Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vārds

04.01.2021. 15:55

»

!

Krievijas televizija labaka televizija pasaule


Protams, jo tur tā saka. Tāpat kā Bībele, jo tur teikts, ka citas grāmatas ir nepareizās.

Atbildēt

Nil. nas ne uvažajut?

03.01.2021. 00:21

»

ušakovam

Laimīgu 2021.gadu un,lai Jaunajā gadā un visos turpmākajos gados nekad galvā neienāktu spalvaina ideja kaut ko vadīt!Vai tā būtu Dome,partija,kāds uzņēmums,vai kas cits.Katram jāzin sava vieta


Vai "nili" ir aizdomājušies, prot aizdomāties, kādēļ viņi gaužas, ka "NAS ne UVAŽAJUt?

Tadēļ, ka jūs varoņi uz vājākām, pareizāk - varoņi uz mazākām tautām, atbrīvotāji, kuri "aizmirst" atgriezties savā dzimtenē, jo nemīl savu zemi. Kā jūs var cienīt, ka necienat savu zemi, sevi pašus?

Nil un tev līdzīgie, kādēļ nesaprotiet, ka tik maz vajag, lai tevi cienītu - kaut nedaudz cienīt tos, kura mājā esi ienācis, neprasīt - govorite po russki - tā pieprasa okupanti, bet tie, kuri ciena citus, svešā zemē iemācās runāt svešā mēlē, bet tu domā, pat pieprasi, lai es runāju "po russki". Nu ne jau tu, bet tavi brāļi, vairumā.

Tas jums nepielec, bet arī nesaprotiet, ka valodas zināšana saziņā ar citu tautu ir arī kulturāla cilvēka pazīme.

Atbildēt

english please!

01.01.2021. 15:48

»

Atbalstu 8. punktu !

Vairs ne vārdu krieviski


ar latviesu ieredniem principiali runaju tikai krieviski vai angliski.

Atbildēt

Uldis

01.01.2021. 03:16

»

deģenerātam

Kad krievi vairs nevar pat par 50% noslogot sava ostas, jo uz pusi ir kritusies vergu pirktspēja, iznīcināta ražošana, ieroču tirdzniecība tuvojas nullei, sarūk vajadzība pēc energoresursiem, kad "Zīda ceļš" iet cauri Kazahstānai, Azerbaidžānai, Gruzijai un Turcijai, par kādu tranzītu tu, jebanutais...


"dohoģjaga" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nū ja?

31.12.2020. 19:47

»

Tu nopelnīji

Tevi drīz Nils paņems par sievu, jo esi vērtīga putinistu ideju sludinātāja no ventspils puzes krūmiem


Kad Latvijas krievu pederastu līderis, Gņils Išakovs, iznācis no skapja, kam tam vairs sieva, pat tāda krievu podsķilka, kā ESMAIJA?

Atbildēt

deģenerātam

31.12.2020. 19:45

»

nelej udeni vientiesi !

krievi vienkarsi nogrieza jums tranzitu,lai jus varetu atgriezties sava milaja dzives stila uz laukiem,nu bet tautas milestiba izpauzas 30 gadus kad latviesu ierednu klans draz savus tautas bralus visos veidos caur vid,nodokliem,visu veidu policijam un armijam,sledzot skolas un slimnicas pec vasingtonas...


Kad krievi vairs nevar pat par 50% noslogot sava ostas, jo uz pusi ir kritusies vergu pirktspēja, iznīcināta ražošana, ieroču tirdzniecība tuvojas nullei, sarūk vajadzība pēc energoresursiem, kad "Zīda ceļš" iet cauri Kazahstānai, Azerbaidžānai, Gruzijai un Turcijai, par kādu tranzītu tu, jebanutais dohoģjaga, vēl murgo?

Atbildēt

nelej udeni vientiesi !

31.12.2020. 12:25

»

atšķirības ir

Ja krieviem ir pierasts stāvēt garās rindās, lai visiem pēc kārtas bučotu no kapiem izraktus kaulus, tad tie izplata vairāk infekcijas, nekā pārējie. Krievu, no pederastu un vergturu Bizantijas ievazātais sātaniskais sektantisms, ir pederastiju veicinošs faktors un tā savukārt veicina zarnu infekciju...


krievi vienkarsi nogrieza jums tranzitu,lai jus varetu atgriezties sava milaja dzives stila uz laukiem,nu bet tautas milestiba izpauzas 30 gadus kad latviesu ierednu klans draz savus tautas bralus visos veidos caur vid,nodokliem,visu veidu policijam un armijam,sledzot skolas un slimnicas pec vasingtonas un briseles paveles.

Atbildēt

Malacis!

30.12.2020. 19:58

»

Piekrītu

Kolosāli pateikts


Labāk pateikt nevar!!!

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

30.12.2020. 10:11

Ar ašiem soļiem tuvojas 2021. gads. 2021. gads ir baltā, metāliskā Vērša gads. Baltais, metāliskais Vērsis ir spēka, izturības, strādīguma un pacietības simbols. Vērsis ir ļoti labestīgs un pretimnākošs katra no mums, kas viņam tic. Ticot Vērša spēkam, zvaigznes 2021. gadā kļūs mums īpaši labvēlīgas. Lai nākamais gads nestu mums tikai vēlamās un pozitīvās pārmaiņas, uz svētku galda skaistā šķīvītī iedegsim baltu sveci par godu nākamā gada saimniekam – Vērsim. Taču būsim piesardzīgi ar atklātu uguni, dedzinot svecītes. Ievērosim visus ugunsdrošības noteikumus, neatstāsim degošas svecītes bez uzraudzības! Lūgsim balto, metālisko Vērsi, lai nākamais gads mums būtu veiksmīgāks par iepriekšējo. Atstāsim visas savas ķibeles, nelaimes un raizes pagātnē. Neturēsim savā sirdī naidu un aizvainojumu. Atbrīvosimies no negatīvajām enerģijām. Sāksim nākamo gadu ar jaunām enerģijām. Ļausimies Vērša gada svētībai. Ielaidīsi savā dzīvē prieku, saticību, apņēmību un veiksmi! Lai zvaigznes mūs svētī! Lai Vērša gads top svētīgs katram no mums!
Panākumiem bagātu gadu vēlot, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Jaunaisgads #VēršaGads #2021 #astroloģija #PozitīvāDomāšana #veiksme #panākumi #prieks #Skolnieciņš #svētupe #pagāni

Atbildēt

slimajam

30.12.2020. 02:33

»

streb kafiju no papira tutas

un nemuldi,citadi var pielavities nato algotnis un iedot tev pa kobi,makdonalda ieskrietuves aborigenam


Kur tu, netìrais dzīvniek, kaķu un suņu gaļas beļašu rijēj, rāvi, ka es ēdu Makdonaldā?

Atbildēt

to to

30.12.2020. 01:43

»

to defektīvais

Ja netērē laiku kopā ar Bolģerajas krieveļiem ostot līmi, dzerot krutku, klausoties krievu popsu un zombējoties no Kiseļ TV, atliek laiks arī derīgām lietām


noteikti priekš tevis derīgā lieta ir būt par kremļa aģentu vai dermoliberastu smagi nozombētu trolli.

Atbildēt

deģenerātam

29.12.2020. 20:24

»

streb kafiju no papira tutas

un nemuldi,citadi var pielavities nato algotnis un iedot tev pa kobi,makdonalda ieskrietuves aborigenam


Neiedomājies, ka esi pārāks par NATO profesionāli un viņš tevi, noteikti, nepiekaus!

Atbildēt

vareni rūkts!

29.12.2020. 17:29

Īpaši gadījumā,kad desmit asprātību sacerētājs desmit!! gadu laikā nav redzējis,kas atrodas paša kabineta plauktā,nemaz nerunājot par pārējo saimniecību.

Atbildēt

.

29.12.2020. 16:19

»

no kuras puses skaties

lai evolucionetu lidz pindosam vajag 200 gadus,bet lai evalucionetu lidz karklu anglosaksim vajad tikai 30 gadus.bet ja apmekle makdonaldus,gramatu outletus(tie tagad slegti) taisi make up un stuke ieksa vistu nagetus ,skaties holivudas muviz,tad procesu var stipri paatrinat


Arī tu esi uz pareizās takas, tikai rēķinies, kad nāksies atbildēt par WWII, daudziem reģionāliem kariem, un neskaitāmiem terora aktiem, nebūs hihi haha. Nolādēsi savu māti, izdzimteni, ka tevi laidusi pasaulē.
Es saprotu, ka jums, kaķu un suņu gaļas beļašu un municipālās zupas ēdājiem, Makdonalds ir par smalku, jo fritētus kartupeļus, panētu vistu un bulciņu ar ceptu gaļu vidū, nevariet atļauties.

Atbildēt

Doktors Kas?

29.12.2020. 14:34

Nils aizmirsa papildināt savu sarakstu ar 2 punktiem:

11. Uzturēt valstī divvalodu plūsmu (skolas, sabiedrība, 9.maijs), kā rezultātā viena puse kirilicā runājošā dzīvo pēc austrumu laika;
12. Desmit gadu laikā izpļekarēt Rīgas budžetu un nolaist to līdz kliņķim, lai varētu finansēt bezjēdzīgi kirilicā runājošus (30 gadu laikā valsts valodu nespējīgi iemācīties - acīmredzot ar garīgu invaliditāti) vietējos pensionārus un naidīgi noskaņotus Krievijas valsts pensionārus.

Atbildēt

yes

29.12.2020. 14:27

»

...

Bilde super :D


salidzinajuma ar levita un karina picturem noteikti super.

Atbildēt

no kuras puses skaties

29.12.2020. 14:25

»

defektīvajam

Lai evolucionētu līdz latvietim, paiet simti tūkstošu gadu, bet degradēt līdz krievam var vienas paaudzes laikā. Esi uz pareizās takas


lai evolucionetu lidz pindosam vajag 200 gadus,bet lai evalucionetu lidz karklu anglosaksim vajad tikai 30 gadus.bet ja apmekle makdonaldus,gramatu outletus(tie tagad slegti) taisi make up un stuke ieksa vistu nagetus ,skaties holivudas muviz,tad procesu var stipri paatrinat.

Atbildēt

...

29.12.2020. 13:46

Bilde super :D

Atbildēt

kā rakstīja Kiplings

29.12.2020. 13:35

»

ušakovam

Laimīgu 2021.gadu un,lai Jaunajā gadā un visos turpmākajos gados nekad galvā neienāktu spalvaina ideja kaut ko vadīt!Vai tā būtu Dome,partija,kāds uzņēmums,vai kas cits.Katram jāzin sava vieta


Ir četras lietas, ko zemei grūti panest:
Vergu, kurš taisās par valdnieku
Palaistuvi, kas iziet pie vīra
Muļķi, kas pieēd pilnu vēderu
Un kalponi, kas ieņem kundzes vietu
bet visbaisākā tomēr, kad vergs kļūst par valdnieku

Atbildēt

ušakovam

29.12.2020. 13:22

Laimīgu 2021.gadu un,lai Jaunajā gadā un visos turpmākajos gados nekad galvā neienāktu spalvaina ideja kaut ko vadīt!Vai tā būtu Dome,partija,kāds uzņēmums,vai kas cits.Katram jāzin sava vieta.

Atbildēt

defektīvajam

29.12.2020. 13:02

»

turies

Turies, Nil! Vairums saprātīgo latviešu tev piekrīt


Lai evolucionētu līdz latvietim, paiet simti tūkstošu gadu, bet degradēt līdz krievam var vienas paaudzes laikā. Esi uz pareizās takas.

Atbildēt

turies

29.12.2020. 12:41

Turies, Nil! Vairums saprātīgo latviešu tev piekrīt!

Atbildēt

vai ne?

29.12.2020. 11:28

»

Ko tu?

Tu palicis traks nacists, gribi saslimušos un mirušos arī dalīt pēc nacionāli - etniskām pazīmēm. Prostitūcija, pederastija, narkomānija, slimības nešķiro pēc tautības, ko tu jau tik tālu apjucis prātā, hibrīdkara cēlājs


Pietiek jau, ka paziņo pilsētas, kur ir visvairāk saslimušo - Rīga, Daugavpils, Rēzekne... Un tad tiem pretmaskiniekiem jābrauc uz citām pilsētām aģitēt...

Atbildēt

atšķirības ir

29.12.2020. 11:16

»

Ko tu?

Tu palicis traks nacists, gribi saslimušos un mirušos arī dalīt pēc nacionāli - etniskām pazīmēm. Prostitūcija, pederastija, narkomānija, slimības nešķiro pēc tautības, ko tu jau tik tālu apjucis prātā, hibrīdkara cēlājs


Ja krieviem ir pierasts stāvēt garās rindās, lai visiem pēc kārtas bučotu no kapiem izraktus kaulus, tad tie izplata vairāk infekcijas, nekā pārējie. Krievu, no pederastu un vergturu Bizantijas ievazātais sātaniskais sektantisms, ir pederastiju veicinošs faktors un tā savukārt veicina zarnu infekciju uzliesmojumus un ja visu vēl pareizina ar to suverēno attieksmi pret higiēnas prasībām.
Ja cilvēks vēlas pasargāt sevi un savus tuviniekus, uzreiz TRAKS nacists? Cilvēks, kurš mīl savu ģimeni un tautu un maksimāli izvairās no svešiem, kuri ir naidīgi noskaņoti, ir vienkārši nacists.

Atbildēt

Ko tu?

29.12.2020. 09:57

»

laikam

Nilam būs taisnība, ka krievi vairāk tic visādiem influenceriem, kaut gan Latvijas tv tomēr ir arī ziņas krievu valodā, bet vai tās daudzi skatās? Un mums mediji nesaka, cik saslimušo (un mirušo) ir krievu, cik latviešu tautības, tas laikam nav politiski ētiski


Tu palicis traks nacists, gribi saslimušos un mirušos arī dalīt pēc nacionāli - etniskām pazīmēm. Prostitūcija, pederastija, narkomānija, slimības nešķiro pēc tautības, ko tu jau tik tālu apjucis prātā, hibrīdkara cēlājs?

Par daudz, par daudz!

Atbildēt

roselle

29.12.2020. 08:41

sakiet ko gribat- jāpiekrīt! viss iet pēc šī scenārija.

Atbildēt

malacis Vaņuška

29.12.2020. 08:18

»

Uldis

Un vot , ES pac esu lepns , ka būšu pirmais "coming out" sekotājs


Aicini arī pārējos krievus!

Atbildēt

to defektīvais

29.12.2020. 08:15

»

to to

Kā tu to visu tik precīzi zini? Esi specdienestu savervēts ietekmes aģents un algotnis interneta trollis? No kura kantora ir tavi vervētāji un saimnieki, rietumdemokrātiski orentēti vai austrumautoritāri noskaņoti


Ja netērē laiku kopā ar Bolģerajas krieveļiem ostot līmi, dzerot krutku, klausoties krievu popsu un zombējoties no Kiseļ TV, atliek laiks arī derīgām lietām.

Atbildēt

laikam

29.12.2020. 01:46

Nilam būs taisnība, ka krievi vairāk tic visādiem influenceriem, kaut gan Latvijas tv tomēr ir arī ziņas krievu valodā, bet vai tās daudzi skatās? Un mums mediji nesaka, cik saslimušo (un mirušo) ir krievu, cik latviešu tautības, tas laikam nav politiski ētiski.

Atbildēt

Tu gribi būt onanētājs

29.12.2020. 01:07

»

Tu gribi būt laupītājs"

Būšu sekotājs - tas nozīmē - būšu laupītājs


tas nozīmē - tu esi homoseksuāls transvestīts?

Atbildēt

Neko citu nesagaidīt

29.12.2020. 01:05

»

Ko citu gaidīt

.... kazarmu padauza


.... pediņskapja izdrāzenis pasīvais.

Atbildēt

Tu gribi būt laupītājs"

29.12.2020. 00:37

»

Uldis

Un vot , ES pac esu lepns , ka būšu pirmais "coming out" sekotājs


Būšu sekotājs - tas nozīmē - būšu laupītājs?

Atbildēt

Padauzas komentāru nodzēēa?

29.12.2020. 00:34

»

Ko citu gaidīt

.... kazarmu padauza


Tā vajag, atradusies slavinātāja. Laikam samaksāja , honorārs jāatpelna

Atbildēt

Gudri cirst nav malku skaldīt

28.12.2020. 23:44

»

Paldies Nilam

Asprātīgs, trāpīgs pašreizējas varas kliķes kariķējums


Kāds sakars teiktajam ar gulaga nometnes apsarga pēcnācēju.

Atbildēt

Nu jau pietiek

28.12.2020. 23:26

»

!

Krievijas televizija labaka televizija pasaule


Latvijas Republikas Satversmes tiesa ir stversmīgākā tiesa pasaulē!

Atbildēt

vari ticēt droši

28.12.2020. 23:17

»

mja,

man teica, ka defektīvs, neticēju


psihoterapeits tevi ir diagnosticējis pareizi.

Atbildēt

Tiesu eksperts

28.12.2020. 23:15

Vairāk šis paklīdenis neprot uzrakstīt, kā nopulgot tos, kuri dara. Viņam tieši vietā geju un lesbiešu atbalsta grupā ES parlamentā, cerot, ka viņu vēlreiz pacels no politiskā zārka tieši šī publika, ja šis noklīdis avis atkal izdomās balotēties kādās nākamajās vēlēšanās.Viņš sagrāva savu Saskaņu un aizlaidās, pameta. Citādi kā par paklīdeņi saukt nevar. Viņu slavē tieši par to, ka vinš runā troļlu valodā, ielas sarunu vulgārā, mietpilsoniskā valodā un šie viņa klausītāji domā, ka nu ir ieradies slavenais emisārs - ar Putina balstu aplaimos mūs. Viņš to vēl nav apjautis, ka etniskās partijas, to starp TB/LNNK/NA, ir Latvaijas kaprači, tās valsts kaprači, kurā viņi dzīvo, zāģē to zaru, uz kura paši sēž.
Kritizēt valdību var un vajag, konkrēti, norādot uz faktiem un pasakot jau savlaicīgi, ko un kā jādara, bet nē - klusē un tad izlien no krūmiem un taisa nomelnošanas kampaņas, kā dara šāda tipa "troļļi".

Nekad šis "frukts" nav strādājies kopā ar valdību, bet zākājis visus un vienmēr, apvainojot, ka MK pat pildspalvas zogot.

Jā, jā, var salasīt niknunus pārmetumus, apkopot un gāzt viršu kā dubļu lavīnu. Tā nav māksala, ne gurība.

Nu jau esi "izglītojies" Eiropā, varēji mazliet kļūt gudrāks, korektāks, diplomātiskāks, bet kā biji dubļos tā rāpo pa tiem un tā turpini. Rīdzinieku naudas miljonus, kurus tu bez dzīvokļu īpašnieku piekrišanas dāvināji tiem, kuri tevi slavināja, tevi nepamatoti iecēla saulītē kā spējīgāko saimnieku - par svešu naudu?

Vai tev nav kauns, vai tev kāds diktē, kā spļaudīties pret savu valsti? Labāk ielūkojies krimināllietās pa Rīgu, Valsts kontroles revīzijas aktos un pārdomā dzīvi, ko tu ar savu nemākulīgo vadīšanau Rīgai un Latvijai esi nodarījis.

Tu atvaino, ja pats par sevi esi labākās domās, bet tāds ir mans viedoklis, ka tu esi vadījis Rīgu kā nejēga.

Atbildēt

mjā

28.12.2020. 23:15

»

mjā

... šļuha


... pidarilla.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: