Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Jau pēc dažiem mēnešiem portāls Pietiek varēs svinēt gada jubileju, un, atskatoties uz līdz šim paveikto, mēs nevaram noliegt, ka taisnība tiem lasītājiem, kuri komentāros raksta – cik žēl, ka portāla publikācijās salīdzinoši daudz retāk nekā citi jauki ļaudis pieminēti kungi un dāmas no Saskaņas centra un ap to sapulcētajām un radniecīgajām struktūrām. Lai gan pie naudas portāls joprojām nav ticis, tomēr esam sagrabinājuši pietiekami, lai varētu izsludināt noderīgās un saistošās informācijas konkursu ar tikai vienu pamatkritēriju – atsūtiet mums ko interesantu par Saskaņas centru, viņu draugiem un atbalstītājiem!

Konkursa pagaidu balvu fonds nav liels – tikai 500 latu, taču mēs ceram, ka, iespējams, parādīsies uzņēmumi un cilvēki, kas vēlēsies šo erudītus un zinošus cilvēkus uzaicinošo konkursu atbalstīt ne tikai vārdos vien.

Uz daļu no šīs summas vai pat to visu varēs pretendēt jebkurš, kas par ļaudīm vai struktūrām, kas identificējami kā Saskaņas centram skaidri un nepārprotami piederoši vai ar to saistīti, mums atsūtīs iespējami krāšņu un detalizētu informāciju.

Uzreiz brīdinām – mums (un līdz ar to arī konkursam) diemžēl neder „informācija” no sērijas „mēs zinām, ka Urbanovičs ņem naudu no Kremļa”, „visiem zināms, ka Ušakovs ņem otkatus” un „Cilēvičs sadarbojas ar kazahu mafiju”.

Mēs gaidām nevis pārdomas, bet kā reiz faktus – tādus pašus, kādus lasītāji mums līdz šim ir sūtījuši par Ģirtu Valdi Kristovski, Arti Kamparu, Lindu Mūrnieci, Aivaru Lembergu, Andri Šķēli, Aināru Šleseru, Aigaru Štokenbergu un desmitiem citu krāšņu personāžu, kas pieķerti ne mazāk krāšņās izdarībās.

Fakti var būt jebkādi un par jebko, ja vien tie parāda publisku vai ietekmīgu personu patieso seju un patiesos darbus (drīzāk gan nedarbus), – dokumenti un to kopijas, fotogrāfijas, video un audio ieraksti, elektroniskā pasta sarakste utt., utt.

Visus šos dokumentus var iesūtīt uz Pietiek elektroniskā pasta adresi [email protected] vai arī pa pastu sūtīt uz abonentu kastīti Nr. 4 Rīgas 12. pasta nodaļā (LV-1012). Jebkurā gadījumā visiem iesūtītājiem solām pilnīgu un absolūtu konfidencialitāti – un savu vārdu mācēsim turēt, jo arī līdz šim nekad un neviens mūsu avots nav ticis atklāts.

Protams, mūs interesē un interesēs ne tikai Saskaņas centrs vien. Taču mēs patiešām ļoti vēlētos laikā līdz Saeimas vēlēšanām (un, protams, arī pēc tam) šī politiskā spēka pārstāvjiem – gan oficiālajiem, gan ne tik redzamajiem - pievērst īpašu uzmanību. Un saistībā ar to ļoti ceram uz Jūsu visu palīdzību. Galu galā no Urbanoviča ādas sanāktu tīri labas bungas, vai ne?

Novērtē šo rakstu:

0
0