Menu
Pilnā versija
Foto

Koksngrauzis zina, ko ēdis

Dainis Īvāns · 12.06.2011. · Komentāri (15)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 21:12


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

solis

06.09.2011. 22:27

valsts mezi naturali plauj mezus kas pieder visai tautai bet naudina kur // .valdiba izliekas /vai telo mulkus

Atbildēt

smecernieks

15.06.2011. 10:51

par sanitārcirtēm nav jau 20 gadu dzirdēts ,bet'tās jau mūsu senči izstrādāja; tagad ka tik ātrāk uz ostu un džipā iekšā.

Atbildēt

ērce

15.06.2011. 09:37

trāpigs virsraksts, konkrēti fakti rakstā un nopietna viela pārdomām...

Atbildēt

kokgrauzis

13.06.2011. 22:35

Tiem MIB neliešiem apses koku ānusā iedzīt!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2011. 17:44

**************************************
..."(..)Par dažu mežziņu un dabaszinātnieku ierosinājumu aizliegt vai ierobežot kailcirtes, kā zināms, ministrs joprojām smejas, kamēr MIB pateicīgi klusē.

Interesanti, ka „meža īpašnieki” atbildē Pietiek minējuši pat kādu „LLU zinātnieku pētījumu”, kas pierādot, ka apse jānozāģē līdz 30 gadu vecumam. Par trupējošu koku (kas vienlaicīgi ir mājvieta...dobumperētājiem) novākšanu rekonstruktīvā vai sanitārā cirtē viņi liekas nedzirdējuši.
***************************************
...ak, tad Dainītis ironizē par "LUU zinātnieku pētījumiem" ???!!!! ... un kā tad savulaik, 2008.g. maijā, bija ar to Latvijas Dabas fonda eksperti Ievu Rovi, kas veicot Mārupītes parka apsekošanu, konstatēja, ka, būvējot veloceliņu, iznīcināts ES īpaši aizsargājams biotops - melnalkšņu staignājs ...toreiz Vides departamenta vadītājs A.Kļaviņš Vides komitejas izbraukuma sēdē lepni paziņoja :"Cik ekspertu, tik viedokļu !" ... piebilzdams, ka pats arī varot būtt eksperts, jo,lūk, esot bioloģijas bakalaurs ...bet ĪVĀNS TĀ VISA SAKARĀ UZSVĒRA, KA TIKS LŪGTS ARĪ CITU BIOLOGU NOVĒRTĒJUMS PAR RADUŠOS SITUĀCIJU ... t.i. situāciju, kas bija nelabvēlīga Īvānam toreizējā,arī priekšvēlēšanu gaisotnē, jo viņš nevarēja apgalvot, ka ar būvprojekta saskaņošanas domkumentiem viss ir kārtībā...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2011. 17:17

>> ANONĪMAIS ŠAKĀLIS
**************************************
Anonīmais Šakālis
13.06.2011. 10:01

...(..)Īvāns droši vien pats nekad neatzīsies, ka cīnās pret — valsts budžetu, pensijām un darbavietām meža nozarē.
***************************************
... tas nu, tā teikt, kā sanāks ... Īvāns vēl savās pēdējās domnieka dienās cinijās PAR šleserveidigajiem,ar kuriem patreiz, kā smejies, komunicē pašpasludināta pilsoņu kara formātā ... par visām varēm bidot cauri Bojāra projektiņu ostas biroja ofistelpu mājām Kr. Valdemāra ielā ...teritorijā, kas atrodas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā iekļautā Rīgas vēsturiskā centra aizsardzibas zonā,un,kurā bija jāizcērt koki ...un, kur celšanai iebilda gan apkārtējie iedzīvotāji, gan pašas domes ainavisti, gan pašas domes Vides komiteja, kas, pretēji Īvāna pierunāšanai,KA TAK BŪŠOT DARBA VIETAS (kaut pēc tā laika datiem 40% ofisa telpu Rīgā stāvēja tukšas) 2009.g.17.feb.sēdē nobalsoja "pret" projektiņu ... tomēr jau dažas nedēļas vēlāk, 11.martā,tika saorganizeta vēl viena "specially" sēde, tā teikt, sēžu nedienā ... uz kuru bija atsteidzies kopš neatminamiem laikiem Vides komitejas sēdēs neredzētais, gan šīs pašas komitejas īstenais loceklis, Bojāru Gunča, nomainot Apstādījumu saglabāšanas komisijas priekšsēdētāju M.Lujānu (arī Vides komitejas isteno locekli, gan parasti sēdes apmeklējošu)...šinī sēdē tie paši, kas iepriekš balsoja "pret", tagad atkal nobalsoja "par" ...BET BOJĀRU GUNČA PĒC ŠITĀS SĒDES ATKAL PAZUDA LĪDZ AR GALIEM UZ NEATGRIEŠANOS...vien sasaukuma beigās paspēja saņemt Birka balvu, kā švakākais sēžu apmeklētājs ...nu, tad,lūk :jau nākamajā dienā, 12. marta Apstādījumu saglabāšanas komisijas sēdē ari koku saglabātāji ar Lujānu priekšgalā nobalsoja par koku ciršanu...tā, ka jāsaka, ka attiecīgos apstaķļos D.ĪVĀNS PAT IZTEIKTI PĀRSPĪLĒTI KRĪT UN CEĻAS PAR DARBA VIETĀM ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

13.06.2011. 16:50

>> IEVA
*********************************
Ieva
13.06.2011. 11:25
Par šo tēmu runā jau kādu 3 gadus, taču nekas nemainās...(..)...
*********************************
.nu kāpēc gan lai mainītos, ja par tēmu tikai runā- vēl jo vairāk tādi, kā Īvāns ...piem.,:
.
...2008.g. 5.februāra "Latvijas Avīzē" rakstīts,ka SIA "Vecdaugavas nami" īpašnieks Bruno Veidemanis bija saņēmis atļauju Vecāķu prospektā celt mazstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo namu un 25 rindu mājas ... un sakarā ar būvniecību un projektu Via Marina Vecāķu meža teritorijā dota atļauju izcirst apmēram 250 kokus, bet izcirsts uz pusi vairāk - izzāģēta pilnīga kailcirte aptuveni 3 ha platībā.

Vecāķu iedzīvotāji stāstīja, ka viss noticis barbariski, tamdēļ decembrī arī INFORMĒJUŠI RĪGAS DOMES VIDES KOMITEJAS PRIEKŠSĒDĒTĀJU D.ĪVĀNU un medijus, jo visi koki tad vēl nebija pilnīgi izcirsti, bet NO ATBILDĪGO AMATPERSONU PUSES, KAS NOTIEKOŠO VARĒJA IETEKMĒT LAIKUS, REAKCIJA BIJUSI ĻOTI PASĪVA.
Izbraukuma sēdē Vides komitejas priekšsēdētājs D.īvāns bija dpiests konstatēt, ka teritorija ir degradēta ... un tika nolemts, ka meža atjaunošanai būtu jāsākas TUVĀKAJĀ laikā ...un ņemot vērā, ka tik apjomiģai nelikumīgai meža izciršanai Rīgas administratīvajā teritorijā nav precedenta līdz pilnīgai meža atjaunošanai šajā teritorijā nekādi būvprojekti netiks realizēti ...lai izcirsto koku vietā izaugtu jauni un līdzvērtīgi nepieciešami 80 - 100 gadi ...nu, tad, lūk - tuvākais laiks pilnīgi noteikti izrādījies garāks vismaz par gadiem 3,5 gadiem ( pēdējos mēnešos gan nav patrāpījies tur braukt garām)... ar 24. autobusu un vilcienu braucot garām, var redzēt, ka nekas nav iestādīts ...bet būvnieki rokas uz nebēdu ...

Atbildēt

mežmalis

13.06.2011. 16:14

tad kad latvija eksprtēs datorus, procesorus, televizorus utt utt, tad mēs mežus varēsim vispār necirst!
pagaidām gan tā ir viena no retajām eksportspējīgajām nozarēm!

Atbildēt

Marta

13.06.2011. 14:03

Šodienas Latvijā īstenojas Rūdolfa Blaumaņa "Indrānu" sižets INFERNO variantā kā laupītājmežizstrāde.

Pirms 20 gadiem, kad sākām cīņu par savu Latviju, man pat visļaunākajos sapņos nebūtu rādījusies šāda aina, kādu tagad redzu mūsu mežos: zāģu kaukšana cauru nakti, kailcirtes, mirstoši meža dzīvnieki. Un tas viss mūsu pašu bāleliņu alkatības vārdā. Bet varbūt tie nemaz nav bāleliņi, bet gan sumpurņi, kas savairojušies ZZS, LVM, saeimā un valdībā?

Piekrītu Dainim Īvānam, Ievai un citiem, kas uzskata, ka beidzot kaut kas ir JĀDARA!. Daini, Jūs taču kādreiz glābāt Daugavu. Tagad vēsture atkārtojas!

Atbildēt

Ieva

13.06.2011. 12:25

Par šo tēmu runā jau kādu 3 gadus, taču nekas nemainās... un tā ir, no runāšanas tiešām nekas nemainīsies!!! Kamēr koku, jo īpaši priežu izciršana, izvešana netiks vienkārši pārtraukta, situācija kļūs vēl šausminošāka. Nezinu, ja valstiski - ministram, ierēdņiem, inspekcijām u.c. institūcijām ir vienalga, tad jāiet iedzīvotājiem un jārīkojas... kaut jāpieķēdējas pie "atzīmētajiem" kokiem.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

13.06.2011. 11:01

Īvāna darbība reāli ir vērsta pret valsts uzņēmumu, kurš katru gadu budžetā no peļņas iemaksā vismaz 35 miljonus latu, bet vēl pāris simtus miljonu nomaksā nodokļos no savas radītās biznesa vērtības.

Īvāns droši vien pats nekad neatzīsies, ka cīnās pret — valsts budžetu, pensijām un darbavietām meža nozarē.

Atbildēt

Rurruu

13.06.2011. 10:37

Vispār man nav ko vairs piebilst...Latvijas Valsts Meži - ZAGLI nolāpītie...kā tā var valsti izzāģēt..kur mēs jam,kur mēs ejam...bērniem neko vairs neatstās...

Atbildēt

gpoint

12.06.2011. 23:44

Sitas zellis atkal faktus saputrojis (sagrozījis?)

Atbildēt

00

12.06.2011. 21:01

Kā tad Dainis piemirsa par MIB vēlmi līdz 40 gadu vecās egļu un priežu audzēs darboties bez apliecinājuma?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: