Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Apetīte bez bremzēm

21.07.2021. 14:31

Ja jau nevienam nav jāzin, kas darbojas mūsu valstī, tad vajadzēja atļaut arī Rāviņam bīdīt tanku ražotni Jelgavā un pūtins ar zirgu ģīmi būtu nemazāk gaidīti viesi kā ķīniešu komunisti-torgaši Jelgavas centrālkomitejas izpildkomitejā.

Atbildēt

Valdība

21.07.2021. 14:28

UR bābieši paši saprata, ko sarakstīja? Ja ir tāds ieraksts, tad tieši UR, biržas un tās paglupās finanšu policijas vadones pienākums ir pārliecināties, vai IR IZDARĪTS VISS, LAI NOSKAIDROTU ĪPAŠNIEKUS!
Protams, tur žīds žīda galā, bet arī šādu ierakstu ir JĀPĀRBAUDA, nevis jāpieņem kā gala variantu. Tagad taču arī visi citi tā drīkstēs darīt! Sen bija dzirdams, ka UR sniedz savējiem konsultācijas par likumā iestrādātajiem backdooriem, ar kuru palīdzību apiet acīmredzamas prasībes, te ir reāls pierādījums. Vēl jautājums- ko dara birža un fuktuks? Praktikantus apmāca krāpties vai kontrolē akciju tirgu? AUGEJA STAĻĻI, NE VALSTS!

Atbildēt

Banānijā kā jau banānijā bez izmaiņām :)))

21.07.2021. 11:13

Izrādās, ka banānijā ir iespējams tas kas pēc savas būtības nevarētu būt iespējams :))) Citiem mauc 5ādas nost, bet šeit nu neko, redz nevarot noskaidrot patiesos labuma guvējus un tāpēc ko ta tur vairs :)) ja nevar tak nevar :)))) ha ha ha. Bet toties tie nenoskaidrotie var te aktīvi piedalīties biznesā un pirkt pa miljoniem akcijas :))) Banānija kas banānija :))

Atbildēt

Mona

21.07.2021. 08:23

Rinkēviča teksts iznāk vienlaicīgi ar ASV ziņojumu. Sakritība? Nav. Jo melo gan Rinkēvičs gan ASV.

Atbildēt

VB

21.07.2021. 07:56

»

interesanti

gan jau tur nekas ārkārtējs nav - salikti zicpriekšsēdētāji ar relatīvi mazu akciju kapitālu katram, teiksim zem 20%, vai pat zem 10%, tādējādi formāli varētu teikt, ka neviens nekontrolē. Vai arī pat vēl kaut kādi fondi/trasti pa vidu, kur ir vēl sazarotāka īpašnieku struktūra...


Varētu jau daudz ko, pat mainīt likumus, bet vai vajag? Vai Tev / man / valstij, īstenībā, nav vienalga, kam pieder da jebkurš kapitālistu uzņēmums? Mums tādiem, taču ādu plēš visi cik var.

Atbildēt

interesanti

20.07.2021. 21:06

gan jau tur nekas ārkārtējs nav - salikti zicpriekšsēdētāji ar relatīvi mazu akciju kapitālu katram, teiksim zem 20%, vai pat zem 10%, tādējādi formāli varētu teikt, ka neviens nekontrolē. Vai arī pat vēl kaut kādi fondi/trasti pa vidu, kur ir vēl sazarotāka īpašnieku struktūra.
bet brīnumu pasaulē nav, šim scenārijam es varētu noticēt tikai tad, ja tie mazie akcionāri būtu publiski kotēti uzņēmumi ar desmitiem/simtiem tūkstošu akcionāru.
viss, ko UR vajag izdarīt ir pazvanīt AB City apkalpojošajai bankai un pajautāt, kas ir viņu sistēmā kā PLG. Bankas šādu ķēmošanos parasti nepieļauj. Te principā FKTK varētu pieslēgties, lai iegūtu šo info un tad mīļi pajautātu AB City - wtf.

Atbildēt

VAU

20.07.2021. 20:02

»

Pēteris

Beidz dzert lēto krutku, raksti, lai var saprast. Kaut gan, kam es to jautāju


takš tu sorosoīds,vilkatis jēra villā?!

Atbildēt

Otomārs

20.07.2021. 18:05

»

Pēteris

Leibovičs, Cukermans, Švarcmans, Levitans. Punkts. Latvija beigusies


kā tu pareizais,tēvocis sems uz galvas kipā kā laimnesējs,miernesējs,demokrātijas balsts,visu planētas VĒRTĪBU(sev"pienākušos nesējs"),bīdītājs latvanu bastardiem!

Atbildēt

Pēteris

20.07.2021. 17:25

Leibovičs, Cukermans, Švarcmans, Levitans. Punkts. Latvija beigusies.

Atbildēt

?!

20.07.2021. 16:52

var būt pat lavrušniki,kas ir farmaceptija,"labās" rokās teicams legāls šņukas,šlirces,kā vēl saukts gešefts,lai jau veicās latvaniem.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

20.07.2021. 16:09

"Saskaņā ar Komerclikuma 236. panta pirmo daļu ar akcionāru reģistru ir tiesīgi iepazīties akcionāri, valdes un padomes locekļi, revidents un kompetentas publiskas iestādes. Tas nozīmē, ka Uzņēmumu reģistrā nav iesniedzams akcionāru reģistrs."

Tad tā arī turpmāk uzskatīsim: Uzņēmumu Reģistrs ir nekompetenta publiska iestāde!

Atbildēt

he

20.07.2021. 16:02

skaidrs, ka stulbās mantinieces labu uzņēmumu saplosīs un piebeigs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: