Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

online

16.01.2022. 18:54

The Ombudsman's Office is the only one of the n, including the plurality of child protection offices, to really do anything in the field of child protection. Another thing is how big its powers are. Because for us, children's laws are one thing, but obeying and enforcing them is a complete package. At least the leader of TB is in place..........www.now37.com........... but obeying and enforcing them is a complete package. At least the leader of TB is in

Atbildēt

sdfa

14.01.2022. 08:22

Nākamis.
NOdokļi netiek iekasēti par vienīgo nekustamo īpašumu.

Ja kādam tautas kalpam nepatīk - referendumu, lai lemj Latvijas faktiskā vara (tauta pilsoņi).

Atbildēt

Valsts pamati ir sapuvuši

14.01.2022. 01:31

»

Jurists

Tā vis nav taisnība. Ja kāda likuma norma ir pieņemta pretrunā likumdošanas aktam ar lielāku spēku, tad tā ir atzīstama par spēkā neesošu kopš tās pieņemšanas brīža. Un šī ir pretrunā ar Latvijas Satversmi...


Pretrunā ar Latvijas Satversmi ir piešķirta pilsonība PSRS okupantiem. Tātad anulējams ir viss, kas šajā laikā pieņemts arī pilsonību ieskaitot. Lūk tāda ir patiesība un to nelabojot nekur mēs netiksim.

Atbildēt

Jurists

13.01.2022. 22:46

»

jaajaa

...nevar gan prasīt atpakaļ...kas strādāja laikā, kamēr bija (un vēl joprojām ir) spēkā "nepareiza" likuma norma, pats vainīgs...pēc tās likuma normas arī maksājami nodokļi


Tā vis nav taisnība. Ja kāda likuma norma ir pieņemta pretrunā likumdošanas aktam ar lielāku spēku, tad tā ir atzīstama par spēkā neesošu kopš tās pieņemšanas brīža. Un šī ir pretrunā ar Latvijas Satversmi.
Tikai jocīgi, ka Satversmes tiesa atkal nohaltūrējusi un to skaidri nav pateikusi.

Atbildēt

Tauta

13.01.2022. 22:41

Diemžēl, šādu normu ir papilnam, kaut vai ar nelikumīgi piemēroto OIK bez EK saskaņojuma, bet vai tad kāds dabūja pārmaksāto atpakaļ, līdz šādu apstiprinājumu Latvija saņēma.
Vēl ir kaudze ar risināmām lietām, piemēram, kāpēc uz legālā veikalā ar superdrošu kases aparātu izsistam čekam vajag gan pircēja, gan pārdevēja rekvizītus? Kāpēc dažas VID reģionālās nodaļas koku pārdošanu ar vienu līgumu, bet ar četriem atsevišķiem maksājumiem atzīst par saimniecisko darbību un 10% vietā liek maksāt 20%? Kāpēc joprojām nav atcelts ikmēneša maksājums uzņēmējam pat tajos mēnešos, kad vispār nekādu ieņēmumu nav? Tā var turpināt bezgalīgi. Kāpēc nevar sekot Igaunijas pēdās, veicināt mazo un vidējo uzņēmējdarbību, nevis censties to nogalināt jau iedīglī? VID pilda valdības pasūtījumu, ka visi perspektīvie biznesi jāpārņem transnacionālajām kompānijām un vietējiem bauriem tur ir plānots būt tikai par lēto darbaspēku?

Atbildēt

Georgs

13.01.2022. 19:20

»

Lauku Vecos 20ha

Pats izaudzeju Sev un Tuviem sev 10% Baznicai kas novirza valsts apzagtiem Pensionariem


Ari piekritu. Vergu sindroms Latviesiem/ mafiju ierednju

Atbildēt

Lauku Vecos 20ha

13.01.2022. 19:04

Pats izaudzeju Sev un Tuviem sev 10% Baznicai kas novirza valsts apzagtiem Pensionariem.
Levitam flidzelim un Koruptivai policejoskai varai Perkamai Tiesu varai Cukas aste.

Atbildēt

jaajaa

13.01.2022. 17:07

...nevar gan prasīt atpakaļ...kas strādāja laikā, kamēr bija (un vēl joprojām ir) spēkā "nepareiza" likuma norma, pats vainīgs...pēc tās likuma normas arī maksājami nodokļi...:)

Atbildēt

5 kolonna

13.01.2022. 17:02

Ziniet, ko tas nozīmē?! Tas, ka FM gadiem sēž “speciālisti”, kas ražo likuma normas, kas neatbilst Satversmei, tad Saeima apstiprina tādas normas, tad prezidents izsludina. Visi sēž un saņem nodokļu maksātāju naudu sev algās par šādu “darbiņu”. Tad nodokļu maksātāji UZ SAVA RĒĶINA, algojot juristus, GADIEM cīnās, lai pierādītu, ka “karalis ir pliks”, tad beidzot pēc 4 gadiem!!!!! Aleluja! Ir izdevies! Un tagad atkal viss riņķis, lai labotu šo, jau sākotnēji nekvalitatīvo normu, un atkal visi varēs saņemt par šo riņķa danci sev algas!

Atbildēt

Interesanti

13.01.2022. 16:58

Interesanti gan kāda izglītība ir likumdevējiem, ja viņi nav lietas kursā par juridisko pusi. Bet nu jā, ja pianisti vada medicīnu, tad gan jau sportisti var pieņemt jaunus likumus. Latvija var, veiksme kur tu rodies! Visiem ir darbs - vieni pieņem - citi atceļ.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: