ar kurām šo slimību varētu izārstēt.
Vācu presē vēl vasarā bija infa par ārstu no Hamburgas apkārtnes, kuram bija izdevies savus pacientus izārstēt ar lētiem preparātiem, taču Farmai vajag ...

Atbildēt

paskat

20.04.2021. 19:09

https://www.vid.gov.lv/lv/informativie-un-metodiskie-materiali-14

un tad deklarāciju, un kur tad viņa dzīvo?

Atbildēt

Ā, nu labi

20.04.2021. 18:35

20. gadsimta otrajā pusē:
- cigaretes reklamēja kā nekaitīgas
- zīdaiņu mirstība bija ar kārtu augstāka
- vidējais dzīves ilgums bija daudz mazāks
- lidmašīnas krita no debesīm biežāk
- utt utjp

Piekrītu, ka nevajag akli uzticēties visam, kam dzird. Bet vai tiešām autors uzskata, ka institūcijas nav attīstījušās? Vai tas būtu jāignorē un pašam jāiet studēt ķīmija, bioloģija, fizika, lai, nedod Dievs, paklausītu kādai institūcijai?

Atbildēt

Zane

20.04.2021. 18:23

Paldies autoram!

Atbildēt

fakts

20.04.2021. 18:11

Tikai tā autora "20.gadsimta otrā puse" ir 50-to gadu beigas, kad bija pilnīgi savādāka zāļu reģistrācijas procedūra. Turklāt tās zāles tika tirgotas bez receptēm un rītas nenormālos apjomos, atpaliekot tikai no aspirīna.

Atbildēt

Noželojami

20.04.2021. 18:05

Kārtējais sazvērstību teorijas raksts. Cik "negaidīti", ka anonīms, jo citādi vai paša bērni ar pirkstu rādītu un pie deniņiem grozītu. Bet to tak negribas piedzīvot, vai ne?

Atbildēt

Hihi

20.04.2021. 17:08

Latvija us to laiku vairs nebûs

Atbildēt

oui

20.04.2021. 16:44

»

lauķis

Jā,paldies autoram par apziņu un drosmi


pamatā noziedzīga alkatība, kas pie cilvēku sugas sevi ir pierādījusi ne vienu reizi vien

Atbildēt

Secinājums

20.04.2021. 16:34

»

Līga

Tik patiess raksts, ka pilnīgi anonīms


Thalidomide nav vienīgais "Frankenšteins",tagad zāles bez blaknēm praktiski nav.Diemžēl cilvēki ir aizmirsuši ka aptieka ir aiz loga,un bez maksas.

Atbildēt

Derdz

20.04.2021. 16:27

»

Līga

Tik patiess raksts, ka pilnīgi anonīms


Tev iespēja parbaudit, daudz kas piejams publiski, ano lapās,. ecdc.eu, asv,utt

Atbildēt

Vatsons

20.04.2021. 16:13

Sāpīga tā patiesība, īpaši jaunajiem nevajadzētu potēt kamēr nav pārbaudīts, tas risks tiešām nav tik liels īpaši, ja vēl skatās samērā ar risku, ko piedzīvoja Thalidomide bērni. Un autors protams, ka anonīms,bet tas ir saprotami, jo šī mīļie draugi ir atombumba

Atbildēt

Līga

20.04.2021. 16:05

»

Patiesi

Ļoti labs un patiess raksts


Tik patiess raksts, ka pilnīgi anonīms!

Atbildēt

Lapsene

20.04.2021. 15:42

Raksts vietā un laikā! Kāpēc vairāk kā gada laikā nav minētas NEVIENAS zāles pret vīrusu, bet tikai vakcīnas, vakcīnas un vēlreiz vakcīnas. Mūsu gudrie jau gatavo vakcinācijas rezerves, lai vakcinētu vēl un vēl! paskatieties statistiku - igaunijā saslimuši tikpat gandrīz kā latvijā, bet mirušo uz pusi mazāk1 Kāpēc?Un tas pie tā, ka igauņiem stingtri ierobežojumi ir tikjai nedaudz vairāk par mēnesi, bet pie mums - gadu!

Atbildēt

lauķis

20.04.2021. 15:34

Jā,paldies autoram par apziņu un drosmi.
Viena maza piebildīte,farmācija jau sen kā zāles neražo,farmācija ražo tikai indes.
Nekā personīga,tikai bzness,peļņa pāri visam.Konkurence,karjera,degradācija.

Atbildēt

Nejaušs Lasītājs

20.04.2021. 15:07

Paldies autoram par šo rakstu – ir par ko padomāt.

Atbildēt

Manas domas

20.04.2021. 14:55

Skatījos filmu par bērna dibena pulverīti,kas izsauca krabīti. Cilvēciņi izdarīja neiespējamo,uzvarēja tiesā megakompāniju.

Atbildēt

voila

20.04.2021. 14:53

un tas tikai un vienīgi mums māca - sargies pats un Dievs tevi sargās!

Atbildēt

jurisx

20.04.2021. 14:49

Galvenais lai būtu daudzkārt vakcinētas mūsu gaišās galvas..

Atbildēt

Patiesi

20.04.2021. 14:47

Ļoti labs un patiess raksts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: