Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

okupantu stādīti saraksti

16.06.2021. 00:28

»

gunars

Kas sastadija izvedamo cilveku sarakstus??? Pasi latviesi


Nevajag runāt muļķības un izplatīt melus - saraksti nebija nejauši, sarakstus stādīja visaukstākā līmenī VDK.

Atbildēt

Lasītājs

15.06.2021. 11:15

Ja visi būtu izlasījuši Latvijas veiksmes stāstu, tad nebūtu arī šie 34 procenti! Kā Ulmanis varēja pretoties armijai, kura bija iecerējusi iekarot Eiropu, ievest tur komunismu?

Atbildēt

:)))))))

15.06.2021. 00:08

»

Lauķis:)))))))

Pastala!!! Franču licējā , mācijies


Palīgskolā mācījies, bet nespēji pabeigt pat sākumklasi?
Iemācies vispār rakstīt, sētnieces meita!:))))))

Atbildēt

ak tad

15.06.2021. 00:04

»

ko tad

Lapsa tev ir nolaupījis? Vai godu (kura nav


atkal izlaizīji lapsai zem astes? Vai garšoja (kā parasti)?

Atbildēt

ne vienmēr

14.06.2021. 19:49

»

gunars

Kas sastadija izvedamo cilveku sarakstus??? Pasi latviesi


Te bija arī tādi ivanovi, kas stučīja.

Atbildēt

ko tad

14.06.2021. 19:48

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem


Lapsa tev ir nolaupījis? Vai godu (kura nav)?

Atbildēt

Lauķis:)))))))

14.06.2021. 19:27

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem


Pastala!!! Franču licējā , mācijies?
..iemācies , teikumu rakstīt, šofera dēls!:))))))

Atbildēt

www.govlawyer.lv

14.06.2021. 18:55

Baltkrievija,
šodien ir 14. jūnijs:

https://www.youtube.com/watch?v DYIHL1_PZns

https://belaruspartisan.by/upload/iblock/c10/c109f57d2539e94079243da5625cfe09.jpg

Atbildēt

??

14.06.2021. 13:19

»

Demagoģiju plēšat kā joku?

Lapsa ar iesniegumiem vēršas iestādēs un tiesā, lai uzrsdītu iestāžu amatpersonu iespējamos pārkāpumus un noziegumus, darba laikā, noziedzīgi šķērdējot nodokļu maksātāju naudu...


Nu protams, tikai par amatpersonā.
Vonsovičs jau ir amatpersona.
Meroni gadiem arī ir amatpersona.
Ramoliņš arī ir amatpersona.
Mazliet agrāk:
Advokāts -"suņēdājs" arī bija amatpersona.
Dogo suņbarību arī ražoja vienas amatpersonas.
................
................
u.t.t.
Pašam smiekli nenāk par pasūtījuma izpildītāju? Atradis ko aizstāvēt.

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

14.06.2021. 12:56

Tagad ir 21. gadsimts. Mūsu mīļā Latvija ir brīva un neatkarīga valsts. Latviešu tauta dzīvo priekā un laimē. Valstī valda miers un saticība. Mums ir palaimējies dzīvot demokrātijas laikmetā, kad cilvēktiesības ir valsts prioritāte. Diemžēl ne vienmēr latviešiem ir tā veicies. Šodien, 14. jūnijā, aprit 80 gadi kopš 1941. gada deportācijām. Nepilnu gadu pēc tā, kad noziedzīgā Padomju Sociālistisko Republiku Savienība 1940. gada 17. jūnijā veica Latvijas Republikas okupāciju un sekojošu aneksiju, okupētājā Latvijā notika vardarbīga iedzīvotāju izsūtīšana uz attāliem PSRS reģioniem. Noziedzīgā komunistiskā partija šķīra ģimenes un atņēma dzimtām to īpašumus. Tā nogalināja nevainīgus cilvēkus bez tiesas un pierādījumiem. Šajā “likteņu gaļas mašīnā” cieta apmēram 15 424 cilvēki. Šodien, šīs traģēdijas 80 gadadienā, iedegsim tumši zilu svecīti uz sēru galda. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Lūgsim visvareno sentēvu Dievu Pērkonu. Lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu, lai Pērkons pasargā mūsu valsti un tautu no naidniekiem un nelabvēļiem! Lai Pērkoņtēva svētie zibeņi sasper visus Latvijas un latviešu tautas ienaidniekus! Lai pērkonkrusts griežas! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Visa slava Pērkonam! Visa slava Pērkonam – Debesu Tēvam!!!
Ar cieņu pret sentēviem, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #LatvijasOkupācija #LPSR #deportācijas #represijas #nacionalizācija #vardarbība #SarkanaisTerors #Maskava #Kremlis #KomunistiskieNoziegumi #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #miers #sidrabbirzs

Atbildēt

Demagoģiju plēšat kā joku?

14.06.2021. 12:15

»

??

Gribu ieteikt Lapsas atbalstītājiem, rakstot viņu atbalstošus rakstus, nerakstīt tajos visādas muļķības. Šajā ir ne viena vien. Šoreiz par viewnu...


Lapsa ar iesniegumiem vēršas iestādēs un tiesā, lai uzrsdītu iestāžu amatpersonu iespējamos pārkāpumus un noziegumus, darba laikā, noziedzīgi šķērdējot nodokļu maksātāju naudu.

Savukārt prokuratūra neatteica, bet safabricē kolaboranta Vonsoviča aizstāvībai kriminālprocesu pret Lapsu, kaut skaidri redzams, ka Lapsas rīcībā nav nekāda nozieguma sastāva pazīmju.


Jautājumu var izskatīt, ka valsts terorizē un vajā, represē Lapsu par to, ka uzdrošinās sabiedrībai atklāt patiesus faktus.

Faktiski Lapsam par viņa darbu pienāktos Trijzvaigžņu ordenis, kritizējot, uzrādot trūkumus 4. maija valsts finanšu korporācijas darbībā, efektizējot šo režīmu.

Bet!Kas tev deva! Trijzvaigžņu ordeņi paredzēti kolaborantiem un viņu līdzskrējējiem! Tāda ir valsts politika.

Atbildēt

??

14.06.2021. 10:50

Gribu ieteikt Lapsas atbalstītājiem, rakstot viņu atbalstošus rakstus, nerakstīt tajos visādas muļķības. Šajā ir ne viena vien. Šoreiz par viewnu.
Kā liels "grēks" tiek minēta prokuratūras resursu tērēšana Lapsas apsūdzēšanā. Hmm, laba domas, ja vien ...... Jā, šajā portālā pārpārēm var lasīt, kā Lapsa vēršās ne tikai prokuratūrā, bet dažādāscitās iestādēs. Tātad - vēlas lai tiktu tērēta tām dotā nodokļu maksātāju nauda. Nereti vēl žēlojās, ka būtu vēl patērējis tās pašas prokuratūras nodokļu maksātāju naudu, bet ......... aizlieguši pārsūdzēt un vērsties vēlreiz.
Tāpēc nekultivējiet dubulto morāli un atrodiet Lapsas atbalsta kampaņai kādu sakarīgāku argumentu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.06.2021. 09:56

Īsta kolabora-cionista- demagoga sacīta rindkopa: "Personīgi es vairs neesmu gatavs balsot par mazāko ļaunumu, es vairs neesmu gatavs balsot ne par kādu ļaunumu. Izskatās, ka sabiedrība arī, tāpēc arī aktivitātes līmenis vēlēšanās bija tāds, kāds bija."---------Mazākais ļaunums ir iekš katra LABĀ ! Tieši par mazāko ļaunumu mums ir jāizšķirās !
Šī teksta autors ir visperfektākais latviešu tautas un demokrātijas bende ! Tieši viņš arī ir tas, kura dēļ vēlēšanās piedalījās 34%, proti, tie, kuri ir pie varas un, kuri ir ieinteresēti to saaglabāt. Kāds tad ir risinājums, to viņš nepasaka ! Tieši tā jau arī ir provokatora galvenā pazīme... .---https://tautastribunals.eu/?p 60348

Atbildēt

Jāsāk ar to, ka...

14.06.2021. 09:48

Izsūtīto sarakstam pretī ir jābūt tādam pašam otram sarakstam ar visiem vārdiem, kas veica represijas - organizēja un izpildīja, un guva labumu no izvešanām, kas nav mazsvarīgi, iegāja svešā īpašumā un būvēja savu dzīvi uz represēto mantas. Tiesiskās sekas šim nodarījumam nav iestājušās. Līdz ar to nav pamata teikt vai apgalvot, ka process ir noslēdzies. Ir beidzot jārunā par to, ka tās bija represijas pret dzimtām visas dzīves garumā, ka arī šobrīd šīs sekas un sociālā plaisa nav novērsta.

Atbildēt

no tautas

14.06.2021. 09:34

Vēl viena partija, kas rūpējas par šauras grupas interesēm - Aparisti. Jaunie internacionālisti, pseidoliberāļi. It kā rūpējas par pazemotajiem, ja tikai mērķi nebūtu lielāki - samazināt cilvēku skaitu uz pasaules. Tā jau ir, ka cilvēki diezgan piegānījuši Zemi. Bet mūsu tauta jau tā izmirst... Kas nāks vietā?

Atbildēt

no tautas

14.06.2021. 09:22

Man ir dusmas uz visādiem mazpisāniem, kas pārmet latviešu tautai, ka tā pati vainīga pie visa notiekošā. Neskatoties uz to, ka blēži ir manipulējuši.
Kaut gan - vai nu tik ļoti mānīja? Godmanis kādreiz teica - būs grūti, bet mēs izturēsim. Viņi izturēja, gluži labi.
NA uzreiz sevi nodēvēja par labējiem - tātad nekādi nacionālsociālisti, kas rūpētos par visas tautas labumu, bet labējie, par bagāto labumiem. Tikai dumā tauta nesaprata, domāja, labējie - tie tie labie...
Mazpusāna minētais laimes lācis neko labāku nedos - sociālisti(?) , kas sadarbojas ar kaimiņzemes oligarhiem? Var piedāvāt otru valsts valodu, kas patiesībā nozīmētu tikai vienas, iebraucēju valodas dominanti, kas jau ir piedzīvots.
JKP gan solīja tautai - lielākas algas, pensijas mazajiem cilvēkiem. Vismaz gribēja. Bet ko lai dara, ja koalīcijā blakus ir tie labējie, kuru pienākums ir rūpēties par turīgajiem?
Nu ko tad tai nabaga tautai darīt? Jādomā. Vai jāiztiek pašiem, kā māk...

Atbildēt

ha-ha

14.06.2021. 08:00

»

Par to, ka vonsoviičveidīgie kolaboranti joprojām pārvalda LV

nav notikusi publiska nožēla par noziedzīgajā PSRS režīmā pastrādātajiem noziegumiem pret cilvēcību, kam nav noilguma


Viss ir gluži savādāk.Deokupācijas un deboļsevizācijas process nav noticis,okupācijas beigu svētku nav un ari nav iespējami šo pašu iemeslu dēļ.Cilvēki,kuri palēkdamies skrēja ieņemt vietas okupantu pašvaldībās,ideoliģiskajās,represīvas organizācijas,tagad palēkdamies skrien likt ziedus sava režīma nomocītajiem,nogalinātajiem un ir jau paveikuši jaunus vēl šausmīgākus noziegumus-izdzinuši no valsts simtiem tūkstošiem latviešu,turpina represijas pret okupācijas režīma upuriem,ar intrigām sanaido cilvēkus utt.

Atbildēt

Bauska

14.06.2021. 07:26

»

Cilvēks

Turpmāk vēlēšanās piedalīsies lezbietes/geji un kolaboranti


Ari neviens Negajam. Nacionali cik daudz darba vietas Radijusi.
2.Cik daudz Trimda devusies no Parazitu valdisanas 500 000 Latvijas cilveku
Pretstata 40t izsutito??? stalina. (Vectevu manu izsutija jo Vacu puse karoja-Atgriezas,Stradaja un sanema Nopelniem bagato skolotaju. )
3.Tagad uz vienu stradnieku 3 valsts maize Shemotaju.
Korumpetu Tiesu prokuroru policu. Turies L.Lapsa.

Atbildēt

Rakstā

14.06.2021. 05:33

dažas idejas bija vērtīgas, bet tad izklīda āža kāja - neiet uz vēlēšanām. Ar to viss pateikts.

Atbildēt

Cilvēks

14.06.2021. 03:59

Turpmāk vēlēšanās piedalīsies lezbietes/geji un kolaboranti
Mana ģimene vēlēšanās nepiedalās

Atbildēt

Mikropisans atkal

13.06.2021. 23:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


aptirsies!

Atbildēt

Arī kolaborants toreiz...

13.06.2021. 22:46

PSRS laikā 99% bijām dažāda veida kolaboranti, jo šeit dzīvojām. Ar atšķīrās tiesneši, skolotāji, visa veida kalpotāji arī rūpnīcu strādnieki, mākslinieki, kolhoznieki u.t.t. Bez tam vārds kolaborants, nav lamu vārds, tas ir sadarbības apzīmējums. Par ko šūmējās Vansovičs? Ko viņam var pārmest L.Lapsa? Par ko uztraucās komentētāji, paužot sašutumu par visām dzīves negācijām?

Atbildēt

Lielmežu Miķelis

13.06.2021. 22:29

Kur tad bija tās vēlēšanas ? Nekādu paziņojumu neesmu saņēmis, pastnieku arī neesmu redzējis gadus trīs, kolaborantu TV neskatos, bet vectēva Rigonda tikai šņāc.

Atbildēt

tiem, kas ''no tautas''

13.06.2021. 21:56

»

no tautas

Cik gudra doma. Jums laikam arī skaistums nāk no iekšām


Naivi cerat, ka visiem citiem arī viss nāk no iekšām tāpat kā jums? Galīgi negudra doma.

Atbildēt

viedoklis

13.06.2021. 21:11

»

Oki

Izskataas, ka naakosajaas veeleesanaas uzvarees Gobzems vai Slesers. Vismaz kaadas ceriibas uz paarmainaam , kungiem ir arii konkreets viedoklis par to, kas ir un kas nav gimene


Jā Sleseram ir jāuzvar, jo viņam ne visai vecas ar savu īpašumu apsaimniekošanu,tādēļ jātrenējas valsts vadībā, varbūt to izdosies nolaist uz grunti.

Atbildēt

ha-ha

13.06.2021. 20:21

Kādas vēlēšanas? Cilvēki nemaz netika informēti par tām.Pašvaldības ir slēgtas,tātad pēc būtības likvidētas un darbojās bez kādas kontroles un atbildības,jo demokrātiskā valstī diez vai tāda anarhija būtu iespējama.

Atbildēt

Galvenais ir kadri (Staļins)

13.06.2021. 20:19

Vēlēšanu ignorēšana skaidri parāda, ka latvieši ir sapratuši pavisam skaidri. Ar demokrātiskām metodēm no krievu okupantiem un okupācijas varas atbrīvoties nav iespējams. Komunisti un čekisti to protams zināja jau astoņdesmito gadu beigās un metās izzagt savas kontrolētās nozares, bet tādas ir 100% visas.

Atbildēt

no tautas

13.06.2021. 19:56

»

tiem, kas ''no tautas''

nevajag ēst, tirst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu


Cik gudra doma. Jums laikam arī skaistums nāk no iekšām?

Atbildēt

Viens no tautas (Jūrmalnieks)

13.06.2021. 18:59

Ar šo paskaidroju , ka gāju balsot tikai lai svītrotu Mežecki , lai nedabūtu vēl vienu zirgjājēju Grigulieni sav uz kakla!

Atbildēt

Atbilde

13.06.2021. 18:53

Kārtējais murgojums, kurā autors mēģina sakarināt pastulbajiem latvijiešu boksterētājiem aplamo demokrātijas jēdziena skaidrojumu. Kad pilsonība tiek dāvināta ikvienam kolaborantam, okupantam un valsts ienaidniekam, tāds politiskais režīms nav vis demokrātija, bet gan ohlokrātija, kura neglābjami pārvēršas oligarhijā – Latvijas Satversmē neparedzētā politiskā režīmā. Ohlokrātijas termina skaidrojums latviski arī ir „tautas vara” – tikai latvieši ir pārāk stulba tautiņa, lai saprastu ar ko atšķiras demokrātija no ohlokrātijas.

Atbildēt

Atis Priedītis

13.06.2021. 18:31

Šķiet, ka mēs dzīvojam absurdā pasaulē. Lai kādu cilvēku par kaut ko apvainotu vispirms ir jābūt cietušo liecībām. Bet tādu taču nav. Neviens lielais masu medijs nav uzdrošinājies šādas liecības publicēt. Vismaz par vajāšanām pēc 1986.gada un konkrētiem vainīgajiem nav neviena raksta. Iet vaļā tikai primitīva apsaukšanās.

Atbildēt

Kategoriski

13.06.2021. 18:18

»

jautājums

Noraidu apvainojumus. Kategoriski...


Noraidu noraidījumu. Un distancējos no apbižotiem jautājumiem. Jo demagoģija nav ne par krekliem, ne par sirdsapziņām, bet šoreiz ir par bailēs gaudojošām lapsām...

Atbildēt

nu

13.06.2021. 18:14

Būtu vēlme, sarīkotu tādu melno piāru pret Lapsu, tad redzētu kā šis gaudotu.

Atbildēt

Robeža nau ir novikta, tiesa un prokuratūra

13.06.2021. 17:36

»

Likt vienā rindā baltkrievu disidentu un brīvības cīnītāju Protasoviču, padomijas disidenti Doroņinu-Lasmani ar šodienas melnajiem "piāristiem" ir ciniski, bezkaunīgi un pretīgi. Vēl jo vairāk to norādīt raksta virsrakstā kā tādu galveno raksta problēmu. Tā kā noraidiet ko vai nē, neko tas nemainā,viss...


safabricē kriminālprocesu.

Civiltiesiski būtu cits strīds. Te ir strāds starp valsti, kura ar kriminālprocesu mēģina aizstāvēt kolaboranta tiesības, un privātpersonu L. Lapsu.

Atbildēt

Atis Priedītis

13.06.2021. 17:35

Masu medijos būtu jāparādās to cilvēku atmiņām, kuri no tiem, kuri sadarbojās ar VDK ļoti smagi cieta. Šādu atmiņu stāstu nav, jo lielie masu mediji kategoriski atsakās tos publicēt. Un tad atliek tikai apsaukāšanās līmeņa apvainojumi, jo cietušo liecību taču nav.

Atbildēt

13.06.2021. 16:48

»

jautājums

Noraidu apvainojumus. Kategoriski...


Likt vienā rindā baltkrievu disidentu un brīvības cīnītāju Protasoviču, padomijas disidenti Doroņinu-Lasmani ar šodienas melnajiem "piāristiem" ir ciniski, bezkaunīgi un pretīgi. Vēl jo vairāk to norādīt raksta virsrakstā kā tādu galveno raksta problēmu. Tā kā noraidiet ko vai nē, neko tas nemainā,viss ir uzrakstīts un izlasāms.
Ir jāsaprot , ka demokrātiskā valstī nevienam nav aizliegts rakstīt iesniegumu par citu personu. Nosauciet, kur tad rakstīts, ka PSRS laika tiesnesis nedrīkst rakstīt iesniegumu par šodienas melno "piāristu"? Es tādu likumu nezinu.
Manuprāt ir ļoti interesanti, kā tad tiesa šajā lietā nolems. Kur tiks vilktas robežas vai "sarkanās līnijas" šādām izpausmēm. Ko un cik drīkst, bet ko nedrīkst.Pat labi, ka iesaistīts viens no melnā PR dižgariem. Vai tad Jums nemaz šie jautājumi neinteresē? Vēl laikam saka, tas esot judikatūriski nozīmīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: