Menu
Pilnā versija
Foto

Korupcijas karuselis – III daļa

Žanis Racējs · 06.01.2020. · Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nevis dāma

08.01.2020. 02:07

»

Olegs Ivankins

Smuka dāma


bet profesionāla m_ka

Atbildēt

siska

07.01.2020. 19:00

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-01-07/here-s-how-the-european-union-runs-a-trade-surplus-with-itself?utm_campaign socialflow-organic&cmpid%3D socialflow-twitter-economics&utm_source twitter&utm_content economics&utm_medium social

Atbildēt

Jap

07.01.2020. 18:46

»

:)

Kristine Deimone ir atsevišķs stāsts


Un šis stāsts ir figurējis vairākās VID Nodokļu un muitas policijas krimināllietās, bet Podiņam kā visu laiku par “īsu”, lai šādi stāsti beigtos

Atbildēt

Olegs Ivankins

07.01.2020. 18:35

»

:)

Kristine Deimone ir atsevišķs stāsts


Smuka dāma

Atbildēt

prieksplana terorists

07.01.2020. 08:04

delfos,lv tagad prieksplana terorista sencova slavinasana !

Atbildēt

par ko

07.01.2020. 06:42

Par ko jūs šaubaties,tā zagšana jau dzeltenajai rasei ir iedzimta....

Atbildēt

Es arī priecājos,

07.01.2020. 05:23

»

Es priecājos

par astonkāja panākumiem kopā ar globālo finansu korporokrātiju- valsti ir jāpakļauj ar parāduem, bet muļķi, kuri neredz, ka tiek iznīcināti, bet ir tikai sašutuši, jādiskriminē un jārepresē. Tie lohi un bidlas iedomājas, ka spēj kontrolēt un pārvaldīt paši sevi un valsti - idioti, Kariņi, Girģeni, ...


jo vairāk astoņkāju, jo labāk. Jo ātrāk sagraus un novājinās 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsteli, kurā cilvēki sāks aizstāvēt savas cilvēktiesības, nevis paļausies uz tiesībsargu Jansonu, kurš apkalpo šo valsteli ar statistiku, kuru gūst, viņam cilvēkiem sūdzoties un pazemojoties lūdzot.

Atbildēt

Es priecājos

06.01.2020. 22:57

par astonkāja panākumiem kopā ar globālo finansu korporokrātiju- valsti ir jāpakļauj ar parāduem, bet muļķi, kuri neredz, ka tiek iznīcināti, bet ir tikai sašutuši, jādiskriminē un jārepresē. Tie lohi un bidlas iedomājas, ka spēj kontrolēt un pārvaldīt paši sevi un valsti - idioti, Kariņi, Girģeni, Maizīši, Mūrnieces un Dzintari. Visus nenosaukt. Dažs izliekas par cīnītāju - aktierīši bez teātra trupas.

Atbildēt

Žanis Racējs aiz kokiem neredz mežu

06.01.2020. 22:39

Raksta autora izpaužas apstāklī, ka viņš saskata konspirāciju PVN izkrāpšanā - likumdošanas radīšanā, kas šo PVN izkrāpšanu veicina. Ejot EK pavadā un ES direktīvu, ar kurām saskaņo LR likumdošanu, pavadā - realizējot ar šo rakstu tukšas un nepamatotas konspiratīvisma aizdomas. Konspirācijas terorijas, ko par ekonomiku un politiku izplata globālās finansu korporokrātijas mediji, ir globālā kapitālisma pretrunu novēršanai - pretrunu nosvēršanai starp ES pozitīvajiem saukļiem un reālo valstu ekonomiku slepkavošanu, vainu noveļot uz tautām, to policiju un tiesībsargājošo onstitūciju nespējas dēļ, tautas pašu muļķību un aprobežotību. Atrodas pat nejēgas, kas vainu noveļ uz Policijas akadēmijas likvidēšanu.

Otrkārt, ASV atslepenotās telefonsarunas starp Jeļcinu un Klintonu zīmē citu ainu - CIP ar globālās finansu korporokrātijas un PSKP augstākās nomenklatūras starpniecību, lai grautu PSRS ekonomiku, PSRS likumdošanā realizēja smagus notiesājošus cietumsodus par sīko spekulāciju un attīstīja “likumīgo zagļu” institūtu, kas saglabājies vēl mūsdienās ar visu organizēto noziedzību. Tikai jau “baltajās apkaklītēs”. PVN izkrāpšanas karuseļiem, ko pieļauj ES likumdošana, mērķi ir tie paši - graut ekonomiku ar sabiedrības kriminalizēšanu.

Ar likumdošanu, kas pieļauj PVN izkrāpšanu, kriminalizējot sabiedrību, graujot ekonomiku iedzīvotāju skaita samazināšanas mērķos, KNAB meklē šo pazīšanos un radniecību personām, kuras apsūdz, lai iespējams vairāk cilvēku kriminalizētu.

Atbildēt

Dīvāna eksperts

06.01.2020. 22:19

»

:)

Kristine Deimone ir atsevišķs stāsts


Pag, tā nebij kkaada cacka ar vienu dziesmu?

Ps
Vid strādā! Un paskatoties, kā viņi strādā, es nebrīnos ka viņi visi ir līdz ausīm darbos norakušies.

Atbildēt

prokurors atvaļinājumā?

06.01.2020. 21:51

slimības?????????????????????????????

Atbildēt

hm

06.01.2020. 21:48

Ja sāktu interesēties par ofšoriem vai nodokļiem, kuri tur aizplūst, tas būtu pavisam cits stāsts. Bet par to laikam drīkst runāt tikai CIPs.
Par vojevodām tas pat žigulītis vien būs. Varbūt nedaudz laikmetīgāks.
Ja jau tur atrastos zelta kalni, kamdēļ 10 vojevodas nepieciešamas?

Atbildēt

Latvijai atbilstoša

06.01.2020. 21:17

»

Žiguļa afēra

Sapuvis Žigulis, īpašnieks sadomāja to aizvest uz šrotiem, lai metāls nemētājas, Tad sanāca satruna, ka mežā dzīvo autoremeontētājs, pensijā, nav auto, viņš varētu to atjaunot, nol'/emām atdot par velti, bet lai pārreģistrē uz sava vārda. Tā arī notika, aizvilkām cauro VAZ uz mežu pie "meža veča". Kā...


realitāte. Likumdošanā daudz šādu iestrāžu, ja būsi godīgs un nepamanīsi, tad vaino sevi - VID un policija tevi izdrāzīs, ka maz neliksies, netīrās naudas mazgātāj! Tāpēc izpēti visus likumdošanas caurus pats!

Atbildēt

Es viņiem piešķirtu Darba sarkanā karoga ordeni

06.01.2020. 21:14

jo atdarina un mēģina pārspēt pašu A. Lembergu ar viņa ofšoriem!

Atbildēt

A

06.01.2020. 20:25

Pajautājiet ģenerāļiem Podiņam un Čerņeckim.Gan jau viņi rīkosies!

Atbildēt

Žiguļa afēra

06.01.2020. 19:55

Sapuvis Žigulis, īpašnieks sadomāja to aizvest uz šrotiem, lai metāls nemētājas, Tad sanāca satruna, ka mežā dzīvo autoremeontētājs, pensijā, nav auto, viņš varētu to atjaunot, nol'/emām atdot par velti, bet lai pārreģistrē uz sava vārda. Tā arī notika, aizvilkām cauro VAZ uz mežu pie "meža veča". Kā viņš atjaunoja VAZiku, nav stāsts, bet kā mūs visus - "pārdevēju"un pircēju VID kantori - vietējais un Centrālais vajāja ŽIGUļa tirgotājus, neskaiotāmas reizes (3 +) atsūtīja draudu vēstuli, katram, lai paskaidro, iesniedz dokumentus par cik pārdeva sapuvušo Žiguli, par cik nopirka - uzrādīt dokumentus, un galvenais, kur ņēma naudu, jo šim "meža vecim "viens Žiguļis jau mētājās pagalmā, kuru atjaunot nevar, bet nav norakstīts.No tā šis tas der detaļām. Tā trīs mēnešus dzīvojām soda draudu atmosfērā, grasījās ierasties ar policiju, ja turpināsim smieties par "'so VID "akciju". Tomēr sievišķi sabaidījās un vāca izziņas, čekus un banku maksājumu izrakstus, cik saņem, cik tērē un nosūtīja veselu paku dokumentu kā rajona VIDam, tā apgabala VIDam. Vai variet iedomāties, kāds sasniegums bija, kāds darba apjoms un vēl sakiet - VID nestrādā. Un kāds mums kauns bija kauns no pārdevēja, ka mēs viņu ierāvām "noziedzīgā afērā". Viņš nolādēja visu pasauli, sakot, ka labāk būtu izmetis kaut kur upes malā lai pūst un neviens to neņemtu un VIDam būtu bijis laiks meklēt PVN.

Atbildēt

Secinājums

06.01.2020. 19:52

»

manupraat

'Loti labs, informatiivs raksts un bagaatiiga viela paardomaam priek's tiem,kuri uzskata, ka visa vaina ir negodiigos uz'neemeejos, nevis valsts iestaadees mekleejama


Kas tad nosaka noteikumus uzņēmējiem?Vai tik tie netop ministrijās pēc Saeimas rokvadošajiem norādījumiem?

Atbildēt

manupraat

06.01.2020. 19:18

'Loti labs, informatiivs raksts un bagaatiiga viela paardomaam priek's tiem,kuri uzskata, ka visa vaina ir negodiigos uz'neemeejos, nevis valsts iestaadees mekleejama.

Atbildēt

jbo

06.01.2020. 19:05

KAS NOTIEK!KAS VISU LAIKU PAŅEM MANU BĻODU!?

Atbildēt

:)

06.01.2020. 18:47

Kristine Deimone ir atsevišķs stāsts!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: