Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

01.04.2024. 19:37

»

Kas ir sile?

Esi no cūkufermas


,no Dikļiem!

Atbildēt

nu nu

01.04.2024. 19:37

»

planpratina neistenojamajam sapnu lidojumam

nato ukraina zaude Krievijai


Jau kuro gadu NATO kā nevar tā nevar zaudēt. Ja NATO vienreiz nošķaudīsies, ar visu slimo, asinskāro, tumsonīgo, sātanisma apsēsto un pederastijas pārņemto krievu pasaulīti būs cauri uz visiem laikiem.

Atbildēt

nu nu

01.04.2024. 19:34

»

nelej udeni

karotgribetaji azov fasisti jau parsvara kapos atdusas,neliela dala krievu gusta,tos vala nelaidis,nu bet pamatmasa,kas dzivot grib ,tie begulo no kara komisariatu cilveku medniekiem.ebreja zelenska juridiskas tiesibas pec 31 marta atceltajam velesanam izbeidzas maija.nebus vairs ,kas par kijevas rezimu...


Katrs krievu lops nolādēs savus vecākus par to, ka neizaudzināja par cilvēku, jo jūsu ceļš uz Kabzdona koncertu būs tik mokošs, ka nonākšanu ellē jums jau būs milzīgs atvieglojums. Katrā ziņā rēķinies ar to, ka neviens krievs netiks atstāts uz Cilvēku planētas.

Atbildēt

Kas ir sile?

01.04.2024. 19:16

»

jautaajums

Varbūt vienkāršāk būtu likvidēt sili


Esi no cūkufermas?

Atbildēt

visdrīzāk

01.04.2024. 18:34

katrs idejisks mēslumaiss, kurš ticis pie siles ir rūpīgi jāpieskata lai strādā un nezog neatkarīgi no tā sociālists, nacionālis, konservators, etnopederasts vai vēl sazin kas , jo nākošajās vēlēšanās var kažoku mest uz otru pusi.

Atbildēt

Es nau krieva

01.04.2024. 18:33

»

planpratina neistenojamajam sapnu lidojumam

nato ukraina zaude Krievijai


NATO jau vēl neko nav sācis!

Atbildēt

apriori

01.04.2024. 18:01

»

Nju ko tik

deģenerāti nelasa


delfu lasitaji, tv panoramas skatitaji un latviesu ieredni nelasa ,tam var piekrist.

Atbildēt

nelej udeni

01.04.2024. 17:58

»

nu nu

Ukraiņi līdz laikam, kamēr visas krievu paverdzinātās tautas nebūs izveidojušas savas valstis un iztīrījušas tās no krieviem, pildīs policejiskas funkcijas


karotgribetaji azov fasisti jau parsvara kapos atdusas,neliela dala krievu gusta,tos vala nelaidis,nu bet pamatmasa,kas dzivot grib ,tie begulo no kara komisariatu cilveku medniekiem.ebreja zelenska juridiskas tiesibas pec 31 marta atceltajam velesanam izbeidzas maija.nebus vairs ,kas par kijevas rezimu karo,ta ka nelolo veltas ceribas sava slimaja galva.

Atbildēt

Nju ko tik

01.04.2024. 17:57

»

nelej udeni

lasa gan


deģenerāti nelasa ...

Atbildēt

vesturiski

01.04.2024. 17:51

»

Mikropisāna sūdus neviens nelasa

tajos nav derīga satura. Psihoneiroloģijas pacients, maniaks Duka no Dikļiem, ir “ar galvu slims


sava laika varas klikei un tas aizstavjiem nepatika ari dzejnieks Veidenbaums.

Atbildēt

vice

01.04.2024. 17:33

Latvijā un pasaulē!

Tādēļ SOCIĀLISMS VIENMĒR IR NEIZDEVIES!

Tādēļ Latvijā REGRESĪVIE, JAUNĀ KRIEVOTĪBA u.t.t. VIENMĒR IR NEIZDEVUŠIES!

Vienmēr!!

VISĀ PASAULĒ VIENĀDI NEIZDEVIES!!

ATKAL un ATKAL!!!

Atbildēt

Mikropisāna sūdus neviens nelasa

01.04.2024. 16:28

»

Troļļu gans

Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu...


tajos nav derīga satura. Psihoneiroloģijas pacients, maniaks Duka no Dikļiem, ir “ar galvu slims”.

Atbildēt

Troļļu gans

01.04.2024. 16:22

»

Smirdošais untuns

uzplata kakas


Kā atšķirt trolli no vienkāršā komentētāja - trollis vienmēr uzbrūk autoram, nevis komentē saturu.

Kā cīnīties ar troļļiem - ignorēt debiliķus. Nekā necīnīties. Nav jau Rīgas "Dinamo".

Troļļiem sīku naudiņu maksā par to, ka viņi uzbrūk un apkaro pasūtītos publikāciju tēmu vai komentāru viedokļu autorus.

Pašiem viņiem dziļi vienaldzīgs gan pats autors, gan viņa raksti un viedokļu saturs komentāros.

Jo troļļi ir totāli nozombēti deģenerāti un tāpēc pilnīgi neko no tā nesaprot, tikai atstrādā savu sīknaudu.

Atbildēt

Dadzis

01.04.2024. 15:49

Labais: “Mēs nevaram paļauties tikai uz cilvēka godprātību un nekļūdīgumu, kad runa ir par rīkošanos ar citu cilvēku naudu.”........
Šķiet laiks saukt pie atbildības Latvijas valsts politiskos būvniekus, kuru rezultāti šodien vispilgtāk redzami tautas labklājībā !

Atbildēt

patiesībā

01.04.2024. 14:57

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)

Un arī: "Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.vied.aut. - Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Savukārt, kā zināms "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

01.04.2024. 14:47

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

nu nu

01.04.2024. 14:45

»

idiotam

nemurgo


Ukraiņi līdz laikam, kamēr visas krievu paverdzinātās tautas nebūs izveidojušas savas valstis un iztīrījušas tās no krieviem, pildīs policejiskas funkcijas.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

01.04.2024. 14:36

»

Žulis

Raksts, kas dod vielu pārdomām. Modernais sociālisms nav nekas cits, kā rafinētāka, slēptāka diktatūras forma. Bet pamudinājums..... Vai var pamudināt kaķi ēst sinepes? Var! Ja kaķim tās sinepes iesmērē dibenā. Tāda pati maiga pamudināšana attiecībā pret cilvēkiem notiek sociālismā...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un. arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

-----------

Mediju ziņa (02.2015.): "Tas, ko drīkst nosacīti saukt par tautas pārvaldīšanas tehnoloģiju, sastāv no divām daļām. Viena daļa ir politkorekta, bet otra daļa ir nepolitkorekta. Vara tautas pārvaldīšanā var izmantot gan morāli atbalstāmu un sociāli cienījamu tehnoloģiju, gan amorāli antihumānu un sociāli necienīgu tehnoloģiju. Turklāt sociāli cienījamo tehnoloģiju neviens neslēpj no tautas un atklāti informē sabiedrību par šīs tehnoloģijas pielietošanu, bet sociāli necienīgo tehnoloģiju cenšas slēpt no tautas un par tās pielietošanu atklāti neinformē sabiedrību." ... ( apt.cit.vied.aut. - zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Tautas pārvaldīšanas nepolitkorektās receptes" )
-------

'MOTO':
"Nelidot augstāk par vistu kūts laktu,
vismīļāki domāt par dējamo kaktu!..."
/ Vilis Plūdon(i)s, iz poēmas "Uz saulaino tāli" /
-------

"Latv(ĀŅ)u LUMPE.ŅU "morālētisko pamatvērtību" Kodekss."
( "latv(ĀN)ijas SILES valsts titulnācijas" 'status quo', fragmentāri )
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

Pasaules Tautām, kam Valstis IR savas,
"Globālā kontekstā" pārsvara NAV(a) ~
Vairumam atliek vien sapņot un cerēt,
Normālai Valstij par Nāciju derēt...
...
Valsti, kas dzimusi Brīvības cīņās,
Varas un SISTĒMAS zombiji mīņā,
Sū#os pie SILES, ko ķēza jau gadiem,
Cūk.lopu varza ar "draugiem un radiem".

"Nācijas līderi" LUMP.EŅU baru,
Spiež "valsti mīlēt" un "respektēt varu"
(TĀDU, kas vājprāta muŗgos vien rādās),
"Cērpot kā aunus" - pirms "noģērē ādas":

"NOZOMBĒT "nāciju" - problēma maza!
"Latv(ĀŅ)u LUMP.EŅU Kodeksā" drazas,
Sabāzts pa pilnam, no vāka līdz vākam ~
"Primāros" fragmentus "sprediķot" mākam:

"Kodeksa" tēzes kā "mantru" būs zināt!!!
(Tāpēc - tās dienišķi vērts "atsvaidzināt",
Latv(ĀŅ)u LUMP.EŅIEM, veciem un jauniem,
"Klusajiem mī#ējiem" & "cērpamiem auniem"):

"Nācijai" - paklausīt VISAM, ko saka!!!
('biedri' no "priekšstāvju" sugas, kam fraka,
Nokārta "bļembukiem", bet - "neiet kopā",
Sen jau uz ŗumpja, kas nobarots lopā...)

"Partiju" SISTĒMA "valstī" ir "svēta"!!!
(BEZjēgā zaglīga, stulba, NE lēta,
"Tumbočkām" pilnām un "konceptiem" tukšiem ~
Citāda neder ne SILEI, ne rukšiem...)

Nemurkšķēt "vietvalžiem" pretī, ne vārda!!!
(Kaut vai - spļauj ģīmī, min sū#os un spārda,
LUMP.EŅUS pašus, šo ģimenes, dzimtas,
Draugus un paziņas, versijās simtās...)

Vergot par grašiem un kredītu klaušām!!!
(Kurus "pa fikso var iebarot aušām",
Reklāmu ZOMBĒTIEM "onlaina" spamā ~
"Pisness", kam lobiji "augstajā namā"...)

Nodokļus bleķot, kaut - iznīkstot badā!!!
('Kāpostu' VID'am un SISTĒMAI gādāt,
"juristiem pofig" (?!) - lai plēš "ķēķa tiesas",
Pēdējo skrandu no LUMP.EŅU miesas...)

LIKUMIEM - uz(spļaut): NE zināt, NE pildīt!!!
(Lai var ar "shēmām" SEV "pisnesu sildīt",
Tie, kas šmauc LUMP.EŅUS "tiesību vārdā",
"Klientiem" NEJĒGĀM "piešujot bārdas"...)

Žaunas - uz krampi, ar zobiem pret sienu!!!
("B(ļ)auris", kurš "palaidīs purkšķi", kaut vienu,
N-tajām "struktūrām" trāpīs iekš nagiem ~
Tur TĀDIEM "izrakstīs fiksi pa ragiem"...)

"Viedokļus" tiražēt - TIKAI pa glupo!!!
(Mē.dekļu "vietnēs" kur "komentus" čupo,
BEZjēgas LUMP.EŅI, vākušies kopā,
Ieņirdzot Valodu pakropļot, lopā...)

Boksterēt - 'twitter"-a spamu (ar pūlēm ~
LUMP.EŅIEM 'profīta' dirnēt pa "šūlēm",
NAV [vairs] nekāda, jo - "vienrievu fiškās",
Sū[nas] tās pašas, kas "taisnajās kiškās"...)

Mē.dekļus zaurēt, līdz - "ačas uz kātiem"!!!
(CEN.ZŪRAS kastrēts, priekš inertiem "prātiem",
ZOMBĒJUMS, piegānot "valsti" līdz malām,
Latv(ĀŅ)u LUMP.EŅUS piebeidz, pagalam...)

"(G)eirōpas kolChōzu" - slavēt un balstīt!!!
(Tāpēc, ka "shēmot" var LUMP.EŅU "valstī",
"Bufera zōnu" priekš "hibrīda kara",
BrjukSILES "provinces" cūk.lopu vara...)

"Pārdīķa saimniekus" - klausīt un godāt!!!
(Tāpēc, ka "valsti" šie 'nolaist grib podā' ~
Uzrīdot 'nāburgiem' LUMP.EŅU vaukšķus,
[P]iesūtot OKUPĒT gangsteru 'taukšķus'...)

Kaimiņus - ap(riet) kā šakāļiem trakiem!!!
('Ofkōz' - pa gabalu: mīzējiem švakiem,
Tik vien tā "prieka", kā (ķēzīt) uz astes,
"Širhana" kājstarpē, pie ZOMBO-kastes…)

Šprices un uzpurņus – slavēt un lūgties!!!
(Nevis - ar "vakceru" zombijiem 'plūkties',
Smīnot par 'valdošo locekļu' shēmām,
COVIDA "globālā pisnesa" tēmā…)

"Ietusēt" - "soctīklu" bedrēs & zīst "spaisu"!!!
(HUĻI, bļin, "draugosies" ar svaigu gaisu,
Defektīvs "lohs", kam par "jevrōpas naudu",
LUMP.EŅA "dzīve" svilst smirdot, "ar baudu"...)

"Ģimenei" - ņemt TIKAI dzimumu savu!!!
(Štrunts, ka nav bērnu, kas turpinās tavu,
"p!dara" sugu – ar "lepnuma" naidu,
"partneru" barā var drāzties pa "prrraidu"...)

Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

Galvenais - VISS lai pēc "Kodeksa" 'rullē'!!!
(Citādi - "latv(ĀŅ)u valsts" būs "pa nullēm" ~
SILEI ciet[s] "vāks", zaudēs cūk.lopi svaru,
SISTĒMA nosprāgs un 'pakāsīs' varu...)"
...
LUMP.EŅU "nācija", ZOMBĒTA truli,
Pasaulē aizklīst ( ar "ubaga kuli" ) ~
Normālas Valstis par mājvietām meklē:
"Pieriebies "latv(ĀŅ)u SILES valsts" peklē..."

Zaudēta Valsts, izdziest Tauta kā liesma,
Vēl tikai - "Jevropas provincē" dziesma,
Klusa ( kā "Rekviēms" ) izskan, jo sūra:
"Reiz BIJA (Tēvzeme), pie Dzintarjūras..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

šo krievu idiotu no asv neviens neņem nopietni

01.04.2024. 14:12

»

Šodien iteresants izlaidums

https://youtu.be/doVsXV8iYVA


slima suņa murgi

Atbildēt

pohuj

01.04.2024. 14:11

»

nu nu

Neskaiti naudu ASV macinā, bet padomā, cik ilgi visi krievi neapsrāgtu badā bez paverdzinātām humānām tautām nolaupītiem resursiem


jaunā pāreja uz finanšu jauniem instrumentiem

jau notiek uz krievijas rēķina

krievijas vairs nav kā valsts

ANO iecels krievijas teritorujā savu pārvaldi

atzīstot rašu par terorustisku valsti

tiks pārgriezts baltkrievijas augonis

kaļiņingradas nebūs

visa pasaule ir pret krovu mordām un morderu bunkurā

Atbildēt

nu nu

01.04.2024. 13:34

»

es skatītos plašākā kontekstā

politisko pretrunu plosītā globālās ekonomikas kontekstā un asv valsts parādu...


Neskaiti naudu ASV macinā, bet padomā, cik ilgi visi krievi neapsrāgtu badā bez paverdzinātām humānām tautām nolaupītiem resursiem.
Ieguglē: ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ДОБРА (СКОЛЬКО РАЗ США СПАСАЛИ РОССИЮ?)

Atbildēt

es skatītos plašākā kontekstā

01.04.2024. 13:17

»

Uldis

Kapitālisms visiem dod vienādas iespējas, sociālisms - tiesības. Tas nozīmē, ka nēģeris, kurš dienu savā mūžā nav strādājis, būtu pelnījis patērēt tik pat, kā krietns amerikānis, kurš jau neskaitāmās paaudzēs ir cēlis savu valsti...


politisko pretrunu plosītā globālās ekonomikas kontekstā un asv valsts parādu

divi pasaules kari bija vajadzīgi lai uzlabotu globālos finanšu instrumentus

šim karam jānoved pie asv defolta likvidējot asv parādu frs

var gadīties ka frs transformējas - dzēš asv parādu ar digitālās naudas algoritmu ieviešanu “uz laiku”

kas viksies 100 gadus - parasti vidēji simts gados mainās finanšu sistēmas

tam jānotiek uz krievijas rēķina

Atbildēt

Šodien iteresants izlaidums

01.04.2024. 13:06

https://youtu.be/doVsXV8iYVA

Atbildēt

Uldis

01.04.2024. 12:59

Kapitālisms visiem dod vienādas iespējas, sociālisms - tiesības. Tas nozīmē, ka nēģeris, kurš dienu savā mūžā nav strādājis, būtu pelnījis patērēt tik pat, kā krietns amerikānis, kurš jau neskaitāmās paaudzēs ir cēlis savu valsti.
Ja ASV marksistiem, korumpantiem un sodomītiem novembrī atkal izdosies nozagt vēlēšanas, tad ASV un visas Eiropiešu civilizācijas iznīcināšanā iestāsies neatgriezeniski procesi.

Atbildēt

Atis Priedītis

01.04.2024. 12:23

Visām iekārtām kopēja ir korupcija un negodīgums. Salīdzināt šīs iekārtas varētu tikai gadījumā ja viss notiktu pasaulē, kurā valda godīgums un nav korupcijas. Tā kā šādas pasaules nav un tuvākajā laikā nebūs, mēs turpināsim dzīvot izkropļotu cilvēcisko attiecību vidē.

Atbildēt

Žulis

01.04.2024. 12:05

Raksts, kas dod vielu pārdomām. Modernais sociālisms nav nekas cits, kā rafinētāka, slēptāka diktatūras forma. Bet pamudinājums..... Vai var pamudināt kaķi ēst sinepes? Var! Ja kaķim tās sinepes iesmērē dibenā. Tāda pati maiga pamudināšana attiecībā pret cilvēkiem notiek sociālismā.

Atbildēt

bebrs

01.04.2024. 11:47

Autoritārisms ir efektīvāks par "dermokrātiju", to pierāda vēsture, Ulmanis savā laikā iztrenkāja mazpartijas un Latvija sāka ekonomiski attīstīties , otrs labs piemērs ir komunistiskā Ķīna! Mūsdienās kapitāliskā demokrātija deģenērējās arvien vairāk, žēl noskatīties uz Eiropu ar tās pederastu un transgenderu kultūru, kā arī narkomāniju!

Atbildēt

ieteikums ģirtam brūderam - nemelo un aizveries! nr3

01.04.2024. 11:37

ieteikums rakstītājam, pamācīties , lai neapmaldītos akadēmisko lauku un nojēgumu mežā! ... šis raksts ir par liberālisma ideoloģiju (e.g. citi drīzāk teiktu - par "neoliberālismu"), kurš tiek pasniegts kā raksts par sociālismu! tas ir kaut kāds ārprāts, - ja šādi aklie cenšas vest savu tautu - ... visi iekritīs bedrē!
liberālisms (šodienas attīstībā citi to sauc par neoliberālismu) - ir atteicies no cīņas ar jaunajām nācijām (nacionālām valstīm) ,izbļaujot saukli "Laissez-faire ," - un ir uzsācis nacionālu valstu iznīcināšanu, IZMANTOJOT šo nacionāo valstu varu! .... kāds te sakars ar cociālistiem??? ...
mīlīe tautieši, beidziet jaukt tautai gavu ar idiotimu. Proti, ar - labējiem, kreisajiem, konservatīvajiem; ar - štats, faktors, aspekts, akcepts, koncepts, interprets, konsekvents, medijs, modrators, iniciēt, producents, influenceris, mentors, ekspektācija.... pietiek idiotima ! Pietiek! pietiek izkropļot ! katari formai ir savs aturs, pietiek jaukt vietām saturus un formas! ... pietiek , jaukt galvu tautai! tikai tāds - "zinošs cilvēks" , kurš nemīls savu tautu - var runāt neko neizskaidrojot-visu sajaucot, un tā sajaucot galvu arī savas tautas māsām un brāļiem!

Atbildēt

ieteikums ģirtam brūderam - nemelo un aizveries! nr2

01.04.2024. 11:04

un vēl! ... brūder, palasi kaut ko, lai nelietotu apzīmējumu "konservatīvisms," aprakstot ideoloģiju. Nav tādas ideoloģijas "konervatīvisms"!! ... pamācies kaut ko!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

01.04.2024. 11:02

Paldies autoram!

Jancīgā lieta - pieminētie regresīvie un tur pārējie, kā runā veikalā, regulāri lieto vielas. Populārs esot xanax, bet ne tikai. Un tad nu - re kā! - tie mentāli slimie tagad māca veselajiem, kā jādzīvo ...

Atbildēt

ieteikums ģirtam brūderam - nemelo un aizveries!

01.04.2024. 10:58

šis spriedelējums ir salīdzināms ar stulbumu. gadījumā, - ja rakstītais ir kārtējā apzināta liberastiska melošana - tad šis raksts ir apzināta kaitniecība un savas tautas neieredzēšana.
visupirms, šis ģirts brūders, pilnīgi neorientējas antropoloģijas, politikas teorijas, ideoloģijas zinātņu laukos. nedrīkst izmantot jēdzienu akadēmiskā laukā / paradigmā, kura,m šis jēdziens nepieder!
idiotisks raksts! lūk, kas notiek, ja politiskās zinātnes problēmas tiek apskatītas ar teologa vērienu! stulbums!
jā, šis , kārtējais manas tautas atbirums jeb liberasts, nekur nerunā par ideoloģiju, kuru viņš pārstāv, - kā pretmetu sociālismam. proti, šis liberasts prasmīgi slēpj savas liberālisma ideloģijas krāsas! .. šis "ekonomists" nekur pat nepiemin šodienas lielāko ļaunmu (t.i. arī iemeslu šodienas kariem) , proti, nekur pat nav pieminēts lielakais šodienas liberastu noziegums un idiotisms - "financializēta ekonomika."
ieteikums ģirtam brūderam - nemelo un aizveries!

Atbildēt

vice

01.04.2024. 10:57

Ģirt, KOPUMĀ - labi!

Atbildēt

vice

01.04.2024. 10:52

Ģirt!

Sociālsms "neko nerada".

Nav spējīgs, NAV "PAREDZĒTS"!!!

Sociālisms, TIKAI UN VIENĪGI, PĀRDALA CITU nopelnīto, radīto!

Gan "mūsdienu" sociālisms, gan "sentēvu" sociālisms!!!

VIENMĒR!!!

Tādēļ SOCIĀLISMS VIENMĒR IR NEIZDEVIES!

Tādēļ Latvijā REGRESĪVIE, JAUNĀ KRIEVOTĪBA u.t.t. VIENMĒR IR NEIZDEVUŠIES!

Vienmēr!!

VISĀ PASAULĒ VIENĀDI NEIZDEVIES!!

ATKAL un ATKAL!!!

Atbildēt

Pirātu partija

01.04.2024. 10:47

Paldies autoram, ļoti labs raksts.
Patīkami lasīt, ka tā kā domāju Es, domā arī citi.
P.S. Nevajag visur iepīt sionistus. Izraēla ir tipiska sociķu zeme ar reliģiskām dogmām, kurā reliģija nav atdalīta no valsts.
Žīdiem būs jāmainās, jāatsakās no holokosta propogandas, jānomet kovididiota netaņjahu režīms.
Režīms drīz kritīs, būs jauna valdība, ja pārmaiņu nebūs, žīdus mācīs mainīties caur karu.
Ja arī tad nesapratīs, līdz 2030.gadam tādas valsts vairs nebūs!
Žīdu valsts aizies ar visu reliģiju, pasaule no Zivs ēras, ieiet Ūdensvīra erā.
Transformācijas būs visās valstīs arī Latvijā.

Atbildēt

kaut kāds akadēmisks murgojums kas nedod skaidrību par “mūsdienu sociālismu”

01.04.2024. 10:26

Mūsdienu sociālisma saknes meklājamas Marksa un Engelsa idejās, kas beidzas mūsdienu cionistu K. Švābes Davosas ekonomikas forumā un Švābes jauno līderu - valstu vadītāju skolā.

Ja autoram nav ko darīt, tad jaunu rakstu tēzes mūsdienu sociālusma izpētē jārisina konkrēti, konsekventi pētot Eiropas komisijas realizēto politiku ar “Ebreju impērijas trim standartiem pasaules ekonomikā”.

Cionistu ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā (CEIS)

Pirmajam cionistu impērijas standartam ekonomikā jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām starp sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Otrais standarts attiecas tikai uz cionistu attiecībām ar svešzemniekiem un sveštautiešiem.

Trešais satandarts attiecas uz attiecībām starp cionistiem, kas ir “ebreji”- žīdu nacisti.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finanšu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš “ebreju” impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad “ebrejs” ekspluatē “ebreju”; jāorganizē sociāli fondi “ebreju” kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu “ebreju” savstarpējos darījumos; izmantot “ebreju” tiesu saimnieciskos strīdos; “ebreju” pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais “ebreju” impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un “ebreju”, globālo “ebreju Kongresa” pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret “ebreju” īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā “ebreji” ; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Tulkots no ivrita (žīdu darba valodas).

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: