Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Stenētājs

11.07.2019. 09:30

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Tīrs cilvēks nevar būt Ušakova un Amerika ģimenes draugs !!! Agrāk vai vēlāk, biedrene Broka, būs "jāsēž", varbūt pat "jākarājas


Grantiņam tualete ir viņa īstās mājas. Tualetē viņš ir uzturējies mūža lielu daļu. Viņš ar to ir apmierināts. Tāds ir viņa liktenis. Grantiņš netic Dievam, jo Dievs ir žīds. Taču viņš tic, ka Dievs viņam, labu vēlot, ir novēlējis mūžu pavadīt tualetē. Pateicībā par to Grantiņš būtu ar mieru tualetē pie sienas piekārt žīda Jēzus Kristus attēlu. Taču tā bija nerealizējama ideja. Grantiņam nebija personiskās tualetes. Bez viņa tualeti lietoja sieva, ciemiņi.Tualetē viņš saimniekoja naktī. Dienā viens cilvēks nedrīkstēja stundām ilgi aizņemt ģimenes kopējo tualeti. Tāpēc Grantiņam maigi ieteica dzīvi tualetē organizēt nakts stundās. Tas saskanēja ar viņa identitāti – tualetes ģēnija identitāti. Par tualetes ģēniju viņš pats sevi dēvēja kopš neatminamiem laikiem.

Atbildēt

KKK

11.07.2019. 09:21

Sučka, cer ka nacionālie atsaldeņi izpestīs. Grāvis jau arī piķi nežēlos, jo smagi sūdā ieknābis.Beigu beigās, kā jau LV ierasts, vai nu vispār izkruķīsies, vai arī kaut kāds simbolisks sodiņš.Tak līdz vēlēšanām vēl pulka laika, tā ka nacsaldeņu balsotāji būs šito laimīgi aizmirsuši un moži dosies pie urnām ar nolūku liegt normālu dzīvi saviem bērniem.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

11.07.2019. 08:49

Tīrs cilvēks nevar būt Ušakova un Amerika ģimenes draugs !!! Agrāk vai vēlāk, biedrene Broka, būs "jāsēž", varbūt pat "jākarājas"!

Atbildēt

Zinošais

11.07.2019. 08:46

Katram sava taisnība, bet ...PATIESĪBA palika ārā....

Atbildēt

pele

11.07.2019. 08:39

runāt šī smukā beibe tiešām prot, šitāds putras katls pašu Luciferu no pekles izrunāS. jautājums īss un skaidrs : ja KNABis šo nevainīgo meiteni paņēma aiz šķirkas, tad KBABim ir uz momentā jālikvidējas.Meitene Baiba mūs visus tur par durikiem.

Atbildēt

Lauķis

11.07.2019. 08:36

Skaisti jau uzrakstīts, tikai visnotaļ būtu interesanti, ja kundze paskaidrotu, kā vienlaicīgi ir iespējams strādāt tik daudzās darba vietās, kā Baibiņai to ir izdevies, ja ticēt presē publicētajam, ja nekļūdos, 11 darba vietās. Pašreizējā dardzības pieauguma periodā daudziem tas būtu noderīgi.

Atbildēt

Jurčix

11.07.2019. 08:30

Ņem savu portretu nost no sienas? Pareizi dara, laikam kauns palika nedaudz

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: