Menu
Pilnā versija
Foto

Kremļa ierocis

Leonards Inkins · 13.01.2019. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

No seriāliem

19.01.2019. 23:10

Inkins saka, ka tagad seriālos rāda lepnas ma'\jas, lepnus limuzinus, kā atūšas, ko ēd un kā dzīro.

Nudien, tā agrāk nebija - rādīja darba cilvēku dzīvi, labus traktiristus, salucējas, strad niekus cehos pie darba galda, nebija šo lepno skatu.

Peoti- Inkins nonāk pats pretruinā, ar ti izsakot, ka tolaik bija labas filmas.

Inkin, tolaik bija okupācija, bet cienīja tautu, kaut bija jāklanās svešai varai, tās indivīdu paradumiem, likumiem un tikumiem (nerunāsim par karalaiku un represiju laika sāusmām, tas cits stāsts).

"DSodien tādi normundi šlitkes no NA Maksātnespējas administrācijas rada tautai "nebeidzams šausmas", tiesā staigā kā savulaik Grūtups - durvis ver vaļā ar kāju, kad viņš ienāk, tiesneši pat tiesas sēdes laikā laikam pieceļas. Nacionāļi jūsmo par "demogrāfiju"- bez maizes un naudas.

Šodien pat tā vairs nav - prostitūcija, kopdzīve caur pakaļu,

Atbildēt

Profesors Haoss

19.01.2019. 22:51

"...liek kavēties nostalģiskās domās par to, cik bija labi padomju laikos, kad izglītība bija bez maksas, medicīna arī, komunālie pakalpojumi lēti, un valdīja «augstā komunisma cēlāju» morāle ..." - un Inkin zini, ka tas viss bija labi un tautas interesēs, kas gan nepatīkami tika sajaukts ar okupācijas privilēģiju, blatu, korupcijas un zagšanas mērci.

Tātad režīmus salīdzināt nevar vai neiespējami, tomer j\arunā, kas ir kas - šodien tauta tiek smacēta, izstumta no dzīve kā vergu kolonija, neaizsargāta, beztiesiska, bez naudas un bez veselības aprfupēs, kur medicīnas bizness paņem visus medicīnai ieguldītos miljardus. Tautu priekšlaicīgi izmerdē, acīmredzami - ja neesi samaksājis ārstam , kurš sēd kabinetā bez darba, saņem valsts naudu,m bet tevi nepieņem, saka - samaksā un nāc tūlīt pieņemšu, Psakties maciņā - kapiekas vien ir, maksāt nav ko. Tu pie speciālista kabineta vari nomirt, tevi nepieņems.

Man desmit reizes labāks bija okupācijas režīms, ar ciešanām vienīgino okupāijas režīma privilēģijām, ik uz katra soļa. Tauta citādi nebija pazemot, attīstījās un "kā bērni, tā kociņi auga griezdamies". Šodien vairs bērni nedzimst, kociņus - mežus masveidā izcērt un apaļkokus izved kapitālam - kas ir Latvijas zaļās floras traģēdija. TAtmodas laikā nacionāļi kleidza - nost okupāciju, iznīcina mežus. Meli.

Atbildēt

maidaunim

15.01.2019. 21:52

»

protams ukraiņu

Bidlomasa atsaucas


protams ukrupju banderlohu jēlgaļas atkritumi turpina smirdēt.

Atbildēt

protams ukraiņu

15.01.2019. 21:06

»

maidaunim

sala uranili


Bidlomasa atsaucas.

Atbildēt

protams ukraiņu

14.01.2019. 16:52

»

Pilsonis

Rekur arī var redzēt to klaunu līmeni - lasīt ukraiņu saitus :DDD


Ne jau tos, ar ko baro nozombēto krievu bidlomasu.

Atbildēt

oriģinālais ha-ha

14.01.2019. 16:47

Izskatas,ka Kremļa propogandas retranslēšanas izbeigšana valsts televīzijā nav iespējama un turpināsies,bet viedie latvju brīvības cīnītāji,no kuriem joprojam daudzi žvadzinot Lāčplēša ordeņus un citas kangaru rotaslietas faktiski joprojam atrodas PSRS mantinieces drošības dienestu štatu sarakstos,mekle slepenos Krievijas satelitus pie mums un droši vien ar stingeriem tos iznīcinas.

Atbildēt

džins

14.01.2019. 15:39

Laikam esmu vesels! Uzreiz pārslēdzu gan holivudas patriotiskos sū dus gan krievu mūžīgos mentu gabalus gan arī vietējā darinājuma šedevrus.
P.S
Nesen,brītiņu paskatījos veco rembo, ak dies, kas mūsu jaunajās galvās toreiz darījās ,ka varējām fanot par šādu sūū.u

Atbildēt

Fēlis

14.01.2019. 09:23

»

Q

Kārtējais galvā izjātā nacionālā plānprātiņa murgojums


Varbūt tieši tu pats esi plānprātiņš, ja jau tev nav saprotama raksta būtība? Es arī propogandu redzu tieši tā pat kā autors un man nav saprotams, kāpēc TV pamatpakā ir piegrūsti visādi krievu kanāli, CNN u.c. atkritumkanāli, kurus man ir jāapmaksā, jo nav jau izvēles, ja gribi ko vairāk par 5 bezmaksas kanāliem. Alkatība vai ļaunprātība- lūk ko es gribētu zināt. Kāpēc nav pamatpaka ar latviešu kanāliem un tad jau ja kādam vajag, lai pielasa klāt?

Atbildēt

Hater

14.01.2019. 08:59

Krievu kino ir Krievijas propaganda? Masha and the Bear? Juus saspiedushies???
Labi ka Holivuda nav Amerikas propaganda :-D

Atbildēt

to :)))

14.01.2019. 06:10

»

:)))

njū , virspusē peldi tu , tu redzi savu spoguļattēlu . un karmas bumerangs tev ,visticamāk , sarūpēs to ,ko tu soli citam


Būs tikai taisnīgi izdzimteni, ja pirms tu tiksi aizsūtīts pie savas sugas brāļa, latviešu grūtnieču dedzinātāja, Vasjkas Kononova, uzzināsi, ka esi palicis pēdējais savā dzimtā.

Atbildēt

Atbrivotajs

13.01.2019. 23:06

Sorieiz Leonardam ir sanacis labs raksts. Par krievu TV un filmam nevaru komentet .jo jau 30 gadus neskatos . Bet ja runa iet par musu TV ,tad ,ja uzmanigi paskatas dazus raidijumus ,tad var redzet ,ka daudzos ir slepta kremla propoganda . Ja gribat kaut ko nopietnu izlasit par Latviju ,tad interneta palasiet lielakos ukrainu saitus . Vel kaut ko var redzet Riga24 kanala.

Atbildēt

Arristostelis

13.01.2019. 21:45

»

ha-ha

No kuras palātas raksti


No tās , kura blakus tavējai .

Atbildēt

:)))

13.01.2019. 21:22

»

to :)))

Lai tevi un tavu sugu aizsūtītu pie staļina, nemaz nav jārok, jo pietiek jau ar to, kas ir virspusē


njū , virspusē peldi tu , tu redzi savu spoguļattēlu . un karmas bumerangs tev ,visticamāk , sarūpēs to ,ko tu soli citam .

Atbildēt

to :)))

13.01.2019. 21:17

»

:)))

a tu paroc dziļāk , nepeldi kā sūds pa virsu


Lai tevi un tavu sugu aizsūtītu pie staļina, nemaz nav jārok, jo pietiek jau ar to, kas ir virspusē

Atbildēt

Arristostelis

13.01.2019. 20:53

»

ha-ha

Hollywood...


Vai , Jūs , godātais, tualetes papīru izmantojat kā gleznotājs audeklu , jeb kā noslēdzošu operāciju uz poda ?

Atbildēt

ha-ha

13.01.2019. 20:24

Hollywood
Autors savā rakstā būs vareni iespaidojies no šī amerikāņu kinoindustrijas giganta, kura ietekme visā plašajā pasaulē ir tik pat grandioza, cik tās budžets.
Kā tas panākts? Jā, tur daudz piestrādājuši dažādi dienesti.
Bet Holivudu salīdzināt ar kaut kādu krievu vai pat latviešu kinoindustriju ... jājautā autoram, vai pie labas veselības.

Atbildēt

Asiirietis

13.01.2019. 19:33

Neskatoties uz to, ko zem raksta apspriež komentāros un neņemot vērā raksta autora izteikumus agrāk, rakstā ir ļoti dziļa patiesība par procesiem un okupēšanas (jebkādas) metodēm. Acīmredzami teiktais aizskāris tos, kuri cionistu-čekistu sistēmai kalpo pat to neapzinoties.
Starp citu, pēdējā laikā redzu daudzus mainām savu retoriku un pat uzskatus, varbūt ļausim to darīt un laboties, bet neaizmirstot kam kalpojuši agrāk. Ar to gribu teikt, ka divkošiem un tādiem kuri locās atkarībā no vēja virziena, uzticēties līdz galam nedrīkst nekad un pie varas tādiem ir jābūt liegumam, tāpat kā nedrīkst uzticēties svešu valstu pilsoņiem, kaut dokumenti tiem v porjadke, pēc esošās likumdošanas.

Atbildēt

DC

13.01.2019. 19:32

Visas iespējamās iekārtas būs efektīvas tikai divos režīmos . Kad nospiedošais vairums indivīdu uzņemsies atbildību , jeb , kad vara būs diktatūra. :)))

Atbildēt

to :)))

13.01.2019. 19:23

»

:)))

... ir daudz nozombēto ... bet ... palasi cionas protokolus un tad atver acis


Ne ar kādiem cionas protokoliem nevar attaisnot krievu sadistu, slepkavu un marodieru pastrādātās zvērības. Vai gribi uzņemties uz sevi daļu to vainas un atbildēt par diviem pasaules un neskaitāmiem lokāliem kariem un praktiski visiem terora aktiem?
Tiksi padla Labējā sektora, Kaukāza modžahedu, vai Asada opozīcijas nagos un nolādēsi savu māti, ka tevi laidusi pasaulē.

Atbildēt

:):):):):):)

13.01.2019. 19:10

"Bieži tas, ko mēs redzam televīzijā, māca skatītājiem kosmopolītismu, toleranci pret dažādām nejēdzībām, noniecina ģimeni, noniecina valsti, izsmej patriotismu un liek kavēties nostalģiskās domās par to, cik bija labi padomju laikos, kad izglītība bija bez maksas, medicīna arī, komunālie pakalpojumi lēti, un valdīja «augstā komunisma cēlāju» morāle....."
Vai Autors varētu minēt konkrētus piemērus no sabiedrisko mediju programmām, kas apstiprinātu šādu apgalvojumu?

Atbildēt

Ripa

13.01.2019. 19:00

Nu un kurš šķiros mākslas darbus un filmas labajās un sliktajās? Inkins?
Čalim laikam gribētos gan!

Atbildēt

antropologs

13.01.2019. 18:38

»

Inkins slims

kā čekists, kurš ieciklējies tikai un vienīgi uz Kremli. Neredz kopskatu, kurā pret latviešu tautu un krievu tautu Krievijā realizē genocīdu. Man krievu tauta ir neitrāla, ja tā ir Krievijā, bet šodien cionisti Kremlī pārvalda Krieviju, kā Latviju Saeimā ar simts noderīgiem idiotiem...


86% smirdīgo fašistu cūku, slimo staļinisko izdzimteņu, kuri bija par čečenu bērnu "močīšanu" atejās, iebrukumu Gruzijā, atbalsta slepkavošanu Ukrainā un skolu un slimnīcu bumbošanu Sīrijā, nav nekādi cionisti. Viss civilizācijas ļaunums ir kremlis un krievu, ar lieko hromosomu, pasaule un nākotnes vardā tā problēma būs jāatrisina. Tur akmens uz akmeņa nedrīkst palikt.

Atbildēt

nuja

13.01.2019. 18:33

Regulāri publicēt tamlīdzīgus deģenerātu murgus - zemāk par lapsu un pietiekcomu nevar krist.

Atbildēt

bij

13.01.2019. 17:24

ja salīdzina autoru ar Grantiņu, tad te vismaz jūtams prāts. G. gadījumā ir jūtams tikai kājautu izmērs kirzavikos.

Atbildēt

lauķis

13.01.2019. 17:08

Inkins atkal aizmirsa pateikt ka Kremlī valda Inkina tautieši.

Atbildēt

pensija 100€

13.01.2019. 16:59

Var jau propagandēt visu ko, bet, kas ir, tas ir, un kas nav, tas nav.

Atbildēt

Inkins slims

13.01.2019. 16:07

kā čekists, kurš ieciklējies tikai un vienīgi uz Kremli. Neredz kopskatu, kurā pret latviešu tautu un krievu tautu Krievijā realizē genocīdu. Man krievu tauta ir neitrāla, ja tā ir Krievijā, bet šodien cionisti Kremlī pārvalda Krieviju, kā Latviju Saeimā ar simts noderīgiem idiotiem.

Inkins dzīvo mucā, pa spundi redz tikai Kremli.

Atbildēt

Q

13.01.2019. 15:41

Kārtējais galvā izjātā nacionālā plānprātiņa murgojums!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: