Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Indeszobs

25.09.2017. 20:43

Šamā biedreņkundze kopā ar savu vīra biedrkungu kā varai uzticami ļaudis tika palaisti (nosūtīti?) uz Zviedriju vēl pirms dzelzs priekškara krišanas. Mesli, ko "buržuāziskās žurnālistikas" pētniece maksāja LKP CK preses orgānu intervijās, varbūt pat mazāk interesanti kā atskaites, ko Veinbergu pāris būs vien rakstījis kādai citai iestādei.

Atbildēt

forcemajeure

25.09.2017. 20:41

SV nu nekādā gadījumā nav žurnāliste. tādpatīga teorētiķe kā lielumlielā daļa LU žurnālistiku borējošo pasniedzēju.
nekad nav strādājusi rutīnas darbu redakcijā, nezina, kā tas jādara. blogus tagad jebkurš rakstīt prot.
kaut kā neatceros vismaz vienu vērā ņemamu rakstu viņas izpildījumā, izņemot samazgas ar teorētisku piešprici

Atbildēt

A

25.09.2017. 19:30

Viņa zin to sistēmu no iekšpuses un tas ir tikai liels plus. Nevajag domāt, ka pasniedzēji Maskavā visi bija ideoloģijas vergi. Savukārt LV, sociālistiskajā versijā, atceros vairākus klīniskus gadījumus no skolotāju un pasniedzēju vidus.

Nu, Porziņģis u.c. – nu tas jau no modernās žurnālistikas teorijas un prakses – raksti to, kas izplatās tālāk, nevis kas kādam liekas svarīgs ))

Atbildēt

Varbūt vēlies par to pastāstīt?

25.09.2017. 19:23

Nu, veinberga varbūt arī studējusi maskavā, pēc tam apmetusi kažoku un kalpo zviedriem vai abiem?
Bet lato lapsa arī studējis žurnālistos, tieši tajā laikā, kad kgb/vdk vervēja jaunos spēkus "jaunajai valstij". Žurnālisti un juristi (pārsvarā vīrieškārtas) tajā brīdī bija uz izķeršanu. Un, ja bija iespēja kaut kur pieķerties. Cik zināms, īpaši pieprasīti bija tādi ar nelieliem grēciņiem - modernas orientācijas, "revolucionāri", tādi, kuri niekojās ar vielām. Interesants laiks. Varbūt kādam ir kas uz sirds un gribas to pastāstīt?

Atbildēt

info

25.09.2017. 19:04

»

Lai veicas

Man ļoti patīk Veinbergas raksti, jo viņai ir savs VIEDOKLIS. Tagad šie uzbraucieni viņai ir smieklīgi - Sandra uzdrošinājās pateikt kaut ko par elku, kurš savu zemi sauca par sūda Latviju! Tur jau traks var palikt...


Tipiska padomju laiku karjeriste un līdēja. Par "nopelniem" tika uz Zviedriju jau tad, kad citi tikai par to sapņoja.
No basketbola un Porziņģa liela sajēga nav, bet izteikties gribās.

Atbildēt

Marks

25.09.2017. 19:00

»

Lai veicas

Man ļoti patīk Veinbergas raksti, jo viņai ir savs VIEDOKLIS. Tagad šie uzbraucieni viņai ir smieklīgi - Sandra uzdrošinājās pateikt kaut ko par elku, kurš savu zemi sauca par sūda Latviju! Tur jau traks var palikt...


Kur izpaužas divkosība? Pirmkārt jau tajā, ka viņai drīkst būs savs viedoklis, bet citu viedokļi, kas nesakrīt ar viņējo, tiek bloķēti un noniecināti!
Ja viņa tik daudz runā par skauģiem, vai tik nav tā, ka skauž viņai pašai?
Un ne jau Porziņģis ir pirmais, ko viņa ir aplikusi! Dažkārt liekas, ka viņai vienkārši nepatīk Latvija un tāpēc apliek cilvēkus, kas iedvesmo latviešus!

Atbildēt

Tieši tā

25.09.2017. 17:51

»

ziniet, arī

arī man, kā reizi, ir iagdījies būt "attiecīgā vecuma" cilvēkam. (Darbs ir, savā profesijā, in arī citādi par dzīvi sūdzēties nevaru.) Tomēr kaut kā jau tobrīd tie cilvēki dalījās - tādi, kas ar taurēm bungām aizskries papriekšu uz oktobrēniem, kad vajadzīgs, rakstīt neko nepasakošus tekstus mācīsies...


Tā arī ir- tie lielākie padomju varas aktīvie atbalstītāji pārkrāsojās tik ātri. Un Maskavā mācīties tajā laikā varēja tikai aktīvākie padomju varas atbalstītāji un slavinātāji. Un tagad Veinberga "pārmetusi kažoku uz otru pusi".

Atbildēt

gaismina

25.09.2017. 17:01

Varbuut Veinberga vareetu pieversties kaut kam nopietnaakkam!
Laikaa, kad miljoni pazud projektos, uztraukties par elites basketbolista Porzinga apdrosinaasanu nav gudri.

Atbildēt

Niks

25.09.2017. 15:35

»

mmz

Tad nu gan sensācija. Attiecīga vecuma cilvēkiem ir atbilstošs dzīves stāsts un darbi


Oktobrēni, pionieri un arī komjaunieši bija daudzi, bet ne visi rakstīja zinātniskos darbus par pūstošo kapitālismu. Ir tomēr starpība - sadzīvot ar iekārtu, vai to atbalstīt.

Atbildēt

Dina

25.09.2017. 15:32

Ne jau velti mums ir atkal jāstāv pret masu imigrāciju un kreisiem ideoloģiskiem murgiem.
tā pati sarkanā puve
(man tegniski nav iespejas plusēt/mīnusot rakstus. nez kas tas butu - kaut kas manā datorā strēgst? bet paldies autoriem)

Atbildēt

lauķis

25.09.2017. 15:30

»

Dina

Paldies Bravo


++++++++++++++++100%

Atbildēt

Dina

25.09.2017. 15:28

Paldies Bravo.
E.S. ir pSRS pagarinājums

Atbildēt

Alias

25.09.2017. 14:54

»

ziniet, arī

arī man, kā reizi, ir iagdījies būt "attiecīgā vecuma" cilvēkam. (Darbs ir, savā profesijā, in arī citādi par dzīvi sūdzēties nevaru.) Tomēr kaut kā jau tobrīd tie cilvēki dalījās - tādi, kas ar taurēm bungām aizskries papriekšu uz oktobrēniem, kad vajadzīgs, rakstīt neko nepasakošus tekstus mācīsies...


Precīzi desmitniekā. Šī būtne ir ārkārtīgi uz nerviem krītoša,viņas raksti ir agresīvi uzbrūkoši,un viņas pārgudrība pilnīgi jebkurā dzīves jomā ir neciešama.Un padomijas skola no viņas spīd kā saule pie debesīm. Vēl viena iznirele,veikli kažoku uz otru pusi apsviedusi,šī "te Sandra Veinsberga no Stokholmas" (vēeee!)

Atbildēt

ziniet, arī

25.09.2017. 14:36

»

mmz

Tad nu gan sensācija. Attiecīga vecuma cilvēkiem ir atbilstošs dzīves stāsts un darbi


arī man, kā reizi, ir iagdījies būt "attiecīgā vecuma" cilvēkam. (Darbs ir, savā profesijā, in arī citādi par dzīvi sūdzēties nevaru.) Tomēr kaut kā jau tobrīd tie cilvēki dalījās - tādi, kas ar taurēm bungām aizskries papriekšu uz oktobrēniem, kad vajadzīgs, rakstīt neko nepasakošus tekstus mācīsies Maskavā, kad p0ienāks laiks "apmest kažoku", to pašu darīt buržuju Stokholmā... un - mēs, tie citi, tie pārējie., (kā jau teicu - man neskauž. Bet nekādu vēlmi nozākāt savas valsts cilvēkus (jaunākajā gadījumā - sportistu, bet nav svarīgi)nav nācis ne prātā, tāpat arī pamācīt, kā nu tagad Latvijai dzīvot (ar visu to, ka arī mana profesija ļāvusi tagad skatīt mūsu Latviju "no ārzemām").

Atbildēt

opā

25.09.2017. 13:49

Daudzi te salīdzina vecumus un atkal jau skan atziņas no sērijas, tajā laikā visi tādi bija. Nebija gan. Žurnālisti un vēsturnieki bija ļoti sasmērētas profesijas. Sasmērētas ar nodevību jeb padevību padomju varai. Žurnālisti bija režīma kalpībā, caur kuriem režīms potēja savu propagandu cilvēku prātos. Ne katrs mirstīgais vispār varēja iestāties žurnālistos un kur nu vēl uz Maskavu braukt, tur bija jālien un jāizkalpojas režīmam. Un tas lieliski ilustrē cilvēka dabu, morāles šai kundzei nav, tikai vēlme izkalpoties un pašlabuma meklēšana, jebkurā režīmā un par jebkādu cenu. Un tā nav sagadīšanās, ka tieši šādi padomju režīma uzticamie kalpi, vēlāk kļuva par lielākajiem "rietumu vērtību" propagandētājiem, lai gan tur nebija ne vērtību, ne rietumu, bet tikai atsevišķu kultūrmarksistu murgi.

Atbildēt

patiesībā

25.09.2017. 13:41

»

INTERESANTI

Paldies par informāciju. Atceroties tos laikus skaidrs, ka vienkāršs cilvēks nevarēja tikt mācīties uz Austriju un vēl par kapitālismu. Jā, tagad pamazām viss nāk gaismā, tikai žēl, ka mūs tā piemuļķoja, jo lielākā daļa cilvēku naivi ticēja. Un nelietīgākie izpildītāji arī tagad ir zināmi...


Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

Pomeranču vainadziņš

25.09.2017. 13:37

»

alias

Nezinu, cik Jums gadu, Lapsas kungs, kādas paaudzes cilvēks Jūs esat. Varbūt esat bijis oktobrēns, pionieris, komjaunietis? Daudzi mēs esam bijuši, kam šobrīd atbilstošs vecums. Vai tas nozīmē, ka tāpēc mēs esam sliktie? Tikai tāpēc, ka dzīvojām tajā vidē kāda tā bija? Arī Veinbergas kundze dzīvoja ...


Veimbergas kundzei ir tiesības uz savu viedokli, neapšaubāmi. Tieši tāpat neapšaubāmi kādiem citiem ir tiesības uz citu viedokli, va'ne?

Tad nu, alias, paraugi abet kā Veinbergas kundze kampa ciskās tiem, kas izteica citu viedokli! Uhhh! Atstāja histēriska bābieša iespaidu.

Atbildēt

Lai veicas

25.09.2017. 13:32

Man ļoti patīk Veinbergas raksti, jo viņai ir savs VIEDOKLIS. Tagad šie uzbraucieni viņai ir smieklīgi - Sandra uzdrošinājās pateikt kaut ko par elku, kurš savu zemi sauca par sūda Latviju! Tur jau traks var palikt!!!!!
Kur gan izpaužas viņas divkosība? Nepamanīju.
Sandra, suņi rej, bet karavāna iet tālāk.... Lai jums veicas!

Atbildēt

INTERESANTI

25.09.2017. 13:13

»

Urciks

Vai tiešām kādam šķiet, ka šī ir sagadīšanās? Vai sagadīšanās ir tā paša Godmaņpapa uznākšana uz Latvijas politiskās skatuves astoņdesmito gadu beigās/deviņdesmito gadu sākumā...Vai tiešām kāds joprojām ir tik naivs, ka nevienam neraisa aizdomas viņa biogrāfijas fakts, ka "1986 . – 1987. gadā nodzīvojis...


Paldies par informāciju. Atceroties tos laikus skaidrs, ka vienkāršs cilvēks nevarēja tikt mācīties uz Austriju un vēl par kapitālismu. Jā, tagad pamazām viss nāk gaismā, tikai žēl, ka mūs tā piemuļķoja, jo lielākā daļa cilvēku naivi ticēja. Un nelietīgākie izpildītāji arī tagad ir zināmi.

Atbildēt

Andrievs Niedra

25.09.2017. 13:02

PIETIEK, atrodiet un nopublicējiet arī tās kundzītes to laiku "zinātniskos" tekstus.
Es labprāt palasītu, ja jūsu meklējumi izdotos - nevar būt, ka tā lasāmviela būtu neinteresanta.

Atbildēt

alias

25.09.2017. 12:59

»

omg

Vispār interesanti, kā kundzīte līdz šim spējusi noliet ar mēsliem gandrīz jebko un vairākums to klusējot pacietis


Protams, ka Porziņģim ir augstāka autoritāte vairuma iedzīvotāju vidū. Viņš atšķirībā no Veinbergas smagi strādā.
_______________
Citēju Porziņģi: "Neviens negrib braukt uz sūda Latviju!"
Tiešām autoritāte? Jeb pūļa skriešana pakaļ mirkļa izlases panākumam? Latvijas klasika - hokejā veicas, visi fani, neveicas, fanu nav. Noveicās Eirovīzijā, visi fani, neveicas, fanu nav. Noveicās basketbolā, visi fani. Kas būs, ja neveiksies, jau tagad zinām, vai ne?

Atbildēt

Lauku pāķis

25.09.2017. 12:40

Tāds pirdiens vien sanācis ne raksts.... Atceroties ,ko psrs laikā stāstija par kapitalismu izrādās,ka nekas daudz samelots nebija...Lai ari psrs laikā visur pina iekšā pskp propogandu (līdzīgi kā šobrīd rusofobiju) tai laikā pie rakstīšanas masu mēdijos kuru katru pajoliņu nelaida kā tas ir tagad...psrs laikā izaudzināto sprtistu rezerves ir beigušās un palikušas uz roku pirkstiem saskaitāmas slavenības.... futbola izlase reitingos otrā simta vidu, Rīgas Dinamo stabilā pēdējā vietā līgā utt.,, par Porziņģa fakjū attiecībā uz Latviju vairums kkā ātri aizmirsuši...
0

Atbildēt

omg

25.09.2017. 12:21

Vispār interesanti, kā kundzīte līdz šim spējusi noliet ar mēsliem gandrīz jebko un vairākums to klusējot pacietis.

Protams, ka Porziņģim ir augstāka autoritāte vairuma iedzīvotāju vidū. Viņš atšķirībā no Veinbergas smagi strādā.

Atbildēt

patiesībā

25.09.2017. 12:19

»

alias

Ja Jūs uzskatāt, ka Veinbergas kundze Jūs visās jomās māca dzīvot, atvainojiet, tā ir Jūsu uztveres problēma. Manuprāt viņa vienkārši raksta par dažādām tēmām. Un izsaka savu žurnālista viedokli. Pie tam dara to ļoti profesionāli...


C.: "Visur saskatīt Krievijas ietekmi ir nodreijāta paranoja."
--------------

Tieši tā, neapšaubāmi. Un, visnotaļ iespējams, tieši ar šo "hibrīdģeopolitisko" sērgu arī patoloģiski sirgst, visnotaļ iespējams, "netradicionāli orientētais" bedzdzimuma mūdzis "olivers everts" alias s.v.

Atbildēt

omg

25.09.2017. 12:18

»

alias

Ja Jūs uzskatāt, ka Veinbergas kundze Jūs visās jomās māca dzīvot, atvainojiet, tā ir Jūsu uztveres problēma. Manuprāt viņa vienkārši raksta par dažādām tēmām. Un izsaka savu žurnālista viedokli. Pie tam dara to ļoti profesionāli...


Ja viņa tiešām būtu profesionāla žurnāliste, nevis pushistēriska kundzīte, kurai ļoti patīk citus pamācīt, toties argumentētu kritiku pieņemt - nekādā veidā, tad arī būtu daudz maz vienalga, kur viņa agrāk mācījusies.

Droši vien neesiet lasījis Veinbergas vārdus par troļļu armiju, kas tagad aizstāvot Porziņģi. Bet jūsu rakstītais par nodreijātu paranoju ļoti, ļoti attiecas uz Sandru Veinbergu.

Atbildēt

patiesībā

25.09.2017. 12:12

Ir sacīts: "NEKAS nav tā, kā izskatās (un, īpaši jau, subjektīvi tendenciozi šķiet)..."

Atbildēt

alias

25.09.2017. 12:09

»

Pēteris

Katram var būt savs viedoklis. Arī komentu raktītājiem. Tracina, ka Maskavas absolvente, trekni dzīvojot Zviedrijā, regulāri māca mūs dzīvot! Visās jomās Veinberga ir zinoša speciāliste. Unversālā blondīne


Ja Jūs uzskatāt, ka Veinbergas kundze Jūs visās jomās māca dzīvot, atvainojiet, tā ir Jūsu uztveres problēma. Manuprāt viņa vienkārši raksta par dažādām tēmām. Un izsaka savu žurnālista viedokli. Pie tam dara to ļoti profesionāli.
Kāda starpība, kur cilvēks ir mācījies? Visur saskatīt Krievijas ietekmi ir nodreijāta paranoja. Ja cilvēks ir pratis izvaidot sev nodrošinātu ikdienu Zviedrijā, emigrācijā, tas ir lieliski. tas nozīmē, ka cilvēks strādā un par sevi rūpējas, cienījama rīcība.

Atbildēt

Pēteris

25.09.2017. 11:54

»

alias

Nezinu, cik Jums gadu, Lapsas kungs, kādas paaudzes cilvēks Jūs esat. Varbūt esat bijis oktobrēns, pionieris, komjaunietis? Daudzi mēs esam bijuši, kam šobrīd atbilstošs vecums. Vai tas nozīmē, ka tāpēc mēs esam sliktie? Tikai tāpēc, ka dzīvojām tajā vidē kāda tā bija? Arī Veinbergas kundze dzīvoja ...


Katram var būt savs viedoklis. Arī komentu raktītājiem. Tracina, ka Maskavas absolvente, trekni dzīvojot Zviedrijā, regulāri māca mūs dzīvot! Visās jomās Veinberga ir zinoša speciāliste. Unversālā blondīne.

Atbildēt

bendes meitiņa

25.09.2017. 10:39

SV rakstiņā nekā interesanta neatradu.
No kā Lapsa te cenšas kaut ko izspiest?

Atbildēt

jibiorio

25.09.2017. 10:23

Normāls rakstiņš, tikai pārrakstītājs kaut kāds analfabēts gadījies...

Atbildēt

Urciks

25.09.2017. 09:57

Vai tiešām kādam šķiet, ka šī ir sagadīšanās? Vai sagadīšanās ir tā paša Godmaņpapa uznākšana uz Latvijas politiskās skatuves astoņdesmito gadu beigās/deviņdesmito gadu sākumā...Vai tiešām kāds joprojām ir tik naivs, ka nevienam neraisa aizdomas viņa biogrāfijas fakts, ka "1986 . – 1987. gadā nodzīvojis 9 mēnešus Austrijā, tur ieguvis savu pieredzi un uzkrājis zināšanas par to, kā darbojas kapitālisms un demokrātija, ko izmantoja savā turpmākajā darbā valdībā." (avots: https://biografijas.wordpress.com/ivars-godmanis/). Kādai gan bija jābūt viņa lojalitātei Padomju sistēmai, lai izpelnītos godu un uzticību 9 mēnešus pavadīt pašā kapitālisma perēklī? Un ar mērķi studēt kapitālismu un demokrātiju..Kā vārdā, ar kādu mērķi? Acīmredzot jau tad tika paredzēta PSRS sabrukšana. Un tika gatavoti nacionālie kadri, kuri stāsies jaunās valsts priekšgalā. Un atkal jautājums - kā vārdā un ar kādu mērķi? Ir jau vēl citi darboņi...

Atbildēt

alias

25.09.2017. 09:54

Nezinu, cik Jums gadu, Lapsas kungs, kādas paaudzes cilvēks Jūs esat. Varbūt esat bijis oktobrēns, pionieris, komjaunietis? Daudzi mēs esam bijuši, kam šobrīd atbilstošs vecums. Vai tas nozīmē, ka tāpēc mēs esam sliktie? Tikai tāpēc, ka dzīvojām tajā vidē kāda tā bija? Arī Veinbergas kundze dzīvoja bijušajā PSRS. Un?
Veinbergas kundze atļāvās izteikt savu viedokli, ka neatbalsta sportista miljonāra apdrošināšanas maksājumu no valsts budžeta. Tas ir viņas viedoklis un viņai ir tiesības uz savu viedokli. Vai tāpēc jābrūk virsū cilvēkam, kas neskrien līdzi masu psihozei ar pēkšņajiem basketbola "faniem"? Kā Jums liekas, Lapsas kungs, ja izlase būtu nospēlējusi sliktāk kā nospēlēja, kāda būtu šo pašu cilvēku attieksme pret Veinbergas kundzes viedokli? Cik un kādos portālos un sociālajos tīklos cilvēki ārdītos, ka tika samaksāta TĀDA nauda un jēgas nekādas?

Atbildēt

andreiko

25.09.2017. 09:49

Varbūt kaut ko jaucu, bet Veinberga savu disertāciju ir sarakstījusi par VDR radio? Tajā pašā Moskvā!

Atbildēt

mmz

25.09.2017. 09:36

Tad nu gan sensācija. Attiecīga vecuma cilvēkiem ir atbilstošs dzīves stāsts un darbi.
Lapsa, ņemot vērā viņa vecumu, noteikti paspēja pabūt oktobrēns, pionieris un komjaunietis.

Atbildēt

Edge

25.09.2017. 09:24

»

Marks

Nu jā, šeit arī izskaidrojums, kā viņa tik viegli tika uz ārzemēm


Šeit arī:Nodevības anatomija:"CIP superkurmis VDK:ģenerāļa Oļega Kalugina 35 spiegošanas gadi"/
Анатомия предательства: «Суперкрот» ЦРУ в КГБ: 35 лет шпионажа генерала Олега Калугина.
Sandra savu misiju Latvijā izpildījusi teicami - var braukt atpūsties uz Havaju salām. Tagad gaidiet sagatavoto 100 "superkurmīšus", kurus PIETIEK varēs nākamajos 20 gados atmaskot un atmaskot!

Atbildēt

Profesionālisms!

25.09.2017. 09:21

Lūk, tas ir padomju žurnālistikas doktora profedionālisms! Uzrakstīt rakstu LKP CK orgānam "Cīņa" - un neko pēc būtības nepateikt!!!

Atbildēt

Marks

25.09.2017. 09:14

Nu jā, šeit arī izskaidrojums, kā viņa tik viegli tika uz ārzemēm...

Atbildēt

Šaubas par saprātu

25.09.2017. 09:04

Var taču rakstīt vienkāršāk - Porzinģīti apceļ :-)
Visas avīzes pilnas ar Kambalu, tad Biedriņš, tagad jauns elks. Labs sportists, pasaules pirmajā 100 ir, līdz 10 vēl tālu.

Atbildēt

Sandra Veinberga

25.09.2017. 08:54

Divkose, kas tagad dzīvo buržuāziskajā Zviedrijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: