Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RTR

15.05.2023. 12:47

»

Nu

Urbanovič ir viens no tiem meļiem, kas visu laiku visiem melo


KĀ NEKĀ KLAUNU PARTIJA . Vajag ākstīties

Atbildēt

bet biedri Urbanovic

10.05.2023. 10:28

Kas tad sadeva tās vēlēšanu tiesības te no CCCP sabraukušajiem? Un kas tad aģitēja, ka tādas tiem jādod, ja ne SC?

Atbildēt

Nu

09.05.2023. 16:27

»

bet

Urbanovic: Tad jau iznāk-Tu pats atzīsti ka krievus te nav izdevies integrēt. Ko nu


Urbanovič ir viens no tiem meļiem, kas visu laiku visiem melo.

Atbildēt

bet

08.05.2023. 07:42

Urbanovic: Tad jau iznāk-Tu pats atzīsti ka krievus te nav izdevies integrēt. Ko nu?

Atbildēt

antons mikosss

07.05.2023. 22:11

Resnuli! nebrauc uz Igauniju! Tur par krievu pasaules daudzināšanu un Krievijas slavināšanu pienākas 1g. tuptūzī vai 1000 eiro sods.

Atbildēt

tovarišč Urbanovic

07.05.2023. 11:28

Latvijā nav krievu-te ir tikai latviijci, ko latvieši sauc par osvoboditeliem. Vai tad to vēl nezināji?

Atbildēt

pag, pag

07.05.2023. 11:27

»

neizliecies

Kremļa - Karaganova doktrīna paredzēja, ka bijušajās kolonijās jāatstāj pēc iespējas vairāk krievvalodīgie kolonisti, lai ar to palīdzību tās turētu Kremļa orbītā un pie izdevības izmantotu arī kā instrumentu, lai bijušās kolonijas atkal iekarotu un iekļautu Krievijas impērijas sastāvā. Lūk, kāpēc Latvijai...


...Lūk, kāpēc Latvijai un pārējām bijušajām vatņiku kolonijām iet tik grūti - tām jāiztur iekšējais un ārējais krievu pasaules separātisms, sabotāža, diversijas - ekonomiskais karš - hibrīdkarš - propagandas - psiholoģiskais karš....
____________________
Kāds te sakars ar Karaganova doktrīnām? Kas neļauj LV ķerties klāt pie osvoboditeli repatriācijas un sākt pildīt LV-Krievijas 1995.gada līgumu par atbalsta sniegšanu repatriantiem?

Atbildēt

Anatolij Bogdanov

07.05.2023. 08:09

»

ticīgais

Agrāk naivi cilvēki krievu pasauli brīdināja: Atvainojaties bijušajām kolonijām, izturaties ar cieņu pret vēl esošajām kolonijām, veiciet civilizētu bijušo koloniju deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju, samaksājiet simbolisku kompensāciju un būsiet visu kaimiņu un cilvēces cienītākā valsts - ...


Man paties gruti iedomaties-ka tas un kad varetu notikt: tada doma ir galīgi preteja tam ko musu krievu tauta pedejos 350 gados audzinaja Krievijs vara un ko audzina ar tagad....
Tada doma var novest tikai lidz Krievijs sadalisanai un dekolonizacijai....kas pamata ir pareizi.

Atbildēt

pat zili palika

06.05.2023. 20:16

uz visu gatavi...par puķina naudu

Atbildēt

ticīgais

06.05.2023. 19:36

Agrāk naivi cilvēki krievu pasauli brīdināja: Atvainojaties bijušajām kolonijām, izturaties ar cieņu pret vēl esošajām kolonijām, veiciet civilizētu bijušo koloniju deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju, samaksājiet simbolisku kompensāciju un būsiet visu kaimiņu un cilvēces cienītākā valsts - pasaules garīgā autoritāte. Tad nevienam nebūs iemesls no Krievijas baidīties. Krievijai visi varēs sākt uzticēties, to cienīt un pat mīlēt...
Krievu pasaule - lielkrievu šovinisti - putinisti par tiem naivajiem cilvēkiem smējās un viņus pat nicināja un izlēma izdarīt tieši pretējo - izrādīt savu sātanismu - necilvēcību. Tagad Krievija tiks par visu tiesāta starptautiskā un Dieva tiesā un samaksās tūkstoškārtīgi lielāku samaksu - kompensāciju, nekā tas varēja būt pirmajā variantā.

Atbildēt

Edis

06.05.2023. 17:54

Atkal ta pati dziesmina-paliga,musejos sit...Nu izdoma tu reiz,ko jaunu!Piemeram-paliga-musejos kajam sparda!Ideju atdodu par 1 euro.

Atbildēt

neizliecies

06.05.2023. 12:27

»

Rgh

Es labsk pagaidisu maija dienu un paskstisos cik krievi attapigi un ko buus izdomajusi vismaz kada jautriba buus


Kremļa - Karaganova doktrīna paredzēja, ka bijušajās kolonijās jāatstāj pēc iespējas vairāk krievvalodīgie kolonisti, lai ar to palīdzību tās turētu Kremļa orbītā un pie izdevības izmantotu arī kā instrumentu, lai bijušās kolonijas atkal iekarotu un iekļautu Krievijas impērijas sastāvā. Lūk, kāpēc Latvijai un pārējām bijušajām vatņiku kolonijām iet tik grūti - tām jāiztur iekšējais un ārējais krievu pasaules separātisms, sabotāža, diversijas - ekonomiskais karš - hibrīdkarš - propagandas - psiholoģiskais karš.

Atbildēt

Anatolij Bogdanov

06.05.2023. 09:19

Mulkigs Urbanovica raksts, ka kad visi krievi LV domatu vienadi....

Atbildēt

nesmīdini

05.05.2023. 22:08

Toties Krievijā ir viena valsts valoda, pirms pieciem gadiem likvidēja visas mazākumtautību skolas, kurās jau tā mācīja tikai nekrievu valodā mazāķumtautību valodu un literatūru, bet visi pārējie priekšmeti tika pasniegti krieviski - tās skolas bija formāli mazākumtautību un tās pašas aizklapēja ciet. Tur notiek totāla koloniju pamattautu rusifikācija - asimilācija - iznīcināšana. Latvijā krievvalodīgo problēma ir dēļ Krievijas nozieguma pret cilvēci - okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošajām sekām. Noziegums pret cilvēci nerada nozieguma veicējiem kaut kādas tiesības.

Atbildēt

Arvienvārdsakot

05.05.2023. 20:35

Beidz urbi dirst, tu arī esi tikai liberasts, trockistu komunists, gan jau drīzumā savus svina vitamīns saņemsi, karma ir nejauka, bet patstāvīga un noteikta kuce.

Atbildēt

bet

05.05.2023. 20:18

»

Rgh

Es labsk pagaidisu maija dienu un paskstisos cik krievi attapigi un ko buus izdomajusi vismaz kada jautriba buus


vēl viens biedrs-skatītājs atradies. Te nav runa par Tevi, bet gan par principiem, taisnīgumu, morāli, valsti un tautu...

Atbildēt

Jēkabs

05.05.2023. 20:16

»

Niknā

"Integrācijas lietu institūcijai vajadzētu izstrādāt vispārējus principus, tostarp ētiskus, kas nedrīkst tikt pārkāpti attieksmē pret cittautiešiem...


Tomēr manuprāt okupācijas seku likvidēšana nevar balstīties uz kailu atriebību-tas ir ļaunumu..Tā var balstīties vairāk uz morāliem un tiesiskiem principiem, un no ši viedokļa tur viss ir skaidrs. Tas, ka LV vara jau 30 gadus atsakās tur ko darīt-tas ir cits jautājums.

Atbildēt

Rgh

05.05.2023. 20:00

Es labsk pagaidisu maija dienu un paskstisos cik krievi attapigi un ko buus izdomajusi vismaz kada jautriba buus

Atbildēt

Niknā

05.05.2023. 12:09

»

Russkije okupanti

Sobiriķe svoji monatki i vozvrošaiķes za rubežom v Rossiju1940. goda


"Integrācijas lietu institūcijai vajadzētu izstrādāt vispārējus principus, tostarp ētiskus, kas nedrīkst tikt pārkāpti attieksmē pret cittautiešiem....."
Kādus ētikas principus ievēroja šie cittautieši - okupanti - kad ieradās šeit un masveidīgi pazemoja un nīcināja latviešu tautu? Kā nav kauna vēl pieprasīt no mumms nez kādu ētiku šim lopu baram?

Atbildēt

Precizējums

05.05.2023. 12:04

"Viens no lielākajiem pēdējā laika paradoksiem – darīt visu, lai krievi pēc iespējas kuplākā skaitā atstātu Latviju, un vienlaikus žēloties, ka darbaspēka trūkuma dēļ vajadzēs atvērt vārtus migrācijai!..."
Idiot urbanovič! Tās vecās krievu maņkas un dzērājveči ar ermoņikām, kurus redzējām TV un kas 50 gadus nespēj apgūt valodu jau nu nav nekāds darbaspēks, bet sociālais slogs pabalstu sistēmai, kurš jau sen bija jādeportē no Latvijas!

Atbildēt

seismalogs

05.05.2023. 10:56

»

nesmīdini

Pēc okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas, terora pret latviešu tautu - Krievijas impērijas (PSRS) noziegumiem pret cilvēci tās bijušajās kolonijās un tagad arī Ukrainā, loģiska un nepieciešama ir deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija, lustrācija, starptautiska tiesa pret Kremli - lielkrievu...


Būtu jārunā atklāti - jādomā, kā pasargāt tos krievus, kuri vēlas būt lojāli - latviešu tautas nacionālo interešu aizstāvji, jo pārējā masa un pat latviešu izcelsmes vatņiki viņus "noēd bez sāls" - notiek tā saucamais mobings - psiholoģiskais karš pret viņiem - iebaidīšana, pazemošana un citas cūcības. Piemēram, Larisa Laviņa savā laikā, kad sāka izrādīt lojalitāti pret latviešu tautu, pēc pāris nedēļām gāja bojā dīvainā autokatastrofā un kā tika "noēsta" skolotāja Ludmila Azarova... Jāatzīst, ka mūsu dienās Latvijā būt lojālam krievam prasa milzīgu varonību un nereti tādam krievam ir bažas par to, ka viņš var palikt nevajadzīgs i krieviem , i latviešiem - palikt nekāds...

Atbildēt

nesmīdini

05.05.2023. 10:30

Pēc okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas, terora pret latviešu tautu - Krievijas impērijas (PSRS) noziegumiem pret cilvēci tās bijušajās kolonijās un tagad arī Ukrainā, loģiska un nepieciešama ir deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija, lustrācija, starptautiska tiesa pret Kremli - lielkrievu šovinismu - putinismu - krievu pasaules fašismu un kompensācija no Krievijas par visām cūcībām. Un jāatgādina, ka pēc okupācijas, tai sekojošā, postošā Latvijas un citu bijušo padomju koloniju kolonizācija, rusifikācija ir tikpat liels un pat lielāks noziegums pret cilvēci kā pati okupācija. Un deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija nav kaut kāda cilvēku pazemošana, bet loģiska un obligāti nepieciešama, no starptautiskiem likumiem izrietoša, procedūra.

Atbildēt

es ar redzu

05.05.2023. 09:22

»

Redzu

Viņi nekravās čemodānus. Viņi daudzus gadus te ir maksājuši nodokļus, ieguvuši nekustamos īpašumus. Ja kāds viņus gribēs deportēt ar vienu čemodānu pie rokas, tad būs otra Austrumukraina un karš


Ja būt otra austrumukraina, tad būs Krievijas imperijas gals, un tad tik pat viņiem būs jābēg prom. Bet palīdzēt viņiem aizbraukt, tiem, kas te negrib integrēties-tas gan ir varas uzdevums un pienākums.

Atbildēt

JKL

05.05.2023. 09:19

»

nu jā

Latvijā no katra krieva ir jāizsit viss krieviskais impērisms. Pēc Aleksandra Ņikonova metodes


Muļķības raktiet: Varbūt sākumā tieciet paši skaidrībā-kas viņi te ir un kapēc, un tad domājiet tālāk. Vai viņi te ir latviijci vai krievi, vai kolonisti vai okupanti, utt..

Atbildēt

Secinājums

05.05.2023. 05:41

»

Saprotams

Tad tava vieta ir krievijā, kur vēsturiski nekad nav eksistējis tiesiskums, bet poņāķijas un stiprākā tiesības


Laikam jau tu esi no tiem sadomazohistiem kas nemaz neapzinās ka ir vergs un atbalsti verdzību.Nepārdzīvo,tādi ir vairākums.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

04.05.2023. 23:43

»

teica

vistu stilbinju grauzeejs Durkjis


Kāda tev transekzuālā orjentācija? Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi. Passīvaiz esu tagat.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš ŽH

04.05.2023. 23:41

»

Valdis Zatlers

9:37, 4. maijs 2022...


Ar savu kārtējo slapjo murgu palagiem atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Leona

04.05.2023. 21:43

Ja netiktu kurināts naids pret krieviem, abas zināmās Levita partijas nekad nesakasītu kopā 39 krēslus Saeimā. No tā viņi barojas.

Atbildēt

Хм

04.05.2023. 21:42

»

Saimnieks savā zemē

Ja šī būtu dekolonizēta un no komunistu sērgas atutota latviešu valsts, tad 5000 latu būtu optimālā mēnešalga vairākumam


Ох, как же приятно не работать, а сидеть и мечтать "а вот если бы".. А в это время молодые толковые латыши едут на хорошо оплачиваемую работу в Литву и Эстонию. Но вы сидите, ждите..

Atbildēt

Хм

04.05.2023. 21:40

»

Lata

Visu laiku un Arvien piekāpšanos un pretimnākšanu pieprasa no latviešiem: jābūt tolerantiem, vienmēr jārunā krieviski, Zemu jāklanās. No krieviem savukārt netiek prasīts nekas, tikai ar pazemību lūgts, lai vińi beidzot taču ir tik laipni un pieńem to nožēlojamo LV pilsonību… lai tad varētu balsot uz...


Что курите по вечерам? Желание русских говорить МЕЖДУ собой на русском - это для вас унижение? Для вас унижение, если русский в школе учит химию на русском, но при этом знает латышский?

Atbildēt

Хм

04.05.2023. 21:39

Да, есть такие мысли. Раз уж так, почему не проголосовать на выборах 2026 за нового "гобземса". Хотя уже сейчас понятно, что в 2025-2026 латышские политики, особенно из NA, снова что-то придумают, чтобы помочь Росликову снова появиться на сцене. Ну что ж, придется им в этом помочь, раз так настойчивы

Atbildēt

Redzu

04.05.2023. 21:38

»

Anti colorados

Kāda starpība ko domā tā saucamie krievi, bet gandrīz miljonam krievijas okupantu jākravā čemodāns


Viņi nekravās čemodānus. Viņi daudzus gadus te ir maksājuši nodokļus, ieguvuši nekustamos īpašumus. Ja kāds viņus gribēs deportēt ar vienu čemodānu pie rokas, tad būs otra Austrumukraina un karš.

Atbildēt

Lata

04.05.2023. 21:06

Visu laiku un Arvien piekāpšanos un pretimnākšanu pieprasa no latviešiem: jābūt tolerantiem, vienmēr jārunā krieviski, Zemu jāklanās. No krieviem savukārt netiek prasīts nekas, tikai ar pazemību lūgts, lai vińi beidzot taču ir tik laipni un pieńem to nožēlojamo LV pilsonību… lai tad varētu balsot uz pilnu klapi- par osłikoviem un tamlīdzīgiem kēmiem. Tā vińu izpratnē ir tā diženā saskańa….

Atbildēt

Valdis Zatlers

04.05.2023. 17:39

9:37, 4. maijs 2022

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Krievvalodīgie krievi! Latvieši un latvietes! Žīdu nacisti - cionisti! Plukatas no pūļa!

Atkal ir atnācis 4. Maijs! Bet Latvijas sabiedrība joprojām ir totāli sašķelta!

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem visbeidzot ir jāsaprot, ka karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo. Ja saprastu, tas sašķelto sabiedrību nomierinātu.

Bet neceriet, nebūs tā, ka uzreiz radīsies “kara vampīri”, lai atgādinātu par sevi un sašķelto sabiedrību izmantotu savam labumam!

Es lepojoties redzu, cik spēcīga ir latviešu tauta, kurai pazudusi “zemnieku piesardzība”, bet tai vietā parādījusies “NATO līguma piektā panta pārliecība” - nesavtīgi un bez minstināšanās palīdzēt ukraiņu bēgļiem Latvijā, jo visiem tagad ir zināms, ka karš Ukrainā novājina Krieviju, lai tā neuzbruktu Latvijas sašķeltajai sabiedrībai.

Esmu dzirdējis, ka cilvēki tā no brīva prāta sametuši deviņus miljonus euro Ukrainai, šī nesavtība liecina par to, cik finansiāli bagāta un pārtikusi beidzot ir visa Latvijas tauta.

Manuprāt, Latvijas sabiedrība ir ļoti sarežģīta, bet es to zinu sen, un šī apziņa man vienmēr ir bijusi mana priekšrocība, kad man bija pielaide valsts noslēpumiem.

Bet krievvalodīgie krievi Latvijā vēl baidās atklāt savu viedokli, viņi jūtas kā zoodārza krātiņā, es teiktu, bet ir jāpalīdz šiem cilvēkiem pārvarēt nedrošību, aicinot uz iestādēm, lai rīkotu “apaļos galdus ar baltiem galdautiem, ar kafijas padzeršanu”, viktorīnas, vai arī publiski izsludinātu konkursu “par labāko labēji orientēto krievvalodīgā krieva viedokli”.

Viedoklis, saprotams, paužams mutvārdos vai rakstiski tīrā Latvijas valsts valodā.

Latvieši sašķeltajā sabiedrībā patlaban parāda pārliecību par sevi, bet Latvijas krievvalodīgie krievi to vēl īsti nevar izdarīt un “tur akmeņus azotē.”

Ir skaidri jāsaprot jau no pamatskolas vecuma, ka cilvēkiem var būt dažādi, pat daļai nepieņemami viedokļi, un tā ir demokrātija, ja tos pauž publiski. Ja nepauž, tad tā ir “huntas demokrātija” un mums tāda nav vajadzīga un ar tādu mums nav pa ceļam.

Bet vienlaikus ir jābūt ļoti cietai rīcībai pret tiem, kas atbalsta karu, velk burtu “Z” , kur pagadās, daži, cik dzirdēju, to tetovē sev pat uz pieres, vai citur kādā slēptākā vietā, kas pilnīgi nav pieņemami.

Tā ir stingā līnija, ko nekādi nedrīkst pārkāpt – uzbrukt Ukrainas bēgļiem Latvijā, lai arī viņi ir krievvalodīgie un konkurē ar īstajiem krievvalodīgajiem krieviem Latvijā uz Latvijas valsts izsniegto “sociālo maizes riecienu” un “eventuālo drošības sajūtu”.

Es vienmēr aktīvi iestājos pret sašķetu sabiedrību un naida runu, un naida darbībām!

Radikālu viedokļu dažādību var pieņemt, taču sašķeltība parādās tad, ja viedokļi sāk viens ar otru karot, radot ienaidnieka tēlu, uz ko tik ļoti cer tie, kas izliekas par latviešiem, vai krievvalodīgajiem krieviem, kas arī izprovocēja karu Ukrainā.

Mazāk ir jālieto vārdi “sabiedrības sašķeltība”, “sašķelta sabiedrība”, “cionisma ideoloģija”, “skaldi un valdi”, bet vairāk “diplomātija”, “politika ir kompromisu māksla” un tamlīdzīgi, jādomā pozitīvi par pozitīvo nākotnē, bet negatīvi par negatīvo pagātnē.

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem ir skaidri jāpasaka, diemžēl vēl nav zināms, kurš to katram pateiks, te ir darbs, ka “karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo.”

Ja atrodam analoģiju ar 1940.gadu un 50 SSSR okupācijas gadiem, kad sabiedrība nebija tik sašķelta, kā tagad, tad tas viss katram latvietim ir iesēdies aknās, ko zinu kā mediķis, un tur sēž, un ģimenēm ir atmiņas. Ar to tomēr būtu jārēķinās arī Latvijas krievvalodīgajiem krieviem.

Savukārt man tuvā cionisma ideoloģija māca, ja nerunā par problēmu publiski, tad tās nav. Es mudinu nepieminēt un plašāk neiztirzāt faktus par “Latvijas sašķelto sabiedrību”. Ja to nedarīs, tad tāda tā nebūs.

Atbildēt

Nu

04.05.2023. 15:42

»

Saprotams

Tad tava vieta ir krievijā, kur vēsturiski nekad nav eksistējis tiesiskums, bet poņāķijas un stiprākā tiesības


Bet rusofilija-tā ir zagšana, degradacija, mafija, alkoholizm, utt..

Atbildēt

Nu

04.05.2023. 15:40

»

Saimnieks savā zemē

Ja šī būtu dekolonizēta un no komunistu sērgas atutota latviešu valsts, tad 5000 latu būtu optimālā mēnešalga vairākumam


varbūt ar būtu, bet tapēc jau te vien nepārtrauktu svinēt Deņ Pobedi un runāt krieviski visās vietās..Rusofilija-tā sacīt.

Atbildēt

Saprotams

04.05.2023. 15:38

»

????

Es nevienu nevēlēju un nevienam nedeleģēju tiesības lemt manā vietā.Esmu vienkārši cilvēls,neesmu ne pilsonis ne persona,Latvijas pamatiedzīvotājs.Diemžēl parazītiem mana nostāja nav pieņemama


Tad tava vieta ir krievijā, kur vēsturiski nekad nav eksistējis tiesiskums, bet poņāķijas un stiprākā tiesības.

Atbildēt

Saimnieks savā zemē

04.05.2023. 15:31

»

Jūs idioti,

katrs esat parādā Pasaules bankai ar visu valsti 7000 €. Atdodiet, vai jums atņems visus īpašumus


Ja šī būtu dekolonizēta un no komunistu sērgas atutota latviešu valsts, tad 5000 latu būtu optimālā mēnešalga vairākumam.

Atbildēt

jautājums

04.05.2023. 15:20

»

Pac šmigā

visi čekisti 4. maijā svin


bet visi boļševiki svin 9.maja...

Atbildēt

tas labi

04.05.2023. 15:19

»

Jūs idioti,

katrs esat parādā Pasaules bankai ar visu valsti 7000 €. Atdodiet, vai jums atņems visus īpašumus


tad jūs beidzot aizvāksieties uz savu rodinu: Tur jums dos jaunus īpašumus, jo rodina ir liela, varena, bagāta..tur jums būs labi.

Atbildēt

Pac šmigā

04.05.2023. 15:12

»

tu idiot

atkal pārdozēji šmigu


visi čekisti 4. maijā svin.

Atbildēt

viss ir vienkārši

04.05.2023. 15:04

»

Rudens

Runājot par lielo skaitu krievu un lingvistisko krievu ne tikai J.Urbanovičs, bet arī citu partiju runas vīri un sievas noklusē vēsturisku faktu, ka vardarbīgā veidā- slepkavojot, deportējot, iepludinot migrantus pārkrievošanas veikšanai- okupētajā Latvijā tika...


Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast, ka par Krieviju un krieviem pastāvīgi iespringst un uz lopā trulu rusofobiju ir uzkārušies tikai rietumdeŗmoliberastu lumpenpropagandas totāli nozombēti mentāli invalīdi.

Atbildēt

Jūs idioti,

04.05.2023. 15:02

»

????

Nu pastāsti par savu valsti.Vai tu savā valstī maksā par tiesībām dzīvot,vai maksā augļotājiem un parazītiem?Vai esi persona,vergs savā valstī


katrs esat parādā Pasaules bankai ar visu valsti 7000 €. Atdodiet, vai jums atņems visus īpašumus!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: