Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvijā

21.07.2020. 14:06

»

Sorosistu zjurkas

Latatejaa nav briivas presses


Pakaļās drāztiem deģenerātiem, ir visi apstākļi lai jūs varētu neierobežoti debilizēties un turēt līdz savas sugas brāļiem Krievijā

Atbildēt

Sorosistu zjurkas

20.07.2020. 21:18

Latatejaa nav briivas presses

Atbildēt

anti soross

20.07.2020. 17:08

»

sorosom

1. Komunista Šmidres radio nav amerikāņu


man pilnigi pie kajas.Es informaciju iegustu no Sputniklv.com,RT un Vesti.ru Es neesmu nekads krievs,bet mulku zemes ,,velesanas,, vairs nepiedalisos nekad.

Atbildēt

Viedoklis

20.07.2020. 13:47

»

latvietis

Primāri es zinu, kas notiek Latvijā, bet zinu arī, kas darās sadistu, civiliedzīvotāju masu slepkavu, marodieru un pederastu Ordā, par ko krievi, iebāzuši savas galvas sev dirsā, neko negrib dzirdēt


tikai nez kāpēc tu runā tikai par krieviem, tikai sliktu, tikai ar izteiktu naidu. Par Latviju tu nekad neko nerunā, ja nu vienīgi par krievu iznīcināšanu, deokupāciju vai ko līdzīgu, kur vari izteikties ar naidu.
Tev veidīgajām urlām latvieši un Latvija nerūp. Tieši otrādi, tev veidīgās urlas parasti dara tā, lai kaitētu latviešiem un Latvijai ilgtermiņā

Atbildēt

latvietis

20.07.2020. 13:23

»

Pilsonis

Cik saprotu jūs visu ziniet par to kas notiek Krievijā. Bet kas notiek Latvijā jums ir pie vienas vietas


Primāri es zinu, kas notiek Latvijā, bet zinu arī, kas darās sadistu, civiliedzīvotāju masu slepkavu, marodieru un pederastu Ordā, par ko krievi, iebāzuši savas galvas sev dirsā, neko negrib dzirdēt.

Atbildēt

Pilsonis

20.07.2020. 11:48

»

nelegālim

Informētība nav obligāti saistīta ar intelektu, bet fanātiska cenšanās neuzzināt patiesību gan liecina par tupumu


Cik saprotu jūs visu ziniet par to kas notiek Krievijā. Bet kas notiek Latvijā jums ir pie vienas vietas?
Jā, anonīmajos interneta komentāros jūs esat varonis, tas tiesa
https://youtu.be/0pJr7c4YAoM

Atbildēt

nelegālim

20.07.2020. 10:44

»

Pilsonis

Cik jums intelektuālas domas


Informētība nav obligāti saistīta ar intelektu, bet fanātiska cenšanās neuzzināt patiesību gan liecina par tupumu.

Atbildēt

sorosom

20.07.2020. 09:58

»

anti soross

prieks kam latvija amerikanu propogandas kanals krievu valoda


1. Komunista Šmidres radio nav amerikāņu
2. Es arī piekrītu, ka ne ar kādu informāciju vai propagandu, vairs neizdosies humanizēt krievus, jo to galvās notiek neatgriezeniski procesi.

Atbildēt

Žulis

19.07.2020. 16:42

»

R

Abi kopā ar autori esat manāmi atpalikuši no laika! Jau sen nākamā okupācija nostiprinājusies! Turklāt Pabrīķis uz vēdera rāpojot lūdzas ASV armijas paturešanu un sola, ka PILNĪBĀ UZTURĒS UN APGĀDĀS ASV ARMIJU! Tas nekas, ka bērniem skolās pusdienas nav spejīgi apmaksāt, ka invalīdi izdzīvo (ne dzīvo...


Nu nevajag te tēlot muļķīti, kurš nesaprot atšķirību starp okupāciju un saistībām, kas izriet no dalības militārā savienībā! Un tas, ka "bērniem skolās pusdienas nav spejīgi apmaksāt, ka invalīdi izdzīvo (ne dzīvo!) badā, ka pensionāri dzīvo nabadzībā, ka ārstiem nav algām naudas"ir šeit valdošās pārkrāsoto komunistu, čekistu un viņu pēcnācēju varas nopelns un vistiešākās padomju okupācijas sekas. Ja Latvijā savlaicīgi būtu veikta deokupācijas un dekolonizācijas procedūra, šeit šodien būtu normāla valsts. Bet tagad nekāds jauns gadsimts priekš Latvijas tā arī nav iespājies. Okupācija vēl joprojām tā pati.

Atbildēt

Barba

19.07.2020. 16:32

»

hm

Baiba, tu taču apzināti un nekaunīgi melo...


Ja, kungs, esat dzirdējis tikai par " ap 50 000 izsūtītajiem latviešiem", tad nav Baibas vainas. Esat lasījis vien Kremļa propagandu, kuru arī trollējat.

Atbildēt

Barba

19.07.2020. 12:23

Kremlim talkā nāk arī Latvijas kabeļtīklu televīzijas operators "Baltcom", kurš jau brīdina abonentus, ka ar 1.augustu tiks slēgts Kremļa kritiķu kanāls "Dožd".

Atbildēt

zāģim

19.07.2020. 11:39

»

Zāģis

Interesanti, no kā baidās baibuks, ka ar putām uz lūpām kliedz jā , jā beidzot, ko tur tajos tv skatīties ja tur ir murgs, varbūt tie kas sapņo par vareno psrs un viņiem psrs bija viegla dzīve, nebiha problēmas ar izglītības iegūšanu, varēja strādāt da jebkur tikai iebaksti ar pirkstu kartē un dodies...


Problēma, ar šeit dzīvojošiem krieviem, ka kamēr Krievijas Pederastija nebūs notīrīta no pasaules kartes, tiem visādi RT un sputņiki neļaus evolucionēties līdz homo sapiens.
Rietumu nav viendabīgi un pastāvīgi. Ja vācu tautas un valsts nīdēja, alkoholiķa Čerčila Lielbritānija un fiziskā un morālā kropļa Rūzvelta ASV piedalījās Staļina zvērībās pret cilvēci WWII, tad tagad abas ir viskrieviskākā izdzimteņa, Putina, ienaidnieces. Ja kādreiz abas izglāba krievu pasauli, tad tagad padarīs tai galu.

Atbildēt

plānprātiņam

19.07.2020. 11:29

»

Russia Today

Russia today ir pasaulē skatītākais ziņu kanāls jūtūbā. RT angļu ASV versijā ir kvalitatīvakais TV ko esmu savā dzīvē redzējis...


Lai RT varētu savu šmuci izplatīt, Krievijas diabēta slimnieki atstāti bez insulīna un preperātiem kas aptur AIDS sākuma stadijā, vēža slimnieki, nespējot paciest sāpes, padara sev galu, cilvēkiem ar redzamiem Covid 19 simptomiem nebrauc pakaļ ātrās palīdzības mašīnas, jo nav kur slimos izvietot. Novosibirskas apgabala bioloģisko ieroču fabrikas, kur vēl martā bija vienīgā vieta, kur taisa Covid 19 testus, infektologs saņem 15 000 (ap 200 €) mēnesī un visa bidlomasa dzīvo pusbadā.
Tas viss, lai tāds, pakaļā drāzts deģenerāts, visa cilvēciskā nīdējs, kā tu, dzirdētu pasaciņas, ka kaut kur esot vēl tādā dirsā, kā pie tavas sugas un saprāta brāļiem. tu, beztiesīgais bezsmadzeņu dzīvniek rej uz Rietumiem, toties Lavrova dēlam un Maņkas Obļigacijas (Zaharovas) meitai ir ASV pilsonība, Usainā Naftkas dēls ir UK pavalstnieks, bet meita Francijas pilsone, bet sieva ASV utt.

Atbildēt

mācies vēsturi

19.07.2020. 11:13

»

raksta

Raksta ka no ebrejiem Krievija okupeta tukst. gadu atpakal [krievi saka ka 800g. atpakal


Krievija nevar būt okupēta no ebrejiem, jo viena no lielākām tagadējās Krievijas teritorijas pamattautām, hazāri, pirms apmēram 1300 gadiem pieņēma jūdaismu, kad vēl nekādi krievi un Krievijas nebija plānā un vikingu vergi vēl pat nebija varmācīgi pievērsti Bizantijas sātanismam, kas vēlāk, kopā mongoļu 300 gadu jūgu, tūkstots gadu ilgo verdzību un negatīvo selekciju un mākslīgo somu masona Lomonosova radīto vergu feņu, izveidoja tādu organismu, kā krievs. Tātad krievs ir okupants, jebkurā baltu, slāvu, somugru, tjurku un mongoļu zemē.
Kā teica viens izcils pētnieks: "izmet no LIELĀS KRIEVU GRĀMATAS" ukraiņu, latviešu, somu un tatāru vārdus un paliks plikas lapas.

Atbildēt

Zeze

19.07.2020. 11:03

Pietiek dzirdēt vārdu Baiba, lai saprastu, ka visa tā muldēšana ir viena vienīga baiba.

Atbildēt

19.07.2020. 10:58

»

Russia Today

Russia today ir pasaulē skatītākais ziņu kanāls jūtūbā. RT angļu ASV versijā ir kvalitatīvakais TV ko esmu savā dzīvē redzējis...


Kā nupat teicis viens gudrs cilvēks - būtu jātaisa detalizēts Latvijas masu mediju, (melu midzeņu) audits, jāizpēta sīki fan finansējums, gan dalība visādos projektos, gan žurnālisti - un tad, iespējams, tā āža kāja izlīstu, kurš diriģē visu šo mēslu bedru parādi.

Atbildēt

par to jau runa

19.07.2020. 09:58

»

Russia Today

Russia today ir pasaulē skatītākais ziņu kanāls jūtūbā. RT angļu ASV versijā ir kvalitatīvakais TV ko esmu savā dzīvē redzējis...


kādu inteliģenci ražo sveces un partorgi.......raša to dei........piedod, tev arī psrs diploms

Atbildēt

19.07.2020. 09:34

»

Zāģis

Interesanti, no kā baidās baibuks, ka ar putām uz lūpām kliedz jā , jā beidzot, ko tur tajos tv skatīties ja tur ir murgs, varbūt tie kas sapņo par vareno psrs un viņiem psrs bija viegla dzīve, nebiha problēmas ar izglītības iegūšanu, varēja strādāt da jebkur tikai iebaksti ar pirkstu kartē un dodies...


Viņi to noklusē tāpēc, ka nejau mūsu intereses pārstāv. Viņi pārstāv ārzemju kaklakungu intereses, pat ja paši to nesaprot.
Tāpēc gudri cilvēki jau sen ir teikuši
Каждый в меру своего понимания работает на себя, а в меру непонимания - на того, кто знает и понимает больше

Atbildēt

Russia Today

19.07.2020. 09:27

Russia today ir pasaulē skatītākais ziņu kanāls jūtūbā. RT angļu ASV versijā ir kvalitatīvakais TV ko esmu savā dzīvē redzējis.
Tāpēc jau kangari nomīza RT ielaist Latvijā. RT tak apspēlētu vietējos melu midzeņus vienos vārtos.
Nesen bija iespēja apskatīies vienas pazīstamas žurnālistes ar roku rakstītu dokumentu. Tur divos teikumos piecas rupjas gramatikas kļūdas. Tāds ir mūsu tā saucamo žurnālistu līmenis. Melu midzeņos neņem spējīgākos, tur ņem bez sirdsapziņas, tādus, kuri var viegli melot acīs skatītadiems

Atbildēt

Zāģis

19.07.2020. 09:26

Interesanti, no kā baidās baibuks, ka ar putām uz lūpām kliedz jā , jā beidzot, ko tur tajos tv skatīties ja tur ir murgs, varbūt tie kas sapņo par vareno psrs un viņiem psrs bija viegla dzīve, nebiha problēmas ar izglītības iegūšanu, varēja strādāt da jebkur tikai iebaksti ar pirkstu kartē un dodies tur "laimes" meklējumos. Panika un histērija ir nevietā. Tie kas vēlēsēsies skatītīties krievijas tv tāpat to darīs! Kāpēc savulaik neklapēja ciet lattelecom tv, jo viņu paketēs bija obligātās krievijas tv programmas no kurām nevarēja atteikties!
Vēl baibuks aizmirsa faktu, ka viņas mīļie rietumi Latvijas neatkarību uzmeta Teherānā un Jaltā pasaules dalīšanas sanāksmēs! Kāpēc žēlīgi noklusē šo faktu? Kāpēc vajadzēja gaidīt tik ilgi, lai īstenotu cip sleoenās stratēģijas ieviešanu, lai likvidētu psrs? Visi lielie un arī mazākie procesi ir savstarpēji saistīti, ja ne tieši tad pastarpināti, tāpat kā savulaik sadams bija draugs tad vienā naktī pārvērtās par ienaidnieku.
Tās visas ir laikietilpīgas strtēģijas un to īstenošana nenotiek vienā dienā.
P.S. Krievihai ir pietiekami daudz problēmu , lai par Latviju tikai ieraduma pēc rakstītu un turpinātu malt pēc vecās atmiņa. Ir veikta aptauja krievijā ko viņi domā par baltiju?
P.S.S. Interesanti kāpēc tad lielākā daļa Jūrmalas un citu īpašu vietu pieder krievijas pilsoņiem?
Kāpēc baibuks nebrēc par pašu bāleliņu likumu murgiem? Par uzpūsto birokrātisko aparātu? Kāpēc baibuks nebrēc par slimnīcu murgu un mūžīgo reformu? Kāpēc baibuks nebrēc par to kas notiek savā dārzā, bet skatās pāri žogam?
Atbilde iespējams ir vienkārša, jo ja rakstīs par pašu dārzu tad iespējams nāksies savilkt jostu un tik šiki nedzīvot.

Atbildēt

protams, mūsu idiotus vienā no novadiem un vienā Rīgas rajonā nozombē

19.07.2020. 07:34

bet kopsumma, jo viņu propaganda stulbāka, jo labāk. Mūsējiem jādod pareiza informācija un sākot no skolām. ja skolotājus māca sveces, partorgi vai viņu bērni, nu ko jūs gribat. Ko labu māca katoļu baznīca???????????????????????????? NEKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Par pareizticīgo pat runāt negribas

Atbildēt

reizēm domāju

19.07.2020. 07:30

kāpēc krievijai tik ļoti vajag varjagu valstis, Gruziju, Ukrainu...........kāpēc krievu vēstnieki visi tik stulbi.............laikam jau vajag gruzīnus, varjagus, ukraiņus, kas vada valsti.................hi hi hi

Atbildēt

sobrid

19.07.2020. 07:26

Sobrid vel latviesi neruna ,runataji ir ebreji - jaunlatviesi………..

Atbildēt

raksta

19.07.2020. 07:22

Raksta ka no ebrejiem Krievija okupeta tukst. gadu atpakal [krievi saka ka 800g. atpakal]……….

Atbildēt

R

19.07.2020. 00:45

»

Žulis

Protams, ka okupācijas noliegšana ir kremļa interesēs un kremlis to arī dara. To, ka Latvija tika okupēta zina katrs, kurš to grib zināt. Tos, kuri negrib to zināt, nekāda kremļa propagandas apkarošana nepiespiedīs mainīt savas domās. Un tomēr, ne jau kremlis ir pie vainas, ka šis okupācijas jautājums...


Abi kopā ar autori esat manāmi atpalikuši no laika! Jau sen nākamā okupācija nostiprinājusies! Turklāt Pabrīķis uz vēdera rāpojot lūdzas ASV armijas paturešanu un sola, ka PILNĪBĀ UZTURĒS UN APGĀDĀS ASV ARMIJU! Tas nekas, ka bērniem skolās pusdienas nav spejīgi apmaksāt, ka invalīdi izdzīvo (ne dzīvo!) badā, ka pensionāri dzīvo nabadzībā, ka ārstiem nav algām naudas, pusglupajam atradīšoties nauda okupantu armijas uztrēšanai. Eh, jūs, pastalas, pastalas, zemāk jau vairs nav kur krist - paši lūdzas tikt okupētiem, bet autore, iestrēgusi pagātnē, joprojām raksta par otro pasaules kara rezultātiem....Atmostieties! Gadsimts aiz loga jau cits un okupācija jau cita!

Atbildēt

RT nav latviešiem

18.07.2020. 23:06

»

jaajaa

...autore pieder pie tiem, kas latviešu tautu vēl joprojām uzskata par tik dumju, ka to var apmānīt visādi RT utt.?...nu nav tā


Tas domāts krieviem, lai tos turētu informācijas vakuuma un dezinformācija geto.

Atbildēt

jaajaa

18.07.2020. 22:59

...autore pieder pie tiem, kas latviešu tautu vēl joprojām uzskata par tik dumju, ka to var apmānīt visādi RT utt.?...nu nav tā !...:)

Atbildēt

kur normāls krievs?

18.07.2020. 22:38

»

Nejauc gaisu

Krievi normāli ciekuri, tikai žēl ka Latvija pilna tikai ar okupantiem. Normāls krievs dzīvos krievijā,nevis klīdīs pa pasauli citas tautas okupēdams un savas ķuremščiku poņāķijas uzspiezdams


Krievus izdomāja Pēteris I, tātad katrs krievs smird svešā zemē. Kā divdesmito gadu beigās rakstīja Francijas zinātniskais žurnāls, mazāk kā 30% Krievijas iedzīvotāju ģimenes valoda bija krievu. Kubaņā runāja tikai ukrainiski, Tverā sarunas valoda bija karēļu(somu)
Noklausies youtube: "Что скрыл немец Владимир Даль от русского народа"

Atbildēt

to vaņis

18.07.2020. 22:30

»

janis

Zinu no nostāstiem,ka līdzīgi noskaņojumi ir bijuši arī 1940.gadā


Ko dirs? Tevi, civilizācijas demogrāfisko piesārņojumu, nicina gan latvieši, gan ikviena civilizēta tauta. Poļi vēl 150 gadus atpakaļ jūs trāpīgi nosauca par bidlām (Bydło). Savu attieksmi pagaidām vēl neizrāda jums cilvēces attīstības stadijā līdzīgie: abhāzi un osetīni, bet tie, pēc ilgiem pazemojuma gadiem, visaktīvāk griezīs jūs kā trušus.
Painteresējies, ko turki ar jums dara Lībijā un, droši to vari pārnest uz Kaukāzu, Pievolgu un pārējo teritoriju. Gaidiet Taleban, kad koalīcija atstās Afganistānu!

Atbildēt

Nejauc gaisu

18.07.2020. 22:23

»

jochaidi

Rusofobija ir tipiska latviešu patriotisma izpausmee! Kopumā krievi ir atklātāki, drauudzīgi, mazāk zaglīgi kā latvieši


Krievi normāli ciekuri, tikai žēl ka Latvija pilna tikai ar okupantiem. Normāls krievs dzīvos krievijā,nevis klīdīs pa pasauli citas tautas okupēdams un savas ķuremščiku poņāķijas uzspiezdams.

Atbildēt

Cik tu liels duraks

18.07.2020. 22:21

»

hm

Baiba, tu taču apzināti un nekaunīgi melo...


Krievija ir pasaules žandarms, agresors pret vājākajiem, miera laika slepkava, tautu iznīcinātājs.

Pat palīgskolas 5. klasesskolniekam jau 1940. gadā bija skaidrs, kas notika, kā krievu nabagi,klejoja pa Latviju ar maisiem uz pleciem dabūt kaut ko paēst, apģērbt. Pilnu Latvijau pārpludināja ar ubagiem, dienas laikā dzīvokļu, māju durvis bija jāsāk tur;et zem atslēgas. Un tā ir tauta, kas meklēja labāku dzīvi, nevis okupanti. Tad latvieši Īrijā arī ir okupanti?

Staļins neko nenoslepkavoja, bet krievu vara kā tāda. Ainskāra valsts, neko teikt.

Atbildēt

krievi

18.07.2020. 22:13

»

Krievu (Krievijas), nevis padomju okupācija

Nebija vis Padomju Savienībs okupācija, jo tajā nepiedalījās ukraina un Balkrievija, kuras kopā ar krieviem bija PSRS dibinātājas...


Tas bija kolektīvais staļins, tāpat, kā tagad ir kolektīvais putins un ir atbildīgi par visām to abu pastrādātām zvērībām, kuru izpirkšanai ar triljonu uz elli aizraidīto staļinisko izdzimteņu nepietiks

Atbildēt

Nemelo, neizdomā

18.07.2020. 22:12

»

to hm

Tātād, tavuprāt, ja Latvija nav okupēta, bet inkorporēta, tad visi šeit sabraukušie ir mūs brāļi, nevis okupanti? Un viņiem ir pilnas tiesības ieviest šeit savu kārtību, piemēram, kā otro valsts valodu krievu? Un ja jau Latvija ir inkorporēta, tad tai vispār nekāda neatkarība no Krievijas nepienākas...


Iebraukušie nav okupanti, nekurini naidu, kaut tie būtu palikušie no krievu armijas virsnieki vai iebtraukuši pēc demoblizācijas, iepludinātie vai labprātīgi iebraukušie. Zini - tauta nav okupanti, okupanti ir vara, tās pavēles, likumi, okupantu valodas ieviešana un represijas, masu slepkavības okupētajās valstīs.

Iebraukušie nav brāļi arī, drīzāk, ka okupācijas atbalstītāji.

Atbildēt

Finks

18.07.2020. 22:10

»

hm

Baiba, tu taču apzināti un nekaunīgi melo...


Staļins nevienu nenogalināja, staļins vienīgi parakstīja okupācijas ielikto vietvalžu lūgumus cīņai ar viņu varas ienaidniekiem. Šāvēji un lūdzēji dzīvoja mums līdzās un šodien jau saimnieko viņu pēcnācēji, gaidot izdevīgu brīdi lai atkal varētu lūgumus rakstīt un šaut. Šaut tos kas traucē viņiem dzīvot un tie nebūs dumjākie vai slinkākie, bet tie kas šiem deģenerātiem traucē parazitēt uz pārējo rēķina.

Atbildēt

baroja tie

18.07.2020. 22:05

»

hm

Vai tu pa to caurumu mūs baroji


Kas jūs, beztiesīgo bezsmadzeņu bidlomasu 1000 gadus turēja verdzībā.

Atbildēt

noderīgais idiots

18.07.2020. 22:01

Cik aktīvi ir bijuši paši latvieši, balstot padomju varu? Sastādot izsūtāmo sarakstus...VDK..un tml

Atbildēt

jochaidi

18.07.2020. 21:55

Rusofobija ir tipiska latviešu patriotisma izpausmee! Kopumā krievi ir atklātāki, drauudzīgi, mazāk zaglīgi kā latvieši...

Atbildēt

Krievu (Krievijas), nevis padomju okupācija

18.07.2020. 21:47

»

janis

Zinu no nostāstiem,ka līdzīgi noskaņojumi ir bijuši arī 1940.gadā


Nebija vis Padomju Savienībs okupācija, jo tajā nepiedalījās ukraina un Balkrievija, kuras kopā ar krieviem bija PSRS dibinātājas.

Krievs neprasīja Ukrainai vai Baltkrievijai piekrišanu citu valstu, to starp Baltijas valstu okupācijai. Tātad runāsim atklātu valodu - okupants ir, bija Krievija, krievi. Ja citādi, tad 1944/-45.gadā okupanti bija paša Latvija, Igaunija un Lietuva - okupēja paši sevi? Tādēl nevajag isaistīties diskusij;ā, kad un kas bija okupants, ka tas bija viens - Krievija vai tautā saka - krievi okupēja. Tādēl viņi spurojas, lai novērstu no savis agresora lomu. Viņi 2014.gadā "nav vainīgi" Ukrainas daļas un Krimas - ukraiņi pirka tankus un lielgabalus RIMi vai Maksima veikalā un karoja pret savu valsti paši!? okupācijā?

Atbildēt

to hm

18.07.2020. 21:46

»

hm

Baiba, tu taču apzināti un nekaunīgi melo...


Tātād, tavuprāt, ja Latvija nav okupēta, bet inkorporēta, tad visi šeit sabraukušie ir mūs brāļi, nevis okupanti? Un viņiem ir pilnas tiesības ieviest šeit savu kārtību, piemēram, kā otro valsts valodu krievu? Un ja jau Latvija ir inkorporēta, tad tai vispār nekāda neatkarība no Krievijas nepienākas, vai ne? Un tie latvieši, kam šāda kārtība nepatīk, lai vācās no Latvijas ārā?
Tad ko tu te ar to savu muldēšanu gribi panākt???
Un kas te tev vēl ir jāpierāda? Tas, ka latvieši savā zemē vēl ir par maz apmeloti, pazemoti un paverdzināti?

Atbildēt

hm

18.07.2020. 21:30

»

ko sadistu un pederastu nācija

Var zināt, ko uzskata Rietumi, ja visu savas pastāvēšanas laikā esiet bijuši mucā un pa caurumu baroti


Vai tu pa to caurumu mūs baroji?
Nu tad pastāsti, ko uzskata Rietumi, ja tikai neesi ūkstā ....

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: