Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

05.05.2021. 09:29

»

Alias

Precīzi desmitniekā. Šī būtne ir ārkārtīgi uz nerviem krītoša,viņas raksti ir agresīvi uzbrūkoši,un viņas pārgudrība pilnīgi jebkurā dzīves jomā ir neciešama.Un padomijas skola no viņas spīd kā saule pie debesīm. Vēl viena iznirele,veikli kažoku uz otru pusi apsviedusi,šī "te Sandra Veinsberga no Stokholmas...


Marksisms no marksisma neatšķiras, atšķiras tikai laiks un vieta. Komunikācijas ekspertei vienīgajai ir bail no tautas reakcijas, vienīgi viņas raksti tiek slēgti komentāriem. :) Značit komunikācija ir vienvirziena, kas nozīmē, ka ne jau viedokļu apmaiņa viņu interesē, bet gan didaktiska viedokļa formēšana.

Atbildēt

tātad

04.05.2021. 13:59

katram indivīdam jābūt atbildīgam par savu dzīvi?
Ir labi, ja cilvēks ir tik stiprs. Bet katram, pat pašam stiprākajam, bagātākajam var dzīvē pienākt brīdis, kad viņš kļūst atkarīgs no citiem. Piemēram, gadījums ar M. Šūmaheru. Teiksiet - pats riskēja, pats vainīgs.
Bet neviens nevar izbēgt no vecuma, no nāves. Baznīca varbūt piedos cilvēka mantkārību un egoismu, bet vai Dievs piedos?

Atbildēt

Bravo

04.05.2021. 08:13

Paldies par rakstu. Aicinu Lato likt lietā visu izdomu, lai izķeksētu no tās Maskavas universitātes kaut vai tā diplomdarba par buržuāzisko žurnālistiku kopiju:) Padomju koloborantu problēma ir tā, ka viņi var mainīt kažoku kā grib, bet to domāšanu, kas viņos toreiz ielikta skolās un augstskolās dabūt ārā nevar. Padomju propagandas metodes - meli, liekulība, dubultie standarti, neloģika, vainas kolektivizēšana, vispārināšana u.c. ir redzami katrā Veinbergas rakstā. Burtiski katrā. Neadekvātums, naids un agresija - tā ir Veinbergas firmas zīme. Viņa strādā uz ideoloģiju. Marksisms - cīņa par visu cilvēku vienlīdzību rezultātos viņā ir ieēdies līdz kaulam. Pēc padomju eksperimenta izgāšanās marksisti ir izdomājuši jaunu utopiju - iekļaujošas sabiedrības sabiedrības konceptu. Tādu jauno komunismu, kur katram pēc vajadzībām un no katra pēc spējām. Ienaidnieki ir palikuši tie paši - baznīca un konservatīvi domājoši kapitālisti. Un viņu apkarošanā metodes paliek tās pašas, kas marksistiem - ļeninistiem. Visi līdzekļi labi. Pat, ja meli ir acīmredzami, tad tos viņiem drīkst. Komunisms nevaid miris, tas ir transformējies modernākā formā, šobrīd tie ir jaunie kreisie, kuri ir norūpējušies par visa veida "cietušajiem" un "upuriem", noliedzot indivīda atbildību par savu dzīvi, kas bija klasiskā liberālisma pamatu pamats. Nesauciet viņus par liberāļiem.

Atbildēt

kukū

04.05.2021. 07:52

»

Raimis

Citēju Porziņģi: "Neviens negrib braukt uz sūda Latviju...


pavaicājiet 100 latviešiem astoņpadsmit gadu vecumā, ņujorkas centrā ar pespektīvajiem miljoniem kabatā - ko viņi domā par Latviju - un mēs sapratīsim, ka KP ir bijis vissaudzīgākais. te ir tāda lieta, ka neviens viņa kurpēs nav bijis un, visticamāk, arī nebūs. tāpēc prātot par patriotismu, kas piemīt skauģiem - nevajadzētu.

Atbildēt

filos

04.05.2021. 07:41

»

opā idiots

Ne jau Veinberga ir tāda vai citāda, bet tie daudzie komentētāji šeit, kas neko nav redzējuši, neko nav lasījuši, slikti mācījušies skolā utt., taču kuriem ir savs viedoklis...


sandra, pie visa teiktā tikai vajag nokaunēties, ka sāki nelaimīgu piromānu uzdot par citu vajātu upuri. tur tā sāls.

Atbildēt

ciklops

04.05.2021. 07:37

»

bet

kā tas tā nācās, ka Grantiņu vajāja, sita un lika cietumā visos laikos, bet citi var dzīvot lepni


tādus kā grantiņš jau sita ne jau dēļ politiskās pārliecības. dažreiz ir tādi sitami cilvēki, kuri ir vienkārši garīgi slimi.

Atbildēt

bet

04.05.2021. 07:33

»

patiesība kož acīs

kā tu KGB uzraudzībā lasīju savu slaveno runu LPSR televīzijā


kā tas tā nācās, ka Grantiņu vajāja, sita un lika cietumā visos laikos, bet citi var dzīvot lepni?

Atbildēt

vislielākie

04.05.2021. 07:30

»

bet

vai tas(kapsisms)nav puvis


murgi ir iestāstīt, ka kapitālismā (jeb oligarhijas pārvaldē) ir lielāka demokrātija nekā sociālismā.
Mums gan nelaime bija tā, ka sociālisms bija saistīts ar imperiālismu. Ja kādas tautas vadoņi uzdomā glābt vai visu pasauli, tad priekš savas tautas vairs nepietiek spēka.

Atbildēt

Es

04.05.2021. 07:21

Neko nerakstīja,kā izrādās, bet marksismi sevī uztur joprojām.

Atbildēt

patiesība kož acīs

04.05.2021. 06:40

»

L.Grantiņš LRTT

Izskat'äas, ka pati veinberga šo taisnošānās "šedevru" rakstījusi. Pdomju laikā visi "informatīvie" darbinieki strādāja KGB uzraudzībā.Tā kā velti te taisnoties un siekaloties


kā tu KGB uzraudzībā lasīju savu slaveno runu LPSR televīzijā,,,,,,
kā tev Jūdasam, čekisti biļeti uz vilcienu nopirka un pasēdēji ar viņiem - na dorožku..

Atbildēt

Sabačij jazik vietā būs jums ķīniešu valoda

04.05.2021. 01:43

»

Dina

Paldies Bravo


Pirms daudziem gadiem, kad Latvijā stājās eu savienībā, ierakstīju komentāru tvnetā - "kad visas valstiņas būs sasietas eiropas buntītē, tad pēdējā tur iestāsies krievija un uzņemsies vadību."
Ak šausmas kā man uzbruka.
Tagad redzams nebiju kļūdījies, tikai kremlim šis plāns neizdevās. Tas ka tāds plāns bija, spilgti liecina eiropas deputātu "izsmalcinātais" sastāvs un liberālismā pārtrumpošana pašus liberālākos liberāļus.

Atbildēt

Хм

03.05.2021. 23:48

»

vēsture

Raksts, ja domāts kā sensācija, lai "atmaskotu" Veinbergu, nav izdevies. Tikai tas, ka viņa studēja Maskavā, nav nekāds pārkāpums vai karjerisma izpausme. Nezinu, kā konkrētajā augstskolā, bet Maskavā bieži vien valdīja brīvāks gars un bija brīvdomīgāki pasniedzēji nekā Latvijā...


В то время журналистика была, как бы помягче сказать, весьма политизирована. Да еще на темы о западе. Там без правильной (на тот момент) идеологической позиции ну никак нельзя была получить место в аспирантуре.

Atbildēt

Хм

03.05.2021. 23:44

»

auditorija

Tad nav viņa native zviedrijas latviete (kara beigas, bēgļu laivas no Kurzemes un visi šitie tipveida stāsti) bet pavisam oficiāls aizbrauciens no PSRS no kurienes nevienu tāpat vien it kā nelaida? Nu ko, jāsāk pierast


Очередное подтверждение, что самые ярые защитники и поавдоборцы сейчас вдруг оказываются с тёмными пятнами в прошлом. А если говориьь откровенно - просто подстраиваются под существующую власть. Точно так Вайдере защищала преимущества ГДР перед ФРГ, а Табунс выслуживался до права на трибунах в первомай выступать. И сколько ещё таких нас теперь учат, как правильно Родину любить

Atbildēt

Tur kur vajag

03.05.2021. 23:20

»

Dainis

kas


Veinberga, ir tā laika produkts, kādi bija daudzi... Jautājums, vai mums šodien šādos "ekspertos" jāklausās, viņus jācenšas atdarināt?!

Atbildēt

auditorija

03.05.2021. 22:37

Tad nav viņa native zviedrijas latviete (kara beigas, bēgļu laivas no Kurzemes un visi šitie tipveida stāsti) bet pavisam oficiāls aizbrauciens no PSRS no kurienes nevienu tāpat vien it kā nelaida? Nu ko, jāsāk pierast..

Atbildēt

Kainšvainlībtdihs

30.04.2021. 13:45

Jūs to kuci varat pūlēties attaisnot cik gribat, jamā sevi pilnībā diskreditēja migrantu jautājumā, pārmetot mums nevēlēšanos ar atplestām rokām migrantus uzņemt tonnām, ar to viss, jamā vairs nav nekas, un nekā vērta, nav jēgas tādā pat klausīties.

Atbildēt

z

20.01.2021. 20:50

»

vēsture

Raksts, ja domāts kā sensācija, lai "atmaskotu" Veinbergu, nav izdevies. Tikai tas, ka viņa studēja Maskavā, nav nekāds pārkāpums vai karjerisma izpausme. Nezinu, kā konkrētajā augstskolā, bet Maskavā bieži vien valdīja brīvāks gars un bija brīvdomīgāki pasniedzēji nekā Latvijā...


zini daudz cilvēku, kuri 1988. gadā tā vienkārši ar ģimeni varēja aizbraukt uz patstāvīgu dzīvi Zviedrijā?
arī kodolfiziķis godmanēns tā vienkārši aizbrauca 1987. gadā uz Cīrihi 9 mēnešus pastudēt kapitālismu, vai ne... PSRS taču bija nepieciešami kodolfiziķi, kas īpaši studējuši demokrātisko sabiedrību kapitālismā, bez tādām zināšanām taču Salaspils reaktors var apstāties, vai ne?

Atbildēt

2x idiots

12.08.2019. 16:32

»

opā idiots

Ne jau Veinberga ir tāda vai citāda, bet tie daudzie komentētāji šeit, kas neko nav redzējuši, neko nav lasījuši, slikti mācījušies skolā utt., taču kuriem ir savs viedoklis...


Astoņdesmito gadu sakumā Veinberga izskolojās Maskavā(arī VDK) un 88.gadā ar vīru Mašiņu, tagad Veinbergu, kurš bija vdk 1.daļas aģents, izbrauca uz Zviedriju. Veinbergi bija viens no retajiem latviešu spiegu pāriem rietumos. Taču Uldis Ģērmanis viņus pietiekami ātri atkoda.

Atbildēt

Ex-kaķope

27.12.2017. 12:35

»

patiesībā

C.: "Visur saskatīt Krievijas ietekmi ir nodreijāta paranoja...


Ar to profesonalitāti ir, kā ir, ja jau nespēj, rakstot komentāru sociālajā tīklā, pārbaudīt, KAD noticis pasākums, par ko viņa izsaka piezīmi. Kundzīte brangi samelojās par kāda LZA goda locekļa uzņemšanas datumu un līdz ar to tā kā slaidi uzkāpa Žurnālistu ētikas kodeksam:"2. Žurnālista uzdevumi
2.1. Žurnālista galvenais uzdevums ir sniegt sabiedrībai patiesu un pārbaudītu informāciju."
Viņasprāt, sociālajā tīķlā laikam šī pienākuma nav, bet Kodeksā nav teikts, kur un kad žurnālists drīkst šo punktu ignorēt un drīkst sniegt melīgu informāciju.

Atbildēt

Kl

15.10.2017. 11:49

Disertācijas nosaukums: Шпрингеровский еженедельник "Хер цу" и основные особенности в условиях разрядки международной напряженности (1969 - 1972 гг.). Вейнберг, Сандра Хермановна

Atbildēt

haralds

04.10.2017. 01:08

tas, ko te mana bērnības draudzene Sandra Veinberga, pīļu mēsli un puepu mizas pret to, ka "zinā†niskā" komuņizma pasniedzēji tagad poli†ologi!

Atbildēt

riks sondors

04.10.2017. 01:06

»

L.Grantiņš LRTT

Izskat'äas, ka pati veinberga šo taisnošānās "šedevru" rakstījusi. Pdomju laikā visi "informatīvie" darbinieki strādāja KGB uzraudzībā.Tā kā velti te taisnoties un siekaloties


"Padomju laikā visi "informatīvie" darbinieki strādāja KGB uzraudzībā." - fotogrāfi to nejuta smagi. cita lieta, ka uz ielas bildējot reti gadījās, ka musori neuzfuckājās.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

29.09.2017. 17:58

»

opā idiots

Ne jau Veinberga ir tāda vai citāda, bet tie daudzie komentētāji šeit, kas neko nav redzējuši, neko nav lasījuši, slikti mācījušies skolā utt., taču kuriem ir savs viedoklis...


Izskat'äas, ka pati veinberga šo taisnošānās "šedevru" rakstījusi. Pdomju laikā visi "informatīvie" darbinieki strādāja KGB uzraudzībā.Tā kā velti te taisnoties un siekaloties... .

Atbildēt

opā idiots

28.09.2017. 22:07

Ne jau Veinberga ir tāda vai citāda, bet tie daudzie komentētāji šeit, kas neko nav redzējuši, neko nav lasījuši, slikti mācījušies skolā utt., taču kuriem ir savs viedoklis.
Žurnālistos mācīties varēja iekļūt jebkuŗš, kurš ar attiecīgiem darbiem pierādīja savas spējas kaut ko jēdzīgu publicēt un labi nokārtoja iestājeksāmenus. Tāpat KGB nebūt ne visus aicināja sadarboties, tie bija reti izņēmumi. Maskavas universitāte nebija nekāda KGB filiāle. Tās visas ir blēņas, ko te nezinīši raksta. Veinberga vienkārši ir neparasta ar to, ka viņai ir asa loģiskā domāšana un spēja precīzi izteikt savu domu. Tas mīkstajiem latviešu vīriešiem nepatīk. Tāpēc mēģina aplikt viņu. Diemžēl Veinbergas raksts ir vēl aktuālāks šodien, nekā tobrīd, kad izglītība bija daudz kvalitatīvāka. Tagad tā saucamie žurnālisti ir parasti nejēgas, mazizglītoti pusanalfabēti - tātad, pilnīgi neprofesionāli ar vēl mazāku sajēgu par žurnālistikas teoriju. Un tieši tāpēc mūsu jaunie censoņi ne tikai raksta muļķības, bet vēl arī noziedzīgi ar savu pseidoaktivitāti degradē sabiedrību. Vai tie jaunizceptie "žurnālisti", kas ir jaunas meitenītes un jauni zēniņi ar mātes pienu uz lūpām un kuri vienkārši negrib strādāt sabiedrībai derīgu darbu, kaut ko ir dzirdējuši par žurnālistikas funkcijām? Par tādām kā izglītojošā, piemēram? Nu ko var analfabēts ar face book, twitter utt. pogu spaidīšanas ilggadēju pieredzi tādu pastāstīt klausītājiem, lasītājiem? Kā tāds var izglītot citus?

Atbildēt

Kuku

28.09.2017. 11:37

Disertācijas tēma bija saistīta ar buržuāziskās žurnālistikas paņēmienu un metožu izpēti.
NU KO TAD AUTORE ŠAJĀ RAKSTĀ PASTĀSTĪJA PAR BURŽUĀZISKO ŽURNĀLISTIKU? KO TAD VIŅAI TAJĀ METROPOLĒ VAJADZĒJA STUDĒT? PADOMJU LATVIJAS DZELTENĀS PRESES PAŅĒMIENU UN METOŽU IZPĒTI?
Jūsu raksts Lato Lapsa ir galīgais fufelis. Īsts dzeltenās preses metožu un paņēmienu paraugs.
Varbūt Jūs tajā laikā gājāt bērnudārzā un sēdējāt uz Padomju savienībā ražotiem naktspodiņiem?

Atbildēt

Vai tiešam Veinberga ir Krievijas slepena aģente?

27.09.2017. 16:22

Viss kļūst arvien aizdomīgāk.... Vai tiešām veinberga ir ,,lielās, draudzīgās,, specdienestu aģente? LOti negribētos ticēt, bet...Krievijai Latviju ir ļoti ērti nomelnot to darot no demokrātiskās Zviedrijas... Visos laikos PSRS ir iefiltrejusi baltiešu čekistus Skandināvijā. Ja gāna Latviju no Krievijas, tad daudzi netic, bet, ja to dara Krievijas specdienestu aģenti no zviedrijas, tad cita ticamības pakāpe..... Lu;dzu analizējiet Veinbergas rakstus... tur āža kāja bieži lien ārā....Un vēl itkā žurnālistikas mācības Maskavā... bet varbūt mācības pavisam citas!

Atbildēt

vēsture

27.09.2017. 09:41

Raksts, ja domāts kā sensācija, lai "atmaskotu" Veinbergu, nav izdevies. Tikai tas, ka viņa studēja Maskavā, nav nekāds pārkāpums vai karjerisma izpausme. Nezinu, kā konkrētajā augstskolā, bet Maskavā bieži vien valdīja brīvāks gars un bija brīvdomīgāki pasniedzēji nekā Latvijā.

Atbildēt

Nesaprotu,

26.09.2017. 20:10

kāpēc man pret dažām apjūsmotām personām ir nepatika. It kā bez iemesla. Tikai pateicoties L.Lapsas izurķētajiem faktiem mana intuīcija apstiprinās. Iespējams, garā dzīve ir devusi spēju novērtēt cilvēkus. Ne jau pēc ārējiem dotumiem vai to trūkuma. Bet no viņu teiktā un rakstītā. Arī, zinot, ka I.Godmanis ar T.Ždanoku braukāja pa rietumiem, pirmā kļūšana par premjeru mani mulsināja, tāpat nekad neesmu atbalstījusi reklamēto un vairuma atbalstīto Tautas fronti.

Atbildēt

par medijiem/portāliem

26.09.2017. 18:33

»

par medijiem/portāliem

Jūsu vērojums ir pareizs...


pēdējais ko minu - komentāru pieļaušana ar sekojošu to likvidēšanu attiecas uz portālu "Kas jauns". tieši rakstiem par šo sarkanrevolucionāro biedres Veinbergas izlecienu.

Atbildēt

par medijiem/portāliem

26.09.2017. 18:28

»

Neiedziļinoties detaļās

Es par tādu veinbergu savulaik uzzināju, kad tvnetā sāka publicēt viņas rakstus...


Jūsu vērojums ir pareizs.
TVnet, delfi ir galvenie izveidotie propagandas/degradēšanas kanāli. TVnet tiek loti intensīvi ari cenzēts tieši kas attiecas uz neomarksistu ideoloģiju (masu imigrācija, dzimumu identitātes graušana u.tml.).
Pēc tam tika uztaisīts apvērsums un pārņemti sabiedriskie mediji - LR un LTV. Tagad tie ir nākošie propagandas intensitātes ziņā.
Jau 2. dienu pie Veinbergas rakstiem tiek sākumā atļauta tad aizliegta komentēšanas iespēja pie rakstiem par Veinbergas izlecienu. dzēšot visus komentārus.

Atbildēt

E.S.-komunistu veidojums

26.09.2017. 18:15

»

PASTĀSTIET

Kāds ir gala mērķis visam notiekošajam ārprātam? Un kāpēc vajadzēja kaut ko mainīt, ja palika tā pati puse


Viņiem PSRS aptrūkās resursi vispasaules sarkano diktatūrai.
Bankrots bij uztaisīts, bet mērķis sagrābt visu pasauli netika sasniegts.
Rietumus bij jāsāk žņaugt no iekšas. Tagadējā E.S. laiku Zviedrija tiek dzīta priekšgalā.
(ekonomiska gremdēšana, morāla degradēšana, totalitārisms-tas ir tās komunistu nestās pārmaiņas, kas līdz šim iezīmējas)

Atbildēt

alias

26.09.2017. 11:38

»

Raimis

Citēju Porziņģi: "Neviens negrib braukt uz sūda Latviju...


Tagad katrudienu pierāda, ka ir patriots.
_______________
Nu tāds savas valsts patriots, ka valsts likumus vienkārši rupji ignorē: tikai 170 km/h 90 vietā! Tā noteikti dara valsts patrioti!

Atbildēt

V.

26.09.2017. 10:39

»

Lai veicas

Man ļoti patīk Veinbergas raksti, jo viņai ir savs VIEDOKLIS. Tagad šie uzbraucieni viņai ir smieklīgi - Sandra uzdrošinājās pateikt kaut ko par elku, kurš savu zemi sauca par sūda Latviju! Tur jau traks var palikt...


Vispar tur stulbi, puiciski nolaida lazu KP. Bet, manuprat, nu jau pilniba
izpircis vainu! Ko vien verti ir vina basketa placi Liepaja, spele Latvijas izlase,
neslepj, ka ir patriots.

SV pati neiecietigi izturas pret citiem viedokliem.

Atbildēt

Raimis

26.09.2017. 10:35

Citēju Porziņģi: "Neviens negrib braukt uz sūda Latviju!"
Tiešām autoritāte? Jeb pūļa skriešana pakaļ mirkļa izlases panākumam? Latvijas klasika - hokejā veicas, visi fani, neveicas, fanu nav. Noveicās Eirovīzijā, visi fani, neveicas, fanu nav. Noveicās basketbolā, visi fani. Kas būs, ja neveiksies, jau tagad zinām, vai ne?


====


Porziņģis jau atvainojies par to, muļķīgi sanāca. Tagad katrudienu pierāda, ka ir patriots. Cik laukumus jau bērniem uzcēlis! Spēlē izlasē, dzied himnu... Ko tev vēl vajag, bada dzeguze!?

Atbildēt

interesanti

26.09.2017. 10:33

»

kam interesē...

https://sandraveinberga.com/2017/09/25/ja-kadam-interese-mana-skapi-nosleptu-liku-nav


Sandras rakstā tiek pieminēti tādi tā laika personāži, kā Ivars Ķezbers un Edvīns Inkens

Atbildēt

Indeszobs

26.09.2017. 07:21

»

INTERESĒ

Izlasīju. Pasaka un meli tiem, kas nav dzīvojuši padomju laikā. Kaut vai tas: saglabāt kontaktus ar Maskavu un brīvi sarakstīties ar augstskolu Stokholmā. VISU saraksti kontrolēja un lasīja dienesti, nevarēja brīvi rakstīt uz ārzemēm kam ienāk prātā


Taisni tā. Jauki, ka pieminējusi Ģērmani. Ja nu man jāizvēlas, uz kura vērtējumu paļauties, tad noteikti vairāk ticēšu viņam nevis šai "zviedru sociāldemokrātijas" sludinātājai.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

26.09.2017. 07:18

Es par tādu veinbergu savulaik uzzināju, kad tvnetā sāka publicēt viņas rakstus.
Sākumā biju šokā, kā var tā melot un publicēt tik klajus melus. Tad sapratu ka viss tas portāls ir melu midzenis.
Tai melei visi raksti, visas domas ir pret letaviešu tautas interesēm. Tas kas latviešu tautai ir par sliktu, viņai ir forši un pareizi

Atbildēt

Viedais

26.09.2017. 01:42

Man nav nekāda īpaša viedokļa par SV. Varbūt tiešām ragana, uru jāvelk uz sārtu. Taču šis atmaskojums ir vienkārši pirdiens ūdenī. Konkrētam laikam ļoti nevainīgs teksts. Ja tas ir viss, ko izdeviess izrakt, kādu "razveļi na babki". IMHO

Atbildēt

INTERESĒ

26.09.2017. 00:10

»

kam interesē...

https://sandraveinberga.com/2017/09/25/ja-kadam-interese-mana-skapi-nosleptu-liku-nav


Izlasīju. Pasaka un meli tiem, kas nav dzīvojuši padomju laikā. Kaut vai tas: saglabāt kontaktus ar Maskavu un brīvi sarakstīties ar augstskolu Stokholmā. VISU saraksti kontrolēja un lasīja dienesti, nevarēja brīvi rakstīt uz ārzemēm kam ienāk prātā.

Atbildēt

PASTĀSTIET

25.09.2017. 23:19

»

E.S.-komunistu veidojums

Tieši tā 25.09.2017. 18:51 " Un tagad Veinberga parmetusi kažoku uz otru pusi...


Kāds ir gala mērķis visam notiekošajam ārprātam? Un kāpēc vajadzēja kaut ko mainīt, ja palika tā pati puse?

Atbildēt

kam interesē...

25.09.2017. 21:48

https://sandraveinberga.com/2017/09/25/ja-kadam-interese-mana-skapi-nosleptu-liku-nav/

Atbildēt

Skaidrs tātad

25.09.2017. 20:52

»

Indeszobs

Šamā biedreņkundze kopā ar savu vīra biedrkungu kā varai uzticami ļaudis tika palaisti (nosūtīti?) uz Zviedriju vēl pirms dzelzs priekškara krišanas. Mesli, ko "buržuāziskās žurnālistikas" pētniece maksāja LKP CK preses orgānu intervijās, varbūt pat mazāk interesanti kā atskaites, ko Veinbergu pāris...


Čekistene. Turpina dienestu.
__
(domaju, ka viņa tagad vienk. aizbrauca zviedru viriesus ķert un uz labaku dzīvi vecuma hormonu vetraas. Līdz pat šim laikam nezināju, ka viņa nav izlaidiga veca blondīne, bet ir čekiste.)

Atbildēt

morāle

25.09.2017. 20:49

Mamzele taču tagad tēlo demokrātiskas eiropejiskas valsts mēdiju guru.Lai gan arī tagad viņas intervijās jūt promaskaviskas ideoloģijas murgus.Nav taču bijušo!

Atbildēt

E.S.-komunistu veidojums

25.09.2017. 20:48

Tieši tā 25.09.2017. 18:51 " Un tagad Veinberga parmetusi kažoku uz otru pusi"
Tā ir tā pati puse.
Viņa taču uzcītīgi startē sarkano, vispasaules komunisma cēlāju pusē un ir viņu vecais kadrs.
____
internacionalisms,""bei fasistov"", masu imigracija, feminisms.. viss taču sakrīt. Un jātēlo bij ka tagad kaut kas pavisam cits, jo savariti tika lieli SUU..I, bet vispasaules diktatura netika sasniegta.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: