Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

31.08.2020. 17:43

»

!

tapec ,ka vini jau ir sagadajusi strategiskajam partnerim zaudejumus par 300 miljardiem usd ar saviem atklajumiem


Nav droši zināms, kura vakcīna pirmā tiks plaši pielietota, tikai krievu, kas ir tik zemā stadijā, kā ASV to vēl neļautu pat uz pērtiķiem izmēģināt, noteikti nebūs.
Pat putinosos Goška Dodon paziņoja, ka krievu vakcīnu neizmantos, kamēr to nebūs akceptējusi PVO

Atbildēt

Vovan Bunkernij

31.08.2020. 17:36

»

ASV protektorāts Latvija

Kāpēc Latvijas masmēdekļi neko neraksta par to, ka ASV noteikušas sankcijas pret krievu zinātniekiem, kuri izstrādāja vakcīnu pret Kovid19


ASV noteica sankcijas pret Novosibirskas
bioloģisko ieroču rūpnīcu un ieroču izstrādātājiem.
Ko tu murgo par vakcīnu? Lieku 1000/1, ka pat tāds visos caurumos izdrāzts krievs, kā tu, ne par ko neriskēsi kļūt par Putina "vakcīnas" izmēģinājuma žurciņu.
Ja jūsu virspi-daram būtu vakcīna, tas nebūtu no visiem noslēpies dziļi bunkurā.

Atbildēt

!

31.08.2020. 05:39

»

ASV protektorāts Latvija

Kāpēc Latvijas masmēdekļi neko neraksta par to, ka ASV noteikušas sankcijas pret krievu zinātniekiem, kuri izstrādāja vakcīnu pret Kovid19


tapec ,ka vini jau ir sagadajusi strategiskajam partnerim zaudejumus par 300 miljardiem usd ar saviem atklajumiem !

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.08.2020. 20:41

Kāpēc Latvijas masmēdekļi neko neraksta par to, ka ASV noteikušas sankcijas pret krievu zinātniekiem, kuri izstrādāja vakcīnu pret Kovid19?

Atbildēt

Pentaklizma

30.08.2020. 18:44

»

nedirs nu

Autors neko neminēja par krieviem, kuri nāk, jo jūsu, civilizācijas atkritumu; sadistu un pederastu, jau piedzīta pilna Latvija


Tu neesi tas sīkais čurka, kuru letiņu zaldāti būdami okupācijas misijā samācija lamāties latviešu valodā ar krievu lamuvārdiem? Kādu jaunu vārdu pa šiem gadiem esi iemācījies?

Atbildēt

Valdis

30.08.2020. 11:54

To visu var teikt par Sorosistu bandu, kas Latviju ir pārkrāsojuši, iztirgojuši, izlaupījuši un izdemolējuši. Ka Latvietim jāmūk no savas zemes, lai izdzīvotu. Mums ir lielāka nabadzība nekā Baltkrievijā, bet Sorosisti grib pamācīt Baltkrievijai demokrātiju, pārmācīt Lukašenko?????Mums ministru prezidents ir ASV ieliktenis, kas nav piedalijies vēlēšanās un izniris no partijas ar 5% tautas atbalsta.

Atbildēt

nedirs nu

30.08.2020. 11:32

»

Polinēzijs

Krievi nāk? Vai ne, kasīkli? Tikai atnāks čuru krāsas puisītis ar pederastu cirku


Autors neko neminēja par krieviem, kuri nāk, jo jūsu, civilizācijas atkritumu; sadistu un pederastu, jau piedzīta pilna Latvija.

Atbildēt

Polinēzijs

30.08.2020. 07:02

Krievi nāk? Vai ne, kasīkli? Tikai atnāks čuru krāsas puisītis ar pederastu cirku.

Atbildēt

Dollārs

29.08.2020. 19:10

Autoram, krievi nāk sauklis nerullē. Viņi ir šeit un viņiem nav jānāk.
Ja raksta autots papētītu īpašnieku saknes rīgas namiem utt kas saistīti ar rīgu, tad raksts ir kā bērna šļupsts par ka tik neatņem mantiņu t.i. čaukstošās naudas zīmes. Pēdējos 30 gadus nav bijusi ne viena partija un pilsētas mēra, kurš nebūtu vienā laivā ar astoņkāji.
Saknes slēpjas dziļāk vēsturē pa zoodārza , rīdzenes u.c. siles un amatu dalīšanas sarunās.

Atbildēt

Tu Putina h ...i

29.08.2020. 16:53

»

Nacionala atbrivosanas kustiba (NOD)

Vladimirs Putins ir nacionalas atbrivosanas kustibas lideris no asv kolonialisma visa pasaule


Pareizi saki, ka Putina ir krievu Hitlers, kurš "atbrīvo" tautas un valstis no pamattautas un genofonda visā pasaulē, kuri gurāki par Putina zābaku. Ja ASV, Anglija nebūtu 2. karā nākusi palīgā, tāds Putins Ļeņingradā jau būtu "atbrīvots" un sapuvis.

Atbildēt

to !

29.08.2020. 16:12

»

!

klauns kasiklis tiek izmantots ,ka neatkariga pietiek.com medija alternativa destruktiva viedokla paudejs demokratijas apstaklos.bet par pilnu vinu tapat neviens nenem


Ikviens dirsā drāzts putinosos nepalaiž garām nevienu kasīkļa rakstu. Pareizi dariet, mazāk zombēsieties no "sļivnoi bačok", "solovjinnij pomjot" un "kiseļ TV"

Atbildēt

elementāri

29.08.2020. 16:08

»

Z

Nesaorotu, ko Pietiek iegūst no kasīkļa ķēzīšanās


Skaties kādu kasīklis savācis pakaļās drāzto krievu un to debilo draudziņu auditoriju! Kas pietiek.com būtu bez jums, netīrie dzīvnieki?

Atbildēt

nevajag

29.08.2020. 16:05

»

lauķis

Domāju ka pederasti un lezbietes ir visos politmafijas klanos,tā tagad goda lieta


Nevajag censties attaisnot Saskaņas staļinistu cūkas un tās noziegumu līdzdalībniekus, sakot, ka visi tādi.

Atbildēt

H ... tebe

29.08.2020. 14:51

»

?

Vai tad zem Putina ietekmes nav ZZS, NA( komunisti, čekist)? Ne jau neatkarīgā Saskaņa, kas vienīgā aizstāv darba ņēmēja, mazo pensiju saņēmēja intereses


Saskaņa nekad nav atbalstījusi darba ņēmējus, mazo pensiju saņēmējus. Ja tā būtu, tā neveidotu Rīgas namu pārvaldnieku, kurš apliek māju remontus ar trīskārši augstāku izcenojumu - vienkārši aplaupa pensionārus un citus nabagus. To tu nesaproti? Paskaties par ko pārvērta Rīgas pilsētas Īres valdi, kurai būtu jāaizstāv īrnieki. Nē, Īres valdes darbu sagrāva, nodeva Dzīvokļu pārvaldes pakļautībā, kas nav pieļaujams, pat Gorba, bijušai šīs valdes vadītājs saka - Īres valdē īrniekam - nabagam nav ko darīt. Bet Saskaņa vēlētāji domā, ka Īres valdi sagrāva un vērš pret latviešiem. Nē, tur valda nauda un "nagus mauc" arī krieviem, jo viņi mazāk pret savējiem kliedz - viņus apčakarē kā visus, bet viņi domā, ka Ušakovs savējais. Visi nabagi tiek piesmieti un pazemoti!

Atbildēt

NA spēle par labu Putinam

29.08.2020. 14:42

Paklausieties, palasiet NA izteikumus, izrunu, ne - diplomātiju - viņi spēlē ar etniskām kārtīm okupācijas atbalsta partiju labā. Viņi tracina etnisko kārti. Ne jau tas, ka latvieši tiek it kā nicināti ar to, bet otrādi - tracina okupantu atliekas un viņi visi ceļa stāvus, iet un krīt, lai gūtu varu, VISI, bet latvietis guļ un PERD dīvānā, kad jāiet nobalsot: nodevēji, kolaboranti! NA laikam "atstrādā"par Ināras Mūrnieces ievēlēšanu, kad Saskaņa atbalstīja ar nepiedalīšanos, lai būtu būtu 50 + no klātesošiem? Sakaņa balso - jo sliktāk, jo labāk. Latvietis - jo sliktāk - balso par svešiem, par nodevējiem, par Putinu.

Atbildēt

Traktors

29.08.2020. 12:20

Kasīklis rej, bet aitu bars balso joprojām!

Kāds Saskaņai sakars ar Korupciju (ar lielo burtu;)? Parādiet, lūdzu, kaut vienu tiesas spriedumu? – Tā, pamatoti, vairākkārt debatēs vaicāja Saskaņas Rīgas mēra amata kandidāts Konstantīns Čekušins.

Ušakova laika KNAB uzsācis 30 vai 40 (avotu dati atšķiras) kriminālprocesus? Tas ir vidēji 3-4 uzsākti procesi gadā?? Nopietni? Bet cik ir novesti līdz tiesas spriedumiem, cik vienkārši izbeigti paklusām? Viens notiesāts? Bijušais Rīgas Centrāltirgus šefs Abramovs tika notiesāts par kukuļņemšanu. Labi, gadās, ģimenē ne bez kropļa.
Cik viņš tur īsti paņēma uz ķepas? Uzņēmuma degvielas karti privātām vajadzībām, jo palīdzēja žurku indētāju kantorim "Dezinfa" uzvarēt konkursā par kopējo summu 23 000 EUR (nieka tūkstoši, pat ne simti, vai miljoni!).

Viņš esot uzrakstījis speciāli pretendentam pielāgotu iepirkuma specifikāciju. Sakiet, kurā iepirkuma konkursā tā nenotiek? Būvniecības jau nu 100% visos un bez izņēmumiem. Tieši tāpēc, Latvijā viss, jo īpaši ceļi tiek būvēti par maksimāli uzpūstām tāmēm un iespējami lētākā (sūdīgākā, jā tā ir pareizi!) izpildījumā.

Bet cik vēl no šiem uzsāktajiem kriminālprocesiem ir sekmīgi izmeklēti un lietas nonākušas tiesā!?

Atceroties, kā KNAB noņēma no trases Saeimas deputātu Askoldu Kļaviņu (ZZS), par sīku šmaukšanos ar degvielu, kad ceļa izdevumu kompensācijai, Kļaviņš iesniedza čekus par privātā uzņēmuma "Gandrs" auto iepildīto degvielu. Tā vien šķiet, ka KNAB atjautīgie izmeklētāji ir apguvuši veiklu triku sīko degvielas zagļu apkarošanā.

Tolaik, ZZS pietuvinātie labi zināja, ka Kļaviņam pametot Saeimas deputāta krēslu būtu jāatgriežas Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta vadītāja amatā, kur jau pēcpusi ērti iekārtojis sēdēja GKR biedrs Aļeksejenko. Un GKR ne par ko nebija gatavi šo iesildīto vietiņu atdāvināt Zaļajiem. Un tapa pasūtījums nosargāt šo vietu priekš GKR - visu lielo būvnieku "svētā aizbildņa".

Ne velti, velo-aktīvais Silenieks, ar savu žurkulēnam raksturīgo pašsaglabāšanās instinktu drīz vien sajuta, ka jāpārmetas pie nākamā stiprākā. Jo Zaļie viņu nenosargās, kā jau tādi zālēdāji, tie tikai skumji pabolīs acis kad kāds dienests saplosīs vārgāko un no bara noklīdušo partijas lopiņu.

Pie GKR viņam būs lielākas izredzes izdzīvot, vismaz kumosiņš tiks, pat labi apzinoties, ka viņš ir paņemts līdzi priekšvēlēšanu pārgājienā kā tāda rezerves "tušonkas bundža", kuru pirmo uzšķērdīs ar sarūsējušu konservu nazi un izsmērēs uz pakaltušas rudzu drošības dienestu rupjmaizītes, līdzīgi kā Brokas kundzīti.

GKR paši nav aitu bars, viņi tikai pārtiek no tām. Pati partija, vērojot no malas (krasta) izskatās pēc Burova godīgajām virs ūdens peldošajām aligatora acīm, kas izliekas par straumē peldošu nevarīgu baļķi, vēl pāris svaigi nozāģēti baļķi, nu un vēl vesela grēda ar vecām pagalēm, kā Turlais vai Rozentāle, kas turas virs ūdens tikai tāpēc ka sen sakaltušas.

Bet visa īstā Saskaņas un GKR, arī citu partiju saimnieciski noziedzīgā dzīve noris dzīlēs, zem ūdens, kur mīt visādas murēnas ar Jaunupa sakodienu, Martinsoni, hipopotāmi kam no sazagtā tādas gāzes, ka pa laikam burbuļi gribot negribot saviļņo ūdens virsmu liekot advokātiem uzgavilēt bez prokuroriem aizžņaugt degunus.. un atkal kādam pasažierim fotosesijas pavadībā jāvizinās zilajās trenuškās uz izolatoru.

Bet KNAB, atbildot uz saņemtajiem iesniegumiem, tikai formāli atrakstās uzskaitot bezgala dažādu likumu pantus, kas nolejot buljonu no viņu atbildes vēstulēm izskatītos kā "nevaram, nesaskatām, nav pamata, nav konstatēts, nedrīkstam, nejēdzam, neprotam un vispār neko negribam, jo likums mums neparedz tiesības jebko gribēt."

Ja Kreimlis, kādreiz arī ir iedevis Lindermanam, Gapoņenko vai Urbanovičam un Ždanokai pa kādai "ledenei" pasūkāt, tad tikai lai glikozes līmeni šiem uzturētu, nav viņi vairs nekādi politikas "svarcēlāji" un nav ko biedēt ar viņiem tautu.

Ar visu šo es gribēju oponēt biedram Kasīklim, kad nākamreiz, kā vecs suns, kas atkal un atkal apēd paša atvemto tēmu par Kremļa atbalstu Saskaņai, GKR vai LKS. Paskaties, vai Latvijas drošības iestādes ar KNAB priekšgalā nav jau labu laiku kļuvuši par visu lielzagļu grupējumu lielākajiem atbalstītājiem un piesedzējiem.

Atbildēt

!

29.08.2020. 12:13

»

Z

Nesaorotu, ko Pietiek iegūst no kasīkļa ķēzīšanās


klauns kasiklis tiek izmantots ,ka neatkariga pietiek.com medija alternativa destruktiva viedokla paudejs demokratijas apstaklos.bet par pilnu vinu tapat neviens nenem.

Atbildēt

Edgars A

29.08.2020. 12:03

Latvijas laikaa Riigas priekshnieciibu ieceela.

Atbildēt

Z

29.08.2020. 11:55

Nesaorotu, ko Pietiek iegūst no kasīkļa ķēzīšanās?

Atbildēt

lauķis

29.08.2020. 11:03

»

nu dajoš!

JV un JKP ir ne mazāk zaglīgas kā krievu staļinistu un pederastu Saskaņa


Domāju ka pederasti un lezbietes ir visos politmafijas klanos,tā tagad goda lieta.

Atbildēt

tas neko nemaina

29.08.2020. 11:02

»

Q

Jau priekšlaicīgi varu apsveikt Saskaņu, kā visvairāk deputātu vietu ieguvušo partiju rīgas domē! Kaķa lāsti debesis nekāpj, Kasīkli


Tās staļiniskās cūkas neizvairīsies no globālā humanizēšanas (atkrievošanas) vilņa.

Atbildēt

tiešām

29.08.2020. 10:53

»

latvieti,nepadodies

par piteriem nebalso,jo tu tacu nedzivo zem varaviksnes karoga


JV un a-Par jau iznākušas no skapja, uz JKP vēl gaidām.

Atbildēt

:):):):):):)

29.08.2020. 10:45

»

?

Vai tad zem Putina ietekmes nav ZZS, NA( komunisti, čekist)? Ne jau neatkarīgā Saskaņa, kas vienīgā aizstāv darba ņēmēja, mazo pensiju saņēmēja intereses


Ir tiešā ietekme: LKS, Saskaņa un GKR un netiešā ietekme caur ietekmes aģentiem: ZZS, NA, A/P. Tā kā - nav daudz partiju, kuras zog tāpat, bet vismaz ne Krievijas interesēs!

Atbildēt

?

29.08.2020. 10:35

»

Šī sekta tāda ir

Krievi nav cilvēki bet marodieri un laupītāji


vai par si komenta autoru vdd nemaz neinteresesies ?

Atbildēt

latvieti,nepadodies

29.08.2020. 10:33

»


par piteriem nebalso,jo tu tacu nedzivo zem varaviksnes karoga!

Atbildēt

82.vēlēšanu iecirknī

29.08.2020. 09:12

pavēlēja dezininficēties, tad palūdzu komisijas locekļiem, lai uzrāda savus COVID pārbaudes rezultātus, viņi atteicās.

Aizgāju prom nenobalsojis par savējiem.

Atbildēt

Nauda valda pasauli

29.08.2020. 08:20

»

...

Nezinu vai ir prātīgi apspriest kuri ir lielāki,kuri mazāki zagļi,drīzāk jau nav saprotams kāpēc cilvēki iet un balso,nevis slāna šos draņķus


Bet cilvēkiem savu balsi kaut kur gribas iebāzt sava pašnovērtējuma dēļ.

Atbildēt

Q

29.08.2020. 07:04

»

Q

Ha-ha ir ne tikai trollis, bet arī pimpis ar ausīm


Nepiesavinies svešu niku valdošā koalīcijas kājslauķa un latviešu tautas ienaidnieka vieplis labi redzams! Komentētājam Ha, ha pilnīga taisnība, tikai badainajām partiju bandām ar Latviju par maz , tagad grib apzagt visas pašvaldības arī!

Atbildēt

Q

29.08.2020. 06:59

Jau priekšlaicīgi varu apsveikt Saskaņu, kā visvairāk deputātu vietu ieguvušo partiju rīgas domē! Kaķa lāsti debesis nekāpj, Kasīkli!

Atbildēt

Šī sekta tāda ir

29.08.2020. 06:22

Krievi nav cilvēki bet marodieri un laupītāji.

Atbildēt

...

29.08.2020. 06:12

»


Nezinu vai ir prātīgi apspriest kuri ir lielāki,kuri mazāki zagļi,drīzāk jau nav saprotams kāpēc cilvēki iet un balso,nevis slāna šos draņķus.

Atbildēt

lauķis

29.08.2020. 04:34

Aitas un kāmīši nesaprot ka nav nekādu partiju,ne Latvijā ne kur citur,ir vienota politmafija kur katram klanam ierādīta sava loma,savas zagšanas sfēras un kvotas.,,Demokrātiskā,, vara,no vārda dēmons,ir globāla.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu žults atvēmienu

29.08.2020. 00:54

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


tu, netīrā homoliberastu skapī pālī taisītais deģenerāt un smirdošais sūdabrāli, iemācies pieklājību, izdezinficē sākumam muti un nomazgājies. Vēlams ar koncentrētu hlora šķīdumu. Nav dārgs un tev būs labi. Bet labāk viņu izdzer, ātrāk nosprāgsi un LV būs tīrāks gaiss.

Atbildēt

Atbrivotajs

28.08.2020. 22:48

Riga ITARTASS KGB paklautas organizacijas ,bijusajam krespondentam Usakovam naivie ridzinieki uzdavinaja normalu pilsetu . 10 gados ta ir parversta par meslu bedri . Jo Riga netika laizti EU investori ,tikai austrumu aferisti un zagli.

Atbildēt

Kasīklim Mēslainim

28.08.2020. 20:58

Šis rakstora autors murgo mēslua, un viss, kas ar vīna roku rakstīts smird pēc samazgām.

Atbildēt

viesis

28.08.2020. 20:21

Godīgi sakot, tas vecais "krievi nāk", sāk jau apnikt. Tīrā zombēšanas tehnoloģija, lai tikai cilvēki nedomātu un neanalizētu, visu laiku tiek biedēts- tūlīt atnāks Putins, Staļins, Ļeņins un Nikolajs reizē.... tajā pašā laikā, starp citu, ja atmiņa neviļ, dārgā Dienvidu tilta būvniecības un finansēšanas shēmu pamati tika ielikti laikā, kad Rīgā valdīja tīri "latviskas partijas", bet nu, Kasīklim jau protams šis jautājums nav interesants, neies jau par tādiem niekiem kasīties, savējie taču, kā nekā.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

28.08.2020. 20:17

Vispaar jau nekaada Putina ietekme sheit nava,tai saskanjai nav nekaada sakara ne ar Putinu ne ar Kremli.Tas vis ir Cilveeku iebiedeeshanai,lai tie balsotu par pastalu partijaam.Es personiigi nebalsoshu ne par vienu politmafiju,taadeelj ka man ir pretiigas visas latatejas partijas.

Atbildēt

Yggdrasil trembles

28.08.2020. 19:45

Kremliniem sliktas ziņas, vēlēšanu pirmajās dienās pārliecinoši viszemākā aktivitāte ir bijusi Boldžā, Zepčikā, Purčikā un Zoļikā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: