Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zee

17.02.2022. 23:09

Ceru, ka pasaulei drīz būs ne līdz pandēmijai. 17. februāris var kļūt par pasaules kara sākumu. Es par anglosakšu sakāvi ar visām panckām.

Atbildēt

tajā pašā laikā trūkst strādājošo

17.02.2022. 13:08

visi redz

Atbildēt

atbalstu arī ir bez jēgas

17.02.2022. 13:07

51% lieko grābj naudu un seksojas...piem tā miliču linda

Atbildēt

Vai visi esam muļķi?

16.02.2022. 20:09

»

Harijs Poters

Sausais atlikums - plāndēmija citur beidzas likumsakarīgi, bet Latvija joprojām ratiem pa priekšu


Lai gan mūsu vadīkļi nekad nav izcēlušies ar gudrību, patreiz pie varas esošie, ir supermaņi!!! Savu stulbumu cenšās maskēt, kaimiņu pārspēšanā, pandēmijjas sakarā, visus ierobežojumus dubultojot, un visdumjāko ierobežojumu izdomāšanā, arī parādu veidošanā un naudas šķiešanā. Uz ko viņi cer 14.tās Saeimas vēlēšanās? Vai vēlētāji gribēs blēžu karteli arī turpmāk?

Atbildēt

Pietiek lasītājs

16.02.2022. 17:36

Pūce ar Feldmanu var tikai tukši runāt par vakcīnu tirgoņu sertikātu atcelšanu, bet atcelt nevar. Kariņš ar Pavļutu slēdza ar Pfizer vakcīnu vakcīnu iepirkumu līgumus, tāpēc lai Pūce ar Feldmanu tagad pastāv pie ratiem. Ja nebūs sertifikāti, “brīnumzāļu precei” skāde, Pfizer peļņai skāde un ASV valdības pensiju fondam skāde. Sistēmiska problēma kā Lēman Brothers, kas vienam otram ASV pilsonim var radīt problēmas laikus aizmukt no Latvijas, ja kāds Putina tanks parādās uz robežas Irākas migrantu vietā.

Jaunākie zinātnieku savāktie dati no 145 pasaules valstīm ir parādījuši, ka Pfizer/BioNTech/Moderna mRNS vakcīnas palielināja līdz 6 reizēm no Covid saslimušo skaitu un līdz 3 reizēm mirstību no Covid 2021.gadā, salīdzinot ar tām valstīm, kur šīs farmas zinātnes sasteigti radītās jaunā veida “brīnumvakcīnas” neizmantoja.

Latvijas Pfizer vakcīnu dīleriem vajadzīgi arī safabricēti Covid statistikas cipari, kurus uzskaita nevis pēc faktiskās potes saņemšanas fakta, bet tikai ar sertifikātu, injekcijas veidu, skaitu. datumu un termiņu. Ja Kariņa valdības ikdienas Covid statistikas “ābolu un bumbieru” kategoriju jeb “nevakcinētie un vakcinācijas kursu nepabeigušie” sadalām matemātiski 2 daļās pēc oficiāli zināmajiem datiem, ka 71% no visiem Latvijas iedzīvotājiem 2022.gada februārī ir vismaz vienu poti saņēmuši, tad sanāk, ka ar vismaz vienu poti vakcinētie vakar saslima 8 reizes vairāk no Covid nekā tie, kas nekad nevienu Covid poti savā mūžā nav saņēmuši. Pēdējās dienās arī vakcinēto mirstība ir īpaši pastiprinājusies: vakar “vismaz vienreiz vakcinētie” nomira no Covid jau 5 reizes vairāk par nevakcinētajiem, ja “ābolus” un “bumbierus” godīgi saskaitam atsevišķi (3 “nekad nevakcinēti” un 17 “valcinēti ar vismaz vienu poti vakcinētie un vakcinācijas kursu nepabeigušie”).

Es redzu, ka Kariņa valdība savu tendenciozo Covid saslimstības “ābolu un bumbieru” statistiku sludina LETA ziņu aģentūrā, sabiedriskajā TV un radio, bet pat ar šo nožēlojamo vakcīnu tirgoņu biznesa iztapoņu palīdzību neprot ticami falsificēt ciparus.

Kariņš ar Pavļutu iepirka 1.4 miljonu devu Pfizer vakcīnu pirms nepilna gada par 23 miljons eiro, un nesen pasūtija vēl 4,5 miljonu devu par pagaidām sabiedrībai vēl neatklātu summu, visiem stāstot cik šīs vakcīnas drošas un efektīvas.

Kopš tā brīža no sabiedriskajiem mēdijiem plūst bezprecedenta dezinformācijas un tendenciozi pasniegtu sagrozītu faktu koktelis par Covid saslimstību un vakcīnām Latvijā, tā it kā Latvijas radio un TV vadītu Pfizer akcionāri. Es nebrīnos, ka šo viltus ziņu izpildijums ir gaužām bēdīgs un lielā mērā pat amatierisks, par ko liecina uzticības reitingi, kas šiem sabiedriskajiem mēdijiem pirmoreiz Latvijas vēsturē strauji gāžas lejup. Tauta jau nav dumja un lieliski saprot, kurš tai baro dezinformāciju vakcīnu tirgoņu peļņas interesēs. Nopirkto Pfizer vakcīnu faktiskā efektivitāte ir drausmīga - tās palielina saslimšanu, nevis samazina to. Pfizer reklamēto viltoto drošību mRNS gēnu vakcīnām atmasko pēc Pfizer potes saņemšanas no Covid vīrusa tomēr nomirušo vakcinēto cilvēku skaits Latvijā.

Šo manu Latvijas Covid ikdienas statistikas pārrēķinu Kariņam būtu visas iespējas atspēkot, godīgi publicējot “ābolu” un “bumbieru” skaitu kā divus atsevišķus ciparus. Tikai tādā gadījumā tie objektīvi parādītu vismaz vienu reizi izdarītas Covid gēnu vakcīnas injekcijas patieso ietekmi uz Latvijas iedzīvotāju veselību un mirstību.

Gēnu potes ietekme nekur nepazūd organismā, gēni pārmantojas, jo tā ir gēnu pamatfunkcija. Šo neapstrīdamo faktu māca bioloģijas pamatkursā skolās. Pfizer savos noslēgtajos līgumos ar valstu premjeriem neuzņemas nekādu atbildību par savu gēnu terapijas mRNS vakcīnu blaknēm ilgtermiņā, jo agrākajos nesekmīgajos klīniskajos eksperimentos ar RNS un DNS vakcīnām tās izraisīja brīvprātīgajiem pacientiem dažu nākamo gadu laikā smagas, bieži vien arī letālas blaknes imunitātes šūnu DNS genoma bojājumu dēļ. Gēnu terapijas blaknes jeb mutācijas genomā izraisīja dažādas autoimūnas saslimšanas, pēkšņas citokīnu intoksikācijas orgānu muskuļos (t.sk infarktu, plaušu emboliju), trombozes limfvados, mokošas ādas alerģijas, strauju smadzeņu neirodeģenerāciju (demenci), kustību un uzvedības traucējumus, diabētu un vēzi.

Gēnu terapijas blaknes ir drausmīgas, līdzīgas HIV vīrusa imūndeficīta sindromam. Es nevienam Pfizer un Moderna Covid ģenētiski modificēto mRNS vakcīnu upurim nenovēlu tādu dzīves kvalitāti.

Atsauksmes uz jaunākajiem 2021. un 2022.gada zinātnieku eksperimentālajiem novērojumiem par Covid vīrusa S piķa proteīna mutagēno negatīvo ietekmi uz cilvēka genomu un citām publikācijām ar izmantoto faktu materiālu:

—-
SARS–CoV–2 pīķa proteīns pasliktina DNS bojājumu izlabošanu un kavē V(D)J rekombināciju cilvēka audu paraugos

Pilns pētījuma teksts angļu valodā PDF šeit:

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf
—-

“Reversi transkriptēta SARS-CoV-2 RNS nukleīnskābe var integrēties kultivētu cilvēka šūnu genomā un var tikt ekspresēta (diagnosticēta) pacienta audos”.

Avots:
https://www.pnas.org/content/pnas/118/21/e2105968118.full.pdf
—-

“SARS-CoV-2 ierosina cilvēka endogēnā retrovīrusa W tipa aploksnes proteīna ražošanu COVId19-pcientu asins limfocītos un audos.”

Avots:
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2022.01.18.21266111v2.full-text
—-

“Bajēza (statistiska metode empiriski iegūtu datu analīzei un prognozēšanai) cēloņsakarības analīze vakcīnu pielietošanas ietekmei uz miršanas un saslimsanas no Covid gadījumiem: Lielo datu analīze no 145 pasaules valstīm.”

https://www.researchgate.net/publication/356248984_Worldwide_Bayesian_Causal_Impact_Analysis_of_Vaccine_Administration_on_Deaths_and_Cases_Associated_with_COVID-19_A_BigData_Analysis_of_145_Countries
—-

The British Medical Journal. Izmeklēšana / Covid-19: Zinātnieks ceļ trauksmi par datu integritātes problēmām Pfizer vakcīnu pētījumā. / BMJ Investigation

https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635
—-

ASV Tieslietu Deprtaments paziņo par lielāko Veselības aprūpes Krāpšanas lietas nokārtošanu vēsturē. Pfizer jāmaksā $2.3 miljardi sods par viltus mārketingu.

https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-announces-largest-health-care-fraud-settlement-its-history
—-

Pfizer nokārto ārvalstu kukuļošanas lietu ar ASV vakdību

https://www.reuters.com/article/us-pfizer-settlement-idUSBRE8760WM20120807
—-

Pfizer sodīts 75 reizes no 2000.gada, kopā samaksājot vairāk nekā 10 miljardu dolāru sodu par šādiem pārkāpumiem: 1) viltus apgalvojumi (false claims), 2) medicīnisko produktu neatļauts mārketings, 3) medikamentu drošības pārkāpumi, 4) otkati (kickbacks) un kukuļdošana, 5) Ārvalstu Korupcijas Prakses akta pārkāpumi, 6) patērētāju tiesību pārkāpumi.

https://violationtracker.goodjobsfirst.org/parent/pfizer
—-

Slēpts interešu konflikts? Farmas maksājumi FDA (ASV Federālā Zāļu aģentūra) padomniekiem pēc zāļu apstiprināšanas uzkurina ētiskas bažas

https://www.science.org/content/article/hidden-conflicts-pharma-payments-fda-advisers-after-drug-approvals-spark-ethical
—-

Atbildēt

Ir vēl viens un

16.02.2022. 16:36

»

Ir viens bet

Arī tie 500 tika izspiesti ar zobu sāpēm, diskusijām pirms un pēc, un kā rāda Bendika raksts samierinšanās nav notikusi. Man par to visu ir sava versija, kas nav saistīta ar summu, bet ar to, ka neizdevās panākt strauju sabiedrības noslāņošanos. Runājot par personīgo pieredzi, bērnu datori mācībām ir...


Salīdzināt izmaksāto naudiņu ASV miljonu masai ir kaut kur līdzīgi domāšanai, ka Latvijā, kur visā teritorijā izkliedēti dzīvo tik, cik vienā mazā rietumu lielpilsētā, ar mājsēdi starp diviem stabiem un 1 pilsoni apkaro infekcijas. Papētiet mērkaķošanās un copypaste apmērus, tad kļūs skaidrāka bilde.

Mani mazāk interesē eiro kā sabojātās dzīves.

Atbildēt

Ir viens bet

16.02.2022. 14:40

»

Tiešām var redzēt

ka arī Jums bērnu nav. Tie 500 EUR, ko Jūs tā slavējat, nav uzskatāmi par atlīdzību par bērnu garīgās un fiziskās veselības maitāšanu. To nevar nopirkt arī par 50000. Tie ir divi sabojāti dzīves gadi - veciem ļaužiem tie ir viņu pēdējie divi gadi...


Arī tie 500 tika izspiesti ar zobu sāpēm, diskusijām pirms un pēc, un kā rāda Bendika raksts samierinšanās nav notikusi. Man par to visu ir sava versija, kas nav saistīta ar summu, bet ar to, ka neizdevās panākt strauju sabiedrības noslāņošanos. Runājot par personīgo pieredzi, bērnu datori mācībām ir ņemti uz nomaksu, tīros izdevumos jārēķina elektrība, internets. Par pavadīto laiku pie mācībām naudu nerēķinām, bet par mājsēdes iespaidu uz veselību, komunikācijas spējām, nākotni rakstīju jau tolaik. ASV savu pilsoņu mājsēdi novērtēja ar 1000 pieaugušajiem, 500 bēŗniem mēnesī.

Atbildēt

Tiešām var redzēt

16.02.2022. 12:30

»

Ir viens bet

Viss ir labi, bet ir viens bet, un tā ir neizpratne par attālināto mācību ietekmi uz bērniem un ģimeni. Var redzēt, ka autors ir tālu no bērniem, un pārmest par atbalstu bērniem ir nožēlojami. Iespējams, tas ir labākais, ko valdība šajos gados ir izdarījusi. 1.Salīdzinājumam var paskatīties, kāds ikmēneša...


ka arī Jums bērnu nav. Tie 500 EUR, ko Jūs tā slavējat, nav uzskatāmi par atlīdzību par bērnu garīgās un fiziskās veselības maitāšanu. To nevar nopirkt arī par 50000. Tie ir divi sabojāti dzīves gadi - veciem ļaužiem tie ir viņu pēdējie divi gadi.

Daudziem bija jānopērk atsevišķs portatīvais bērnu mācībām, ja ģimenē ir vairāki skolas vecuma bērni, mēģiniet iedomāties, kā mājsēdē vecāki un bērni strādā ar vienu datoru; mūsējais portatīvais izmaksāja 780 EUR, un tas ne tuvu nav "krutuma" kalngals.

Atbildēt

Aizņēmušies naudu tik daudz, kā vēl nekad

16.02.2022. 12:26

Vēlētājs Latvijā ir par stulbu, lai redzētu, ka miljardi ir nolaisti burtiski renstelē, par tiem nekas nav uzcelts vai apmācīts. Toties ir ierēdņu sačakarēta ekonomika, bērnu mācības un arī veselība. Atcerieties, kā izpaudās Lēmaņu brāļu "bankrats"? Šis deja vu būs daudz niknāks, arī iedzīvotāju noskaņojuma ziņā.

Atbildēt

kaķa smiekli

16.02.2022. 11:03

Žurku skrējiens uz 14. Saeimu ir sācies. Vakar LTV 1 Šodienas jautājumā Bērtule tincināja Feldmanu un Pūci. Abi, piepūtušies, kā tītari, lepojās ar savu paveikto - esot sanākuši kopā pa diviem no katras koalīcijas partijas, bez Kariņa dalības un dažās minūtēs pieņēmuši lēmumu par ierobežojumu atcelšanu. No viņu teiktā varēja saprast, ka tā aizmigusi uts (lasi - operatīvas vadības grupa) sen vairs nekam neder, jo tie 70 grupas locekļi esot gribējuši katrā sēdē visi izteikties, bet nav bijis neviena, kurš varētu operatīvi apkopotuvispretrunīgākos viedokļus. Nu kā jau pie īsteniem latviešiem.

Atbildēt

Nav labi !

16.02.2022. 10:38

Pie varas atrodas nodevēju/p*daru/dalbajobu/čekistu bars.

Atbildēt

Ir viens bet

16.02.2022. 09:16

Viss ir labi, bet ir viens bet, un tā ir neizpratne par attālināto mācību ietekmi uz bērniem un ģimeni. Var redzēt, ka autors ir tālu no bērniem, un pārmest par atbalstu bērniem ir nožēlojami. Iespējams, tas ir labākais, ko valdība šajos gados ir izdarījusi. 1.Salīdzinājumam var paskatīties, kāds ikmēneša atbalsts iedzīvotājiem pandēmijas seku mazināšanai bija citās valstīs. 2.Vienreizējais pabalsts bērniem ir jāvērtē kontekstā ar skolu dīkstāves bilanci un mājmācības izmaksām.

Atbildēt

Šarikovi arī nekad nevienu neaizmirst

16.02.2022. 01:21

»

ha-ha

Vakcinētie savus vakcinētajus neaizmirsīs un balsos par viņiem


Бульбаш • Вовчики • Дети фестиваля • Естонцы • Жид • Западенец • Кадровый • Кацап • Кулугур • Лимита • ЛКН • Мамбет • Москаль • Муль • Нерусь • Пиндос • Рагуль • Раски • Русские свиньи • Рюсся • Сахаляр • Свидомый • Сох • Талапонец • Тибла • Украинчик • Хач • Хохол • Чалдон • Чурки • Чухна • Чучмек • Шикса Остальной мир Америкос • Белый • Бош • Весси • Гринго • Гук • Джон Булль • Киви (Кивос) • Кокни • Мумбо-Юмбо • Кули • Латинос • Манкурт • Мзунгу • Негр • Осси • Пифке • Польский сантехник • Реднек • Рейнландский бастард • Фриц • Цветной • Шурави • Янки Для чужаковВарвар • Гаджо • Гайдзин • Гой • Фаранг БытовыеБайстрюк • Барыга • Бич • Лох • Поколение пепси • Шаромыга ПолитическиеВатник • Ликующая гопота • Русульман • Совок • Фашист

Atbildēt

Pussprādzis jenots

15.02.2022. 21:34

Cienījamie cilvēki atcels visu, izņemot vairumu. Un jums būs jāsamierinās.

Atbildēt

tā viš i

15.02.2022. 20:38

Raksts tāda mīlīga pabubināšana par visiem zināmo. Īstās traģēdijas vēl ir tikai priekšā. Potes arvien jūtamāk liek par sevi manīt. Un tas ir tikai sākums.Pienāks laiks, kad daudzās nāves vairs nevarēs izskaidrot ar vīrusu viltīgajām mutācijām vai plankumiem uz Saules. Drīz to sapratīs visi sapotētie. Arī tie, kas sēž augstos krēslos. Protams, ja vien viņi tiešām ir sapotējušies, par ko es ļoti šaubos.

Atbildēt

Derētu atcerēties,

15.02.2022. 20:12

ka mirstamam ancukam kabatu nav.

Atbildēt

patiešām nekā jauna

15.02.2022. 19:25

Karriņ siles rukšu naudas apgūšanas process turpinās!

Atbildēt

Zero tolerance

15.02.2022. 19:03

Naivie varbūt pavilksiesuz atvieglojumiem.Bet domājošie iepirks patronas.Jo vienreiz likumdošanas vara tika atdota MK deģenerātiem, tauta pakļuva zem tanka bez iespējas protestēt.Satversme tika piesmieta, 100.pants atcelts.Acīmredzami, ka ar vainīgajiem ir jātiek galā ar tiesas palīdzību, demokrātija jāatjauno, NVO jālikvidē un ārējā pārvalde jāizbeidz.Ja šie pasākumi prasīs pa 10 gadus sroka Liepājas cietumā visai Koalīcijai- maza bēda! Par nelikumīgu varas uzurpēšanu un sērijveida ļaundarībām jāatvild

Atbildēt

Ne ne

15.02.2022. 18:44

»

Harijs Poters

Sausais atlikums - plāndēmija citur beidzas likumsakarīgi, bet Latvija joprojām ratiem pa priekšu


Hunta, piegriežot kovidierobežojumu skrūves, atsaucās uz “Eiropas valstis tā dara jau sen, mēs kavējam”.

Tagad notiek tas pats. Kas tad notiek? Tas, ko rekomendē ANO PVO, ka QR kodi saglabājami un “jātur acis vaļā”, jo vīruss ir “viltīgāks par ienaidnieku.” Maita mutē!

Jo vienas un tās pašas vakcīnas neder pret mutējošo vīrusu! Katrai mutācijai vajag savu! Maskas vajag, testēšanu, ierobežojumus un QR kodu!

Atbildēt

Harijs Poters

15.02.2022. 17:31

Sausais atlikums - plāndēmija citur beidzas likumsakarīgi, bet Latvija joprojām ratiem pa priekšu.

Atbildēt

Privātdetektīvs Apse

15.02.2022. 16:38

Ko tad Bendiks mums jaunu pateica, ko neviens vēl nezinātu?

Šādi teksti liek izdarīt tikai vienu secinājum- Bendiks ir lētticīgais, kas nevar sagremot šo faktu, jo ir vakcinējies tupaks.

Atbildēt

kaktuss

15.02.2022. 16:29

Punkti salikti pareizi!Tikai mūsu tautai var iebarot neiedomājamas blēņas un tādējādi līdz rudenim prāti tiks čakarēti!!!

Atbildēt

Murmulis

15.02.2022. 15:41

Atmiņas no padomju Armijā pavadītā laika: utīm esot paticis nevis gulēt Jūsu norādītajā vietā, bet gan rāpot pa mitru locekli...

Atbildēt

ha-ha

15.02.2022. 15:36

Vakcinētie savus vakcinētajus neaizmirsīs un balsos par viņiem.

Atbildēt

Paredzētāja

15.02.2022. 15:12

Gan jau drīz šī valdība visu atcels,jo nāk taču vēlēšanās un atkal tā ļoti gribas pie siles.Ceru ka neviena no šīs kompānijas nākošajā Saeimā nebūs,bet simt procenti nevari būt drošs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: