Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Protams

14.05.2020. 11:17

»

Patriots

Nemuldi! Cik liela tautas daļa tagad ar prieku uzsūtītu visādus kamparus, āboltiņas, puzeniekus, bordānus, viņķeles un tml? Tu neparakstītos


nekavējoties uzreiz pēc pēdējā nelegāli ieceļojušā Ordas orka, staļiniskā izdzimteņa.

Atbildēt

to !

13.05.2020. 10:50

»

!

raksti par savejiem ,par rinku,streipu un masones vvf atvasem


Raksti arī tu par savējiem: Ušakovu, Putinu, Guņģjajevu, Ivanovu, Volodinu. Tevis pieminētie latviskie izdzimteņi, visi ir krievmīļi, tātad nepelna vairāk žēlastības.

Atbildēt

saprotu, ka č

13.05.2020. 07:22

bet tik stulbi sludināt , ka staļins atnesa Latvijai neatkarību vai nav par daudz.....................kuras skolas diploms???????????????????????

Atbildēt

!

13.05.2020. 03:41

»

jautaajums

Vai tik pederastu virsaitis nav Kisindžers vai Kušners


finansetaji soross,usaid un valsts departaments !

Atbildēt

atbilde

12.05.2020. 20:29

»

jautaajums

Ir vēl tāds zinātnieks Grigorijs Kļimovs,liels speciālists žīdu un pederastu jautājumos,viņa pētījumi liecina par citu


Par pederastiem vislielākie speci ir 215 Krievijas domes deputātu. Varbūt vairāk, nu bet Volodins tas ir visu pederastu pederasts.

Atbildēt

jautaajums

12.05.2020. 14:41

»

atbilde

Talantīgais rusologs S. Meļņikoff jūs nosauca par "нация редераст". Pirmkārt jau tāpēc, ka pederastija jūsu vidū ir vairāk izplatīta nekā visdrūmākajos Amsterdamas kvartālos, tāpēc, ka jūsu nacionālais ļiģer ir piģer, tāpēc, ka puse jūsu varnešu, augstākā armijas un baznīcas vadība ir pederasti un jūs...


Ir vēl tāds zinātnieks Grigorijs Kļimovs,liels speciālists žīdu un pederastu jautājumos,viņa pētījumi liecina par citu.
Kristus.
Es nesu šo vēsti Izraēļa nama noklīdusajām avīm.Uz ziemeļiem neejat,viņi grēka nepazīst.
Sadoma un Gomora bija žīdu pilsētas.

Atbildēt

atbilde

12.05.2020. 13:52

»

jautaajums

Vai tik pederastu virsaitis nav Kisindžers vai Kušners


Talantīgais rusologs S. Meļņikoff jūs nosauca par "нация редераст". Pirmkārt jau tāpēc, ka pederastija jūsu vidū ir vairāk izplatīta nekā visdrūmākajos Amsterdamas kvartālos, tāpēc, ka jūsu nacionālais ļiģer ir piģer, tāpēc, ka puse jūsu varnešu, augstākā armijas un baznīcas vadība ir pederasti un jūs esiet pederasti pēc savas būtības, par ja vēl neviens nav plēsis jūsu anālus. Jūsu slimībām sekoju, tāpēc, ka tāpat, kā nomācošā daļa planētas iedzīvotāju gaida, kad jūs mūs pametīsiet un vairs nemaitāsiet Cilvēku planētas gaisu.

Atbildēt

Catherine

12.05.2020. 12:24

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

atbilde

12.05.2020. 11:26

»

jautaajums

Vēl tupākam jābūt lai to neredzētu un nesaprastu.Mainījušās izkārtnes,saturs iepriekšējais.Diemžēl aitu īpatsvars ir gigantisks


Pederasta virsaiša Putina tupo lopu ganāmpulku strauji izretina AIDS, tuberkuloze, bez insulīna atstātie diabēta slimnieki un tagad vēl Covid 19, bet galu jums pieliks barības trūkums, kas tikai pastiprinās, visas iepriekš minētās kaites.
Civilizācijas demogrāfiskā piesārņojuma jautājums drīz atrisināsies pats.

Atbildēt

krievu smerdelim

12.05.2020. 11:20

»

Songmi

Vjetnamiesi asv drosibas garantus izcirta un ar kaunu padzina no savas zemes!Iemacies lietot vardu SUVERENITATE mulku zeme


Krievu fašistiskie izdzimteņi bija spiesti pamest Vjetnamu, jo neko cilvēcisku tie nevienam nav spējīgi piedāvāt. Tagad ASV ir lielākais Vjetnamas sadarbības partneris un Vjetnama strauji attīstās. Vjetnamieši negrib mūžīgi būt tādos sūdos, kā jūs, civilizācijas pabiras, bet attīstīties līdzīgi pārējiem ASV sabiedrotiem: Japānai, Korejai, Taivānai.

Atbildēt

jautaajums

12.05.2020. 06:54

»

tevi ved uz Sībīriju

??????????????????????? cik tupam jābūt, lai sāktu salīdzināt


Vēl tupākam jābūt lai to neredzētu un nesaprastu.Mainījušās izkārtnes,saturs iepriekšējais.Diemžēl aitu īpatsvars ir gigantisks.

Atbildēt

tevi ved uz Sībīriju

12.05.2020. 05:26

»

jautaajums

Vai ASV un NATO okupanti nav noziegums pret cilvēci


??????????????????????? cik tupam jābūt, lai sāktu salīdzināt

Atbildēt

neatkarības atjaunošanu...........

12.05.2020. 05:24

vai kāds dzird????????????? Ģirgen, kauns nav?????????????????

Atbildēt

9 Maijs ir Uzvaras pavasara svetki !

12.05.2020. 00:06

Ari sogad neonacisti 9 maija smagi aplauzas un nu vaid savos sorositu medijos un raud komentaros !

Atbildēt

to ...

11.05.2020. 22:27

»

...

Latvijā latvietis ir tāds pat vergs kā Krievijā krivi,tie paši partijnieki,tie paši augļotāji


90% latviešu nepielūdz vienu sadistu un pederastu, kā krievu bidļjaķina savu Huilo. Mums ir savi kropļi, ne bet Latvija ne tuvu nelīdzinās Krievijai un Zimbabvei.

Atbildēt

KPLV gals

11.05.2020. 22:02

Ģirģens pavelk strīpu KPLV partijas ievēlēšanai nākamā Saeimā. Nevar Lepsa un citu bandītkrievu vai pat Krieviejas specdienestu slepenajam fanam ļaut vadīt Iekšlietu ministriju., Bet tā kā partia viņu neizslēdz no rindām, tad arī partijai ir gals. Visi KPLV ministri ir sasmērējušies un neglābjami stulbi. Bet partijas biedri, kas atbalsta šos valsts kaitniekis un sabotierus - ļaunāki pat par ZZS, Saskaņu kopā ņemot.

Atbildēt

Noziedznieks Ģirģens

11.05.2020. 21:58

Pēc visa spriežot, arī pēc šī Latvijai un lativešiem nelojālā iznireļa izteikumiem, Ģirģens ir Krievijas ietekmes aģents, kuram rūp krievu kolonistu tiesības, kuŗš ignorē Latvijas valsts likumus un ministru kabineta noteikumus. Ģirģens ir Latvijas ienaidnieks un kā tāds, viņš nedrīkst ieņemt vadošu amatu ar pielaidi valsts noslēpumam.

Atbildēt

:):):):):):)

11.05.2020. 21:08

»

hm

Fragments no šo laiku izdevuma - enciklopēdijas...


Ja šajā tekstā "nacistus"aizvietosiet ar "komunistiem", vācu val. pret krievu val. -arī viss būs pareizi. nelaime tā, ka vācieši aizgāja, bet krievu okupanti - palika!

Atbildēt

:):)

11.05.2020. 20:56

»

hm

Karā Sarkanās Armijas rindās karoja ap 70 000 latviešu...


Atkal tiekamies! Kā jau vienojāmies - 90 000 nogalināto iedzīvotāju vācu okupācijas laikā bija ebreji. Tas, protams, ir baisi un nav attaisnojami, bet mēs jau te visu laiku runājam par latviešiem un krieviem.... Vācu laikā retai latviešu ģimenei ir atmiņas par noslepkavotiem tuviniekiem, atšķirībā no krievu laika....

Atbildēt

Uldis

11.05.2020. 20:12

»

to hm

Kā jau visiem krievu pederastiem un sadistiem. vēstures zināšanas nesniedzas tālāk, kā tās, kas iekalta no vēstures viltotāju mācību grāmatām. Latviešu kultūra ir Rietumu kultūra un latviešu sieviešu apakšveļu krievu oficieru - deģenerātu kuces uzskatīja par svētku kleitām, ko vilka uz oficieru ballēm...


"jebaļņiks" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, kā tu.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

11.05.2020. 15:48

»

...

Cīnies par savu analitāti


Kāds jūs nejauks! Ceru, ka nākošgad 9.maijā būs mīlestības, integrācijas un draudzības svētki. Mūsu plānos 9.maijā Uzvaras parkā ir uzrīkot geju un lezbiešu praidu kopā ar tiem, kuri ir lepni par krievu uzvaru 2.Pasaules karā - seksuālajām minoritātēm un krievu minoritātei ir jāapvienojas un jācīnās par kopīgajām tiesībām! Vienotībā ir spēks!

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

11.05.2020. 15:39

»

...

Nemelo


mums tiešām rūp krievi. Nu labi, nedaudz samelojos, jo homosekusālisti mums rūp vairāk, jo viņiem tiesību jomā ir grūtāka situācija un tur jāiegulda vairāk darba.
Bet mēs cīnīsimies, lai gan bērnudārzi,gan skolas būtu krievu valodā.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

11.05.2020. 15:30

»

...

Jā,par pederastiem,lesbietēm,pret visu cilvēcisko


Mums rūp arī krievi un krieviskums, ne tikai homoseksuāļi. Gan mums, gan krieviem ir kopīgs ienaidnieks - latviešu nacionālisms.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

11.05.2020. 15:27

»

...

Kur tu Latvijā redzi partijas


Ja tu neredzi, tad balso par Attīstībai/Par!. Mēs esam par krievu un latviešu draudzību. Krievu valodai jāpiešķir reģionālās valodas statusu Liepājā, Ventspilī, Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Ogrē, Jēkabpilī un visā Latgalē.

Atbildēt

pienene

11.05.2020. 15:07

»

...

Latvijā latvietis ir tāds pat vergs kā Krievijā krivi,tie paši partijnieki,tie paši augļotāji


kur tu sūdu bedrē krievijā redzi partijas? tur ir "cars" un viņa bandīti.
Latvijā latvietim ir 100 reizes vairāk tiesību un brībību, nekā krievam krievijā. tāpēc jau Latvijā dzīvojošie krieveļi nebēg uz krieviju, jo saprot, ka tur ir sūdi un tur nebūs laimes.

Atbildēt

...

11.05.2020. 14:54

»

kl

pie vienas vietas! bet 2020.gadā krievi ir putina huilo vergi. krievi dzīvo krievijā, kas ir sūdu bedre


Latvijā latvietis ir tāds pat vergs kā Krievijā krivi,tie paši partijnieki,tie paši augļotāji.
Vai tad nav patīkami ka tavu likteni nosaka partijnieki un tevi slauc augļotāji?Demokrātija.

Atbildēt

kl

11.05.2020. 14:50

»

jautaajums

Un kā tad Polija ar Vāciju Čehiju dalīja?Vai tik tur Hitlers nesaņēma smago kara tehniku?Bet pasaule aplaudēja


pie vienas vietas! bet 2020.gadā krievi ir putina huilo vergi. krievi dzīvo krievijā, kas ir sūdu bedre.

Atbildēt

jautaajums

11.05.2020. 14:40

»

joi

krievi izraisīja karu, jo krievi atļāva, ka pār viņiem kā vergiem valda staļins. krievu "cars" staļins deva pavēli sākt 2.pasaules karu. un krievi piekrīta pēs staļina pavēles sākt karu un uzbrukt Polijai


Un kā tad Polija ar Vāciju Čehiju dalīja?Vai tik tur Hitlers nesaņēma smago kara tehniku?Bet pasaule aplaudēja.
Vai tik ASV necēla Harkovas tanku rūpnīcu,ka arī daudzas citas rūpnīcas?Bet pasaule aplaudēja.

Atbildēt

joi

11.05.2020. 14:29

»

jautaajums

Un kam tad pieder dolārs?Tikai nesaki ka ASV


krievi izraisīja karu, jo krievi atļāva, ka pār viņiem kā vergiem valda staļins. krievu "cars" staļins deva pavēli sākt 2.pasaules karu. un krievi piekrīta pēs staļina pavēles sākt karu un uzbrukt Polijai.

Atbildēt

sveiks, putina huilo verg!

11.05.2020. 14:26

»

Yesss

Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jājūtas tiem parādā. Tàpēc arī pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, kuri atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā sugas uzlabošanās apstājās, un sākas strauja...


runājot par vēsturi...vai krievu režīms nebija tas, kas latviešu tautu turēja par dzimtcilvēkiem? Latviešus krievi neatbrīvoja. Latvieši sadeva 1920.gadā Latvijas-Krievijas karā krieviem pa purnu un tā latvieši ieguva brīvību. Un 1991.gadā latvieši vēlreiz sadeva krieviem pa purnu un atguva neatkarību.

Atbildēt

jautaajums

11.05.2020. 14:22

»

atbilde

Pat tāds krievu mēsls, kā tu, pielūdz asignācijas ar Franklina ģīmetni, tāpat, kā tie jūsu feodāļi, kas jūs bez žēlastības drāž visos caurumos...


Un kam tad pieder dolārs?Tikai nesaki ka ASV.
Karus neizraisa tautas,karus izraisa cionisti un viņu nauda,tāpat kā revolūcijas.

Atbildēt

hihihi

11.05.2020. 14:22

»

Yesss

Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jājūtas tiem parādā. Tàpēc arī pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, kuri atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā sugas uzlabošanās apstājās, un sākas strauja...


tu joprojām staigā vatņikā un kājautos. "russkij mir" 2020.gadā ir bez zeķēm - viņi aiz nabadzības ap kājām sien smirdīgus autus.
tu ģenētiski atceries, kā tatāri un mongoļi drātēja krievuškas? Sugu tā uzlaboja, ka krievija ir viena sūdu bedre.

Atbildēt

eu

11.05.2020. 14:18

»

...

Karu neizraisīja ne krievi ne vācieši,karu izraisīja tie par kuru naudu tika bruņoti gan krievi gan vācieši


Un krieveļi nav tie, kuri ķērc:"varam atkārtot! uz Berlīni!". Protams, viņi to ķērc un blēj krievu jeb okupantu valodā.

Atbildēt

Yesss

11.05.2020. 14:16

Vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jājūtas tiem parādā. Tàpēc arī pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, kuri atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā sugas uzlabošanās apstājās, un sākas strauja primātveidīgo aborigēnu deģenerācija, kā sekas īpaši jūtamas komentāris

Atbildēt

atbilde

11.05.2020. 14:16

»

jautaajums

Un pār kādiem atkritumiem valda Rotšildi,Rokfelleri,Goldšteini,Klintoni,Buši?Vai tik sarkanais mēris nav tas pats cionisms


Pat tāds krievu mēsls, kā tu, pielūdz asignācijas ar Franklina ģīmetni, tāpat, kā tie jūsu feodāļi, kas jūs bez žēlastības drāž visos caurumos.
Noskaties labāk, nepateicīgais dzīvniek, video you tube "ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ДОБРА (СКОЛЬКО РАЗ США СПАСАЛИ РОССИЮ?)" Bez Rotšildiem un Rokfelleriem neviens krievs šodien uz Cilvēku planētas vairs nesmirdētu.

Atbildēt

eu

11.05.2020. 14:16

»

...

Karu neizraisīja ne krievi ne vācieši,karu izraisīja tie par kuru naudu tika bruņoti gan krievi gan vācieši


Un krievi Latviju neokupēja ne 1940., ne 1945.gadā...Un utainie krievu okupanti nelīda Latvijā no 1945.-1991.gadam....un smirdīgie krievu okupanti un kolonisti nav tie, kuri visiem veidiem apkaro latviešu valodu un latviešu kultūru 2020.gadā...

Atbildēt

...

11.05.2020. 14:06

»

hum

Latvieši saprot, ka 1939.gadā 2.Pasaules karu izraisīja krievi kopīgi ar vāciešiem. Krievi un vāieši 2 gadus bija sabiedrotie un tikai 1941.gadā sāka karot savā starpā...


Karu neizraisīja ne krievi ne vācieši,karu izraisīja tie par kuru naudu tika bruņoti gan krievi gan vācieši.
Karā zaudēja gan krievi, gan vācieši,gan amerikāņi,uzvarēja dolārs,mīts par holokaustu,topošās transnacionālās korporācijas.Un vēl,tika izveidota Izraēla.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: