Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pietieklapsas zombijskapī

11.11.2021. 20:16

kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

cionistu budists

11.11.2021. 20:09

»

aarpraatss

Aarprats https://skaties.lv/zinas/latvija/pastav-bazas-par-dzivnieku-bojaeju-dzelondrasu-zoga-uz-latvijas-robezas


Tu aizej uz lielveikalu - tur tirgo apzināti noslepkavotus dzīvniekus, kas pārstrādāti maltajā gaļā, desās, pelmeņos, cīsiņos, sardelēs, konservos.
Kāpēc lielveikalos ir noslepkavoti dzīvnieki? Tāpēc, ka pircējs prasa dzīvnieka gaļu un asinis! Jocīgi - ja armijas žogs nogalina 3-5 dzīvniekus, tad ir slikti. Ja veikala pircēji katru dienu pieprasa un izpērk n-tās tonnas dzīvnieku līķu, tad tas ir normāli!?

Atbildēt

aarpraatss

11.11.2021. 20:03

Aarprats https://skaties.lv/zinas/latvija/pastav-bazas-par-dzivnieku-bojaeju-dzelondrasu-zoga-uz-latvijas-robezas/

Atbildēt

cionistu budists

11.11.2021. 20:02

»

P.

Hibrīdkaru uzsāka Polija, mēģinot organizēt apvērsumu Baltkrievijā. Tas, kas notiek tagad, ir karma


Lai uzlabotu karmu, tad Polijai jāpabeidz apvērsumu līdz galma un jānovāc Bacjku.

Atbildēt

P.

11.11.2021. 19:56

Hibrīdkaru uzsāka Polija, mēģinot organizēt apvērsumu Baltkrievijā. Tas, kas notiek tagad, ir karma.

Atbildēt

HMR

11.11.2021. 19:44

Polijas karavīrus jāietērpj civilās drēbēs un šie civilisti, kuri tēlotu Eiropas bēgļus, varētu sadot pa purnu t.s. austrumu bēgļiem. Atbilstoši kroplās ES normām, vieni civilie bēgļi drīkst sist otrus civilos bēgļus, bet armijniekiem un policijai jāstāv malā un ne armijnieki, ne policija, ne robežsardze nedrīkst iejaukties. Spēlēsim pēc hibrīdkara noteikumiem! Krimā bija zaļie cilvēciņi bez atpazīšanas zīmēm un vēlāk pārējā Ukrainā uzradās "tituškas" - treniņtērpos tērpti krievu urlas, kuri uzbruka ukraiņiem. Polijā arī varētu uzrasties kaut vai marsieši bez atpazīšanas zīmēm, kaut vai cilvēki pagānu vai vikingu, vai zombiju vai pediņu, vai vāciešu koncentrācijas nometņu ieslodzīto žīdu tērpos, kuri t.s. austrumu bēgļus kārtīgi atštaukā un nodauzītus iemet atpakaļ Baltkrievijā. Ja muslimu teroristi tēlo civilos bēgļus, tad NATO karavīri ar var patēlot civilos. Paskatīsiemies, vai Baltkrievijas armija šaus pa Polijas teritorijā esošajiem civilajiem bēgļiem?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

11.11.2021. 19:33

Pelnīti. Nebija ko līst ar savu "demokrātiju" tur, kur tā nevienam nav vajadzīga.

Atbildēt

Dans

11.11.2021. 19:21

Kritiski uzlūkojot situāciju, var minēt tikai vienu reizi, kurai valstij ir izdevīgi, ka ES un NATO dalībvalstis risina migrantu krīzi uz ārējām robežām ?
Atbilde: ASV

Atbildēt

būtisks jauķiens, kam tas izdevīgi

11.11.2021. 19:06

neapšaubāmi, arī mūsu valdošai Ļevitz/Knariņa zagļu kliķei, lai novērstu uzmanību no pašu noziedzīgajām izdarībām!

Atbildēt

Pašlaik Lukašenko ir sprukās

11.11.2021. 18:53

»

fakts

Pašlaik Lukašenko strikti sūta pavēles visai pasaulei,arī Kremlim un ASV


Jo ar Ķīnas un Krievijas sazvērestību netiek uz priekšu. Pareizi Pabriks pagaidām klusē par iespējamiem nato scenārijiem. Jo esam pret Ķīnu plus Krieviju.

Atbildēt

Nosprāgs udmurts

11.11.2021. 18:51

»

formula

Atkārtošos...


cionisti atradīs citu” udmurtu”, vai citu “viltvārdi” Latvijai. .

Atbildēt

Žulis

11.11.2021. 18:40

Esiet taču vienreeiz konsekventi savās runās un rakstos! Ja jau tā Eiropas savienība atbalsta to Merkeles "vellkomistu" politiku, tad priecājieties, ka Lukašenko palīdz "bēgļiem" uz to Eiropu nokļūt. Tad piešķiriet atbilstošu finansējumu Polijai un tā visus tos migrantu barus aizgādās pa tiešo uz Vāciju. Bet, ja gribat to Lukašenko lamāt un vainot kaut kādās ļaunprātībās vai hibrīdkara vešanā, tad atzīstiet, ka Eiropai tie bēgļi nav vajadzīgi, patrieciet no amatiem un tiesājiet visus tos Eiropas savienības varasvīrus, kuri visus šos gadus ir to "vellkomistu" politiku bīdījuši. Nu nevar vienlaicīgi paust divus pretējus viedokļus un vienlaicīgi veikt divas pretējas darbības!

Atbildēt

formula

11.11.2021. 18:23

Atkārtošos:
Liekas ,ka pie mumsjau gadus divdesmit šie {cenzēts} ir tikuši pie varas! Vai tikai ne reizē ar Putļeru , kad vairs nebija nekādu šaubu ,ka nu jau demokrātiskām valstīm ir jātaisa dzelzs priekškars pret ļaunuma impēriju ? Ko, tik daudz pa šiem gadiem tika zagts ,ka pat sētiņai nepietika ?

Atbildēt

Kaut kāds pabāls raksts

11.11.2021. 18:20

Vissvarīgākā informācija tiek noklusēta. Karamākslas stratēģijā karo divas puses. Trešā uzvar no šī kara. Ari to pat Pabriks noklusē. Tā ir Ķīna - kas finnsē Lukašenko. Ķīnas globālais plāns ilgtermiņā ar saukli - vienots cilvēces ceļš, viens ceļš, viena josta.

Protams, mēs nedrīkstam ļaut iekaroties. Ķīnas vadības sauklis ir, ka Ķīna ir tur, kur ir kaut viens ķīnietis.

Atbildēt

fakts

11.11.2021. 17:58

Pašlaik Lukašenko strikti sūta pavēles visai pasaulei,arī Kremlim un ASV.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: