Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

uguntiņa

04.11.2019. 14:22

»

to Intai Lasei

Romualds Vonsovičs nav iedomājams bez vēl viena kolaboranta - Aivara Borovkova


Vēl pieskaitāms ģimenes draugs Andris Guļāns

Atbildēt

Uguntina

04.11.2019. 14:19

Lai visi komentētāji cepas kā grib,bet es zinu, ka vonsovičs bija un ir tagad toreizējā AT priekšsēdētāja, tagad tikai AT senatora, ģimenes draugs.Var būt to plaša publika nezina?Var būt, ka tam vispār nav nekādas nozīmes.

Atbildēt

Viedoklis 100%

03.11.2019. 07:34

»

TT

..ar īsto Latviju nav sakara.... Kas tā tāda JūSU ĪSTĀ Latvija? Tā kurā valdība caur oik organizejusi ikkatra apzagšanu? Tā, no kuras bēg civēki kā pēc cunami vai kara, bet palicēji nevis dzīvo, bet izdzīvo? Tāda JŪSU ĪSTĀ LATVIJA nevienam pioe pilna saprāta esošam cilvēkam nav vajadzīga...


Cik gan stulbs ir jūsu komentārs! Jūsu piemērs, ka lasītprasme var nākt par skādi. Mana doma ir, ka īstajā Latvijā OIK afēras, masveida emigrācijas utt., nenotiek, un kolobracionistiem ar īsto Latviju nav nav nekāda sakara, jo viņi par tām lietām ir atbildīgi. Jūs manu komentāru (viedokli) pārgriezāt otrādi! Labs čekistiņu gājiens!

Atbildēt

TT

03.11.2019. 03:54

»

Viedoklis 100%.

Nabadziņi kolobracionisti! Tie laikam aiz dusmām pušu plīst, saprazdami, ka tos ne mīl, drīzāk ienīst. Vienīgā pareizā partija un VDK vairs nav, pie kā aizskriet pasūdzēties, tad tie ir turpina turēties kopā un grauž, kož un plēš Latviju no iekšienes. Tiem ar īsto Latviju nav itin nekāda sakara, tie...


..ar īsto Latviju nav sakara.... Kas tā tāda JūSU ĪSTĀ Latvija? Tā kurā valdība caur oik organizejusi ikkatra apzagšanu? Tā, no kuras bēg civēki kā pēc cunami vai kara, bet palicēji nevis dzīvo, bet izdzīvo? Tāda JŪSU ĪSTĀ LATVIJA nevienam pioe pilna saprāta esošam cilvēkam nav vajadzīga!

Atbildēt

Inta Lase

03.11.2019. 01:01

grāmatas „Kolaborants” izdevēji aicina sniegt ziņas par bijušā padomju kolaboranta, tagadējā advokāta un miljonāra Romualda Vonsoviča darbību

------------------

lūdzu pievērsiet pastiprinātu uzmanību Romualda Vonsoviča dzīves biedrei Baibai Strautmanei, kā arī Romualda Vonsoviča tuvam ģimenes draugam Andrim Guļānam (komunists, padomju jurists, kompartijas iecelts tiesnesis)

Atbildēt

brīvais radikālis

03.11.2019. 00:36

»

Tu, Ilga?

Saprotams, neko nepadarīsi! Tas jau ir pierādīts fakts, lai kā Pietiek liegtos...


Saskaņas ideja nav naidīga latviešu tautas interesēm, sorosa prostitūt!

Atbildēt

MaijaMēnesis

02.11.2019. 18:22

»

Paija

es labprāt šo grāmatu izlasītu


Paša lielākā daļa pastalnieku un reņģēdēju šo šedevru nelasīs,ko ļaša bochēma man un pārējiem,kā tas rādīja no saimes LOGA,farštein!

Atbildēt

Kolaborants

02.11.2019. 15:19

Ņemiet, Pietiek, nost to ģīmi! Neiet kopā! Tāda ubagošana kompromātos! Nu, draņķis tas Vonsovičs, pilna valdošā kasta ar tādiem - Mūrniece, Kalniete, Bičkovičs, Kreituse .. Āboltiņa, Viņķele.. Visie bij. VP un MP .. purva staignājs, par katruvar atrast visu grāmatai..Pietiek atpaliek no politiskās "globālās laika joslas" 3P Kara laika sākums nebūs točno līdz 31. decembrim 2019. , kad izvedīs no Krievijas 2.2 tūkstoš tonnas zelta rezervju un vienu triljonu USD uz FRS noiktavām ASV, Ņujorkā. Paredzētais "dziļās valdības" 3PK sākums bija 3/11/ 2019.

Atbildēt

Milicis līdz 4.maija VDK republikai

02.11.2019. 14:54

»

agents

Vai Vansovics bija no kgb


LPSR Augstākās tiesas tiesnesis (1986.-1992. gads);

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas tiesnesis (1984. - 1986. gads);

Rīgas pilsētas Iekšlietu pārvaldes Izmeklēšanas daļas izmeklētājs (1981. - 1984. gads).

Atbildēt

Kāpēc?

02.11.2019. 14:18

»

interesanti gan

kāpēc LVU tik ļoti vajadzēja broku


Juriste Broka no NA korporeļiem? Broka tāda gudra, universāla! Politiski ar lielo algu no LU saārtoja daudz saimnieciskos LU jautājumus juridiski. Mazliet palauzīja kopā ar cionistiem, kas raksta likumus, ko automātiski NA interesēs Mūrniece (NA) Saimas pr-ja iebīda Saeimai nobalsošanai. Mellā NA kases fīrere Mūrniece visos laikos pieprasīta, arī kad Rasnačs tirsās pa Tieslietu ministriju maksātnespējas lietās.. papildinot NA mello kasi.. Tā un īsumā..

Atbildēt

jautājums

02.11.2019. 09:40

Ar kolaborantiem pilna Latvija. Kāpēc tiek vajāts tieši šis advokāts? Kas ir pasūtītājs un par to maksā? Lapsa pa velti neko nedara.

Atbildēt

interesanti gan

02.11.2019. 07:48

kāpēc LVU tik ļoti vajadzēja broku?????????????????????????????????????

Atbildēt

zodz tu arī, es tevi aizstāvēšu

02.11.2019. 07:47

psrs likums. Aizstāvēt godīgo stulbi, tam nav naudas............................................

Atbildēt

agents

01.11.2019. 22:18

Vai Vansovics bija no kgb ?

Atbildēt

Paija

01.11.2019. 21:33

es labprāt šo grāmatu izlasītu.
Ejot garām kolaboranta mājai, vienmēr prātā šaubas: vai par godīgu honorāru var tādu uzcelt...

Atbildēt

Nav šaubu

01.11.2019. 17:50

jurista Vanzoviča spēriens būs spēcīgs un varens,taktiski un stratēģiski izvērtēts un SAULES MŪŽA LATVIJAS sabiedrībai atbalstāms.Ko tie sorosistu margināli?!Vienas bezpalīdzīgas vaidas.

Atbildēt

Viedoklis 100%.

01.11.2019. 16:06

»

Doma

Vai ta jurists Vanzovičs "sapratīs un piedos" šo uzbraukumu un paskvilu sacerējumu.Tas pie.ļaujams


Nabadziņi kolobracionisti! Tie laikam aiz dusmām pušu plīst, saprazdami, ka tos ne mīl, drīzāk ienīst. Vienīgā pareizā partija un VDK vairs nav, pie kā aizskriet pasūdzēties, tad tie ir turpina turēties kopā un grauž, kož un plēš Latviju no iekšienes. Tiem ar īsto Latviju nav itin nekāda sakara, tie kā bioloģiskie atkritumi tikai smird savā pilnīgi citādajā realitātē. Tiem vajadzētu atņemt pilsonību, konfiscēt īpašumus, pasludināt par non-grata un likt nekavējoties pamest valsti!

Atbildēt

Viedoklis. Tikai viedoklis.

01.11.2019. 15:30

»

Doma

Vai ta jurists Vanzovičs "sapratīs un piedos" šo uzbraukumu un paskvilu sacerējumu.Tas pie.ļaujams


Mani bioloģisko atkritumu emocijas neinteresē. Tas ("romualds vonsovičs" ir lieta) un tādi kā šis bioloģiskais atkritums, pa gabaliņam ir plosījuši Latviju. Cik daudz legalizētu reiderismu, korupcijas tādi aiz sevis ir nesuši? Slepkavības, kas policijā noformētas kā pašnāvības, pārceltu/neienākušu ekonomisko aktīvu no Latvijas, aizbraukušu ģimeņu? Vienīgā iespējamā tolerance pret tādiem kā šis un līdzīgie atkritumi ir nule tolerance. Vajadzētu atņemt pilsonību, pirms tam paņemot DNS, pirkstu nospiedumus, nofotogrāfēt kailus, un atzīt par non-grata valstī. Tad no tiem būs miers. No visiem šiem reiriem, bičkovičiem, piebalgiem un daudziem, daudziem vēl citiem kvēlākajiem ļeņinistiskās ideoloģijas līdzskrējējiem PSRS laikos.

Atbildēt

Viedoklis

01.11.2019. 14:51

Bioloģiskais atkritums "romualds vonsovičs" min Latvijas zemi. Precīzāk sakot - spārda to. Komunistiskais režīms turpina izdzīvot caur šādiem atkritumiem, kuri turās kopā vēl ciešāk nekā savos ziedu laikos. Tieslietu sistēma, pusbandītiskās drošības iestādes, policijas pasūtījumu galdi, ekonomiskās noziedzības grupējumi ir cietokšņi šiem kaitniekiem, kurus valstiskās sistēmas maiņa nav mainījusi pati par sevi.

Atbildēt

Valsts tiek iznīcināta

01.11.2019. 12:18

»

02

Latviešu tautas nodevēji apmelo Gobzemu...


un tie, kas tam pretojas, tiek samīti, citu iebiedēšanai.

No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Ja ES valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad "gudro" vārdā atbildēs amerikāņu vai ķīniešu un japāņu lielgabali. Briesmu gadījumā "gudrie" draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm."

Brisele sodīja ar naudas Itāliju par to, ka inflācija pārsniedza 1 punktu, uz koItālija atbildēja, ka nacionalizēs savas zelta rezerves, kas ir Briseles kontrolē, bet atrodas Itālijā.

Atbildēt

02

01.11.2019. 10:29

Latviešu tautas nodevēji apmelo Gobzemu!

Tie kas raksta apmelojošus komentārus par Gobzemu ir vai nu muļķi vai arī gūst labumu no esošās varas!

Gobzems iestājas par Latvijas cilvēkiem un pateica nē
esošai varai kas uzspļauj cilvēkiem, un tā visa rezultātā viņš tiek iznīcināts kā vien var. Advokāta licenci jau atņēma.

Kurš no Jums ir gatavs kaut ko tādu darīt cilvēku labā, zinot to ka pēc tam tiksiet vajāti!

Atbildēt

ir

01.11.2019. 10:28

»

Laimis

Vai Latvijas vēsturē ir bijis pretīgāks politiķis par Gobzemu? Pārējie visi nobāl.Žēl, ka žurnālisti vēl cenšas viņu šur tur iebāzt kā publikai interesantu. Nožēlojami


ir bijuši pretīgāki - piem. bondaru grūti pārspēt, kaimiņš ir kā izgaismota fotogilmiņa, strīķei ir vieta pie neirologa, bordānam - vieta pie vēstniecību sētniekiem... ir, ir.

Atbildēt

jautājums

01.11.2019. 10:07

Mums tagad kā laikmetīgajā klasikā ir pašiem savs-paši ziniet kurš...ko visi baidās nosaukt vārdā!
He Who Cannot Be Named

Atbildēt

Atbildes Trieciens

01.11.2019. 09:31

VANSOVIČA KUNGS,vis laik kgb maisi,kgb maisi,kgb maisi...,padomijas kolaboranti,padomijas kolaboranti;Vansoviča kungs,KAD būs trešā reiha(šucbataljonu,zonderkomandu,sd,kripo,"darba nometņu" apsargu utt.) latviešu līdzskrējēju,kolaborantu,kolabrocionistu MAISU ATVĒRŠANA,GAIDĀM!?

Atbildēt

Laimis

01.11.2019. 08:53

Vai Latvijas vēsturē ir bijis pretīgāks politiķis par Gobzemu? Pārējie visi nobāl.Žēl, ka žurnālisti vēl cenšas viņu šur tur iebāzt kā publikai interesantu. Nožēlojami!

Atbildēt

Naciķi, ZZ€, Vienotie korumpanti, utt.

01.11.2019. 07:06

Putins var lepoties par Latvijas veiksmes stāstu.

Atbildēt

Komunistiskie mēsli

01.11.2019. 06:20

Varat tikai iedomāties, cik daudzus mēslus šis mēsls ir atmazgājis un padarījis baltus, pūkainus. Kā tādi bioloģiskie atkritumi kā Vonsovičz pa Latvijas zemi var vispār staigāt?!

Atbildēt

ķēķa tiesiskuma atkritumi smird

31.10.2019. 23:06

»

Tiesiskums

Būs gana jurista Vanzoviča ATBILDES TRIECIENS---vai arī nebūs atbildes trieciens?!Tāds ir jautājums


Viss būs pa smuko. Vai arī nebūs pa smuko. Bet tad viss būs baigi nesmuki. Vismaz priekš viena no tiem abiem krāniņstaipītājiem. Vai arī priekš abiem krāniņstaipītājiem. Bet pūlim izklaide un jautrība būs jebkurā gadījumā. Vai arī nebūs, bet tad būs sūdi pa šķidro, bez gala un malas, kā parasti.

Atbildēt

Domāju, nebūs!

31.10.2019. 22:44

»

Tiesiskums

Būs gana jurista Vanzoviča ATBILDES TRIECIENS---vai arī nebūs atbildes trieciens?!Tāds ir jautājums


Viņš taču bijis tiesnesis. Utt. Ignorēs, jo diez vai Izdevēji sauks īstās personas īztajos vārdos. Vieplis uz gr. vāka bus līdzīgs Kolaborantam, teksti ar "pilnīgi izdomātām personām" un notikumiem. Nebūs klasiskā intriga līdz darba beigām, bet , kā parsti, intriga sekundāra, minot "izdomātajos" notikumos personas, mēģinot lasītājam atminēt, kurš ir kurš, vai varētu būt..

Tagad tikai drosmīga reklāma, nosaucot vārdu, lai iedrošinātu kompromāta sūtītāju, it kā Vonsovičs .. pats lustrētos..

Ja tā nebūs, būs tiesu darbi. Bet, kurš tad tos grib izklaides vietā? Baumas baumu līmenī, cena par ambrāžu euro izskatā, nabaga grāmattārpu runas, sabiedriskas putas..

Atbildēt

Tiesiskums

31.10.2019. 21:53

Būs gana jurista Vanzoviča ATBILDES TRIECIENS---vai arī nebūs atbildes trieciens?!Tāds ir jautājums?

Atbildēt

Bet

31.10.2019. 21:15

»

Aha!

...


Kauns atzīt, ka tādu postu kā latvis latvim vēl neviens šajā reģionā nav nesis.

Atbildēt

Aha

31.10.2019. 19:15

»

š

varbūt tā rozīnīte ir plānota - radīt precedentu - visiem pārējiem "kampējiem" par biedu, ka arī tādus iznīcināt nemaz nav tik grūti, ja ir tāds mērķis...


Izdevēju gaume nemainās. Turklāt Pietiek Izdevēji jau izsenis pielieto informācijas vākšanā izmantjot iesūtītas ziņas, kompromātus.

Lai rakstītu par tiesnesi, juristu nepietiks ar viņa izdotajiem nolēmumiem, visticamāk, Izdevējiem iesūtīts kas treknāks. Infa par Kolaboranta ceļu pie miljoniem. Tas varētu interesēt "nabaga grāmatutārpus", kuri paši nezinātu, k pasākt ar tiem miljoniem. Bet galvenais jautājums paliek - priekš kam Koaborantam tie miljoni. Nauda pie tiem, kas tai nav gatavi, nonāk dažādu motīvu dēļ. Grāmatā varētu figurēt shēmas, kā tikts pie miljoniem. Bez shēmas nevar būt stāsta pilnības.. Un bez figurantiem shēmās.. To varētu būt daudz, dažs no neapmierinātajiem.. varbūt uzmet Kolaborantu, nostučījot Pietiek..?

Atbildēt

š

31.10.2019. 18:20

»

Nezinu,

bet man šķiet, ka viņa fizionomija, darba pieredze, izskatās tāds tipāžs, tipisks vispārinājums. Droši vien, ka kāda rozīnīte padomā


varbūt tā rozīnīte ir plānota - radīt precedentu - visiem pārējiem "kampējiem" par biedu, ka arī tādus iznīcināt nemaz nav tik grūti, ja ir tāds mērķis..
Viduslaikos esot bijusi tāda moku metode: ilgā laika periodā lēni pilina ūdeni uz apakšā piesietā galvas, vienā un tajā pašā punktā. Viduslaikos gan zināja, kā mocīt.
Atliek tik novēlēt nepagurt pilināt.

Atbildēt

Tu, Ilga?

31.10.2019. 16:44

»

to PIETIEK

Interesanti, kurš "labvēlis" cenšas Kreitusi nomelnot un sasaistīt ar Faniju Goldi


Saprotams, neko nepadarīsi! Tas jau ir pierādīts fakts, lai kā Pietiek liegtos.

Fanija Golda, Ilga Kreituse, joprojām ir dzīva un aktīva politikā, "politoloģe", kas apkalpo režīmu. Rakstot grāmatu par viņu, reāli var pacilāt Saeimas plenārsēžu protokolus un paanalizēt, kādu kaitējumu kā Saeimas pr-ja vina tajā laikā nesa tautai. Visas tās manipulācijas, konsekventā cionisma politika pēctecība utt. Lidz mūsu dienām.

Pret I. Kreitusi diezgan komromātu, cik uziet, ja meklē. Tāds Vonsovičs prasts komfirmists, Bet I. Kreitusei ir politiska pārliecība, kas kosmopolītiski sakrīt ar Saskaņas ideooģiju un ir galēji naidīga latviešu tautas interesēm. Šos faktus mēs varētu atrast diezgan. Grāmata būtu interesanta.

Atbildēt

?

31.10.2019. 15:48

Visa šī Pietiek reklāmas kampaņa rada arī jautājumu, kāpēc tieši Vonsovičs? LPSR bija simtiem tiesnešu. Kur vēl izmeklētāji, prokurori, miliči, visdažādākie dažāda līmeņa funkcionāri un nomenklatūras darboņi, par komunistiem nerunāšu un komjauniešus vispār nepieminēšu. Vonsovičs viņu vidū ir maigi izsakoties tāds trešās šķiras koloborants. Veseli saraksti daudz nopietnāku un nozīmīgāku koloborantu nepamatoti tikuši ignorēti. Tāpēc man jau nu šķiet, ka Vonsovičs izpelnījies "uzmanību" ne jau ar padomijas laikās paveikto, bet ar kādām savām darbībām tagad vai pavisam nesenā pagātnē.

Atbildēt

to PIETIEK

31.10.2019. 14:40

»

Vajag grāmatu par Ilgu Kreitusi /Faniju Goldu/

Faktiski to katrs, balstotes uz faktiem var uzrakstīt, izplatot rekāmu ar e-pastu, uz kuru sūtīt informāciju...


Interesanti, kurš "labvēlis" cenšas Kreitusi nomelnot un sasaistīt ar Faniju Goldi?!

Atbildēt

Aha!

31.10.2019. 14:30


Grāmatā varētu būt arī pasaules vēsturnieku pēdējie pētījumi par "dziļo vēsturi", to kuru neraksta, par cionisma "dziļo varu", tostarp Latvijā, sākot no 15.-16. gadsimta. Par to, ko noklusē Latvijā. Piemēram, ka cionistu pārvaldītā ASV palīdzēja PSRS vad. Staļinam sagraut hitlerisko Vāciju, bet atstāja Baltiju PSRS staļiniskajam genocīdam. Tie paši Izraēlas un ASV cionistu spēki šodien pēc 1991. gada turpina genocīdu pret latviešu tautu un kopumā pret Latvijas tautu, gūstot materiālu labumu.

Atbildēt

Vajag grāmatu par Ilgu Kreitusi /Faniju Goldu/

31.10.2019. 13:37

Faktiski to katrs, balstotes uz faktiem var uzrakstīt, izplatot rekāmu ar e-pastu, uz kuru sūtīt informāciju.

Vajag grāmatu- pētījumu par Ilgu Kreitusi / raksta Pietiek kā Fanija Goda, apskatit Saskaņas politiskās izredzes/ ir politoloģijas profesore - pretmets vēsturniekam Indulim Ronim, kuru viņa palīdzēja novest kapā priekšlaikus.

Aprakstot, kā viņa kā "vēsturniece" "matemātisku aprēķinu" apkalpo esošo cionistu kosmopolītu 4. maija režīmu. Bijusi Saeimas pr-ja. Butu interesanti. Grāmata atklātu arī G. Valdmaņa , 6. Saeimas deputāta, devumu cīņā pret cionismu Latvijā. Un G. Valdmaņa grāmatā minēto cionistu Gudro stratēģiju un taktiku, kura kā cionistu rokasgrāmata tika un tiek realizēta Saeimas darbā, tostarp Kreitusei atrodoties Saeimas pr- jas amatā. Aivars Kreituss ir figurants Lemberga krimlietās kā Lemberga stipendiāts.

Es domāju daudziem būtu, ko pastāstīt, ņemot vērē publicēto viņas biogrāfiju sadarbībā ar VDK un Kompartiju. Arī par aktīvajām naida izpausmēm pret Pilsoņu kongresu. Domāju, ka pret viņas "noziegumiem" nobālētu glumā Kolaboranta "noziegumi".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: