Menu
Pilnā versija
Foto

Kondicionētais Ušakova mantojums

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK · 23.09.2020. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no tribunāla

26.09.2020. 18:23

»

no prokuratūras

Visvairāk nozaga Aksenoka - Jaunais laiks un naciķu Birka laikos


Komunists un rusistu cūka Dolgopolovs visvairāk nozaga tieši Bojāra laikā. Kaut arī Birks bija tikai formāls mērs, tas tomēr nedaudz apgrūtināja zagļu dzīvi.

Atbildēt

24.09.2020. 11:51

»

?

Vai ta šitais Lemešonoks nebija Rīgas mēris, kad tika būvēts zelta tilts pār Daugavu? Tur gan tika zagts uz velna paraušanu


Tas bija čekista dēlēns, pravoslavnutijais mērglis Gundars Bojārs, bet Dolgopolovs arī iemanījās pāris miljonus no tilta naudas ienest SC staļinistu, komunistu, čekistu, sātanistu un krievu oficieru - deģenerātu kriminālā kasē.

Atbildēt

Būvvaldes bezdarbība

24.09.2020. 09:44

Būvvalde ir viena nevarīga, slinka, iespējams, arī korumpēta iestāde, jo brīvi ļauj "Rīgas namu pārvaldniekam" ar krāsu aizķēpāt Purvciemā 9-stāvu 119. sērijas namu ārsienas dekoratīvās flīzes, kaut gan fasādes darbiem krāsa ir jāsaskaņo ar Rīgas galveno mākslinieku, būvvaldē jāizņem ēkas fasādes apliecinājuma karte. Nekas nav izdarīts, totāla pašdarbība jeb RNP naudas atmazgāšana? Tagad šīs mājas izskatās kā guberņas grausti. Oficiālā atbildē Rīgas būvvalde nezin kāpēc raksta, ka par krāsošanu atbildīga pašvaldība???!!! Kam tādā gadījumā visi likumi, kam vajadzīga tā būvvalde???

Atbildēt

VB

24.09.2020. 08:45

Varu apgalvot, ka labi / pareizi piestiprināti kondicionieri nerada gandrīz nekādu troksni - garāmbraucošie tramvaji, trolejbusu, vieglie auto gan, bet tas citsstāsts - pilsēta tomēr.

Atbildēt

Ivo

24.09.2020. 07:02

Krievijas pederastijas cūkas ir cūkas visā un visur...

Atbildēt

vilis

24.09.2020. 06:28

Man patika.

Atbildēt

!!

23.09.2020. 18:12

god.raksta autor, Rīgas pilsētā ar iedzīvotāju sūdzībām par namu apsaimniekošanu nodarbojas MVD un ar nelikumīgu būvniecību cīnās Būvvalde tā, ka jūsu pieminētā persona ir gluži likumīgi un loģiski atteikusies tikties ar iedzīvotājiem, jo tas neietilpst Īpašuma departamenta pienākumos. Toties aizdomīgs ir mērktiecīgais uzbrukums konkrētajai personai L.D.jo zināms, ka minētais būvinženeris gadiem ilgi sekmīgi strādā savā arodā un viņa uzraudzībā Rīgā ir tapis ne viens vien ievērojams un liels būvobjekts. Iespējams, ka no jaunā sasaukuma puses ir jau noskatīts krēsls un tad katrs līdzeklis ir labs un ja vēl ir pakalpīgs medijs, tad viss notiek

Atbildēt

?

23.09.2020. 17:37

kgb agents lenesonoks parmetis kazoku uz otru pusi ?

Atbildēt

Muļķi Lemesi!

23.09.2020. 17:07

Kas tur īpašs īpaši Pietiek? Nodzen taukus, sesk!

Atbildēt

?

23.09.2020. 16:43

Vai ta šitais Lemešonoks nebija Rīgas mēris, kad tika būvēts zelta tilts pār Daugavu? Tur gan tika zagts uz velna paraušanu!

Atbildēt

ha-ha

23.09.2020. 16:05

Mums pazemīgi ar entuziasmu jāuzņem dažādu rangu okupantu slepeno un atklāto aģentu un ideologu ideoloģiskais novičoks,kurš dāsni caur ēteru tiek pumpēts mūsu smadzenės.Finka pareģojumi ne velna nepilnās.Arī Grantiņš,,kā vista pa pankūkām,pinās Ulmaņos, Bordānos,Rebenekos.

Atbildēt

VDK Le-Maišonoks

23.09.2020. 15:52

Ņils ir mēsls, ko tur daudz par to, bet tāds pats otrs mēsls izsaka savu viedokli par pirmo.

'Maisi vaļā': Dainis Lemešonoks atbild, kā kļuva par VDK aģentu 'Namejs' un vai naktīs guļ mierīgi

https://www.delfi.lv/delfi-tv-ar-jani-domburu/pilnie-raidijumi/maisi-vala-dainis-lemesonoks-atbild-ka-kluva-par-vdk-agentu-namejs-un-vai-naktis-gul-mierigi.d?id 52466863

Atbildēt

atgādinājums Kalnmeieram, Mežvietam, Ķuzim, Stukānam

23.09.2020. 13:50

Pavasarī nogalināta bijusī prokurore Biruta Loze dažus mēnešus pirms pazušanas sūdzējās policijai par draudiem dzīvībai. Viņas iesniegumi tikuši pārbaudīti, bet varmāka toreiz nav apturēts. Par to, vai noziegumu vārēja novērst, Olgas Dragiļevas sižetā.Trešdienas rītā Aizsaules ielā 1 nošautais zvērinātais advokāts un maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus 2016. gadā bija vērsies ar iesniegumu Valsts policijā par apdraudējumu viņa veselībai un dzīvībai, žurnālistiem preses konferencē apliecināja Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.Zāļu ražotāja "Olainfarm" padomes priekšsēdētājs Pāvels Rebenoks ir vērsies pie Valsts policijas (VP) priekšnieka Inta Ķuža un Valsts drošības dienesta (VDD) priekšnieka Normunda Mežvieta saistībā ar viņam izteiktiem draudiem dzīvībai, pavēstīja advokāts.

Atbildēt

no Facebook Latvijas Republikas juristu grupas

23.09.2020. 13:45

Lasu rakstu, kurā teikts, ka "Ģenerālprokurors Juris Stukāns aicina sabiedrību "policijai ļaut veikt savu darbu" advokāta Pāvela Rebenoka slepkavības lietas izmeklēšanā."

Jājautā ģenerālprokuroram Jurim Stukānam, kā konkrēti izpaužas, ka sabiedrība neļauj policijas "labākiem no labākiem profesionāļiem" veikt savu darbu?

Vai tad līdz šim nošauto tiesneša Laukrozes un advokāta Bunkus, pazudušā advokāta Platača krimināllietās sabiedrība traucēja "labākiem profesionāļiem" un uzraugošajiem prokuroriem veikt izmeklēšanu, bet kur ir rezultāti, neskatoties, ka mēs kā nodokļu maksātāji apmaksājam ģenerālprokuroram un "labākiem no labākiem profesionāļiem" dāsnas algas un komfortablas mūsdienu darba vietas?

Arī tagad nogalinātā advokāta Pavila Rebenoka lietā neviens sabiedrības loceklis netraucē veikt izmeklēšanu. Bet pilsoniskās sabiedrības pamatotā prasība, lai pie Valsts prezidenta Egila Levita nosauktā "jauno laiku ģenerālprokurora Jura Stukāna" būtu reāi rezultāti nav izmeklēšanas traucēšana.

Tagad ģenerālprokuroram Jurim Stukānam un "labākiem no labākiem profesionāļiem" ir iespēja, bez skaļiem paziņojumiem par jauniem laikiem prokuratūrā, parādīt, kā tiek organizēta smaga nozieguma atklāšana un izmeklēšana.

Atgādināsim, ka ģenerālprokurors ir augstākā izmeklēšanas instance valstī. Jurim Stukānam ir visas iespējas parādīt savu kompetenci un “jaunos laikus”, jo par citiem juristiem viņš nicinoši izteicās, ka neesot zināšanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: