Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gūglis

05.02.2020. 22:12

https://timenote.info/lv/Romans-Bogomazovs
https://www.diena.lv/raksts/pasaule/krievija/interpegro-prezidenta-slepkavibas-lieta-apsudzetajiem-atklati-jauni-likumparkapumi-10019801

https://timenote.info/lv/Inara-Kuprenkova

Atbildēt

Jurists

05.02.2020. 14:20

Skaudīgie komentētàji gribētu pabūt tās meitenes vietà

Atbildēt

Šariata tiesa

03.02.2020. 19:53

Šariata tiesa liktu nopērt pretekli tiesnesi pie Brīvības pieminekļa, un pēc tam pakārt karātavu dārzā un vēl pēc tam izbarot tomātiem Getliņos

Atbildēt

ina

03.02.2020. 14:31

šadi mēsli kā vonsoviči, lembergi, grūtupi un t.. nozaga mums tiesisku , demokrātisku valsti.. mēs dzivojam vēl aizvien pateicoties šiem beztiesiska , korumpētā zaglu valsti

Atbildēt

Lai atlīdzinātu citu ciešanas,

03.02.2020. 14:22

»

J

2gadi tolaiku cietumā par tādu pantu 10gadi mūsdienu cietumā


Vonsovičam līdz mūža galam cietumsodu.

Atbildēt

Hihi

03.02.2020. 13:21

Tad jau tā nebija meitene

Atbildēt

J

03.02.2020. 13:20

2gadi tolaiku cietumā par tādu pantu 10gadi mūsdienu cietumā

Atbildēt

fakts

03.02.2020. 06:09

»

jurists

Nē, komentētāji ļoti labi saprot, ka Vonsovičs bija komunistu režīma kalps un - tiesneša darbā tolaik - viņam nebija īsti citas alternatīvas. Ne par to ir saruna, bet gan par to, ka viņam vajadzētu apzināties, ka viņš bija kolaborants; atbalstīja tā laika režīmu. Ja Vonsovičs pašlaik nepraktizētu kā...


Raksta pasūtītāji un autori nav ne par kapeiku labāki par Vonsoviču. Patiesībā viņi pielīdzināmi čekas stukačiem, kas pat ne paši skrēja ziņot, bet skricelēja anonīmas kļauzas par saviem kaimiņiem.

Atbildēt

vini visi tadi bija

03.02.2020. 01:14

brivas latvija prihvatizacijas likumdosanas tevs grutups cekas uzdevuma pratinaja tos cilvekus ,ko milici nokera nelegali skatoties rietumu videofilmas privatos videomagnetafonu flash mob kinoseansos.

Atbildēt

jurists

03.02.2020. 00:21

»

Z

komentētāji cenšas pielaikot mūsdienu likumus tā laika lietā.....Ja smadzeņu nav, tās neieliksi un no klaviatūras neatvilksi


Nē, komentētāji ļoti labi saprot, ka Vonsovičs bija komunistu režīma kalps un - tiesneša darbā tolaik - viņam nebija īsti citas alternatīvas. Ne par to ir saruna, bet gan par to, ka viņam vajadzētu apzināties, ka viņš bija kolaborants; atbalstīja tā laika režīmu. Ja Vonsovičs pašlaik nepraktizētu kā jurists, domāju, visi viņam liktu mieru. Ne vairāk, ne mazāk.

Taču vispār jau problēma nav Vonsovičs. Nezinu, kurš Lapsam ir pasūtījis kampaņu tieši pret viņu. Taču skaidrs, ka pamatproblēma ir juristu paaudžu nomaiņa. Diemžēl, vēl aizvien Latvijā praktizē ļoti daudzi tādu juristu, kā Vonsovičs, tai skaitā pat ieņem ietekmīgus amatus. Taču mūsdienās jau ir arī daudz tādu juristu, kuru attieksme, tiesiskā apziņa nav vis sākotnēji veidojusies tiesiskā nihilisma sistēmā.

Neizslēdzu, ka Vonsoviča kampaņai var sekot kampaņas arī pret citiem "vecā kaluma" juristiem, īpaši tādiem, kuri ieņem augstus amatus. Nezinu, varbūt pat Augstākās tiesas priekšsēdētāja amatu.
Kaut kad paaudžu nomaiņas procesā jānotiek ārēji varbūt grūti pamanāmai, taču faktiski ļoti būtiskai attieksmes izmaiņai juridiskajā sabiedrībā.
Latvijas sabiedrība būtu to pelnījusi.

Atbildēt

Z

03.02.2020. 00:02

»

tikai

Pēc LPSR Kriminālkodeksa tā nebija nekāda izvarošana un arī apsūdzība nebija par izvarošanu. Turklāt vēl rakstā skaidri norādīts, ka puiši nepiekrita viņu izvarot


komentētāji cenšas pielaikot mūsdienu likumus tā laika lietā.....Ja smadzeņu nav, tās neieliksi un no klaviatūras neatvilksi

Atbildēt

Jānis

02.02.2020. 23:54

»

usainis

- perversais tiesnesis


Tagad viņš advokāts, tik tas lielais jautājums, kad viņu izslēgs no advokātiem? Nu nevar tak šāds kadrs būt LR advokāts!

Atbildēt

usainis

02.02.2020. 22:39

- perversais tiesnesis!

Atbildēt

Vonsovičs bija un ir palicis

02.02.2020. 22:38

»

jurists

Pat nav jābūt normālam juristam, lai apjēgtu, ka par rūdītiem maniakiem un recidīvistiem kļūst tieši dēļ nesodāmības apziņas par savu nodarīto. Turklāt tieši pusaudžu gados, kad vēl veidojas personība, nostiprinās attieksme pret apkārtējo sabiedrību...


klasisks komunistu noziedzīgā režīma produkts, kurš savu iekšējo izkropļoto morālo kompleksu dēļ bija pieņēmis asiņainā staļiniskā komunisma morāli un īstenojis savā darbībā. Tā rezultātā, Strautmane iepazīstot Vonsoviču dziļāk kā cilvēku, vnk totāli nodzērās. Par vīriešiem spriež pēc viņu sievietēm.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 22:20

»

vispār

Arī varmākas bija tādi paši nepilngadīgi puiši un meitenes nevis kaut kādi rūdīti maniaki recidīvisti


Pat nav jābūt normālam juristam, lai apjēgtu, ka par rūdītiem maniakiem un recidīvistiem kļūst tieši dēļ nesodāmības apziņas par savu nodarīto. Turklāt tieši pusaudžu gados, kad vēl veidojas personība, nostiprinās attieksme pret apkārtējo sabiedrību.

1985.gada amnestijas mērķis bija nostiprināt komunistu varu, uzsverot to, ka tiesiskums nebūt nav svarīgs, ja pienācis laiks svinēt PSRS uzvaras karā kārtējo gadadienu. Demonstrējot sabiedrībai, ka komunistu partijas ir pārāka pār tiesu varu.

Vonsovičs ar savu nolēmumu, atbrīvojot no soda varmākas sakarā ar amnestiju, stiprināja komunistu režīmu un vājināja tiesiskumu sabiedrībā.
Kad PSRS sabruka, Vonsovičam vajadzēja aiziet no jurista profesijas dēļ šādas netīras pagātnes. (Līdzīgi, kā čekisti aizgāja no savas profesijas un sāka nodarboties ar biznesu.)

Vari te, Vonsovič, atrunāties, cik gribi. Nekādu cieņu tu tādā veidā neatgūsi. Pareizi tevi te nosauc par kolaborantu.

Atbildēt

!

02.02.2020. 22:14

ar spidigiem vaigiem un skibi skielosu aci gribas labi dzivot pie visiem rezimiem un ja var tad ari par naudu izlemt citu cilveku liktenus.grutak ir stradat godigu darbu ka soferim vai vai rupnica par virpotaju.

Atbildēt

ooo

02.02.2020. 22:03

Gribētu palasīt arī citus, tā laika tiesnešu, spriedumus.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 21:44

Vansovičs aizbildinās ar PSRS antihumānās sistēmas likumiem, kad sakarā ar PSRS uzvaras karā 40.gadadienu pieņemtais Amnestijas likums ļāva atbrīvot no soda par tādu grupveida seksuālo vardarbību pret nepilngadīgu meiteni, par ko asinis stindz dzīslās.
Tādiem, kā viņš, vajag kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, kad jau ir pavisam cita izpratne par tiesiskumu, sēdēt ar savu miljonu pie kamīna, nevis līst advokatūrā, izliekoties mūsdienu sabiedrības acīs par normālu juristu.
PSRS tiesneši, kuri visus tā laika likumus iztulkoja gramatiski, nebija normāli juristi; viņi faktiski bija komunistu režīma izpildvara (kādi bija arī čekisti ar līdz elkoņiem asiņainām rokām).
Līdzīgi, kā arī šariata tiesneši, kuri var piespriest nāves sodu izvarotai mazai meitenei, jo pēc šariata likumiem viņa taču sanāk noziedzniece. Tādi "tiesneši" apkauno tiesu varu un jurista profesiju, pat ja spēj aizbildināties ar to, ka piemēro spēkā esošās likuma normas.

Atbildēt

loģiski

02.02.2020. 21:33

Vienotībai pietuvotam MNA afēristam, kādreizējās žurnālistes, azartspēļu atkarīgās Baibas Strautmanes vīrelim, kuram velkas līdzi padumjā tiesneša noziedzīgā pagātne, varmākas vienmēr ir bijuši sociāli tuvie.

Atbildēt

Vinsovičs ir klasists čekists

02.02.2020. 21:10

VDK un komunistu nomenklatūra ir asiņainā kara noziedznieka Staļina izlolota. Tā ir klase, kurai viss cilvēcīgais ir svešs. Uz šo klasi labi attiecas E. Levita vārdi : “ Visi cilvēki ir dzīvnieki, bet cilvēks no dzīvnieka atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības”. Vonsovičs PSRS laikos kā tiesnesis apzinājās savas tiesības, savas dzīvnieka tiesības komunistu un VDK noziedznieku rindās - tiesības gan fiziski, gan morāli nogalināt citus, vājākos par viņiem asiņainā Staļina ideoloģijā.

Noziedznieks E. Levits apzinās savas tiesības VP amatā ignorēt likumu par algu palielnāšanu mediķiem, labi zinot, ka formāli notiesāt viņu nevar.

Kas tiesās šos divus pieminētos noziedzniekus?

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 20:34

»

tikai

Kaut kā nemanīju, ka būtu lietoti šaujamieroči, aukstie ieroči vai citi miesas bojājumu nodarīšanai speciāli pielāgoti prikšmeti


Nu ja, neviens tur arī "nepamanīja", ka bez ļaunprātīga huligānisma tika veikta arī nepilngadīgas personas izvarošana jeb dzimumsakari, lietojot vardarbību, draudus vai iz­mantojot cietušās bezpalīdzības stāvokli. Vieglāk izlikties, ka par izvarošanu var uzskatīt tikai vaginālu dzimumaktu (ņemot vērā, ka tolaik KK nebija diferencēti seksuālās vardarbības veidi).
Jo, kāda skāde, tad taču sods paredzēts smagāks un nevarētu piemērot amnestiju.

Atbildēt

tikai

02.02.2020. 20:16

»

jurists

Kopš 1966.gada par ļaunprātīgu huligānismu varēja piemērot b/a sodu līdz 7 gadiem. Ja sods bija lielāks par 5 gadiem, tad 1985.gada Amnestijas likums sievietēm nebja piemērojams


Kaut kā nemanīju, ka būtu lietoti šaujamieroči, aukstie ieroči vai citi miesas bojājumu nodarīšanai speciāli pielāgoti prikšmeti.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 19:58

»

parastā lapsas diršana

Pirmkārt, inkriminējamais pants paredzēja brīvības atņemšanu no 1-5 gadiem


Kopš 1966.gada par ļaunprātīgu huligānismu varēja piemērot b/a sodu līdz 7 gadiem. Ja sods bija lielāks par 5 gadiem, tad 1985.gada Amnestijas likums sievietēm nebja piemērojams.

Atbildēt

parastā lapsas diršana

02.02.2020. 19:25

Pirmkārt, inkriminējamais pants paredzēja brīvības atņemšanu no 1-5 gadiem.
Otrkārt, visi noziedznieki bija knapi 16 gadus veci.
Treškārt, no soda atbrīvoja sakarā ar amnestiju!

Atbildēt

vanzovičs

02.02.2020. 18:53

Gara acīm redzu, kā šis mērglis,lasot izmeklēšanas materiālis, masturbēja. Un cik viņam bija žēl,ka nav varmāku vietā.

Atbildēt

šodien cienījami ļaudis?

02.02.2020. 18:49

A vot interesanti, kā šī kompānija dzīvo šodien? Īpaşi divas no soda atbrīvotås ptušņicas.

Atbildēt

jurists

02.02.2020. 18:41

Izrādās, Romualds Vonsovičs ir zemisks nelietis, mērglis, kam ir svešas elementāras ētikas normas. Apkaunojums tiesu sistēmai un jurista profesijai, neatkarīgi no politisās iekārtas. Nožēlojams cilvēks. Vairs nebrīnos, kāpēc Lapsa publisko viņa nolēmumus; viņš tiešām ir pelnījis apkaunojumu visas sabiedrības priekšā.

Atbildēt

tā gan

02.02.2020. 17:09

Nez kā tai meitenei[cietušajai] tālāk turpinājās dzīve?''''''Sau8smīgi to iedomāties.

Atbildēt

Romualds Vonsovičs

02.02.2020. 17:03

Burtisks pierādījums, ka Romualds Vonsovičs ir bioloģiskajam atkritumam līdzīga kreatūra, kuram nav un nevar būt tiesības uz pastāvēšanu Latvijā. Atņemt pilsonību, noņemt pirkstu nospiedumus, paņemt DNS analīzes, nofotografēt kailu, un pārvest pāri robežai kā non granta personu uz visiem laikiem.

Atbildēt

teksts

02.02.2020. 16:45

Būtu Lapsa kārtīgs žurnālists, būtu novedis lietu līdz galam. Vajadzēja izpētīt, kā tad veidojās jauniešu likteņi pēc Vansoviča sprieduma. Kurš kļuva par noziedznieku, kurš izdarīja secinājumus un labojās, ko viņi saka par tā laika rīcību unb speriedumu, ko dara tagad, kā vērtē Vansoviču un viņa spriedumu? Lūk tad mēs pa īstam varētu izvērtēt notikušo. Bet tā, sakopēja un publicēja spriedumus, tur daudz prāta nevajag un pievienotā vērtība arī zema.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: